wedstrijden : planning   (794)       vet=definitief, cursief=concept

datum sporthal competitie team
   
datum sporthal tijd competitie team thuis team uit uitslag  
04-01-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse A Dirkshorn - Da 1 Schagen United - Da 1     -    
04-01-2021 Groeneweghal 21:05 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 Zeemacht - 05     -    
04-01-2021 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4     -    
04-01-2021 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse B Dirkshorn - Da 2 Zeemacht - Da 6     -    
04-01-2021 Harenkarspelhal 20:55 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Geelen, van - 01     -    
04-01-2021 Harenkarspelhal 21:45 4e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Callantsoog - 01     -    
04-01-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Schagen United JO17-1 Sparta '67 - JO17-1     -    
04-01-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 FCS-United - Da 1     -    
04-01-2021 Spartahal 20:40 4e klasse Salao '85/Regiobank - 05 Vios '79 - 07     -    
04-01-2021 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 4 Vesdo - Da 4     -    
04-01-2021 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis - 10 All Stars, FC - 01     -    
04-01-2021 Veerburg 21:30 8e klasse Kleine Sluis - 09 Vesdo - 06     -    
04-01-2021 Wieringen 19:00 5e klasse A Succes/Burghout Design - 04 Schagen United - 01     -    
05-01-2021 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Kleine Sluis - JO17-1     -    
05-01-2021 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Wieringermeer, CV - JO19-2     -    
05-01-2021 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 3 Sparta '67 - Da 3     -    
05-01-2021 Groeneweghal 19:00 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Sparta '67 - Da 7     -    
05-01-2021 Groeneweghal 20:00 6e klasse FCS-United - 05 Bejo, FC - 01     -    
05-01-2021 Groeneweghal 20:50 8e klasse ASR Security Sevices - 02 A&M ICT Beheer - 02     -    
05-01-2021 Niedorphal 19:00 JO15 - voorjaar B Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Schagen United JO15-1     -    
05-01-2021 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Schagen United - Da 3     -    
05-01-2021 Niedorphal 20:40 5e klasse A Wieringermeer, CV - 02 Piet Pann, ZVV - 02     -    
05-01-2021 Niedorphal 21:30 5e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 06 ASR Security Sevices - 01     -    
05-01-2021 Zuiderzeehal 20:30 JO19 A Flevo - JO19-2 Vios '79 - JO19-1     -    
05-01-2021 Zuiderzeehal 21:20 8e klasse Kreileroord - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 07     -    
06-01-2021 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Kreileroord - Da 1     -    
06-01-2021 Multitreffer 19:40 Dames 1e klasse B Sparta '67 - Da 2 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
06-01-2021 Multitreffer 20:30 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
06-01-2021 Multitreffer 21:20 6e klasse By The Way Reclame - 01 ZVAP - 01     -    
06-01-2021 Spartahal 19:00 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
06-01-2021 Spartahal 19:50 6e klasse Geelen, van - 02 Succes/De Kasteleen - 06     -    
06-01-2021 Spartahal 20:40 2e klasse Piroozi - 01 Con Zelo, vv - 01     -    
06-01-2021 Veerburg 19:00 Dames 1e klasse A Kleine Sluis - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
06-01-2021 Veerburg 19:50 6e klasse Kleine Sluis/Verheul - 06 A&M ICT Beheer - 01     -    
06-01-2021 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Kleine Sluis - 08     -    
06-01-2021 Veerburg 21:30 8e klasse ZVAP - 02 Kaagvogels - 03     -    
06-01-2021 Wieringen 20:45 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Kleine Sluis - Da 3     -    
06-01-2021 Wieringen 21:25 Dames 1e klasse A Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Sparta '67 - Da 1     -    
06-01-2021 Zuiderzeehal 20:00 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Zeemacht - Da 2     -    
06-01-2021 Zuiderzeehal 20:55 KNVB Da 2e klasse DWOW - Da 3 SSV - Da 1     -    
07-01-2021 Groeneweghal 19:00 Dames 1e klasse B Schagen United - Da 2 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
07-01-2021 Groeneweghal 19:50 7e klasse Salao '85/Regiobank - 06 Con Zelo, vv - 03     -    
07-01-2021 Groeneweghal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Succes/Smid-Tante Pietje- 02     -    
07-01-2021 Groeneweghal 21:30 5e klasse B FCS-United - 04 Flevo - 02     -    
07-01-2021 Molentocht 19:00 JO19 B Vesdo - JO19-1 By The Way Reclame - JO19-1     -    
07-01-2021 Molentocht 20:50 3e klasse Vesdo - 05 VZV, ZVV - 02     -    
07-01-2021 Niedorphal 19:30 5e klasse A Kaagvogels - 01 Kleine Sluis - 05     -    
07-01-2021 Niedorphal 20:20 4e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 DWOW - 02     -    
07-01-2021 Niedorphal 21:10 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Flevo - 03     -    
08-01-2021 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Vios '79 - JO17-1 Succes/Install Smit - JO17-01     -    
08-01-2021 Doorbraak, De 19:50 JO19 A Vios '79 - JO19-2 Sparta '67 - JO19-1     -    
08-01-2021 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79 - 03 Kwiek '78 - 01     -    
08-01-2021 Doorbraak, De 21:40 3e klasse Vios '79 - 06 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
08-01-2021 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Geveltje / Pand 5- JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
08-01-2021 Groeneweghal 19:50 1e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Sparta '67 - 03     -    
08-01-2021 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
08-01-2021 Groeneweghal 21:30 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Muggenburg, FC - 04     -    
08-01-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - voorjaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
08-01-2021 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Salao '85/Regiobank - 01     -    
08-01-2021 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 ASV Lebo - 02     -    
08-01-2021 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Dirkshorn - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
08-01-2021 Molentocht 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
08-01-2021 Molentocht 19:50 Hoofdklasse Vesdo - 01 Piet Pann, ZVV - 01     -    
08-01-2021 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
08-01-2021 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
08-01-2021 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 DWOW - Da 5     -    
08-01-2021 Multitreffer 19:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
08-01-2021 Multitreffer 20:40 4e klasse Sparta '67 - 05 DWOW - 03     -    
08-01-2021 Multitreffer 21:30 7e klasse Sparta '67 - 06 A&M ICT Beheer - 03     -    
08-01-2021 Niedorphal 19:00 5e klasse B Wieringermeer, CV - 03 Succes/La Dolce Vita - 05     -    
08-01-2021 Niedorphal 19:50 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Geveltje / Pand 5 - 01     -    
08-01-2021 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Winkel - 01 Vrone - 04     -    
08-01-2021 Niedorphal 21:40 3e klasse NJD7 - 01 Vesdo - 04     -    
08-01-2021 Spartahal 19:00 KNVB JO15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO15-2     -    
08-01-2021 Spartahal 19:55 KNVB JO17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 JVC JO17-1     -    
08-01-2021 Spartahal 20:50 2e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Autowaard - 01     -    
08-01-2021 Spartahal 21:40 3e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Bibob, Kapsalon - 01     -    
08-01-2021 Sportpodium Waarland 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Con Zelo, vv - JO17-1 Vios '79 - JO17-2     -    
08-01-2021 Sportpodium Waarland 19:50 2e klasse Con Zelo, vv - 02 Vios '79 - 05     -    
08-01-2021 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/Oceanwide - JO19-3 Con Zelo, vv - JO19-1     -    
08-01-2021 Wieringen 19:50 2e klasse Succes/Autobedrijf Klein - 03 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
08-01-2021 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/De Kasteleen - 01 Vios '79 - 04     -    
08-01-2021 Wieringen 21:30 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 VZV, ZVV/Rowa - JO19-1     -    
08-01-2021 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Vesdo - Da 3     -    
08-01-2021 Zijveld, 't 19:40 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Vios '79 - Da 2     -    
08-01-2021 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Sparta '67 - 04     -    
08-01-2021 Zijveld, 't 21:30 7e klasse VZV, ZVV - 03 Succes/Kaan Transport - 07     -    
08-01-2021 Zuiderzeehal 19:00 JO15 - voorjaar A Flevo - JO15-1 Succes/MotoPortHippoJO15-1     -    
08-01-2021 Zuiderzeehal 19:50 JO17 1e klasse - voorjaar Wieringermeer, CV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
08-01-2021 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 1e klasse A Flevo - 01 Kleine Sluis - 01     -    
11-01-2021 Groeneweghal 20:15 3e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Muggenburg, FC - 03     -    
11-01-2021 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - voorjaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1     -    
11-01-2021 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse A Dirkshorn - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
11-01-2021 Harenkarspelhal 20:55 Dames 1e klasse B Dirkshorn - Da 2 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
11-01-2021 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Vesdo - JO19-1     -    
11-01-2021 Spartahal 19:00 JO15 - voorjaar B Schagen United JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
11-01-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Vesdo - Da 3     -    
11-01-2021 Spartahal 20:30 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Kleine Sluis - Da 4     -    
11-01-2021 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Sparta '67 - Da 7     -    
11-01-2021 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis - 08 Salao '85/Regiobank - 06     -    
11-01-2021 Veerburg 21:30 7e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 VZV, ZVV - 03     -    
11-01-2021 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Kreileroord - Da 1     -    
12-01-2021 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-3 Vios '79 - JO19-4     -    
12-01-2021 Doorbraak, De 19:50 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 3 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
12-01-2021 Doorbraak, De 20:40 2e klasse Vios '79 - 05 Con Zelo, vv - 01     -    
12-01-2021 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Bejo, FC - 01 Succes/De Kasteleen - 06     -    
12-01-2021 Groeneweghal 20:15 6e klasse FCS-United - 05 Geelen, van - 02     -    
12-01-2021 Groeneweghal 21:05 8e klasse ASR Security Sevices - 02 Kleine Sluis - 09     -    
12-01-2021 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Winkel - Da 2     -    
12-01-2021 Niedorphal 19:50 5e klasse A Kaagvogels - 01 Piet Pann, ZVV - 02     -    
12-01-2021 Niedorphal 20:40 5e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 06 FCS-United - 04     -    
12-01-2021 Niedorphal 21:30 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 ZVAP - 02     -    
12-01-2021 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Schagen United - Da 3     -    
12-01-2021 Zuiderzeehal 21:20 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Kreileroord - 01     -    
13-01-2021 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Sparta '67 - Da 4     -    
13-01-2021 Multitreffer 19:50 5e klasse B ASR Security Sevices - 01 Kaagvogels - 02     -    
13-01-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Salao '85/Regiobank - JO17-2 Vios '79 - JO17-2     -    
13-01-2021 Spartahal 19:50 2e klasse Piroozi - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
13-01-2021 Spartahal 20:40 1e klasse Geelen, van - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
13-01-2021 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Kleine Sluis - JO17-1 Schagen United JO17-1     -    
13-01-2021 Veerburg 19:50 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 DWOW - Da 5     -    
13-01-2021 Veerburg 20:30 Hoofdklasse Kleine Sluis/Innovfoam - 03 Salao '85/Regiobank - 01     -    
13-01-2021 Veerburg 21:20 7e klasse Kleine Sluis - 10 Con Zelo, vv - 03     -    
13-01-2021 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse A Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
13-01-2021 Wieringen 21:35 5e klasse A Succes/Burghout Design - 04 Strip Studio Schagen - 01     -    
13-01-2021 Zuiderzeehal 20:00 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 08     -    
13-01-2021 Zuiderzeehal 20:50 8e klasse Flevo - 03 Kaagvogels - 03     -    
14-01-2021 Groeneweghal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Vios '79 - JO19-1     -    
14-01-2021 Groeneweghal 19:50 4e klasse FCS-United - 02 Sparta '67 - 05     -    
14-01-2021 Groeneweghal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Ark, FC de - 02     -    
14-01-2021 Groeneweghal 21:30 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Salao '85/Regiobank - 05     -    
14-01-2021 Molentocht 20:00 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 VZV, ZVV - Da 1     -    
14-01-2021 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Sparta '67 - Da 5     -    
14-01-2021 Molentocht 21:30 4e klasse Callantsoog - 01 Vios '79 - 07     -    
14-01-2021 Niedorphal 19:30 Dames 1e klasse B Zoonen, Slagerij van - Da 1 Schagen United - Da 2     -    
14-01-2021 Niedorphal 20:20 4e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Wieringermeer, CV - 01     -    
14-01-2021 Niedorphal 21:10 5e klasse A Wieringermeer, CV - 02 Schagen United - 01     -    
15-01-2021 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-2 Flevo - JO19-2     -    
15-01-2021 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Vios '79 - 06 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
15-01-2021 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 AC Kingdom - 01     -    
15-01-2021 Doorbraak, De 21:40 KNVB 2e klasse A Vios '79 - 02 Hovocubo - 03     -    
15-01-2021 Groeneweghal 18:45 KNVB JO13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Vennewater, HZV het - JO13-1     -    
15-01-2021 Groeneweghal 19:35 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Sporting S - 01     -    
15-01-2021 Groeneweghal 20:35 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Futsal Winsum - 01     -    
15-01-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4 Succes/MotoPortHippoJO15-1     -    
15-01-2021 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Vesdo - 02     -    
15-01-2021 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Vesdo - 03     -    
15-01-2021 Harenkarspelhal 21:30 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Vesdo - 04     -    
15-01-2021 Molentocht 19:00 JO19 B By The Way Reclame - JO19-1 Wieringermeer, CV - JO19-2     -    
15-01-2021 Molentocht 19:50 3e klasse Vesdo - 05 Kleine Sluis/Agritechn - 04     -    
15-01-2021 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
15-01-2021 Multitreffer 19:00 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Texel '94 - 02     -    
15-01-2021 Multitreffer 20:00 JO19 A Sparta '67 - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
15-01-2021 Multitreffer 20:50 Dames 1e klasse A Sparta '67 - Da 1 Schagen United - Da 1     -    
15-01-2021 Multitreffer 21:40 6e klasse By The Way Reclame - 01 Kleine Sluis/Verheul - 06     -    
15-01-2021 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Con Zelo, vv - JO17-1     -    
15-01-2021 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Salao '85/Regiobank - 02     -    
15-01-2021 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 01 TOB - 03     -    
15-01-2021 Niedorphal 21:40 5e klasse B Wieringermeer, CV - 03 Flevo - 02     -    
15-01-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Salao '85/Regiobank - JO17-3 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1     -    
15-01-2021 Spartahal 19:50 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Vios '79 - 04     -    
15-01-2021 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Succes/De Kasteleen - 01     -    
15-01-2021 Spartahal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Geveltje / Pand 5 - 01     -    
15-01-2021 Sportpodium Waarland 19:00 Dames 3e klasse A Con Zelo, vv - Da 1 FCS-United - Da 1     -    
15-01-2021 Sportpodium Waarland 19:40 JO19 B Con Zelo, vv - JO19-1 VZV, ZVV/Rowa - JO19-1     -    
15-01-2021 Sportpodium Waarland 20:30 2e klasse Con Zelo, vv - 02 Sparta '67 - 04     -    
15-01-2021 Wieringen 19:00 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1     -    
15-01-2021 Wieringen 19:50 1e klasse Succes/Smid-Tante Pietje- 02 Dirkshorn - 02     -    
15-01-2021 Wieringen 20:40 2e klasse Succes/Autobedrijf Klein - 03 Muggenburg, FC - 01     -    
15-01-2021 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Sparta '67 - Da 6     -    
15-01-2021 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 FCS-United - 03     -    
15-01-2021 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Autowaard - 01     -    
15-01-2021 Zuiderzeehal 19:00 JO15 - voorjaar A Flevo - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
15-01-2021 Zuiderzeehal 19:50 JO19 A Wieringermeer, CV - JO19-1 Callantsoog - JO19-1     -    
15-01-2021 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 VNS United - 02     -    
15-01-2021 Zuiderzeehal 21:40 4e klasse DWOW - 02 DWOW - 03     -    
18-01-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Vios '79 - Da 3     -    
18-01-2021 Groeneweghal 21:05 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Sparta '67 - Da 3     -    
18-01-2021 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - voorjaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
18-01-2021 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse A Dirkshorn - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
18-01-2021 Harenkarspelhal 20:55 4e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 DWOW - 03     -    
18-01-2021 Harenkarspelhal 21:45 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 Succes/De Kasteleen - 06     -    
18-01-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Schagen United JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
18-01-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
18-01-2021 Spartahal 20:30 6e klasse FCS-United - 05 A&M ICT Beheer - 01     -    
18-01-2021 Spartahal 21:20 6e klasse Geelen, van - 02 ZVAP - 01     -    
18-01-2021 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 4 Sparta '67 - Da 7     -    
18-01-2021 Veerburg 20:40 6e klasse Kleine Sluis/Verheul - 06 Zeemacht - 05     -    
18-01-2021 Veerburg 21:30 5e klasse A Kleine Sluis - 05 Kaagvogels - 01     -    
18-01-2021 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Succes/Install Smit - JO17-01 Vios '79 - JO17-1     -    
19-01-2021 Doorbraak, De 19:00 Dames 1e klasse B Dirkshorn - Da 2 Schagen United - Da 2     -    
19-01-2021 Doorbraak, De 19:50 Dames 1e klasse B Vios '79 - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
19-01-2021 Groeneweghal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
19-01-2021 Groeneweghal 19:50 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 FCS-United - 02     -    
19-01-2021 Groeneweghal 20:40 3e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
19-01-2021 Groeneweghal 21:30 7e klasse All Stars, FC - 01 Con Zelo, vv - 03     -    
19-01-2021 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
19-01-2021 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 VZV, ZVV - Da 1     -    
19-01-2021 Niedorphal 20:40 5e klasse A Wieringermeer, CV - 02 Piet Pann, ZVV - 02     -    
19-01-2021 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Vesdo - Da 4     -    
19-01-2021 Zuiderzeehal 21:10 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Callantsoog - Da 1     -    
20-01-2021 Multitreffer 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
20-01-2021 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Kleine Sluis - Da 2     -    
20-01-2021 Multitreffer 20:30 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Kleine Sluis - Da 3     -    
20-01-2021 Multitreffer 21:10 5e klasse B ASR Security Sevices - 01 Wieringermeer, CV - 03     -    
20-01-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Geveltje / Pand 5- JO17-1 Vios '79 - JO17-2     -    
20-01-2021 Spartahal 19:50 5e klasse A Schagen United - 01 Succes/Burghout Design - 04     -    
20-01-2021 Spartahal 20:40 2e klasse Piroozi - 01 Sparta '67 - 04     -    
20-01-2021 Spartahal 21:30 4e klasse Muggenburg, FC - 04 DWOW - 02     -    
20-01-2021 Veerburg 19:50 8e klasse Kleine Sluis - 09 Wieringermeer, CV - 04     -    
20-01-2021 Veerburg 20:40 1e klasse Ark, FC de - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
20-01-2021 Veerburg 21:30 7e klasse Kleine Sluis - 10 VZV, ZVV - 03     -    
20-01-2021 Wieringen 20:45 JO19 B Succes/Oceanwide - JO19-3 Old Stars '77 - JO19-2     -    
20-01-2021 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse A Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
20-01-2021 Zuiderzeehal 20:00 JO19 A Flevo - JO19-2 Salao '85/Regiobank - JO19-1     -    
20-01-2021 Zuiderzeehal 20:50 Dames 3e klasse A DWOW - Da 5 FCS-United - Da 1     -    
21-01-2021 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Con Zelo, vv - Da 1     -    
21-01-2021 Niedorphal 19:30 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Vios '79 - Da 2     -    
21-01-2021 Niedorphal 20:20 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Flevo - 03     -    
21-01-2021 Niedorphal 21:10 5e klasse B Kaagvogels - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
22-01-2021 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-1 Sparta '67 - JO19-1     -    
22-01-2021 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Vios '79 - 06 FCS-United - 03     -    
22-01-2021 Doorbraak, De 20:40 Hoofdklasse Vios '79 - 04 Vesdo - 03     -    
22-01-2021 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
22-01-2021 Groeneweghal 19:00 KNVB JO13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Veerhuys, HV - JO13-3     -    
22-01-2021 Groeneweghal 19:50 1e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Succes/Smid-Tante Pietje- 02     -    
22-01-2021 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 FCS-United - 01     -    
22-01-2021 Groeneweghal 21:30 4e klasse Salao '85/Regiobank - 05 Sparta '67 - 05     -    
22-01-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4     -    
22-01-2021 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 02 Geelen, van - 01     -    
22-01-2021 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Kleine Sluis/Innovfoam - 03     -    
22-01-2021 Harenkarspelhal 21:30 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
22-01-2021 Molentocht 19:00 JO19 B Vesdo - JO19-1 Vios '79 - JO19-3     -    
22-01-2021 Molentocht 19:50 3e klasse Vesdo - 05 Vesdo - 04     -    
22-01-2021 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 02 Sparta '67 - 03     -    
22-01-2021 Molentocht 21:30 8e klasse Vesdo - 06 ASR Security Sevices - 02     -    
22-01-2021 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Sparta '67 - JO17-1 Kleine Sluis - JO17-1     -    
22-01-2021 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse A Sparta '67 - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
22-01-2021 Multitreffer 20:40 7e klasse Sparta '67 - 06 Salao '85/Regiobank - 06     -    
22-01-2021 Multitreffer 21:30 6e klasse By The Way Reclame - 01 Bejo, FC - 01     -    
22-01-2021 Niedorphal 19:00 JO15 - voorjaar B Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Schagen United JO15-1     -    
22-01-2021 Niedorphal 19:50 4e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Vios '79 - 07     -    
22-01-2021 Niedorphal 20:40 3e klasse NJD7 - 01 Muggenburg, FC - 03     -    
22-01-2021 Niedorphal 21:30 8e klasse Kaagvogels - 03 A&M ICT Beheer - 02     -    
22-01-2021 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Salao '85/Regiobank - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
22-01-2021 Spartahal 19:50 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Autowaard - 01     -    
22-01-2021 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Vesdo - 01     -    
22-01-2021 Spartahal 21:30 2e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Muggenburg, FC - 01     -    
22-01-2021 Sportpodium Waarland 20:40 2e klasse Con Zelo, vv - 02 Geveltje / Pand 5 - 01     -    
22-01-2021 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Con Zelo, vv - JO19-1     -    
22-01-2021 Wieringen 19:50 2e klasse Succes/Autobedrijf Klein - 03 Con Zelo, vv - 01     -    
22-01-2021 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/De Kasteleen - 01 Dirkshorn - 01     -    
22-01-2021 Wieringen 21:30 7e klasse Succes/Kaan Transport - 07 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
22-01-2021 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV/Rowa - JO19-1 By The Way Reclame - JO19-1     -    
22-01-2021 Zijveld, 't 19:50 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Schagen United - Da 4     -    
22-01-2021 Zijveld, 't 20:30 2e klasse VZV, ZVV - 01 Vios '79 - 05     -    
22-01-2021 Zuiderzeehal 19:00 JO15 - voorjaar A Flevo - JO15-1 Succes/MotoPortHippoJO15-1     -    
22-01-2021 Zuiderzeehal 19:50 8e klasse Kreileroord - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 08     -    
22-01-2021 Zuiderzeehal 20:40 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Kleine Sluis - 08     -    
22-01-2021 Zuiderzeehal 21:30 5e klasse B Flevo - 02 Succes/La Dolce Vita - 05     -    
25-01-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse A Schagen United - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
25-01-2021 Groeneweghal 21:05 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Schagen United - Da 3     -    
25-01-2021 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - voorjaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Schagen United JO15-1     -    
25-01-2021 Harenkarspelhal 20:05 KNVB Da 1e klasse Winkel - Da 1 ZA/Bluedesk Internet - Da 1     -    
25-01-2021 Harenkarspelhal 21:00 2e klasse Autowaard - 01 Piroozi - 01     -    
25-01-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Salao '85/Regiobank - JO17-2 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
25-01-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 DWOW - Da 5     -    
25-01-2021 Spartahal 20:30 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Schagen United - 01     -    
25-01-2021 Spartahal 21:20 6e klasse Geelen, van - 02 Sint Boys/Girls - 01     -    
25-01-2021 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Sparta '67 - Da 6     -    
25-01-2021 Veerburg 20:40 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Kreileroord - Da 1     -    
25-01-2021 Veerburg 21:20 6e klasse Kleine Sluis/Verheul - 06 Succes/De Kasteleen - 06     -    
25-01-2021 Wieringen 19:00 Dames 1e klasse A Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Kleine Sluis - Da 1     -    
26-01-2021 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Vios '79 - JO17-2 Con Zelo, vv - JO17-1     -    
26-01-2021 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-3 Succes/Oceanwide - JO19-3     -    
26-01-2021 Doorbraak, De 20:40 4e klasse Vios '79 - 07 DWOW - 03     -    
26-01-2021 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Vios '79 - 06 Zeemacht - 04     -    
26-01-2021 Groeneweghal 20:15 5e klasse B FCS-United - 04 Wieringermeer, CV - 03     -    
26-01-2021 Groeneweghal 21:05 6e klasse FCS-United - 05 Zeemacht - 05     -    
26-01-2021 Niedorphal 19:00 JO15 - voorjaar B Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
26-01-2021 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Vios '79 - Da 3     -    
26-01-2021 Niedorphal 20:40 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Vios '79 - Da 2     -    
26-01-2021 Niedorphal 21:30 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Kaagvogels - 03     -    
26-01-2021 Zuiderzeehal 20:30 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
26-01-2021 Zuiderzeehal 21:20 4e klasse DWOW - 02 Salao '85/Regiobank - 05     -    
27-01-2021 Multitreffer 19:00 JO19 B By The Way Reclame - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
27-01-2021 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse B Sparta '67 - Da 2 Dirkshorn - Da 2     -    
27-01-2021 Multitreffer 20:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 DWOW - Da 4     -    
27-01-2021 Spartahal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Vios '79 - JO19-1     -    
27-01-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Sparta '67 - Da 5     -    
27-01-2021 Spartahal 20:30 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
27-01-2021 Spartahal 21:20 4e klasse FCS-United - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
27-01-2021 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Kleine Sluis - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
27-01-2021 Veerburg 19:50 3e klasse Kleine Sluis/Agritechn - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
27-01-2021 Veerburg 20:40 1e klasse Ark, FC de - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
27-01-2021 Veerburg 21:30 6e klasse ZVAP - 01 Bejo, FC - 01     -    
27-01-2021 Wieringen 20:45 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Kleine Sluis - Da 4     -    
27-01-2021 Wieringen 21:25 5e klasse A Succes/Burghout Design - 04 Piet Pann, ZVV - 02     -    
27-01-2021 Zuiderzeehal 20:00 JO19 B Wieringermeer, CV - JO19-2 VZV, ZVV/Rowa - JO19-1     -    
27-01-2021 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Da 2e klasse DWOW - Da 3 OZV - Da 1     -    
27-01-2021 Zuiderzeehal 21:45 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 RTC '72 - Da 1     -    
28-01-2021 Groeneweghal 19:00 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 VZV, ZVV - Da 2     -    
28-01-2021 Groeneweghal 19:40 8e klasse ASR Security Sevices - 02 Vesdo - 06     -    
28-01-2021 Groeneweghal 20:30 3e klasse FCS-United - 03 NJD7 - 01     -    
28-01-2021 Groeneweghal 21:20 7e klasse All Stars, FC - 01 Kleine Sluis - 08     -    
28-01-2021 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Sparta '67 - Da 7     -    
28-01-2021 Molentocht 20:40 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Sparta '67 - Da 4     -    
28-01-2021 Molentocht 21:30 3e klasse Vesdo - 04 Muggenburg, FC - 03     -    
28-01-2021 Niedorphal 19:30 Dames 1e klasse B Zoonen, Slagerij van - Da 1 Vios '79 - Da 1     -    
28-01-2021 Niedorphal 20:20 5e klasse A Wieringermeer, CV - 02 Kleine Sluis - 05     -    
28-01-2021 Niedorphal 21:10 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Kleine Sluis - 09     -    
29-01-2021 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Vios '79 - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
29-01-2021 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 04 Kleine Sluis/Innovfoam - 03     -    
29-01-2021 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79 - 03 FC Zaanstad - 02     -    
29-01-2021 Doorbraak, De 21:40 2e klasse Vios '79 - 05 Salao '85/Regiobank - 03     -    
29-01-2021 Groeneweghal 19:00 KNVB JO17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Vennewater, HZV het - JO17-2     -    
29-01-2021 Groeneweghal 19:55 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Succes/De Kasteleen - 01     -    
29-01-2021 Groeneweghal 20:45 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 FCS-United - 01     -    
29-01-2021 Groeneweghal 21:35 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Con Zelo, vv - 02     -    
29-01-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4 Flevo - JO15-1     -    
29-01-2021 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Dirkshorn - 01     -    
29-01-2021 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 ZVC Veenendaal- 01     -    
29-01-2021 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Sparta '67 - 03     -    
29-01-2021 Molentocht 19:00 4e klasse Callantsoog - 01 Sparta '67 - 05     -    
29-01-2021 Molentocht 19:50 3e klasse Vesdo - 05 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
29-01-2021 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 02 Succes/Smid-Tante Pietje- 02     -    
29-01-2021 Molentocht 21:30 6e klasse By The Way Reclame - 01 A&M ICT Beheer - 01     -    
29-01-2021 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Sparta '67 - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1     -    
29-01-2021 Multitreffer 19:50 JO19 A Sparta '67 - JO19-1 Zeemacht - JO19-1     -    
29-01-2021 Multitreffer 20:40 Dames 1e klasse A Sparta '67 - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
29-01-2021 Multitreffer 21:30 7e klasse Sparta '67 - 06 Kleine Sluis - 10     -    
29-01-2021 Niedorphal 19:00 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 08 Kreileroord - 01     -    
29-01-2021 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Geelen, van - 01     -    
29-01-2021 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Winkel - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 01     -    
29-01-2021 Niedorphal 21:40 5e klasse B Kaagvogels - 02 Succes/La Dolce Vita - 05     -    
29-01-2021 Spartahal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Wieringermeer, CV - JO19-1     -    
29-01-2021 Spartahal 19:50 1e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Dirkshorn - 02     -    
29-01-2021 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Vesdo - 03     -    
29-01-2021 Spartahal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Sparta '67 - 04     -    
29-01-2021 Sportpodium Waarland 19:00 JO19 B Con Zelo, vv - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
29-01-2021 Sportpodium Waarland 19:50 Dames 3e klasse A Con Zelo, vv - Da 1 Vesdo - Da 3     -    
29-01-2021 Sportpodium Waarland 20:30 2e klasse Con Zelo, vv - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
29-01-2021 Sportpodium Waarland 21:20 7e klasse Con Zelo, vv - 03 VZV, ZVV - 03     -    
29-01-2021 Wieringen 19:00 JO15 - voorjaar A Succes/MotoPortHippoJO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
29-01-2021 Wieringen 19:50 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Callantsoog - JO19-1     -    
29-01-2021 Wieringen 20:40 2e klasse Succes/Autobedrijf Klein - 03 VZV, ZVV - 01     -    
29-01-2021 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 Salao '85/Regiobank - 04     -    
29-01-2021 Zuiderzeehal 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Wieringermeer, CV - JO17-1 Succes/Install Smit - JO17-01     -    
29-01-2021 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse B Flevo - 02 ASR Security Sevices - 01     -    
29-01-2021 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 1e klasse A Flevo - 01 Scagha '66 - 02     -    
29-01-2021 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 07     -    
01-02-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse A Salao '85/Regiobank - Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
01-02-2021 Groeneweghal 21:05 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Succes/Burghout Design - 04     -    
01-02-2021 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
01-02-2021 Harenkarspelhal 20:05 KNVB Da 1e klasse Winkel - Da 1 Sporting S - Da 1     -    
01-02-2021 Spartahal 19:00 JO15 - voorjaar B Schagen United JO15-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1     -    
01-02-2021 Spartahal 19:50 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Sparta '67 - Da 3     -    
01-02-2021 Spartahal 20:40 4e klasse Salao '85/Regiobank - 05 FCS-United - 02     -    
01-02-2021 Spartahal 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 Geelen, van - 02     -    
01-02-2021 Veerburg 20:00 Dames 1e klasse A Kleine Sluis - Da 1 Dirkshorn - Da 1     -    
01-02-2021 Veerburg 20:50 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Kleine Sluis - Da 4     -    
01-02-2021 Veerburg 21:30 8e klasse Kleine Sluis - 09 Kreileroord - 01     -    
01-02-2021 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Sparta '67 - Da 5     -    
02-02-2021 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Vios '79 - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
02-02-2021 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-4 By The Way Reclame - JO19-1     -    
02-02-2021 Doorbraak, De 20:40 Dames 1e klasse B Vios '79 - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
02-02-2021 Doorbraak, De 21:30 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 3 Callantsoog - Da 1     -    
02-02-2021 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Geveltje / Pand 5- JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
02-02-2021 Groeneweghal 19:50 5e klasse A Schagen United - 01 Wieringermeer, CV - 02     -    
02-02-2021 Groeneweghal 20:40 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Kaagvogels - 01     -    
02-02-2021 Groeneweghal 21:30 5e klasse B FCS-United - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
02-02-2021 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 VZV, ZVV - Da 1     -    
02-02-2021 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 DWOW - Da 4     -    
02-02-2021 Niedorphal 20:40 3e klasse NJD7 - 01 Bibob, Kapsalon - 01     -    
02-02-2021 Niedorphal 21:30 5e klasse B Kaagvogels - 02 ASR Security Sevices - 01     -    
02-02-2021 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse A DWOW - Da 5 Schagen United - Da 4     -    
02-02-2021 Zuiderzeehal 21:10 5e klasse B Flevo - 02 Wieringermeer, CV - 03     -    
03-02-2021 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Vios '79 - Da 2     -    
03-02-2021 Multitreffer 20:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 7 Kreileroord - Da 1     -    
03-02-2021 Multitreffer 21:30 4e klasse Sparta '67 - 05 DWOW - 02     -    
03-02-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Salao '85/Regiobank - JO17-3 Schagen United JO17-1     -    
03-02-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Kleine Sluis - Da 2     -    
03-02-2021 Spartahal 20:40 2e klasse Piroozi - 01 Vios '79 - 05     -    
03-02-2021 Spartahal 21:30 3e klasse Muggenburg, FC - 03 FCS-United - 03     -    
03-02-2021 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Kleine Sluis - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1     -    
03-02-2021 Veerburg 19:50 3e klasse Kleine Sluis/Agritechn - 04 Vesdo - 04     -    
03-02-2021 Veerburg 20:40 Hoofdklasse Kleine Sluis/Innovfoam - 03 Piet Pann, ZVV - 01     -    
03-02-2021 Veerburg 21:30 8e klasse ZVAP - 02 Flevo - 03     -    
03-02-2021 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse B Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Zeemacht - Da 6     -    
03-02-2021 Wieringen 21:35 7e klasse Succes/Kaan Transport - 07 Salao '85/Regiobank - 06     -    
03-02-2021 Zuiderzeehal 20:00 JO19 A Flevo - JO19-2 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
03-02-2021 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Team Alkm/Sportstars - Da 2     -    
04-02-2021 Groeneweghal 19:00 3e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
04-02-2021 Groeneweghal 19:50 7e klasse All Stars, FC - 01 Sparta '67 - 06     -    
04-02-2021 Groeneweghal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Vesdo - 02     -    
04-02-2021 Groeneweghal 21:30 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Vios '79 - 07     -    
04-02-2021 Molentocht 20:00 8e klasse Vesdo - 06 Wieringermeer, CV - 04     -    
04-02-2021 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Sparta '67 - Da 6     -    
04-02-2021 Molentocht 21:30 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 FCS-United - Da 2     -    
04-02-2021 Niedorphal 19:30 Dames 1e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
04-02-2021 Niedorphal 20:20 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Autowaard - 01     -    
04-02-2021 Niedorphal 21:10 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 By The Way Reclame - 01     -    
05-02-2021 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1     -    
05-02-2021 Doorbraak, De 19:50 6e klasse Bejo, FC - 01 ZVAP - 01     -    
05-02-2021 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Volendam, ZVV 02     -    
05-02-2021 Doorbraak, De 21:40 KNVB 2e klasse A Vios '79 - 02 F.C. de Ark - 01     -    
05-02-2021 Groeneweghal 18:45 KNVB JO13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Volewijckers JO13-1     -    
05-02-2021 Groeneweghal 19:35 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Texel '94 - 03     -    
05-02-2021 Groeneweghal 20:35 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Vennewater, HZV het - 01     -    
05-02-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - voorjaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
05-02-2021 Harenkarspelhal 19:50 4e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Muggenburg, FC - 04     -    
05-02-2021 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
05-02-2021 Molentocht 19:00 JO19 B Vesdo - JO19-1 Con Zelo, vv - JO19-1     -    
05-02-2021 Molentocht 19:50 Hoofdklasse Vesdo - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
05-02-2021 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Succes/De Kasteleen - 01     -    
05-02-2021 Molentocht 21:30 3e klasse Vesdo - 05 Vios '79 - 06     -    
05-02-2021 Multitreffer 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Sparta '67 - JO19-1     -    
05-02-2021 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
05-02-2021 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 VNS United - 02     -    
05-02-2021 Multitreffer 21:40 2e klasse Sparta '67 - 04 Geveltje / Pand 5 - 01     -    
05-02-2021 Niedorphal 19:00 8e klasse Kaagvogels - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 08     -    
05-02-2021 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
05-02-2021 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 01 Counters, The - 01     -    
05-02-2021 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 A&M ICT Beheer - 02     -    
05-02-2021 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Salao '85/Regiobank - JO17-1 Succes/Install Smit - JO17-01     -    
05-02-2021 Spartahal 19:50 1e klasse Geelen, van - 01 Salao '85/Regiobank - 02     -    
05-02-2021 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Salao '85/Regiobank - 01     -    
05-02-2021 Spartahal 21:30 2e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
05-02-2021 Sportpodium Waarland 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Con Zelo, vv - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
05-02-2021 Sportpodium Waarland 20:40 2e klasse Con Zelo, vv - 02 Succes/Autobedrijf Klein - 03     -    
05-02-2021 Wieringen 19:00 JO15 - voorjaar A Succes/MotoPortHippoJO15-1 Flevo - JO15-1     -    
05-02-2021 Wieringen 19:50 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Wieringermeer, CV - JO19-2     -    
05-02-2021 Wieringen 20:40 1e klasse Succes/Smid-Tante Pietje- 02 Ark, FC de - 02     -    
05-02-2021 Wieringen 21:30 6e klasse Succes/De Kasteleen - 06 Kleine Sluis/Verheul - 06     -    
05-02-2021 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Con Zelo, vv - Da 1     -    
05-02-2021 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Muggenburg, FC - 01     -    
05-02-2021 Zuiderzeehal 19:00 JO19 A Wieringermeer, CV - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
05-02-2021 Zuiderzeehal 19:50 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Con Zelo, vv - 03     -    
05-02-2021 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Zeemacht - 02     -    
05-02-2021 Zuiderzeehal 21:40 4e klasse DWOW - 03 Callantsoog - 01     -    
08-02-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse A Schagen United - Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
08-02-2021 Groeneweghal 21:05 Dames 1e klasse A Salao '85/Regiobank - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
08-02-2021 Harenkarspelhal 19:15 Beker JO15 winn Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Flevo - JO15-1     -    
08-02-2021 Harenkarspelhal 19:55 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 3 Sparta '67 - Da 4     -    
08-02-2021 Harenkarspelhal 20:45 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 2 Sparta '67 - Da 3     -    
08-02-2021 Harenkarspelhal 21:35 4e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Salao '85/Regiobank - 05     -    
08-02-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Salao '85/Regiobank - JO17-3 Sparta '67 - JO17-1     -    
08-02-2021 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse B Schagen United - Da 2 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
08-02-2021 Spartahal 20:40 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Vios '79 - 07     -    
08-02-2021 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 4 FCS-United - Da 2     -    
08-02-2021 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 A&M ICT Beheer - 03     -    
08-02-2021 Veerburg 21:30 6e klasse ZVAP - 01 A&M ICT Beheer - 01     -    
08-02-2021 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Succes/Install Smit - JO17-01 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
09-02-2021 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-2 Wieringermeer, CV - JO19-1     -    
09-02-2021 Doorbraak, De 19:50 Dames 1e klasse B Vios '79 - Da 1 Zeemacht - Da 6     -    
09-02-2021 Doorbraak, De 20:40 6e klasse Bejo, FC - 01 Geelen, van - 02     -    
09-02-2021 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Vios '79 - 06 Salao '85/Regiobank - 04     -    
09-02-2021 Groeneweghal 20:15 8e klasse ASR Security Sevices - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 07     -    
09-02-2021 Groeneweghal 21:05 4e klasse FCS-United - 02 Callantsoog - 01     -    
09-02-2021 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Dirkshorn - Da 1     -    
09-02-2021 Niedorphal 19:50 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Kaagvogels - 03     -    
09-02-2021 Niedorphal 20:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Vesdo - 06     -    
09-02-2021 Niedorphal 21:30 3e klasse NJD7 - 01 VZV, ZVV - 02     -    
09-02-2021 Zuiderzeehal 20:30 4e klasse DWOW - 02 Wieringermeer, CV - 01     -    
09-02-2021 Zuiderzeehal 21:20 8e klasse Kreileroord - 01 ZVAP - 02     -    
10-02-2021 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
10-02-2021 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Con Zelo, vv - Da 1     -    
10-02-2021 Multitreffer 20:30 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 7 Kleine Sluis - Da 3     -    
10-02-2021 Multitreffer 21:10 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Vesdo - Da 4     -    
10-02-2021 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Salao '85/Regiobank - JO17-1 Vios '79 - JO17-1     -    
10-02-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Kleine Sluis - Da 2     -    
10-02-2021 Spartahal 20:40 3e klasse FCS-United - 03 Kleine Sluis/Agritechn - 04     -    
10-02-2021 Veerburg 19:00 7e klasse Kleine Sluis - 10 Sparta '67 - 06     -    
10-02-2021 Veerburg 19:50 5e klasse A Kleine Sluis - 05 Succes/Burghout Design - 04     -    
10-02-2021 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis - 08 All Stars, FC - 01     -    
10-02-2021 Veerburg 21:30 6e klasse Kleine Sluis/Verheul - 06 Sint Boys/Girls - 01     -    
10-02-2021 Wieringen 20:45 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Flevo - JO19-2     -    
10-02-2021 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse B Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
10-02-2021 Zuiderzeehal 20:00 JO19 B Wieringermeer, CV - JO19-2 Vesdo - JO19-1     -    
10-02-2021 Zuiderzeehal 20:50 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
11-02-2021 Groeneweghal 19:00 Beker JO15 verl Schagen United JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
11-02-2021 Groeneweghal 19:40 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Strip Studio Schagen - 01     -    
11-02-2021 Groeneweghal 20:40 2e klasse Geveltje / Pand 5 - 01 Muggenburg, FC - 01     -    
11-02-2021 Groeneweghal 21:30 7e klasse Salao '85/Regiobank - 06 Succes/Kaan Transport - 07     -    
11-02-2021 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 FCS-United - Da 1     -    
11-02-2021 Molentocht 20:40 3e klasse Vesdo - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
11-02-2021 Niedorphal 19:30 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 DWOW - Da 4     -    
11-02-2021 Niedorphal 20:20 5e klasse A Kaagvogels - 01 Wieringermeer, CV - 02     -    
11-02-2021 Niedorphal 21:10 5e klasse B Kaagvogels - 02 FCS-United - 04     -    
12-02-2021 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Vios '79 - JO17-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
12-02-2021 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Muggenburg, FC - 03     -    
12-02-2021 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79 - 03 ZVVO Sandow - 02     -    
12-02-2021 Doorbraak, De 21:40 2e klasse Vios '79 - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
12-02-2021 Groeneweghal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Zeemacht - JO19-1     -    
12-02-2021 Groeneweghal 19:50 1e klasse Geelen, van - 01 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
12-02-2021 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vios '79 - 04     -    
12-02-2021 Groeneweghal 21:30 6e klasse FCS-United - 05 Succes/De Kasteleen - 06     -    
12-02-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Schagen United JO17-1     -    
12-02-2021 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Piet Pann, ZVV - 01     -    
12-02-2021 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 AC Kingdom - 01     -    
12-02-2021 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Dirkshorn - 02 Vesdo - 02     -    
12-02-2021 Molentocht 19:00 JO19 B By The Way Reclame - JO19-1 Succes/Oceanwide - JO19-3     -    
12-02-2021 Molentocht 19:50 Hoofdklasse Vesdo - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
12-02-2021 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Kleine Sluis/Innovfoam - 03     -    
12-02-2021 Molentocht 21:30 3e klasse Vesdo - 05 Zeemacht - 04     -    
12-02-2021 Multitreffer 19:00 JO19 A Sparta '67 - JO19-1 Callantsoog - JO19-1     -    
12-02-2021 Multitreffer 19:50 5e klasse B ASR Security Sevices - 01 Succes/La Dolce Vita - 05     -    
12-02-2021 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Ark, FC de - 02     -    
12-02-2021 Multitreffer 21:30 6e klasse By The Way Reclame - 01 Zeemacht - 05     -    
12-02-2021 Niedorphal 19:00 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 08 Kleine Sluis - 09     -    
12-02-2021 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Salao '85/Regiobank - 02     -    
12-02-2021 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Winkel - 01 Kwiek '78 - 01     -    
12-02-2021 Niedorphal 21:40 4e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Sparta '67 - 05     -    
12-02-2021 Spartahal 19:00 KNVB JO15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 JVC - JO15-1     -    
12-02-2021 Spartahal 19:55 KNVB JO17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Limmen - JO17-1     -    
12-02-2021 Spartahal 20:50 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Piroozi - 01     -    
12-02-2021 Sportpodium Waarland 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Con Zelo, vv - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
12-02-2021 Sportpodium Waarland 19:50 JO19 B Con Zelo, vv - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2     -    
12-02-2021 Sportpodium Waarland 20:40 2e klasse Con Zelo, vv - 02 VZV, ZVV - 01     -    
12-02-2021 Sportpodium Waarland 21:30 2e klasse Con Zelo, vv - 01 Sparta '67 - 04     -    
12-02-2021 Wieringen 19:00 Beker JO15 winn Succes/MotoPortHippoJO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
12-02-2021 Wieringen 19:45 1e klasse Succes/Smid-Tante Pietje- 02 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
12-02-2021 Wieringen 20:35 Hoofdklasse Succes/De Kasteleen - 01 Salao '85/Regiobank - 01     -    
12-02-2021 Wieringen 21:25 2e klasse Succes/Autobedrijf Klein - 03 Salao '85/Regiobank - 03     -    
12-02-2021 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV/Rowa - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
12-02-2021 Zijveld, 't 19:50 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Schagen United - Da 3     -    
12-02-2021 Zijveld, 't 20:40 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 DWOW - Da 5     -    
12-02-2021 Zijveld, 't 21:20 7e klasse VZV, ZVV - 03 Con Zelo, vv - 03     -    
12-02-2021 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse B Flevo - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
12-02-2021 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Nieuweboer, Arch.b. - 01     -    
15-02-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Vios '79 - Da 2     -    
15-02-2021 Groeneweghal 21:05 4e klasse FCS-United - 02 Muggenburg, FC - 04     -    
15-02-2021 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - voorjaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Schagen United JO15-1     -    
15-02-2021 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse A Dirkshorn - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
15-02-2021 Harenkarspelhal 20:55 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Muggenburg, FC - 03     -    
15-02-2021 Spartahal 19:00 Beker JO17 verl Schagen United JO17-1 Sparta '67 - JO17-1     -    
15-02-2021 Spartahal 19:40 Dames 1e klasse B Schagen United - Da 2 Zeemacht - Da 6     -    
15-02-2021 Spartahal 20:30 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Sparta '67 - Da 6     -    
15-02-2021 Spartahal 21:20 3e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Zeemacht - 04     -    
15-02-2021 Veerburg 20:00 Dames 1e klasse A Kleine Sluis - Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
15-02-2021 Veerburg 20:50 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 FCS-United - Da 2     -    
15-02-2021 Veerburg 21:30 5e klasse A Kleine Sluis - 05 Schagen United - 01     -    
15-02-2021 Wieringen 19:00 Beker JO17 winn Succes/Install Smit - JO17-01 Vios '79 - JO17-1     -    
16-02-2021 Doorbraak, De 19:00 Beker JO17 winn Vios '79 - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
16-02-2021 Doorbraak, De 19:40 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
16-02-2021 Doorbraak, De 20:30 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 3 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
16-02-2021 Doorbraak, De 21:20 4e klasse Vios '79 - 07 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
16-02-2021 Groeneweghal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Flevo - JO19-2     -    
16-02-2021 Groeneweghal 19:50 8e klasse ASR Security Sevices - 02 ZVAP - 02     -    
16-02-2021 Groeneweghal 20:40 2e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Con Zelo, vv - 02     -    
16-02-2021 Groeneweghal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Con Zelo, vv - 01     -    
16-02-2021 Niedorphal 19:00 Beker JO17 winn Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
16-02-2021 Niedorphal 19:40 8e klasse Kaagvogels - 03 Kleine Sluis - 09     -    
16-02-2021 Niedorphal 20:30 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Nwe Niedorp, ZVV - 08     -    
17-02-2021 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 7 Sparta '67 - Da 5     -    
17-02-2021 Multitreffer 19:40 Dames 1e klasse B Sparta '67 - Da 2 Vios '79 - Da 1     -    
17-02-2021 Multitreffer 20:30 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Winkel - Da 2     -    
17-02-2021 Spartahal 19:00 Beker JO17 verl Geveltje / Pand 5- JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
17-02-2021 Spartahal 19:50 2e klasse Piroozi - 01 Succes/Autobedrijf Klein - 03     -    
17-02-2021 Spartahal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
17-02-2021 Spartahal 21:30 3e klasse FCS-United - 03 Vesdo - 04     -    
17-02-2021 Wieringen 20:45 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Zeemacht - JO19-1     -    
17-02-2021 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse B Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
17-02-2021 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse A DWOW - Da 5 Vesdo - Da 3     -    
17-02-2021 Zuiderzeehal 20:40 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Kleine Sluis - Da 4     -    
17-02-2021 Zuiderzeehal 21:20 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 All Stars, FC - 01     -    
18-02-2021 Molentocht 20:00 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Sparta '67 - Da 3     -    
18-02-2021 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
18-02-2021 Niedorphal 19:30 Dames 1e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Schagen United - Da 1     -    
18-02-2021 Niedorphal 20:20 5e klasse A Wieringermeer, CV - 02 Succes/Burghout Design - 04     -    
18-02-2021 Niedorphal 21:10 5e klasse A Kaagvogels - 01 Strip Studio Schagen - 01     -    
19-02-2021 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-3 Con Zelo, vv - JO19-1     -    
19-02-2021 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
19-02-2021 Doorbraak, De 20:40 3e klasse Vios '79 - 06 NJD7 - 01     -    
19-02-2021 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Bejo, FC - 01 FCS-United - 05     -    
19-02-2021 Groeneweghal 18:45 Beker JO17 winn Salao '85/Regiobank - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1     -    
19-02-2021 Groeneweghal 19:25 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
19-02-2021 Groeneweghal 20:15 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 IFC/Zwolle/FTS Transport - 01     -    
19-02-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Succes/MotoPortHippoJO15-1     -    
19-02-2021 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Dirkshorn - 02     -    
19-02-2021 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Kleine Sluis/Innovfoam - 03     -    
19-02-2021 Molentocht 19:00 JO19 B Vesdo - JO19-1 VZV, ZVV/Rowa - JO19-1     -    
19-02-2021 Molentocht 19:50 5e klasse B ASR Security Sevices - 01 Flevo - 02     -    
19-02-2021 Molentocht 20:40 4e klasse Callantsoog - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
19-02-2021 Molentocht 21:30 8e klasse Vesdo - 06 Kreileroord - 01     -    
19-02-2021 Multitreffer 19:00 JO19 A Sparta '67 - JO19-1 Wieringermeer, CV - JO19-1     -    
19-02-2021 Multitreffer 19:50 4e klasse Sparta '67 - 05 Wieringermeer, CV - 01     -    
19-02-2021 Multitreffer 20:40 2e klasse Sparta '67 - 04 Autowaard - 01     -    
19-02-2021 Multitreffer 21:30 7e klasse Sparta '67 - 06 Kleine Sluis - 08     -    
19-02-2021 Niedorphal 19:00 JO15 - voorjaar B Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
19-02-2021 Niedorphal 19:50 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
19-02-2021 Niedorphal 20:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Sparta '67 - 03     -    
19-02-2021 Niedorphal 21:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 03 FCS-United - 04     -    
19-02-2021 Spartahal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
19-02-2021 Spartahal 19:50 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vesdo - 01     -    
19-02-2021 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Vios '79 - 04     -    
19-02-2021 Spartahal 21:30 1e klasse Geelen, van - 01 Vesdo - 02     -    
19-02-2021 Sportpodium Waarland 19:00 Dames 3e klasse A Con Zelo, vv - Da 1 Schagen United - Da 4     -    
19-02-2021 Sportpodium Waarland 19:40 7e klasse Con Zelo, vv - 03 Succes/Kaan Transport - 07     -    
19-02-2021 Veerburg 19:00 Beker JO17 verl Kleine Sluis - JO17-1 Con Zelo, vv - JO17-1     -    
19-02-2021 Veerburg 19:40 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 VZV, ZVV - Da 2     -    
19-02-2021 Veerburg 20:20 1e klasse Ark, FC de - 02 Salao '85/Regiobank - 02     -    
19-02-2021 Veerburg 21:10 6e klasse ZVAP - 01 By The Way Reclame - 01     -    
19-02-2021 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/Oceanwide - JO19-3 Wieringermeer, CV - JO19-2     -    
19-02-2021 Wieringen 19:50 5e klasse B Succes/La Dolce Vita - 05 Kaagvogels - 02     -    
19-02-2021 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/De Kasteleen - 01 Piet Pann, ZVV - 01     -    
19-02-2021 Wieringen 21:30 6e klasse Succes/De Kasteleen - 06 Geelen, van - 02     -    
19-02-2021 Zijveld, 't 19:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 DWOW - Da 4     -    
19-02-2021 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 Kleine Sluis/Agritechn - 04     -    
19-02-2021 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Geveltje / Pand 5 - 01     -    
19-02-2021 Zijveld, 't 21:30 7e klasse VZV, ZVV - 03 Salao '85/Regiobank - 06     -    
19-02-2021 Zuiderzeehal 19:00 JO15 - voorjaar A Flevo - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4     -    
19-02-2021 Zuiderzeehal 19:50 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Kleine Sluis/Verheul - 06     -    
19-02-2021 Zuiderzeehal 20:40 4e klasse DWOW - 03 Salao '85/Regiobank - 05     -    
19-02-2021 Zuiderzeehal 21:30 8e klasse Flevo - 03 A&M ICT Beheer - 02     -    
01-03-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse A Schagen United - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
01-03-2021 Groeneweghal 21:05 Dames 1e klasse A Salao '85/Regiobank - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
01-03-2021 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Flevo - JO15-1     -    
01-03-2021 Harenkarspelhal 20:05 3e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 VZV, ZVV - 02     -    
01-03-2021 Harenkarspelhal 20:55 2e klasse Autowaard - 01 Muggenburg, FC - 01     -    
01-03-2021 Spartahal 19:00 JO15 - voorjaar B Schagen United JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
01-03-2021 Spartahal 19:50 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Sparta '67 - Da 4     -    
01-03-2021 Spartahal 20:40 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Sparta '67 - Da 6     -    
01-03-2021 Spartahal 21:20 6e klasse Geelen, van - 02 Kleine Sluis/Verheul - 06     -    
01-03-2021 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Vesdo - Da 3     -    
01-03-2021 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis - 08 Succes/Kaan Transport - 07     -    
01-03-2021 Veerburg 21:30 7e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Sparta '67 - 06     -    
01-03-2021 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Succes/Install Smit - JO17-01 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
02-03-2021 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Vios '79 - JO17-2 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
02-03-2021 Doorbraak, De 19:50 Dames 1e klasse B Vios '79 - Da 1 Schagen United - Da 2     -    
02-03-2021 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 2 Callantsoog - Da 1     -    
02-03-2021 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Schagen United JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1     -    
02-03-2021 Groeneweghal 19:50 7e klasse Salao '85/Regiobank - 06 Kleine Sluis - 10     -    
02-03-2021 Groeneweghal 20:40 4e klasse Salao '85/Regiobank - 05 Wieringermeer, CV - 01     -    
02-03-2021 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse B Zoonen, Slagerij van - Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
02-03-2021 Niedorphal 19:50 3e klasse NJD7 - 01 Vesdo - 05     -    
02-03-2021 Niedorphal 20:40 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Bejo, FC - 01     -    
02-03-2021 Niedorphal 21:30 5e klasse A Kaagvogels - 01 Schagen United - 01     -    
02-03-2021 Zuiderzeehal 20:30 JO19 A Wieringermeer, CV - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1     -    
02-03-2021 Zuiderzeehal 21:20 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Vios '79 - Da 3     -    
03-03-2021 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 7 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
03-03-2021 Multitreffer 19:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 VZV, ZVV - Da 1     -    
03-03-2021 Multitreffer 20:30 4e klasse Sparta '67 - 05 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
03-03-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Salao '85/Regiobank - JO17-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
03-03-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 VZV, ZVV - Da 2     -    
03-03-2021 Spartahal 20:30 1e klasse Geelen, van - 01 Succes/Smid-Tante Pietje- 02     -    
03-03-2021 Spartahal 21:20 3e klasse FCS-United - 03 Zeemacht - 04     -    
03-03-2021 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 4 Sparta '67 - Da 5     -    
03-03-2021 Veerburg 19:40 3e klasse Kleine Sluis/Agritechn - 04 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
03-03-2021 Veerburg 20:30 Hoofdklasse Kleine Sluis/Innovfoam - 03 Vesdo - 03     -    
03-03-2021 Veerburg 21:20 8e klasse Kleine Sluis - 09 ZVAP - 02     -    
03-03-2021 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse B Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
03-03-2021 Wieringen 21:35 5e klasse B Succes/La Dolce Vita - 05 Flevo - 02     -    
03-03-2021 Zuiderzeehal 20:00 JO19 A Flevo - JO19-2 Old Stars '77 - JO19-1     -    
03-03-2021 Zuiderzeehal 20:50 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 FCS-United - Da 2     -    
03-03-2021 Zuiderzeehal 21:30 8e klasse Kreileroord - 01 Kaagvogels - 03     -    
04-03-2021 Groeneweghal 19:50 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Kleine Sluis - 05     -    
04-03-2021 Groeneweghal 20:40 8e klasse ASR Security Sevices - 02 Flevo - 03     -    
04-03-2021 Groeneweghal 21:30 7e klasse All Stars, FC - 01 VZV, ZVV - 03     -    
04-03-2021 Molentocht 20:00 JO19 B By The Way Reclame - JO19-1 Vios '79 - JO19-3     -    
04-03-2021 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Kleine Sluis - Da 3     -    
04-03-2021 Niedorphal 19:30 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Winkel - Da 2     -    
04-03-2021 Niedorphal 20:20 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 07     -    
04-03-2021 Niedorphal 21:10 5e klasse B Wieringermeer, CV - 03 ASR Security Sevices - 01     -    
05-03-2021 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
05-03-2021 Doorbraak, De 19:50 2e klasse Vios '79 - 05 Sparta '67 - 04     -    
05-03-2021 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79 - 03 TOB - 03     -    
05-03-2021 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vios '79 - 04     -    
05-03-2021 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
05-03-2021 Groeneweghal 21:30 2e klasse Salao '85/Regiobank - 03 VZV, ZVV - 01     -    
05-03-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - voorjaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1     -    
05-03-2021 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Salao '85/Regiobank - 01     -    
05-03-2021 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 VV De Dreef - 01     -    
05-03-2021 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Dirkshorn - 02 Ark, FC de - 02     -    
05-03-2021 Molentocht 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
05-03-2021 Molentocht 19:50 3e klasse Vesdo - 04 Bibob, Kapsalon - 01     -    
05-03-2021 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Dirkshorn - 01     -    
05-03-2021 Molentocht 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 FCS-United - 05     -    
05-03-2021 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Sparta '67 - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
05-03-2021 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse A Sparta '67 - Da 1 Dirkshorn - Da 1     -    
05-03-2021 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
05-03-2021 Multitreffer 21:30 4e klasse Callantsoog - 01 Muggenburg, FC - 04     -    
05-03-2021 Niedorphal 19:00 5e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 06 Kaagvogels - 02     -    
05-03-2021 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
05-03-2021 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Winkel - 01 ZVVO Sandow - 02     -    
05-03-2021 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 08 Vesdo - 06     -    
05-03-2021 Spartahal 19:00 KNVB JO15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 Vennewater, HZV het - JO15-1     -    
05-03-2021 Spartahal 19:55 KNVB JO17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 FC Zaanstad - JO17-1     -    
05-03-2021 Spartahal 20:50 1e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Vesdo - 02     -    
05-03-2021 Spartahal 21:40 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Vios '79 - 06     -    
05-03-2021 Sportpodium Waarland 19:00 Dames 3e klasse A Con Zelo, vv - Da 1 DWOW - Da 5     -    
05-03-2021 Sportpodium Waarland 19:40 2e klasse Con Zelo, vv - 02 Piroozi - 01     -    
05-03-2021 Sportpodium Waarland 20:30 2e klasse Con Zelo, vv - 01 Geveltje / Pand 5 - 01     -    
05-03-2021 Sportpodium Waarland 21:20 7e klasse Con Zelo, vv - 03 A&M ICT Beheer - 03     -    
05-03-2021 Wieringen 19:00 JO15 - voorjaar A Succes/MotoPortHippoJO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4     -    
05-03-2021 Wieringen 19:50 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Vesdo - JO19-1     -    
05-03-2021 Wieringen 20:40 2e klasse Succes/Autobedrijf Klein - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
05-03-2021 Wieringen 21:30 6e klasse Succes/De Kasteleen - 06 By The Way Reclame - 01     -    
05-03-2021 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV/Rowa - JO19-1 Succes/Oceanwide - JO19-3     -    
05-03-2021 Zuiderzeehal 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Wieringermeer, CV - JO17-1 Vios '79 - JO17-1     -    
05-03-2021 Zuiderzeehal 19:50 JO19 B Wieringermeer, CV - JO19-2 Old Stars '77 - JO19-2     -    
05-03-2021 Zuiderzeehal 20:40 4e klasse DWOW - 02 FCS-United - 02     -    
05-03-2021 Zuiderzeehal 21:30 4e klasse DWOW - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
08-03-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 4     -    
08-03-2021 Groeneweghal 20:55 Dames 1e klasse A Schagen United - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
08-03-2021 Harenkarspelhal 19:15 JO15 - voorjaar B Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1     -    
08-03-2021 Harenkarspelhal 20:05 KNVB Da 1e klasse Winkel - Da 1 Zeemacht - Da 3     -    
08-03-2021 Harenkarspelhal 21:00 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 By The Way Reclame - 01     -    
08-03-2021 Harenkarspelhal 21:50 7e klasse All Stars, FC - 01 Salao '85/Regiobank - 06     -    
08-03-2021 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Salao '85/Regiobank - JO17-2 Con Zelo, vv - JO17-1     -    
08-03-2021 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Vesdo - Da 3     -    
08-03-2021 Spartahal 20:30 Dames 1e klasse B Schagen United - Da 2 Dirkshorn - Da 2     -    
08-03-2021 Spartahal 21:20 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Schagen United - 01     -    
08-03-2021 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 4 Kleine Sluis - Da 3     -    
08-03-2021 Veerburg 20:40 5e klasse A Kleine Sluis - 05 Strip Studio Schagen - 01     -    
08-03-2021 Wieringen 19:00 JO15 - voorjaar A Succes/MotoPortHippoJO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
09-03-2021 Doorbraak, De 19:00 Dames 2e klasse Vios '79 - Da 3 Vios '79 - Da 2     -    
09-03-2021 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-3 Wieringermeer, CV - JO19-2     -    
09-03-2021 Doorbraak, De 20:40 4e klasse Vios '79 - 07 FCS-United - 02     -    
09-03-2021 Doorbraak, De 21:30 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 07     -    
09-03-2021 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
09-03-2021 Groeneweghal 21:05 Dames 1e klasse A Salao '85/Regiobank - Da 1 Dirkshorn - Da 1     -    
09-03-2021 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar B Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
09-03-2021 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Callantsoog - Da 1     -    
09-03-2021 Niedorphal 20:40 Dames 1e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
09-03-2021 Niedorphal 21:30 5e klasse B Kaagvogels - 02 Flevo - 02     -    
09-03-2021 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Sparta '67 - Da 7     -    
09-03-2021 Zuiderzeehal 21:10 7e klasse Succes/Kaan Transport - 07 Sparta '67 - 06     -    
10-03-2021 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Sparta '67 - JO17-1 Schagen United JO17-1     -    
10-03-2021 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
10-03-2021 Multitreffer 20:30 4e klasse Callantsoog - 01 DWOW - 02     -    
10-03-2021 Spartahal 19:00 JO15 - voorjaar B Schagen United JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
10-03-2021 Spartahal 19:50 4e klasse Salao '85/Regiobank - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
10-03-2021 Spartahal 20:40 3e klasse Muggenburg, FC - 03 VZV, ZVV - 02     -    
10-03-2021 Spartahal 21:30 5e klasse B FCS-United - 04 Succes/La Dolce Vita - 05     -    
10-03-2021 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse - voorjaar A Kleine Sluis - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1     -    
10-03-2021 Veerburg 19:50 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Schagen United - Da 4     -    
10-03-2021 Veerburg 20:30 3e klasse Kleine Sluis/Agritechn - 04 Bibob, Kapsalon - 01     -    
10-03-2021 Veerburg 21:20 6e klasse Kleine Sluis/Verheul - 06 FCS-United - 05     -    
10-03-2021 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse B Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Vios '79 - Da 1     -    
10-03-2021 Wieringen 21:35 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
10-03-2021 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse A DWOW - Da 5 VZV, ZVV - Da 2     -    
10-03-2021 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Da 2e klasse DWOW - Da 3 WS - Da 1     -    
10-03-2021 Zuiderzeehal 21:45 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Kleine Sluis - 10     -    
11-03-2021 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Salao '85/Regiobank - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
11-03-2021 Groeneweghal 19:50 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
11-03-2021 Groeneweghal 20:40 1e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
11-03-2021 Groeneweghal 21:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
11-03-2021 Molentocht 20:00 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 DWOW - Da 4     -    
11-03-2021 Molentocht 20:50 Dames 1e klasse B Sparta '67 - Da 2 Zeemacht - Da 6     -    
11-03-2021 Molentocht 21:40 6e klasse Geelen, van - 02 A&M ICT Beheer - 01     -    
11-03-2021 Niedorphal 20:00 3e klasse NJD7 - 01 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
11-03-2021 Niedorphal 20:50 5e klasse A Kaagvogels - 01 Succes/Burghout Design - 04     -    
11-03-2021 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 08 Kaagvogels - 03     -    
12-03-2021 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79 - JO19-1 Callantsoog - JO19-1     -    
12-03-2021 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
12-03-2021 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 01     -    
12-03-2021 Doorbraak, De 21:40 KNVB 2e klasse A Vios '79 - 02 Vrone - 03     -    
12-03-2021 Groeneweghal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Zeemacht - JO19-1     -    
12-03-2021 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Piet Pann, ZVV - 01     -    
12-03-2021 Groeneweghal 20:40 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Vrone - 02     -    
12-03-2021 Groeneweghal 21:40 3e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Vesdo - 05     -    
12-03-2021 Harenkarspelhal 19:00 JO15 - voorjaar A Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-4 Flevo - JO15-1     -    
12-03-2021 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 02 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
12-03-2021 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 FCS-United - 01     -    
12-03-2021 Harenkarspelhal 21:30 3e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 FCS-United - 03     -    
12-03-2021 Molentocht 19:00 JO19 B Vesdo - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
12-03-2021 Molentocht 19:50 1e klasse Vesdo - 02 Ark, FC de - 02     -    
12-03-2021 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Vesdo - 01     -    
12-03-2021 Multitreffer 19:00 JO19 A Sparta '67 - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1     -    
12-03-2021 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 03 Succes/Smid-Tante Pietje- 02     -    
12-03-2021 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 DWOW - 01     -    
12-03-2021 Multitreffer 21:40 2e klasse Sparta '67 - 04 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
12-03-2021 Niedorphal 19:00 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Vesdo - 06     -    
12-03-2021 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
12-03-2021 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse B Nwe Niedorp, ZVV - 01 Vrone - 04     -    
12-03-2021 Niedorphal 21:40 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Con Zelo, vv - 02     -    
12-03-2021 Spartahal 19:00 KNVB JO15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 WS - JO15-1     -    
12-03-2021 Spartahal 19:55 2e klasse Piroozi - 01 Salao '85/Regiobank - 03     -    
12-03-2021 Spartahal 20:45 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Vios '79 - 05     -    
12-03-2021 Spartahal 21:35 2e klasse Geveltje / Pand 5 - 01 Autowaard - 01     -    
12-03-2021 Sportpodium Waarland 19:00 Dames 3e klasse A Con Zelo, vv - Da 1 Sparta '67 - Da 6     -    
12-03-2021 Sportpodium Waarland 19:40 7e klasse Con Zelo, vv - 03 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
12-03-2021 Sportpodium Waarland 20:30 2e klasse Con Zelo, vv - 01 VZV, ZVV - 01     -    
12-03-2021 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse - voorjaar Succes/Install Smit - JO17-01 Vios '79 - JO17-1     -    
12-03-2021 Wieringen 19:50 JO19 B Succes/Oceanwide - JO19-3 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
12-03-2021 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/De Kasteleen - 01 Kleine Sluis/Innovfoam - 03     -    
12-03-2021 Wieringen 21:30 6e klasse Succes/De Kasteleen - 06 ZVAP - 01     -    
12-03-2021 Zijveld, 't 19:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
12-03-2021 Zijveld, 't 19:50 7e klasse Kleine Sluis - 08 VZV, ZVV - 03     -    
12-03-2021 Zuiderzeehal 19:00 KNVB 1e klasse A Flevo - 01 Texel '94 - 03     -    
12-03-2021 Zuiderzeehal 20:00 4e klasse DWOW - 03 Muggenburg, FC - 04     -    
12-03-2021 Zuiderzeehal 20:50 8e klasse Kreileroord - 01 Kleine Sluis - 09     -    
12-03-2021 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 ZVAP - 02     -    
794 wedstrijden gevonden
wedstrijdgegevens