wedstrijden : gespeeld   (539)

datum sporthal competitie team
   
datum sporthal tijd competitie team thuis team uit uitslag  
09-10-2020 Doorbraak, De 21:40 KNVB 2e klasse A Vios '79 - 02 Vennewater, HZV het - 03   3 - 7  
09-10-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Golden Stars - 01   3 - 3  
09-10-2020 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 04 Vesdo - 01   3 - 0  
09-10-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-3 Old Stars '77 - JO19-2   5 - 9  
09-10-2020 Groeneweghal 20:35 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 ONR - 01   6 - 3  
09-10-2020 Groeneweghal 19:35 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Alkmaarsche Boys - 01   4 - 3  
09-10-2020 Groeneweghal 18:45 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Flevo - JO19-2   9 - 5  
09-10-2020 Harenkarspelhal 21:30 2e klasse Autowaard - 01 Con Zelo, vv - 02   4 - 4  
09-10-2020 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Succes/De Kasteleen - 01   1 - 4  
09-10-2020 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02   6 - 6  
09-10-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3   2 - 6  
09-10-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Piet Pann, ZVV - 01   5 - 2  
09-10-2020 Molentocht 19:50 1e klasse Vesdo - 02 Posthoorn, ZVV de - 02   3 - 3  
09-10-2020 Molentocht 19:00 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 A&M ICT Beheer - 01   3 - 2  
09-10-2020 Multitreffer 21:40 4e klasse Callantsoog - 01 Salao '85/Regiobank - 05   3 - 9  
09-10-2020 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 JVC - 01   0 - 5  
09-10-2020 Multitreffer 19:00 JO19 B By The Way Reclame - JO19-1 Vios '79 - JO19-4   6 - 2  
09-10-2020 Niedorphal 21:40 5e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 06 Wieringermeer, CV - 03   4 - 9  
09-10-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 01 Hovocubo - 04   3 - 7  
09-10-2020 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Sparta '67 - 03   5 - 3  
09-10-2020 Niedorphal 19:00 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 08 ZVAP - 02   2 - 5  
09-10-2020 Spartahal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 04   4 - 6  
09-10-2020 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Posthoorn, ZVV de - 01   4 - 2  
09-10-2020 Spartahal 19:50 1e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Geelen, van - 01   7 - 6  
09-10-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - najaar A Geveltje / Pand 5- JO17-1 Kleine Sluis - JO17-1   3 - 3  
09-10-2020 Sportpodium Waarland 20:40 2e klasse Con Zelo, vv - 01 Salao '85/Regiobank - 03   9 - 8  
09-10-2020 Sportpodium Waarland 19:50 7e klasse Con Zelo, vv - 03 Kleine Sluis - 08   5 - 3  
09-10-2020 Sportpodium Waarland 19:00 JO19 B Con Zelo, vv - JO19-1 Vesdo - JO19-1   12 - 5  
09-10-2020 Veerburg 20:40 Hoofdklasse Kleine Sluis/Innovfoam - 03 FCS-United - 01   6 - 5  
09-10-2020 Veerburg 19:50 1e klasse Ark, FC de - 02 Succes/Smid-Tante Pietje- 02   2 - 7  
09-10-2020 Veerburg 19:00 3e klasse Kleine Sluis/Agritechn - 04 Muggenburg, FC - 03   9 - 3  
09-10-2020 Wieringen 21:30 5e klasse B Succes/La Dolce Vita - 05 FCS-United - 04   10 - 3  
09-10-2020 Wieringen 20:40 7e klasse Succes/Kaan Transport - 07 Kleine Sluis - 10   5 - 4  
09-10-2020 Wieringen 19:50 6e klasse Succes/De Kasteleen - 06 Zeemacht - 05   0 - 9  
09-10-2020 Wieringen 19:00 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1   2 - 1  
09-10-2020 Zijveld, 't 19:00 3e klasse VZV, ZVV - 02 Vios '79 - 06   8 - 2  
09-10-2020 Zuiderzeehal 21:30 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Salao '85/Regiobank - 06   5 - 0  
09-10-2020 Zuiderzeehal 20:40 4e klasse DWOW - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   3 - 2  
09-10-2020 Zuiderzeehal 19:50 4e klasse DWOW - 03 Wieringermeer, CV - 01   2 - 3  
09-10-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO17 1e klasse - najaar Wieringermeer, CV - JO17-1 Succes/Install Smit - JO17-01   1 - 3  
08-10-2020 Groeneweghal 21:30 7e klasse All Stars, FC - 01 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   2 - 8  
08-10-2020 Groeneweghal 20:40 3e klasse FCS-United - 03 Salao '85/Regiobank - 04   2 - 2  
08-10-2020 Groeneweghal 19:50 8e klasse ASR Security Sevices - 02 Kaagvogels - 03   9 - 2  
08-10-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse - najaar Salao '85/Regiobank - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1   6 - 0  
08-10-2020 Molentocht 20:40 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 VZV, ZVV - 01   4 - 5  
08-10-2020 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Schagen United - Da 4   0 - 8  
08-10-2020 Niedorphal 21:10 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Kreileroord - 01   3 - 8  
08-10-2020 Niedorphal 20:20 5e klasse B Flevo - 02 Kaagvogels - 02   3 - 6  
08-10-2020 Niedorphal 19:30 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   0 - 1  
07-10-2020 Brug, De 20:55 Dames 1e klasse B Zeemacht - Da 6 Dirkshorn - Da 2   1 - 2  
07-10-2020 Multitreffer 21:20 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Kleine Sluis - Da 4   1 - 3  
07-10-2020 Multitreffer 20:40 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 VZV, ZVV - Da 2   2 - 2  
07-10-2020 Multitreffer 19:50 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 VZV, ZVV - Da 1   3 - 8  
07-10-2020 Multitreffer 19:00 JO19 A Sparta '67 - JO19-1 Vios '79 - JO19-1   4 - 0  
07-10-2020 Spartahal 20:40 2e klasse Geveltje / Pand 5 - 01 Piroozi - 01   5 - 5  
07-10-2020 Spartahal 19:50 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Callantsoog - Da 1   4 - 3  
07-10-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - najaar B Salao '85/Regiobank - JO17-3 Con Zelo, vv - JO17-1   4 - 3  
07-10-2020 Wieringen 21:35 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Sparta '67 - Da 7   1 - 3  
07-10-2020 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse B Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Schagen United - Da 2   1 - 4  
07-10-2020 Zuiderzeehal 21:30 8e klasse Flevo - 03 Vesdo - 06   5 - 5  
07-10-2020 Zuiderzeehal 20:50 Dames 3e klasse A DWOW - Da 5 Kleine Sluis - Da 2   5 - 2  
07-10-2020 Zuiderzeehal 20:00 JO19 B Wieringermeer, CV - JO19-2 Succes/De Kasteleen - JO19-2   1 - 11  
06-10-2020 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 07 Sparta '67 - 05   6 - 0  
06-10-2020 Doorbraak, De 20:40 2e klasse Vios '79 - 05 Succes/Autobedrijf Klein - 03   1 - 1  
06-10-2020 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Vesdo - 05   5 - 2  
06-10-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-2 Callantsoog - JO19-1   4 - 5  
06-10-2020 Groeneweghal 21:30 5e klasse A Schagen United - 01 Kaagvogels - 01   2 - 4  
06-10-2020 Groeneweghal 20:40 4e klasse FCS-United - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 05   10 - 1  
06-10-2020 Groeneweghal 19:50 6e klasse Geelen, van - 02 By The Way Reclame - 01   1 - 4  
06-10-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse - najaar A Schagen United JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   0 - 3  
06-10-2020 Niedorphal 21:30 3e klasse NJD7 - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   3 - 7  
06-10-2020 Niedorphal 20:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Kleine Sluis - 09   3 - 3  
06-10-2020 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Sparta '67 - Da 3   0 - 3  
06-10-2020 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse B Zoonen, Slagerij van - Da 1 Sparta '67 - Da 2   7 - 2  
06-10-2020 Zuiderzeehal 21:20 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Vios '79 - Da 2   0 - 2  
06-10-2020 Zuiderzeehal 20:30 JO19 A Wieringermeer, CV - JO19-1 Zeemacht - JO19-1   3 - 5  
05-10-2020 Groeneweghal 21:05 6e klasse FCS-United - 05 ZVAP - 01   2 - 5  
05-10-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse A Dirkshorn - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1   2 - 2  
05-10-2020 Harenkarspelhal 20:05 KNVB Da 1e klasse Winkel - Da 1 AZV - Da 1   2 - 9  
05-10-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4 Succes/MotoPortHippoJO15-1   3 - 6  
05-10-2020 Spartahal 21:10 5e klasse A Wieringermeer, CV - 02 Strip Studio Schagen - 01   2 - 3  
05-10-2020 Spartahal 20:30 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Con Zelo, vv - Da 1   4 - 1  
05-10-2020 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Kreileroord - Da 1   0 - 1  
05-10-2020 Spartahal 19:00 JO15 - najaar Schagen United JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   0 - 6  
05-10-2020 Veerburg 21:20 5e klasse A Kleine Sluis - 05 Piet Pann, ZVV - 02   12 - 3  
05-10-2020 Veerburg 20:30 6e klasse Kleine Sluis/Verheul - 06 Bejo, FC - 01   3 - 4  
05-10-2020 Veerburg 19:40 Dames 1e klasse A Kleine Sluis - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1   6 - 3  
05-10-2020 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Vesdo - Da 4   0 - 3  
05-10-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United JO13-2 Kolping Boys JO13-1   0 - 8  
05-10-2020 Wieringen 19:00 Dames 1e klasse A Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Schagen United - Da 1   2 - 3  
02-10-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79 - 03 Vrone - 04   6 - 1  
02-10-2020 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Vios '79 - 06 Bibob, Kapsalon - 01   3 - 3  
02-10-2020 Doorbraak, De 19:00 6e klasse Bejo, FC - 01 Sint Boys/Girls - 01   6 - 1  
02-10-2020 Groeneweghal 21:30 1e klasse Geelen, van - 01 Ark, FC de - 02   5 - 9  
02-10-2020 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Dirkshorn - 01   2 - 7  
02-10-2020 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Kleine Sluis/Innovfoam - 03   6 - 6  
02-10-2020 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Hovocubo - 02   6 - 3  
02-10-2020 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Vesdo - 01   2 - 4  
02-10-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Schagen United JO15-1   2 - 1  
02-10-2020 Molentocht 20:40 3e klasse Vesdo - 05 FCS-United - 03   4 - 7  
02-10-2020 Molentocht 19:50 4e klasse Callantsoog - 01 DWOW - 03   2 - 4  
02-10-2020 Multitreffer 21:30 7e klasse Sparta '67 - 06 Succes/Kaan Transport - 07   2 - 6  
02-10-2020 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Dirkshorn - 02   2 - 5  
02-10-2020 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse A Sparta '67 - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   8 - 2  
02-10-2020 Multitreffer 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1   3 - 7  
02-10-2020 Niedorphal 21:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Vesdo - 02   2 - 5  
02-10-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Winkel - 01 Volendam, ZVV 05   4 - 4  
02-10-2020 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Posthoorn, ZVV de - 02   4 - 9  
02-10-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse - najaar A Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1   5 - 1  
02-10-2020 Spartahal 21:40 2e klasse Piroozi - 01 Muggenburg, FC - 01   5 - 5  
02-10-2020 Spartahal 20:50 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 FCS-United - 01   1 - 2  
02-10-2020 Spartahal 19:55 KNVB JO15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 Vennewater, HZV het - JO15-1   1 - 10  
02-10-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Texel '94 JO17-1   2 - 5  
02-10-2020 Sportpodium Waarland 19:40 2e klasse Con Zelo, vv - 02 Con Zelo, vv - 01   4 - 11  
02-10-2020 Sportpodium Waarland 19:00 Dames 3e klasse A Con Zelo, vv - Da 1 VZV, ZVV - Da 2   1 - 4  
02-10-2020 Wieringen 21:30 5e klasse A Succes/Burghout Design - 04 Wieringermeer, CV - 02   8 - 0  
02-10-2020 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/De Kasteleen - 01 Vesdo - 03   2 - 6  
02-10-2020 Wieringen 19:50 1e klasse Succes/Smid-Tante Pietje- 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   5 - 1  
02-10-2020 Wieringen 19:00 JO15 - najaar Succes/MotoPortHippoJO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3   0 - 3  
02-10-2020 Zijveld, 't 19:50 7e klasse VZV, ZVV - 03 Kleine Sluis - 08   2 - 2  
02-10-2020 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV/Rowa - JO19-1 Wieringermeer, CV - JO19-2   10 - 0  
02-10-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 1e klasse A Flevo - 01 Sporting S - 01   6 - 4  
02-10-2020 Zuiderzeehal 19:50 4e klasse DWOW - 02 Sparta '67 - 05   4 - 5  
02-10-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO19 A Flevo - JO19-2 Sparta '67 - JO19-1   3 - 9  
01-10-2020 Groeneweghal 21:20 7e klasse Salao '85/Regiobank - 06 All Stars, FC - 01   1 - 2  
01-10-2020 Groeneweghal 20:30 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Kaagvogels - 01   3 - 6  
01-10-2020 Groeneweghal 19:40 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Vios '79 - 05   5 - 2  
01-10-2020 Groeneweghal 19:00 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 DWOW - Da 5   3 - 0  
01-10-2020 Molentocht 19:40 Dames 1e klasse B Schagen United - Da 2 Sparta '67 - Da 2   3 - 1  
01-10-2020 Molentocht 19:00 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Kleine Sluis - Da 4   2 - 1  
01-10-2020 Niedorphal 21:10 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Sparta '67 - 04   6 - 2  
01-10-2020 Niedorphal 20:20 5e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 06 Succes/La Dolce Vita - 05   3 - 3  
01-10-2020 Niedorphal 19:30 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 DWOW - Da 4   4 - 1  
30-09-2020 Multitreffer 21:10 Dames 1e klasse B Zeemacht - Da 6 Zoonen, Slagerij van - Da 1   2 - 4  
30-09-2020 Multitreffer 20:20 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   5 - 5  
30-09-2020 Multitreffer 19:40 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 7 FCS-United - Da 2   0 - 0  
30-09-2020 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Vesdo - Da 3   1 - 1  
30-09-2020 Spartahal 20:45 2e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Geveltje / Pand 5 - 01   3 - 8  
30-09-2020 Spartahal 19:55 Dames 1e klasse A Salao '85/Regiobank - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   2 - 3  
30-09-2020 Spartahal 19:00 KNVB MO15 Schagen United MO15-1 ZA/Bluedesk Internet MO17-1   2 - 0  
30-09-2020 Veerburg 20:30 7e klasse Kleine Sluis - 10 A&M ICT Beheer - 03   3 - 3  
30-09-2020 Veerburg 19:40 7e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Con Zelo, vv - 03   1 - 5  
30-09-2020 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 FCS-United - Da 1   2 - 4  
30-09-2020 Wieringen 21:35 2e klasse Succes/Autobedrijf Klein - 03 Autowaard - 01   3 - 4  
30-09-2020 Wieringen 20:45 JO19 B Succes/Oceanwide - JO19-3 Vios '79 - JO19-3   1 - 1  
30-09-2020 Zuiderzeehal 21:35 8e klasse Kreileroord - 01 A&M ICT Beheer - 02   0 - 7  
30-09-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Da 2e klasse DWOW - Da 3 DGAC - Da 01   1 - 1  
30-09-2020 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Sparta '67 - Da 5   5 - 1  
29-09-2020 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 07 Wieringermeer, CV - 01   4 - 8  
29-09-2020 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 3 VZV, ZVV - Da 1   9 - 5  
29-09-2020 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Con Zelo, vv - JO19-1   4 - 10  
29-09-2020 Groeneweghal 21:05 5e klasse A Schagen United - 01 Kleine Sluis - 05   0 - 5  
29-09-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse A Schagen United - Da 1 Dirkshorn - Da 1   0 - 0  
29-09-2020 Niedorphal 21:30 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 08 Wieringermeer, CV - 04   1 - 10  
29-09-2020 Niedorphal 20:40 3e klasse NJD7 - 01 Kleine Sluis/Agritechn - 04   4 - 2  
29-09-2020 Niedorphal 19:50 5e klasse B Wieringermeer, CV - 03 Kaagvogels - 02   2 - 8  
29-09-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Sparta '67 - Da 3   1 - 3  
29-09-2020 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse - najaar Succes/Install Smit - JO17-01 Salao '85/Regiobank - JO17-1   2 - 7  
28-09-2020 Brug, De 21:20 3e klasse Zeemacht - 04 Muggenburg, FC - 03   3 - 4  
28-09-2020 Groeneweghal 21:05 4e klasse FCS-United - 02 Salao '85/Regiobank - 05   2 - 1  
28-09-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Vios '79 - Da 2   3 - 5  
28-09-2020 Harenkarspelhal 20:55 Dames 1e klasse B Dirkshorn - Da 2 Vios '79 - Da 1   2 - 4  
28-09-2020 Harenkarspelhal 20:05 JO17 2e klasse - najaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3   2 - 2  
28-09-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4 Flevo - JO15-1   2 - 14  
28-09-2020 Multitreffer 20:00 JO19 A Zeemacht - JO19-1 Vios '79 - JO19-2   10 - 2  
28-09-2020 Spartahal 21:35 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   4 - 9  
28-09-2020 Spartahal 20:45 3e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Vesdo - 04   5 - 5  
28-09-2020 Spartahal 19:55 JO17 2e klasse - najaar A Salao '85/Regiobank - JO17-2 Schagen United JO17-1   1 - 1  
28-09-2020 Spartahal 19:00 KNVB MO15 Schagen United MO15-2 Limmen MO17-1   3 - 3  
28-09-2020 Veerburg 20:30 8e klasse Kleine Sluis - 09 ASR Security Sevices - 02   14 - 5  
28-09-2020 Veerburg 19:40 8e klasse ZVAP - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 07   4 - 2  
28-09-2020 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3   1 - 1  
28-09-2020 Waldervaart 19:15 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Vrone JO13-1   8 - 1  
28-09-2020 Waldervaart 18:30 KNVB JO13 1e klasse Schagen United JO13-1 Zeemacht JO13-1   0 - 2  
28-09-2020 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 By The Way Reclame - JO19-1   2 - 3  
25-09-2020 Doorbraak, De 21:40 KNVB 2e klasse A Vios '79 - 02 Koedijk - 01   6 - 4  
25-09-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 VV De Dreef - 01   3 - 3  
25-09-2020 Doorbraak, De 19:50 2e klasse Vios '79 - 05 VZV, ZVV - 01   1 - 3  
25-09-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1   3 - 4  
25-09-2020 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Succes/De Kasteleen - 01   3 - 2  
25-09-2020 Harenkarspelhal 19:50 3e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Salao '85/Regiobank - 04   1 - 4  
25-09-2020 Harenkarspelhal 19:00 4e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 FCS-United - 02   0 - 4  
25-09-2020 Molentocht 21:30 3e klasse Vesdo - 04 Vesdo - 05   3 - 1  
25-09-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Vios '79 - 04   3 - 3  
25-09-2020 Molentocht 19:50 Hoofdklasse Vesdo - 01 Salao '85/Regiobank - 01   6 - 2  
25-09-2020 Molentocht 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Wieringermeer, CV - JO19-1   7 - 2  
25-09-2020 Multitreffer 21:40 6e klasse Zeemacht - 05 Geelen, van - 02   3 - 4  
25-09-2020 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Volendam, ZVV 03   1 - 3  
25-09-2020 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 03 Vesdo - 02   7 - 8  
25-09-2020 Multitreffer 19:00 JO19 B By The Way Reclame - JO19-1 VZV, ZVV/Rowa - JO19-1   2 - 6  
25-09-2020 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Vesdo - 06   4 - 3  
25-09-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 01 Winkel - 01   1 - 4  
25-09-2020 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Ark, FC de - 02   6 - 2  
25-09-2020 Niedorphal 19:00 4e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Muggenburg, FC - 04   3 - 8  
25-09-2020 Spartahal 21:30 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   9 - 0  
25-09-2020 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Posthoorn, ZVV de - 01   6 - 1  
25-09-2020 Spartahal 19:50 1e klasse Geelen, van - 01 Dirkshorn - 02   2 - 5  
25-09-2020 Spartahal 19:00 JO15 - najaar Schagen United JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4   5 - 1  
25-09-2020 Sportpodium Waarland 21:20 7e klasse Con Zelo, vv - 03 Salao '85/Regiobank - 06   7 - 1  
25-09-2020 Sportpodium Waarland 20:30 2e klasse Con Zelo, vv - 01 Succes/Autobedrijf Klein - 03   7 - 1  
25-09-2020 Sportpodium Waarland 19:50 Dames 3e klasse A Con Zelo, vv - Da 1 Kleine Sluis - Da 2   3 - 5  
25-09-2020 Sportpodium Waarland 19:00 JO19 B Con Zelo, vv - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2   4 - 5  
25-09-2020 Wieringen 20:40 1e klasse Succes/Smid-Tante Pietje- 02 Salao '85/Regiobank - 02   9 - 4  
25-09-2020 Wieringen 19:50 5e klasse B Succes/La Dolce Vita - 05 Wieringermeer, CV - 03   2 - 7  
25-09-2020 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 Zeemacht - 04   7 - 1  
25-09-2020 Zijveld, 't 19:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Winkel - Da 2   4 - 1  
25-09-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 JVC - 01   3 - 2  
25-09-2020 Zuiderzeehal 19:50 4e klasse DWOW - 03 Vios '79 - 07   4 - 4  
25-09-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO15 - najaar Flevo - JO15-1 Succes/MotoPortHippoJO15-1   8 - 1  
24-09-2020 Molentocht 20:30 6e klasse By The Way Reclame - 01 FCS-United - 05   2 - 2  
24-09-2020 Molentocht 19:40 8e klasse ASR Security Sevices - 02 Kreileroord - 01   3 - 9  
24-09-2020 Molentocht 19:00 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 VZV, ZVV - Da 2   0 - 4  
24-09-2020 Niedorphal 21:10 5e klasse A Kaagvogels - 01 Succes/Burghout Design - 04   4 - 6  
24-09-2020 Niedorphal 20:20 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 ZVAP - 02   4 - 3  
24-09-2020 Niedorphal 19:30 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Sparta '67 - 06   5 - 2  
23-09-2020 Brug, De 20:55 Dames 1e klasse B Zeemacht - Da 6 Schagen United - Da 2   0 - 3  
23-09-2020 Multitreffer 21:30 2e klasse Sparta '67 - 04 Piroozi - 01   4 - 4  
23-09-2020 Multitreffer 20:40 4e klasse Sparta '67 - 05 Callantsoog - 01   3 - 5  
23-09-2020 Multitreffer 19:50 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Schagen United - Da 3   2 - 2  
23-09-2020 Multitreffer 19:00 JO17 1e klasse - najaar Sparta '67 - JO17-1 Succes/Install Smit - JO17-01   1 - 11  
23-09-2020 Spartahal 20:40 2e klasse Geveltje / Pand 5 - 01 Con Zelo, vv - 02   10 - 1  
23-09-2020 Spartahal 19:50 3e klasse Muggenburg, FC - 03 NJD7 - 01   3 - 3  
23-09-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - najaar A Geveltje / Pand 5- JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2   6 - 2  
23-09-2020 Veerburg 19:50 5e klasse A Kleine Sluis - 05 Strip Studio Schagen - 01   21 - 1  
23-09-2020 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse - najaar A Kleine Sluis - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   6 - 8  
23-09-2020 Wieringen 21:25 7e klasse Succes/Kaan Transport - 07 VZV, ZVV - 03   2 - 5  
23-09-2020 Wieringen 20:45 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Vesdo - Da 4   2 - 5  
23-09-2020 Zuiderzeehal 21:30 8e klasse Flevo - 03 Kleine Sluis - 09   5 - 5  
23-09-2020 Zuiderzeehal 20:50 Dames 3e klasse A DWOW - Da 5 Sparta '67 - Da 6   4 - 0  
23-09-2020 Zuiderzeehal 20:00 JO19 A Flevo - JO19-2 Vios '79 - JO19-2   7 - 6  
22-09-2020 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-3 Vesdo - JO19-1   1 - 3  
22-09-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse - najaar B Vios '79 - JO17-2 Con Zelo, vv - JO17-1   6 - 7  
22-09-2020 Groeneweghal 21:30 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Schagen United - 01   3 - 3  
22-09-2020 Groeneweghal 20:40 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Salao '85/Regiobank - 03   3 - 7  
22-09-2020 Groeneweghal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Schagen United - Da 4   2 - 2  
22-09-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse - najaar Salao '85/Regiobank - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   1 - 4  
22-09-2020 Niedorphal 21:30 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 08   2 - 5  
22-09-2020 Niedorphal 20:40 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Succes/De Kasteleen - 06   1 - 4  
22-09-2020 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse B Zoonen, Slagerij van - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   3 - 4  
22-09-2020 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1   1 - 8  
22-09-2020 Zuiderzeehal 21:20 5e klasse B Flevo - 02 FCS-United - 04   4 - 8  
22-09-2020 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   1 - 3  
21-09-2020 Groeneweghal 21:05 7e klasse All Stars, FC - 01 Kleine Sluis - 10   2 - 3  
21-09-2020 Groeneweghal 20:15 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Sparta '67 - JO19-1   2 - 5  
21-09-2020 Harenkarspelhal 21:00 2e klasse Autowaard - 01 Muggenburg, FC/Solidair - 02   3 - 2  
21-09-2020 Harenkarspelhal 20:05 KNVB Da 1e klasse Winkel - Da 1 Zeemacht - Da 3   1 - 1  
21-09-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1   3 - 2  
21-09-2020 Multitreffer 21:30 5e klasse B ASR Security Sevices - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 06   9 - 7  
21-09-2020 Multitreffer 20:40 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Vios '79 - Da 3   6 - 6  
21-09-2020 Multitreffer 20:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Sparta '67 - Da 7   0 - 1  
21-09-2020 Quelderduyn 20:05 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1   0 - 1  
21-09-2020 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Succes/Oceanwide - JO19-3   6 - 4  
21-09-2020 Spartahal 21:20 3e klasse FCS-United - 03 Vios '79 - 06   4 - 2  
21-09-2020 Spartahal 20:30 4e klasse Salao '85/Regiobank - 05 DWOW - 02   5 - 3  
21-09-2020 Spartahal 19:40 Dames 1e klasse A Dirkshorn - Da 1 Sparta '67 - Da 1   0 - 5  
21-09-2020 Spartahal 19:00 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Kleine Sluis - Da 3   1 - 1  
21-09-2020 Veerburg 21:20 6e klasse ZVAP - 01 Kleine Sluis/Verheul - 06   5 - 4  
21-09-2020 Veerburg 20:30 7e klasse Kleine Sluis - 08 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   1 - 7  
21-09-2020 Veerburg 19:40 Dames 1e klasse A Kleine Sluis - Da 1 Schagen United - Da 1   1 - 1  
21-09-2020 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 4 Kreileroord - Da 1   0 - 3  
21-09-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United JO13-1 ZA/Bluedesk Internet JO13-1   3 - 3  
18-09-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-2 Vios '79 - JO19-1   7 - 14  
18-09-2020 Groeneweghal 21:30 5e klasse B FCS-United - 04 Kaagvogels - 02   4 - 10  
18-09-2020 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vesdo - 01   1 - 3  
18-09-2020 Groeneweghal 19:50 1e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 02   7 - 4  
18-09-2020 Groeneweghal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1   3 - 1  
18-09-2020 Harenkarspelhal 21:40 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 ZVAP - 01   3 - 6  
18-09-2020 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 01   1 - 4  
18-09-2020 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 02 Succes/Smid-Tante Pietje- 02   0 - 2  
18-09-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Schagen United JO15-1   6 - 1  
18-09-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Dirkshorn - 01   5 - 3  
18-09-2020 Molentocht 19:50 1e klasse Vesdo - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   5 - 5  
18-09-2020 Molentocht 19:00 JO19 B Vesdo - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2   5 - 7  
18-09-2020 Multitreffer 21:30 3e klasse Zeemacht - 04 NJD7 - 01   0 - 9  
18-09-2020 Multitreffer 20:40 4e klasse Sparta '67 - 05 FCS-United - 02   4 - 3  
18-09-2020 Multitreffer 19:00 JO19 A Sparta '67 - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1   2 - 1  
18-09-2020 Niedorphal 21:40 8e klasse Kaagvogels - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 07   0 - 3  
18-09-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Winkel - 01 SC Spirit '30 - 01   7 - 5  
18-09-2020 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Geelen, van - 01   3 - 4  
18-09-2020 Niedorphal 19:00 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 VZV, ZVV - 03   4 - 4  
18-09-2020 Spartahal 20:50 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Kleine Sluis/Innovfoam - 03   4 - 4  
18-09-2020 Spartahal 19:55 KNVB JO17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Vennewater, HZV het - JO17-1   6 - 0  
18-09-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 JVC - JO15-1   8 - 0  
18-09-2020 Sportpodium Waarland 19:50 2e klasse Con Zelo, vv - 02 Muggenburg, FC - 01   6 - 2  
18-09-2020 Sportpodium Waarland 19:00 7e klasse Con Zelo, vv - 03 Sparta '67 - 06   4 - 4  
18-09-2020 Wieringen 21:30 5e klasse B Succes/La Dolce Vita - 05 ASR Security Sevices - 01   4 - 2  
18-09-2020 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/De Kasteleen - 01 FCS-United - 01   4 - 3  
18-09-2020 Wieringen 19:50 2e klasse Succes/Autobedrijf Klein - 03 Geveltje / Pand 5 - 01   3 - 7  
18-09-2020 Wieringen 19:00 5e klasse A Succes/Burghout Design - 04 Kleine Sluis - 05   3 - 3  
18-09-2020 Zijveld, 't 21:20 3e klasse VZV, ZVV - 02 Bibob, Kapsalon - 01   5 - 0  
18-09-2020 Zijveld, 't 20:30 2e klasse VZV, ZVV - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 04   4 - 7  
18-09-2020 Zijveld, 't 19:50 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Kleine Sluis - Da 2   1 - 3  
18-09-2020 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV/Rowa - JO19-1 Con Zelo, vv - JO19-1   6 - 5  
18-09-2020 Zuiderzeehal 21:35 KNVB 1e klasse A Flevo - 01 WS - 02   4 - 4  
18-09-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB JO19 1e klasse Flevo - JO19-1 Zwaag/Hoogland Kozijn JO19-2   5 - 0  
18-09-2020 Zuiderzeehal 19:50 JO19 B Wieringermeer, CV - JO19-2 By The Way Reclame - JO19-1   0 - 9  
18-09-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO15 - najaar Flevo - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1   8 - 2  
17-09-2020 Groeneweghal 21:30 7e klasse All Stars, FC - 01 Succes/Kaan Transport - 07   1 - 4  
17-09-2020 Groeneweghal 20:40 2e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Sparta '67 - 04   13 - 2  
17-09-2020 Groeneweghal 19:50 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 05   14 - 4  
17-09-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse - najaar A Schagen United JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1   5 - 3  
17-09-2020 Molentocht 21:10 3e klasse Vesdo - 05 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   6 - 5  
17-09-2020 Molentocht 19:40 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 DWOW - Da 5   0 - 2  
17-09-2020 Molentocht 19:00 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Kreileroord - Da 1   1 - 8  
17-09-2020 Niedorphal 21:10 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 A&M ICT Beheer - 02   12 - 2  
17-09-2020 Niedorphal 20:20 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 08 ASR Security Sevices - 02   3 - 8  
17-09-2020 Niedorphal 19:30 Dames 1e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Sparta '67 - Da 1   1 - 6  
16-09-2020 Multitreffer 21:10 Dames 1e klasse B Sparta '67 - Da 2 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   3 - 2  
16-09-2020 Multitreffer 20:30 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 FCS-United - Da 1   3 - 2  
16-09-2020 Multitreffer 19:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Sparta '67 - Da 3   4 - 5  
16-09-2020 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 7 Kleine Sluis - Da 4   1 - 0  
16-09-2020 Spartahal 20:40 6e klasse Geelen, van - 02 FCS-United - 05   1 - 3  
16-09-2020 Spartahal 19:50 4e klasse Salao '85/Regiobank - 05 Muggenburg, FC - 04   9 - 2  
16-09-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - najaar A Salao '85/Regiobank - JO17-2 Kleine Sluis - JO17-1   1 - 6  
16-09-2020 Veerburg 19:40 8e klasse ZVAP - 02 Vesdo - 06   4 - 4  
16-09-2020 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Sparta '67 - Da 5   0 - 1  
16-09-2020 Wieringen 21:25 6e klasse Succes/De Kasteleen - 06 Bejo, FC - 01   8 - 0  
16-09-2020 Wieringen 20:45 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 FCS-United - Da 2   0 - 1  
16-09-2020 Zuiderzeehal 21:45 4e klasse DWOW - 03 DWOW - 02   6 - 4  
16-09-2020 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Da 2e klasse DWOW - Da 3 Zeemacht - Da 4   0 - 4  
16-09-2020 Zuiderzeehal 20:00 JO17 1e klasse - najaar Wieringermeer, CV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1   4 - 4  
15-09-2020 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 07 Callantsoog - 01   6 - 4  
15-09-2020 Doorbraak, De 20:40 3e klasse Vios '79 - 06 Vesdo - 04   3 - 7  
15-09-2020 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Vios '79 - JO19-3   10 - 2  
15-09-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse - najaar Vios '79 - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1   6 - 0  
15-09-2020 Groeneweghal 21:05 Dames 1e klasse B Schagen United - Da 2 Vios '79 - Da 1   2 - 3  
15-09-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 DWOW - Da 4   2 - 2  
15-09-2020 Niedorphal 21:30 5e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 06 Flevo - 02   7 - 1  
15-09-2020 Niedorphal 20:40 5e klasse A Wieringermeer, CV - 02 Kaagvogels - 01   3 - 3  
15-09-2020 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   1 - 2  
15-09-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Callantsoog - Da 1   4 - 3  
15-09-2020 Zuiderzeehal 20:30 JO19 A Wieringermeer, CV - JO19-1 Flevo - JO19-2   13 - 3  
14-09-2020 Groeneweghal 21:05 3e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Kleine Sluis/Agritechn - 04   1 - 3  
14-09-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse A Salao '85/Regiobank - Da 1 Schagen United - Da 1   2 - 1  
14-09-2020 Harenkarspelhal 21:45 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 FCS-United - 03   4 - 10  
14-09-2020 Harenkarspelhal 20:55 Dames 1e klasse B Dirkshorn - Da 2 Zoonen, Slagerij van - Da 1   3 - 0  
14-09-2020 Harenkarspelhal 20:05 JO17 2e klasse - najaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Vios '79 - JO17-2   5 - 4  
14-09-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4   7 - 2  
14-09-2020 Multitreffer 20:50 6e klasse Zeemacht - 05 A&M ICT Beheer - 01   7 - 4  
14-09-2020 Multitreffer 20:00 JO19 A Zeemacht - JO19-1 Callantsoog - JO19-1   2 - 3  
14-09-2020 Spartahal 20:40 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Vios '79 - Da 3   2 - 4  
14-09-2020 Spartahal 19:50 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Piet Pann, ZVV - 02   4 - 0  
14-09-2020 Spartahal 18:55 KNVB MO15 Schagen United MO15-2 WS - MO17-1   4 - 1  
14-09-2020 Veerburg 21:30 6e klasse Kleine Sluis/Verheul - 06 By The Way Reclame - 01   3 - 3  
14-09-2020 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis - 08 Kleine Sluis - 10   11 - 5  
14-09-2020 Veerburg 19:50 7e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Salao '85/Regiobank - 06   8 - 3  
14-09-2020 Veerburg 19:00 Dames 1e klasse A Kleine Sluis - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   3 - 1  
14-09-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Schagen United JO13-1   1 - 3  
11-09-2020 Doorbraak, De 21:40 KNVB 2e klasse A Vios '79 - 02 AZV - 01   4 - 3  
11-09-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 ZVC Veenendaal- 01   5 - 4  
11-09-2020 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Zeemacht - 04   5 - 4  
11-09-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-1 Wieringermeer, CV - JO19-1   8 - 3  
11-09-2020 Groeneweghal 20:15 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Zeemacht - 01   1 - 1  
11-09-2020 Groeneweghal 19:20 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   2 - 4  
11-09-2020 Groeneweghal 18:30 KNVB JO13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Veerhuys, HV - JO13-2   2 - 1  
11-09-2020 Harenkarspelhal 21:30 2e klasse Autowaard - 01 VZV, ZVV - 01   2 - 5  
11-09-2020 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Vios '79 - 04   4 - 3  
11-09-2020 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Ark, FC de - 02   5 - 4  
11-09-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Succes/MotoPortHippoJO15-1   4 - 5  
11-09-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Succes/De Kasteleen - 01   6 - 1  
11-09-2020 Molentocht 19:50 3e klasse Vesdo - 04 Vos, Bouwbedrijf - 01   5 - 2  
11-09-2020 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 ZVVO Sandow - 01   1 - 5  
11-09-2020 Multitreffer 19:50 2e klasse Sparta '67 - 04 Con Zelo, vv - 02   3 - 12  
11-09-2020 Multitreffer 19:00 Dames 1e klasse A Sparta '67 - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   5 - 2  
11-09-2020 Niedorphal 21:40 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Piroozi - 01   7 - 11  
11-09-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 01 ZVVO Sandow - 02   2 - 5  
11-09-2020 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Dirkshorn - 02   2 - 4  
11-09-2020 Niedorphal 19:00 5e klasse B Kaagvogels - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 06   4 - 1  
11-09-2020 Spartahal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Succes/Autobedrijf Klein - 03   2 - 2  
11-09-2020 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vesdo - 03   4 - 2  
11-09-2020 Spartahal 19:00 JO15 - najaar Schagen United JO15-1 Flevo - JO15-1   5 - 7  
11-09-2020 Sportpodium Waarland 21:30 7e klasse Con Zelo, vv - 03 Kleine Sluis - 10   9 - 2  
11-09-2020 Sportpodium Waarland 20:40 2e klasse Con Zelo, vv - 01 Vios '79 - 05   10 - 1  
11-09-2020 Sportpodium Waarland 19:50 JO19 B Con Zelo, vv - JO19-1 Wieringermeer, CV - JO19-2   12 - 5  
11-09-2020 Sportpodium Waarland 19:00 JO17 2e klasse - najaar B Con Zelo, vv - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1   3 - 11  
11-09-2020 Wieringen 21:30 7e klasse Succes/Kaan Transport - 07 A&M ICT Beheer - 03   2 - 2  
11-09-2020 Wieringen 20:40 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Sparta '67 - JO19-1   1 - 7  
11-09-2020 Wieringen 19:50 1e klasse Succes/Smid-Tante Pietje- 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03   5 - 3  
11-09-2020 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse - najaar Succes/Install Smit - JO17-01 Vios '79 - JO17-1   1 - 2  
11-09-2020 Zijveld, 't 19:00 7e klasse VZV, ZVV - 03 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   3 - 3  
11-09-2020 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 08   3 - 6  
11-09-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Volendam, ZVV 03   1 - 1  
11-09-2020 Zuiderzeehal 19:50 4e klasse DWOW - 02 Vios '79 - 07   1 - 3  
11-09-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO19 A Flevo - JO19-2 Zeemacht - JO19-1   4 - 4  
10-09-2020 Groeneweghal 21:30 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Salao '85/Regiobank - 04   3 - 3  
10-09-2020 Groeneweghal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Salao '85/Regiobank - 02   4 - 3  
10-09-2020 Groeneweghal 19:50 2e klasse Geveltje / Pand 5 - 01 Muggenburg, FC/Solidair - 02   6 - 1  
10-09-2020 Groeneweghal 19:00 7e klasse Salao '85/Regiobank - 06 Kleine Sluis - 08   4 - 5  
10-09-2020 Molentocht 20:40 6e klasse FCS-United - 05 Kleine Sluis/Verheul - 06   1 - 3  
10-09-2020 Molentocht 19:50 8e klasse Vesdo - 06 Kaagvogels - 03   3 - 4  
10-09-2020 Molentocht 19:00 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Winkel - Da 2   8 - 13  
10-09-2020 Niedorphal 21:10 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Geelen, van - 02   5 - 6  
10-09-2020 Niedorphal 20:20 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 VZV, ZVV - Da 1   1 - 3  
10-09-2020 Niedorphal 19:30 JO17 2e klasse - najaar A Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2   10 - 2  
09-09-2020 Multitreffer 20:30 5e klasse B ASR Security Sevices - 01 Wieringermeer, CV - 03   4 - 5  
09-09-2020 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3   0 - 2  
09-09-2020 Multitreffer 19:00 JO17 1e klasse - najaar Sparta '67 - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1   4 - 6  
09-09-2020 Spartahal 20:30 3e klasse FCS-United - 03 VZV, ZVV - 02   2 - 2  
09-09-2020 Spartahal 19:40 5e klasse A Schagen United - 01 Strip Studio Schagen - 01   2 - 2  
09-09-2020 Spartahal 19:00 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 4   1 - 3  
09-09-2020 Veerburg 21:30 6e klasse ZVAP - 01 Succes/De Kasteleen - 06   8 - 7  
09-09-2020 Veerburg 20:40 Hoofdklasse Kleine Sluis/Innovfoam - 03 Posthoorn, ZVV de - 01   5 - 5  
09-09-2020 Veerburg 19:50 3e klasse Kleine Sluis/Agritechn - 04 Vesdo - 05   9 - 0  
09-09-2020 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse - najaar A Kleine Sluis - JO17-1 Schagen United JO17-1   2 - 2  
09-09-2020 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse B Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Vios '79 - Da 1   0 - 7  
09-09-2020 Wieringen 20:45 JO19 B Succes/Oceanwide - JO19-3 Vesdo - JO19-1   3 - 3  
09-09-2020 Zuiderzeehal 21:35 5e klasse B Flevo - 02 Succes/La Dolce Vita - 05   2 - 6  
09-09-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Team Alkm/Sportstars - Da 2   2 - 4  
09-09-2020 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse A DWOW - Da 5 VZV, ZVV - Da 2   3 - 3  
08-09-2020 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Bejo, FC - 01 Zeemacht - 05   5 - 4  
08-09-2020 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 2 Vios '79 - Da 3   3 - 3  
08-09-2020 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-3 Succes/De Kasteleen - JO19-2   4 - 8  
08-09-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse - najaar B Vios '79 - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-3   7 - 4  
08-09-2020 Groeneweghal 20:30 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Succes/Burghout Design - 04   1 - 7  
08-09-2020 Groeneweghal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Vesdo - Da 3   4 - 0  
08-09-2020 Groeneweghal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Vios '79 - JO19-2   3 - 5  
08-09-2020 Niedorphal 21:30 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 ZVAP - 02   4 - 2  
08-09-2020 Niedorphal 20:40 4e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   2 - 6  
08-09-2020 Niedorphal 19:50 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Kleine Sluis - 09   3 - 2  
08-09-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Schagen United - Da 3   5 - 3  
08-09-2020 Zuiderzeehal 21:10 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Sparta '67 - Da 4   10 - 2  
08-09-2020 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Sparta '67 - Da 7   2 - 0  
07-09-2020 Harenkarspelhal 21:00 3e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Vios '79 - 06   9 - 2  
07-09-2020 Harenkarspelhal 20:05 KNVB Da 1e klasse Winkel - Da 1 Sporting S - Da 1   2 - 5  
07-09-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - najaar Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3   1 - 4  
07-09-2020 Multitreffer 21:40 7e klasse Sparta '67 - 06 All Stars, FC - 01   5 - 1  
07-09-2020 Multitreffer 20:50 6e klasse By The Way Reclame - 01 Sint Boys/Girls - 01   7 - 5  
07-09-2020 Multitreffer 20:00 Dames 1e klasse B Sparta '67 - Da 2 Zeemacht - Da 6   5 - 1  
07-09-2020 Quelderduyn 20:05 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1   1 - 4  
07-09-2020 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Vios '79 - JO19-4   10 - 0  
07-09-2020 Spartahal 21:35 4e klasse FCS-United - 02 DWOW - 03   6 - 2  
07-09-2020 Spartahal 20:45 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Sparta '67 - 05   6 - 4  
07-09-2020 Spartahal 19:55 Dames 1e klasse B Schagen United - Da 2 Dirkshorn - Da 2   2 - 1  
07-09-2020 Spartahal 19:00 KNVB MO15 Schagen United MO15-1 Zeemacht/HMS MO17-1   2 - 0  
07-09-2020 Veerburg 20:20 5e klasse A Kleine Sluis - 05 Wieringermeer, CV - 02   4 - 3  
07-09-2020 Veerburg 19:40 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 4 Kleine Sluis - Da 3   4 - 1  
07-09-2020 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Schagen United - Da 4   0 - 11  
07-09-2020 Wieringen 19:00 Dames 1e klasse A Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Dirkshorn - Da 1   3 - 0  
04-09-2020 Doorbraak, De 21:15 Beker B Heren Vios '79 - 06 FCS-United - 03   0 - 2  
04-09-2020 Doorbraak, De 20:30 Beker A Heren Vios '79 - 04 FCS-United - 01   5 - 3  
04-09-2020 Doorbraak, De 19:45 Beker JO19 Vios '79 - JO19-3 Wieringermeer, CV - JO19-2   5 - 2  
04-09-2020 Doorbraak, De 19:00 Beker JO19 Vios '79 - JO19-2 Callantsoog - JO19-1   2 - 3  
04-09-2020 Groeneweghal 20:45 Beker D Heren Salao '85/Regiobank - 06 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   1 - 2  
04-09-2020 Groeneweghal 19:45 Beker A Heren Geelen, van - 01 Sparta '67 - 03   1 - 5  
04-09-2020 Groeneweghal 19:00 Beker B Heren Salao '85/Regiobank - 04 Con Zelo, vv - 02   3 - 4  
04-09-2020 Harenkarspelhal 21:15 Beker C Heren Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 05   7 - 1  
04-09-2020 Harenkarspelhal 20:30 Beker A Heren Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03   4 - 2  
04-09-2020 Harenkarspelhal 19:45 Beker B Heren Autowaard - 01 Salao '85/Regiobank - 03   3 - 5  
04-09-2020 Harenkarspelhal 19:00 Beker JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Flevo - JO15-1   2 - 6  
04-09-2020 Molentocht 21:15 Beker D Heren Vesdo - 06 Succes/Kaan Transport - 07   1 - 5  
04-09-2020 Molentocht 20:30 Beker A Heren Vesdo - 03 Ark, FC de - 02   6 - 2  
04-09-2020 Molentocht 19:45 Beker B Heren Vesdo - 04 Kleine Sluis/Agritechn - 04   5 - 3  
04-09-2020 Molentocht 19:00 Beker JO19 Vesdo - JO19-1 Con Zelo, vv - JO19-1   4 - 0  
04-09-2020 Multitreffer 20:30 Beker B Heren Sparta '67 - 04 Vios '79 - 05   2 - 3  
04-09-2020 Multitreffer 19:45 Beker JO19 Sparta '67 - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1   10 - 1  
04-09-2020 Multitreffer 19:00 Beker JO17 Sparta '67 - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   0 - 9  
04-09-2020 Niedorphal 21:15 Beker C Heren Kaagvogels - 01 DWOW - 02   2 - 3  
04-09-2020 Niedorphal 20:30 Beker A Heren Nwe Niedorp, ZVV - 02 Posthoorn, ZVV de - 02   3 - 4  
04-09-2020 Niedorphal 19:45 Beker B Heren Nwe Niedorp, ZVV - 04 Vesdo - 05   10 - 3  
04-09-2020 Niedorphal 19:00 Beker JO17 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1   3 - 1  
04-09-2020 Spartahal 21:15 Beker D Heren Geelen, van - 02 By The Way Reclame - 01   4 - 0  
04-09-2020 Spartahal 20:30 Beker A Heren Salao '85/Regiobank - 02 Vesdo - 02   1 - 4  
04-09-2020 Spartahal 19:45 Beker B Heren Muggenburg, FC - 01 VZV, ZVV - 01   4 - 5  
04-09-2020 Spartahal 19:00 Beker JO17 Salao '85/Regiobank - JO17-2 Schagen United JO17-1   3 - 2  
04-09-2020 Veerburg 20:30 Beker A Heren Kleine Sluis/Innovfoam - 03 Dirkshorn - 02   3 - 1  
04-09-2020 Veerburg 19:45 Beker D Heren Kleine Sluis - 09 Kleine Sluis - 10   1 - 4  
04-09-2020 Veerburg 19:00 Beker JO17 Kleine Sluis - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1   1 - 4  
04-09-2020 Wieringen 21:15 Beker C Heren Succes/Burghout Design - 04 Wieringermeer, CV - 01   5 - 4  
04-09-2020 Wieringen 20:30 Beker B Heren Succes/Autobedrijf Klein - 03 Piroozi - 01   2 - 5  
04-09-2020 Wieringen 19:45 Beker A Heren Succes/Smid-Tante Pietje- 02 Vesdo - 01   5 - 6  
04-09-2020 Wieringen 19:00 Beker JO19 Succes/S. de Koning - JO19-1 Vios '79 - JO19-1   6 - 2  
04-09-2020 Zijveld, 't 21:15 Beker B Heren Con Zelo, vv - 01 Muggenburg, FC - 03   9 - 1  
04-09-2020 Zijveld, 't 20:30 Beker B Heren VZV, ZVV - 02 Muggenburg, FC/Solidair - 02   4 - 2  
04-09-2020 Zijveld, 't 19:45 Beker F Dames VZV, ZVV - Da 2 Schagen United - Da 4   1 - 4  
04-09-2020 Zijveld, 't 19:00 Beker JO19 VZV, ZVV/Rowa - JO19-1 Succes/Oceanwide - JO19-3   4 - 5  
04-09-2020 Zuiderzeehal 21:15 Beker D Heren A&M ICT Beheer - 01 Zeemacht - 05   1 - 4  
04-09-2020 Zuiderzeehal 20:30 Beker C Heren DWOW - 03 FCS-United - 04   5 - 4  
04-09-2020 Zuiderzeehal 19:45 Beker JO19 Wieringermeer, CV - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2   1 - 2  
04-09-2020 Zuiderzeehal 19:00 Beker JO17 Wieringermeer, CV - JO17-1 Succes/Install Smit - JO17-01   4 - 6  
03-09-2020 Groeneweghal 21:15 Beker D Heren All Stars, FC - 01 Kreileroord - 01   1 - 5  
03-09-2020 Groeneweghal 20:30 Beker B Heren Geveltje / Pand 5 - 01 NJD7 - 01   3 - 1  
03-09-2020 Groeneweghal 19:45 Beker D Heren FCS-United - 05 Kaagvogels - 03   6 - 0  
03-09-2020 Groeneweghal 19:00 Beker E Dames Schagen United - Da 1 Vios '79 - Da 2   4 - 0  
03-09-2020 Molentocht 19:45 Beker F Dames Vesdo - Da 3 Sparta '67 - Da 7   2 - 1  
03-09-2020 Niedorphal 21:00 Beker C Heren Kaagvogels - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 06   7 - 5  
03-09-2020 Niedorphal 20:15 Beker E Dames Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Sparta '67 - Da 4   4 - 3  
03-09-2020 Niedorphal 19:30 Beker E Dames Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 DWOW - Da 4   3 - 2  
03-09-2020 Wieringen 19:00 Beker JO19 Succes/De Kasteleen - JO19-2 Salao '85/Regiobank - JO19-1   2 - 5  
02-09-2020 Multitreffer 21:15 Beker C Heren ASR Security Sevices - 01 Vios '79 - 07   2 - 1  
02-09-2020 Multitreffer 20:30 Beker D Heren Sparta '67 - 06 A&M ICT Beheer - 03   4 - 3  
02-09-2020 Multitreffer 19:45 Beker E Dames Sparta '67 - Da 1 Dirkshorn - Da 2   6 - 0  
02-09-2020 Multitreffer 19:00 Beker E Dames Sparta '67 - Da 3 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   2 - 3  
02-09-2020 Spartahal 21:15 Beker D Heren Sint Boys/Girls - 01 VZV, ZVV - 03   1 - 2  
02-09-2020 Spartahal 20:30 Beker C Heren FCS-United - 02 Schagen United - 01   4 - 0  
02-09-2020 Spartahal 19:45 Beker JO19 Noord West Interieur - JO19-1 Zeemacht - JO19-1   2 - 3  
02-09-2020 Spartahal 19:00 Beker E Dames Salao '85/Regiobank - Da 1 VZV, ZVV - Da 1   4 - 2  
02-09-2020 Veerburg 21:15 Beker D Heren Kleine Sluis/Verheul - 06 ZVAP - 02   5 - 0  
02-09-2020 Veerburg 20:30 Beker E Dames Kleine Sluis - Da 1 Zeemacht - Da 6   1 - 0  
02-09-2020 Veerburg 19:45 Beker F Dames Kleine Sluis - Da 2 FCS-United - Da 2   3 - 4  
02-09-2020 Veerburg 19:00 Beker F Dames Kleine Sluis - Da 3 Vesdo - Da 4   1 - 6  
02-09-2020 Wieringen 21:30 Beker D Heren Succes/De Kasteleen - 06 ZVAP - 01   7 - 8  
02-09-2020 Wieringen 20:45 Beker F Dames Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Sparta '67 - Da 5   1 - 0  
02-09-2020 Zuiderzeehal 20:00 Beker F Dames DWOW - Da 5 Kreileroord - Da 1   1 - 4  
01-09-2020 Doorbraak, De 21:15 Beker E Dames Vios '79 - Da 3 Schagen United - Da 3   5 - 3  
01-09-2020 Doorbraak, De 20:30 Beker E Dames Vios '79 - Da 1 Schagen United - Da 2   5 - 1  
01-09-2020 Doorbraak, De 19:00 Beker JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4   2 - 1  
01-09-2020 Groeneweghal 21:00 Beker D Heren Con Zelo, vv - 03 Kleine Sluis - 08   3 - 1  
01-09-2020 Groeneweghal 20:15 Beker E Dames Dirkshorn - Da 1 Sparta '67 - Da 2   2 - 1  
01-09-2020 Niedorphal 21:15 Beker D Heren A&M ICT Beheer - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 08   5 - 3  
01-09-2020 Niedorphal 20:30 Beker D Heren Nwe Niedorp, ZVV - 07 ASR Security Sevices - 02   2 - 3  
01-09-2020 Niedorphal 19:00 Beker E Dames Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Callantsoog - Da 1   2 - 1  
31-08-2020 Multitreffer 21:25 Beker C Heren Callantsoog - 01 Salao '85/Regiobank - 05   4 - 9  
31-08-2020 Multitreffer 20:45 Beker F Dames Sparta '67 - Da 6 Kleine Sluis - Da 4   4 - 2  
31-08-2020 Multitreffer 20:00 Beker JO19 By The Way Reclame - JO19-1 Vios '79 - JO19-4   8 - 0  
31-08-2020 Spartahal 20:30 Beker C Heren Strip Studio Schagen - 01 Succes/La Dolce Vita - 05   1 - 8  
31-08-2020 Spartahal 19:45 Beker JO17 Con Zelo, vv - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1   1 - 7  
31-08-2020 Spartahal 19:00 Beker JO15 Schagen United JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   0 - 3  
31-08-2020 Waldervaart 19:15 KNVB JO13 1e klasse Schagen United JO13-2 Vrone JO13-2   2 - 8  
31-08-2020 Waldervaart 18:30 KNVB JO13 1e klasse Schagen United JO13-3 ZA/Bluedesk Internet JO13-2   1 - 6  
    1e klasse Geelen, van - 01 Sparta '67 - 03   3 - 0  
    1e klasse Ark, FC de - 02 Posthoorn, ZVV de - 02   3 - 0  
    2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Con Zelo, vv - 01   0 - 3  
    3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 VZV, ZVV - 02   0 - 3  
    3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Zeemacht - 04   0 - 3  
    3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Bibob, Kapsalon - 01   0 - 3  
    4e klasse Callantsoog - 01 Wieringermeer, CV - 01   3 - 0  
    5e klasse B FCS-United - 04 ASR Security Sevices - 01   3 - 0  
    7e klasse Sparta '67 - 06 VZV, ZVV - 03   0 - 3  
    8e klasse Kreileroord - 01 Flevo - 03   3 - 0  
    8e klasse Kaagvogels - 03 Flevo - 03   3 - 0  
    JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1   0 - 3  
    JO17 1e klasse - najaar Vios '79 - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1   3 - 0  
    Beker A Heren Posthoorn, ZVV de - 01 Salao '85/Regiobank - 01   3 - 0  
    Beker C Heren Kleine Sluis - 05 Sparta '67 - 05   3 - 0  
    Beker C Heren Wieringermeer, CV - 02 Flevo - 02   3 - 0  
    Beker D Heren Flevo - 03 vervallen   3 - 0  
    Beker E Dames Succes/Vakgar Verfaille Da 1 vervallen   3 - 0  
    Beker F Dames vervallen FCS-United - Da 1   0 - 3  
    Beker JO17 Vios '79 - JO17-2 vervallen   3 - 0  
539 wedstrijden gevonden
wedstrijdgegevens