wedstrijden : planning   (964)       vet=definitief, cursief=concept

datum sporthal competitie team
   
datum sporthal tijd competitie team thuis team uit uitslag  
20-01-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
20-01-2020 Groeneweghal 21:05 6e klasse FCS-United - 05 Sint Boys/Girls - 02     -    
20-01-2020 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-2 JVC - JO15-2     -    
20-01-2020 Spartahal 19:50 JO17 1e klasse Scagha '66 - JO17-2 Zeemacht - JO17-1     -    
20-01-2020 Spartahal 20:40 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
20-01-2020 Spartahal 21:20 2e klasse Schagen United - 01 Kleine Sluis/Verheul - 03     -    
20-01-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Callantsoog - Da 1     -    
20-01-2020 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Schagen United - Da 1     -    
20-01-2020 Niedorphal 20:40 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Schagen United - Da 4     -    
20-01-2020 Niedorphal 21:20 8e klasse Kaagvogels - 03 Muggenburg, FC - 05     -    
20-01-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Flevo - JO15-1     -    
20-01-2020 Harenkarspelhal 20:05 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
20-01-2020 Harenkarspelhal 20:55 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
20-01-2020 Harenkarspelhal 21:45 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Flevo - 02     -    
20-01-2020 Veerburg 20:00 5e klasse A ZVAP - 01 Kaagvogels - 01     -    
20-01-2020 Veerburg 20:50 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 VZV, ZVV - 03     -    
20-01-2020 Veerburg 21:40 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 ZVAP - 02     -    
20-01-2020 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Callantsoog - JO17-1     -    
20-01-2020 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1     -    
20-01-2020 Quelderduyn 19:50 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Callantsoog - JO19-1     -    
20-01-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 Veerhuys, HV - JO11-1     -    
21-01-2020 Zuiderzeehal 20:30 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Dirkshorn - Da 2     -    
21-01-2020 Zuiderzeehal 21:20 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Sparta '67 - Da 4     -    
22-01-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Kleine Sluis - JO17-1     -    
22-01-2020 Spartahal 19:50 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
22-01-2020 Spartahal 20:40 8e klasse Cinemagnus - 02 Scagha '66 - 03     -    
22-01-2020 Zuiderzeehal 20:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
22-01-2020 Zuiderzeehal 20:50 5e klasse A DWOW - 03 Piet Pann, ZVV - 02     -    
22-01-2020 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
22-01-2020 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
22-01-2020 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Sparta '67 - Da 3     -    
22-01-2020 Multitreffer 20:40 4e klasse Sparta '67 - 05 Wieringermeer, CV - 01     -    
22-01-2020 Multitreffer 21:30 7e klasse Cinemagnus - 01 Sparta '67 - 06     -    
22-01-2020 Veerburg 19:00 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
22-01-2020 Veerburg 19:50 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
22-01-2020 Veerburg 20:40 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Vesdo - Da 3     -    
22-01-2020 Veerburg 21:20 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
22-01-2020 Wieringen 20:45 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 DWOW - Da 3     -    
22-01-2020 Wieringen 21:35 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
23-01-2020 Groeneweghal 19:00 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
23-01-2020 Groeneweghal 19:50 4e klasse Geelen, van - 02 Vios '79 - 05     -    
23-01-2020 Groeneweghal 20:40 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 All Stars, FC - 01     -    
23-01-2020 Niedorphal 20:00 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Bibob, Kapsalon - 01     -    
23-01-2020 Niedorphal 20:50 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Vesdo - 04     -    
23-01-2020 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Kreileroord - 01     -    
23-01-2020 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 FCS-United - Da 1     -    
23-01-2020 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Kreileroord - Da 1     -    
23-01-2020 Molentocht 21:20 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Kleine Sluis - Da 3     -    
24-01-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Succes/Oceanwide - JO17-1     -    
24-01-2020 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Piet Pann, ZVV - 01     -    
24-01-2020 Groeneweghal 20:40 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 ONR - 01     -    
24-01-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 WS - JO15-1     -    
24-01-2020 Spartahal 19:55 Hoofdklasse Piroozi - 01 Vios '79 - 03     -    
24-01-2020 Spartahal 20:45 3e klasse Muggenburg, FC - 03 DWOW - 02     -    
24-01-2020 Spartahal 21:35 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Sparta '67 - 04     -    
24-01-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1     -    
24-01-2020 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Vesdo - JO19-1     -    
24-01-2020 Doorbraak, De 20:40 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
24-01-2020 Doorbraak, De 21:30 2e klasse Autowaard - 01 Salao '85/Regiobank - 02     -    
24-01-2020 Zuiderzeehal 19:00 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Texel '94 - Da 1     -    
24-01-2020 Zuiderzeehal 19:55 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Vios '79 - JO17-3     -    
24-01-2020 Zuiderzeehal 20:45 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 JVC -02     -    
24-01-2020 Niedorphal 19:00 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
24-01-2020 Niedorphal 19:50 6e klasse Winkel - 02 FCS-United - 04     -    
24-01-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Pellor DHS Security - 02     -    
24-01-2020 Niedorphal 21:40 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 By The Way Reclame - 02     -    
24-01-2020 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 By The Way Reclame - JO17-1     -    
24-01-2020 Molentocht 19:50 1e klasse Vesdo - 02 Geelen, van - 01     -    
24-01-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Dirkshorn - 01     -    
24-01-2020 Molentocht 21:30 3e klasse Callantsoog - 02 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
24-01-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Vios '79 - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
24-01-2020 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Vios '79 - 04     -    
24-01-2020 Harenkarspelhal 20:40 1e klasse Dirkshorn - 03 Sparta '67 - 03     -    
24-01-2020 Harenkarspelhal 21:30 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Kaagvogels - 02     -    
24-01-2020 Multitreffer 19:00 4e klasse Multitreffer, De - 01 FCS-United - 03     -    
24-01-2020 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
24-01-2020 Multitreffer 20:40 1e klasse By The Way Reclame - 01 Succes/The Athlete foot - 03     -    
24-01-2020 Multitreffer 21:30 7e klasse Sparta '67 - 07 A&M ICT Beheer - 03     -    
24-01-2020 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
24-01-2020 Zijveld, 't 19:50 7e klasse VZV, ZVV - 04 Succes/Kaan Transport - 08     -    
24-01-2020 Wieringen 19:00 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Zeemacht - 07     -    
24-01-2020 Wieringen 19:50 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 Strip Studio Schagen - 01     -    
24-01-2020 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 FCS-United - 01     -    
24-01-2020 Wieringen 21:30 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Muggenburg, FC - 01     -    
27-01-2020 Groeneweghal 20:15 4e klasse FCS-United - 03 Geelen, van - 02     -    
27-01-2020 Groeneweghal 21:05 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
27-01-2020 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-1 Vios '79 - JO15-1     -    
27-01-2020 Spartahal 19:50 JO17 1e klasse Scagha '66 - JO17-2 Vios '79 - JO17-1     -    
27-01-2020 Spartahal 20:40 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 VZV, ZVV - Da 2     -    
27-01-2020 Spartahal 21:20 6e klasse FCS-United - 04 Succes/De Kasteleen - 07     -    
27-01-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 VZV, ZVV - Da 1     -    
27-01-2020 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
27-01-2020 Niedorphal 20:40 KNVB Dames 1e klasse Winkel - Da 1 AZV - Da 1     -    
27-01-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Schagen United - JO15-2     -    
27-01-2020 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Dirkshorn - Da 1     -    
27-01-2020 Harenkarspelhal 20:55 2e klasse Autowaard - 01 Succes/Prima Personeel - 04     -    
27-01-2020 Harenkarspelhal 21:45 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Kaagvogels - 02     -    
27-01-2020 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Sparta '67 - Da 6     -    
27-01-2020 Veerburg 20:40 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 DWOW - MO19-1     -    
27-01-2020 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
27-01-2020 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Kleine Sluis - Da 3     -    
28-01-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
28-01-2020 Groeneweghal 19:50 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Kleine Sluis - Da 1     -    
28-01-2020 Groeneweghal 20:40 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
28-01-2020 Groeneweghal 21:30 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 VZV, ZVV - 03     -    
28-01-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-2 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
28-01-2020 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Callantsoog - 02     -    
28-01-2020 Doorbraak, De 20:40 4e klasse Vios '79 - 05 Wieringermeer, CV - 01     -    
28-01-2020 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Bejo, FC - 01 A&M ICT Beheer - 01     -    
28-01-2020 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Vesdo - Da 4     -    
28-01-2020 Zuiderzeehal 21:10 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
28-01-2020 Niedorphal 19:00 JO15 Flevo - JO15-1 JVC - JO15-2     -    
28-01-2020 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Klok, Cafe de - Da 1     -    
28-01-2020 Niedorphal 20:40 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Zeemacht - 05     -    
29-01-2020 Spartahal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1     -    
29-01-2020 Spartahal 19:50 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Sparta '67 - Da 4     -    
29-01-2020 Spartahal 20:40 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Piet Pann, ZVV - 02     -    
29-01-2020 Spartahal 21:30 8e klasse Scagha '66 - 03 A&M ICT Beheer - 02     -    
29-01-2020 Zuiderzeehal 20:00 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 Vennewater, HZV het - JO19-2     -    
29-01-2020 Zuiderzeehal 20:55 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 VVS '46 - Da 3     -    
29-01-2020 Multitreffer 19:00 JO17 1e klasse Sparta '67 - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
29-01-2020 Multitreffer 20:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 3 Sparta '67 - Da 5     -    
29-01-2020 Multitreffer 21:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Vios '79 - Da 1     -    
29-01-2020 Veerburg 19:00 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Kaagvogels - 03     -    
29-01-2020 Veerburg 19:50 8e klasse ZVAP - 02 Wieringermeer, CV - 04     -    
29-01-2020 Veerburg 20:40 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 Salao '85/Regiobank - 02     -    
29-01-2020 Veerburg 21:30 5e klasse A ZVAP - 01 Schagen United - 02     -    
29-01-2020 Wieringen 20:45 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Callantsoog - Da 1     -    
29-01-2020 Wieringen 21:35 7e klasse Succes/Kaan Transport - 08 All Stars, FC - 01     -    
29-01-2020 Quelderduyn 19:30 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
30-01-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Callantsoog - JO17-1     -    
30-01-2020 Groeneweghal 19:50 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Sparta '67 - 05     -    
30-01-2020 Groeneweghal 20:40 2e klasse FCS-United - 02 Sparta '67 - 04     -    
30-01-2020 Groeneweghal 21:30 7e klasse Cinemagnus - 01 Kleine Sluis/Vledder - 06     -    
30-01-2020 Niedorphal 20:00 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 DWOW - 03     -    
30-01-2020 Niedorphal 20:50 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Cinemagnus - 02     -    
30-01-2020 Niedorphal 21:40 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Zeemacht - 07     -    
31-01-2020 Groeneweghal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Callantsoog - JO19-1     -    
31-01-2020 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Piroozi - 01     -    
31-01-2020 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
31-01-2020 Groeneweghal 21:30 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Sparta '67 - 02     -    
31-01-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO15-2     -    
31-01-2020 Spartahal 19:55 KNVB JO17-1 Scagha '66 - JO17-1 ASV/Lebo - JO17-1     -    
31-01-2020 Spartahal 20:50 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vesdo - 03     -    
31-01-2020 Spartahal 21:40 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 VZV, ZVV - 01     -    
31-01-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1     -    
31-01-2020 Doorbraak, De 19:50 1e klasse Vios '79 - 04 Geelen, van - 01     -    
31-01-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Golden Stars - 01     -    
31-01-2020 Doorbraak, De 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Dirkshorn - 03     -    
31-01-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Kleine Sluis - JO17-1     -    
31-01-2020 Zuiderzeehal 19:50 3e klasse DWOW - 02 NJD7 - 01     -    
31-01-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 ZVVO Sandow - 01     -    
31-01-2020 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Kreileroord - 01 Flevo - 03     -    
31-01-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Vesdo - JO17-2     -    
31-01-2020 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Kleine Sluis/Innovfoam - 02     -    
31-01-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 02     -    
31-01-2020 Molentocht 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Vrone - JO13-1     -    
31-01-2020 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
31-01-2020 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 Vesdo - Da 3     -    
31-01-2020 Molentocht 21:20 6e klasse By The Way Reclame - 02 Winkel - 02     -    
31-01-2020 Harenkarspelhal 19:00 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Vios '79 - 06     -    
31-01-2020 Harenkarspelhal 19:50 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 FCS-United - 05     -    
31-01-2020 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Vios '79 - 03     -    
31-01-2020 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 By The Way Reclame - JO17-1     -    
31-01-2020 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 03 By The Way Reclame - 01     -    
31-01-2020 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Golden Stars - 02     -    
31-01-2020 Multitreffer 21:40 7e klasse Sparta '67 - 07 Sparta '67 - 06     -    
31-01-2020 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
31-01-2020 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
31-01-2020 Zijveld, 't 20:40 7e klasse VZV, ZVV - 04 A&M ICT Beheer - 03     -    
31-01-2020 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Vios '79 - JO17-3     -    
31-01-2020 Wieringen 19:50 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 Kaagvogels - 01     -    
31-01-2020 Wieringen 20:40 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Vesdo - 02     -    
31-01-2020 Wieringen 21:30 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Flevo - 02     -    
03-02-2020 Groeneweghal 20:15 Beker F Dames winn FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 3     -    
03-02-2020 Groeneweghal 21:00 Beker D Heren verl Cinemagnus - 01 Cinemagnus - 02     -    
03-02-2020 Spartahal 19:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
03-02-2020 Spartahal 19:50 Beker JO19 winn Salao '85/Regiobank - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
03-02-2020 Spartahal 20:35 Beker F Dames verl Schagen United - Da 4 Sparta '67 - Da 5     -    
03-02-2020 Spartahal 21:25 Beker E Dames verl Schagen United - Da 1 Schagen United - Da 2     -    
03-02-2020 Harenkarspelhal 19:15 Beker JO15 winn Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
03-02-2020 Harenkarspelhal 20:00 Beker D Heren winn Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Sint Boys/Girls - 02     -    
03-02-2020 Harenkarspelhal 20:45 Beker C Heren verl Sint Boys/Girls - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
03-02-2020 Veerburg 20:00 Beker F Dames verl Kleine Sluis - Da 2 Sparta '67 - Da 6     -    
03-02-2020 Veerburg 20:45 Beker D Heren winn Kleine Sluis/Vledder - 06 Flevo - 03     -    
03-02-2020 Wieringen 19:00 Beker JO17 verl Succes/Oceanwide - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
04-02-2020 Groeneweghal 20:15 Beker D Heren verl Salao '85/Regiobank - 03 Muggenburg, FC - 05     -    
04-02-2020 Groeneweghal 21:00 Beker D Heren winn FCS-United - 05 By The Way Reclame - 02     -    
04-02-2020 Doorbraak, De 19:00 Beker JO15 winn Vios '79 - JO15-1 Schagen United - JO15-1     -    
04-02-2020 Doorbraak, De 19:45 Beker E Dames winn Klok, Cafe de - Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
04-02-2020 Doorbraak, De 20:30 Beker B Heren winn Autowaard - 01 Zeemacht - 05     -    
04-02-2020 Doorbraak, De 21:10 Beker B Heren winn Vios '79 - 06 Salao '85/Regiobank - 02     -    
04-02-2020 Zuiderzeehal 20:30 Beker E Dames winn DWOW - MO19-1 Dirkshorn - Da 1     -    
04-02-2020 Zuiderzeehal 21:10 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
04-02-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Salao '85/Regiobank - JO17-4     -    
04-02-2020 Niedorphal 19:50 Beker E Dames verl Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
04-02-2020 Niedorphal 20:30 Beker B Heren winn Nwe Niedorp, ZVV - 03 Succes/Prima Personeel - 04     -    
04-02-2020 Niedorphal 21:15 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Kaagvogels - 03     -    
05-02-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO 11-1 Schagen United - JO11-1 Vennewater, HZV Het - JO11-2     -    
05-02-2020 Spartahal 19:40 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 Schagen United - JO13-2     -    
05-02-2020 Zuiderzeehal 20:00 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 Kondo Budjang FC - JO19-1     -    
05-02-2020 Zuiderzeehal 20:55 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Wognum Nicols - Da 1     -    
05-02-2020 Multitreffer 19:00 Beker JO17 verl Sparta '67 - JO17-2 Callantsoog - JO17-1     -    
05-02-2020 Multitreffer 19:45 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 DWOW - Da 3     -    
05-02-2020 Multitreffer 20:35 7e klasse Sparta '67 - 06 VZV, ZVV - 04     -    
05-02-2020 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Vios '79 - JO17-2     -    
05-02-2020 Veerburg 19:50 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Kreileroord - Da 1     -    
05-02-2020 Veerburg 20:30 Beker A Heren verl Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Vios '79 - 03     -    
05-02-2020 Wieringen 20:45 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Sparta '67 - Da 3     -    
05-02-2020 Wieringen 21:25 Beker E Dames winn Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Vios '79 - Da 1     -    
05-02-2020 Quelderduyn 19:30 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Vios '79 - JO19-2     -    
06-02-2020 Groeneweghal 19:00 Beker JO17 winn Salao '85/Regiobank - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
06-02-2020 Groeneweghal 19:45 7e klasse All Stars, FC - 01 A&M ICT Beheer - 03     -    
06-02-2020 Groeneweghal 20:35 Beker A Heren winn Posthoorn, ZVV de - 02 Vesdo - 02     -    
06-02-2020 Groeneweghal 21:15 Beker C Heren winn Wieringermeer, CV - 03 FCS-United - 03     -    
06-02-2020 Niedorphal 20:00 Beker D Heren verl A&M ICT Beheer - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
06-02-2020 Niedorphal 20:45 Beker C Heren winn Kaagvogels - 02 Wieringermeer, CV - 02     -    
06-02-2020 Niedorphal 21:25 5e klasse A Kaagvogels - 01 ZVAP - 01     -    
07-02-2020 Groeneweghal 19:00 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Schagen United - 02     -    
07-02-2020 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vesdo - 03     -    
07-02-2020 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 FCS-United - 01     -    
07-02-2020 Groeneweghal 21:30 Beker C Heren verl Wieringermeer, CV - 01 Zeemacht - 07     -    
07-02-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Vennewater, HZV het - JO15-2     -    
07-02-2020 Spartahal 19:55 KNVB JO17-1 Scagha '66 - JO17-1 Vennewater, HZV het - JO17-2     -    
07-02-2020 Spartahal 20:50 Beker A Heren winn Salao '85/Regiobank - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
07-02-2020 Spartahal 21:30 Beker B Heren verl Muggenburg, FC - 01 Muggenburg, FC - 03     -    
07-02-2020 Doorbraak, De 19:00 Beker JO17 winn Vios '79 - JO17-3 Zeemacht - JO17-1     -    
07-02-2020 Doorbraak, De 19:45 Beker JO19 verl Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1     -    
07-02-2020 Doorbraak, De 20:30 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 Hovocubo - 03     -    
07-02-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO15 Flevo - JO15-1 Schagen United - JO15-2     -    
07-02-2020 Zuiderzeehal 19:50 Beker C Heren verl DWOW - 03 Succes/Burghout Design - 05     -    
07-02-2020 Zuiderzeehal 20:30 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Golden Stars - 02     -    
07-02-2020 Niedorphal 19:00 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Vios '79 - JO17-1     -    
07-02-2020 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
07-02-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Hovocubo - 04     -    
07-02-2020 Niedorphal 21:40 Beker D Heren verl Nwe Niedorp, ZVV - 05 VZV, ZVV - 03     -    
07-02-2020 Molentocht 19:00 Beker JO17 winn Vesdo - JO17-2 By The Way Reclame - JO17-1     -    
07-02-2020 Molentocht 19:45 Beker F Dames winn Vesdo - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3     -    
07-02-2020 Molentocht 20:30 Beker A Heren winn Vesdo - 01 Sparta '67 - 03     -    
07-02-2020 Molentocht 21:15 8e klasse Vesdo - 04 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
07-02-2020 Harenkarspelhal 19:00 Beker JO19 winn Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
07-02-2020 Harenkarspelhal 19:45 Beker A Heren verl Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Piroozi - 01     -    
07-02-2020 Harenkarspelhal 20:30 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Heuvelrug de FC/RM Sec - 01     -    
07-02-2020 Harenkarspelhal 21:30 1e klasse Dirkshorn - 03 By The Way Reclame - 01     -    
07-02-2020 Multitreffer 19:00 Beker JO17 verl Sparta '67 - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
07-02-2020 Multitreffer 19:45 Beker B Heren verl Sparta '67 - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
07-02-2020 Multitreffer 20:30 Beker A Heren verl Sparta '67 - 02 Succes/The Athlete foot - 03     -    
07-02-2020 Multitreffer 21:10 4e klasse Sparta '67 - 05 Geelen, van - 02     -    
07-02-2020 Zijveld, 't 20:30 Beker B Heren verl VZV, ZVV - 01 Kleine Sluis/Verheul - 03     -    
07-02-2020 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
07-02-2020 Wieringen 19:50 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
07-02-2020 Wieringen 20:40 Beker C Heren winn Succes/La Dolce Vita - 06 Vios '79 - 05     -    
07-02-2020 Wieringen 21:20 Beker D Heren winn Succes/De Kasteleen - 07 FCS-United - 04     -    
10-02-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
10-02-2020 Groeneweghal 21:05 8e klasse Cinemagnus - 02 Kreileroord - 01     -    
10-02-2020 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
10-02-2020 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 FCS-United - Da 1     -    
10-02-2020 Spartahal 20:30 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Autowaard - 01     -    
10-02-2020 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
10-02-2020 Niedorphal 19:50 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
10-02-2020 Niedorphal 20:40 8e klasse Kaagvogels - 03 ZVAP - 02     -    
10-02-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
10-02-2020 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
10-02-2020 Harenkarspelhal 20:55 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
10-02-2020 Harenkarspelhal 21:45 3e klasse Dirkshorn - 02 Muggenburg, FC - 03     -    
10-02-2020 Veerburg 20:00 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 VZV, ZVV - JO19-1     -    
10-02-2020 Veerburg 20:50 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Vesdo - Da 4     -    
10-02-2020 Veerburg 21:30 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 All Stars, FC - 01     -    
10-02-2020 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
10-02-2020 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse Succes/Oceanwide - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
11-02-2020 Groeneweghal 19:00 4e klasse Geelen, van - 02 Muggenburg, FC - 04     -    
11-02-2020 Groeneweghal 19:50 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Succes/La Dolce Vita - 06     -    
11-02-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Sparta '67 - JO17-2     -    
11-02-2020 Doorbraak, De 19:50 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
11-02-2020 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Sparta '67 - Da 4     -    
11-02-2020 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Vios '79 - 06 Callantsoog - 02     -    
11-02-2020 Zuiderzeehal 20:30 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 De Rijp- Da 1     -    
11-02-2020 Zuiderzeehal 21:20 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Schagen United - Da 2     -    
11-02-2020 Niedorphal 19:00 JO15 Flevo - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
11-02-2020 Niedorphal 19:50 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Vesdo - Da 1     -    
11-02-2020 Niedorphal 20:30 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
11-02-2020 Niedorphal 21:20 5e klasse B Kaagvogels - 02 Zeemacht - 07     -    
12-02-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
12-02-2020 Spartahal 19:50 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Succes/Kaan Transport - 08     -    
12-02-2020 Spartahal 20:40 1e klasse Geelen, van - 01 Succes/The Athlete foot - 03     -    
12-02-2020 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 FCS-United - Da 2     -    
12-02-2020 Zuiderzeehal 20:40 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 VZV, ZVV - Da 1     -    
12-02-2020 Zuiderzeehal 21:30 8e klasse Flevo - 03 Muggenburg, FC - 05     -    
12-02-2020 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Vesdo - Da 3     -    
12-02-2020 Multitreffer 19:40 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
12-02-2020 Multitreffer 20:20 6e klasse By The Way Reclame - 02 Succes/De Kasteleen - 07     -    
12-02-2020 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
12-02-2020 Veerburg 19:50 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Schagen United - Da 1     -    
12-02-2020 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
12-02-2020 Brug, De 20:00 2e klasse Zeemacht - 05 Kleine Sluis/Verheul - 03     -    
12-02-2020 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
13-02-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 DWOW - Da 3     -    
13-02-2020 Niedorphal 19:50 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Vesdo - 04     -    
13-02-2020 Niedorphal 20:40 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 FCS-United - 02     -    
13-02-2020 Niedorphal 21:30 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
13-02-2020 Molentocht 20:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Succes/Smit Instal. - JO17-2     -    
13-02-2020 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Sparta '67 - Da 3     -    
13-02-2020 Molentocht 21:30 Hoofdklasse Vesdo - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
14-02-2020 Groeneweghal 19:00 6e klasse FCS-United - 04 FCS-United - 05     -    
14-02-2020 Groeneweghal 19:50 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Pellor DHS Security - 01     -    
14-02-2020 Groeneweghal 20:50 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Leekster Eagles - 01     -    
14-02-2020 Spartahal 19:00 5e klasse A Schagen United - 02 Strip Studio Schagen - 01     -    
14-02-2020 Spartahal 19:50 4e klasse FCS-United - 03 Wieringermeer, CV - 01     -    
14-02-2020 Spartahal 20:40 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Schagen United - 01     -    
14-02-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
14-02-2020 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
14-02-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 M.A.R.L.E.N.E, FC - 03     -    
14-02-2020 Doorbraak, De 21:40 6e klasse Bejo, FC - 01 Winkel - 02     -    
14-02-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Vesdo - JO17-1     -    
14-02-2020 Zuiderzeehal 19:50 3e klasse DWOW - 02 VZV, ZVV - 02     -    
14-02-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Pellor DHS Security - 02     -    
14-02-2020 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse A DWOW - 03 ZVAP - 01     -    
14-02-2020 Niedorphal 19:00 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
14-02-2020 Niedorphal 19:50 5e klasse A Kaagvogels - 01 Wieringermeer, CV - 03     -    
14-02-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 JVC -02     -    
14-02-2020 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-4     -    
14-02-2020 Molentocht 19:50 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Vios '79 - JO17-2     -    
14-02-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
14-02-2020 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 02 Sparta '67 - 03     -    
14-02-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-2 Vesdo - JO19-1     -    
14-02-2020 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
14-02-2020 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Volendam, ZVV 02     -    
14-02-2020 Harenkarspelhal 21:40 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Sint Boys/Girls - 02     -    
14-02-2020 Multitreffer 19:00 2e klasse Sparta '67 - 04 VZV, ZVV - 01     -    
14-02-2020 Multitreffer 19:50 1e klasse By The Way Reclame - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
14-02-2020 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
14-02-2020 Multitreffer 21:30 4e klasse Multitreffer, De - 01 Vios '79 - 05     -    
14-02-2020 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Kleine Sluis - Da 2     -    
14-02-2020 Zijveld, 't 19:40 7e klasse VZV, ZVV - 03 Sparta '67 - 06     -    
14-02-2020 Zijveld, 't 20:30 7e klasse VZV, ZVV - 04 Sparta '67 - 07     -    
14-02-2020 Wieringen 19:50 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Vesdo - JO19-2     -    
14-02-2020 Wieringen 20:40 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Limmen - 01     -    
24-02-2020 Groeneweghal 20:15 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1     -    
24-02-2020 Groeneweghal 21:05 5e klasse A Schagen United - 02 Succes/La Dolce Vita - 06     -    
24-02-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-2 Vrone - JO13-1     -    
24-02-2020 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Vios '79 - JO17-3     -    
24-02-2020 Spartahal 20:40 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Kreileroord - Da 1     -    
24-02-2020 Spartahal 21:20 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Schagen United - Da 1     -    
24-02-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
24-02-2020 Harenkarspelhal 20:05 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Sparta '67 - 02     -    
24-02-2020 Harenkarspelhal 20:55 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Vesdo - 02     -    
24-02-2020 Veerburg 20:00 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
24-02-2020 Veerburg 20:50 8e klasse ZVAP - 02 Vesdo - 04     -    
24-02-2020 Veerburg 21:40 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Flevo - 03     -    
24-02-2020 Brug, De 19:30 5e klasse B Zeemacht - 07 Sint Boys/Girls - 01     -    
24-02-2020 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse Succes/Oceanwide - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1     -    
24-02-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 Veerhuys, HV - JO13-5     -    
25-02-2020 Groeneweghal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-1 Flevo - JO15-1     -    
25-02-2020 Groeneweghal 19:50 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Kleine Sluis - Da 2     -    
25-02-2020 Groeneweghal 20:30 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Vios '79 - 05     -    
25-02-2020 Groeneweghal 21:20 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Cinemagnus - 02     -    
25-02-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Zeemacht - JO17-1     -    
25-02-2020 Doorbraak, De 19:50 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Schagen United - Da 2     -    
25-02-2020 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Winkel - Da 2     -    
26-02-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Veerhuys, HV - JO13-4     -    
26-02-2020 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
26-02-2020 Spartahal 20:40 2e klasse FCS-United - 02 Schagen United - 01     -    
26-02-2020 Spartahal 21:30 8e klasse Scagha '66 - 03 Wieringermeer, CV - 04     -    
26-02-2020 Zuiderzeehal 20:00 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
26-02-2020 Zuiderzeehal 20:50 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Schagen United - Da 3     -    
26-02-2020 Zuiderzeehal 21:40 3e klasse DWOW - 02 Vios '79 - 06     -    
26-02-2020 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Kleine Sluis - Da 3     -    
26-02-2020 Multitreffer 19:40 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Vesdo - Da 1     -    
26-02-2020 Multitreffer 20:20 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Dirkshorn - Da 2     -    
26-02-2020 Multitreffer 21:10 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
26-02-2020 Veerburg 19:00 JO15 JVC - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
26-02-2020 Veerburg 19:50 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 DWOW - Da 4     -    
26-02-2020 Veerburg 20:40 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
26-02-2020 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
26-02-2020 Wieringen 21:35 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Sparta '67 - Da 3     -    
27-02-2020 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 11-1 Schagen United - JO11-1 Reiger Boys/Woest - MO11-1     -    
27-02-2020 Groeneweghal 19:40 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 2     -    
27-02-2020 Groeneweghal 20:20 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1     -    
27-02-2020 Groeneweghal 21:10 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Wieringermeer, CV - 03     -    
27-02-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Callantsoog - JO17-1     -    
27-02-2020 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
27-02-2020 Niedorphal 20:40 6e klasse Winkel - 02 A&M ICT Beheer - 01     -    
27-02-2020 Niedorphal 21:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Succes/Burghout Design - 05     -    
27-02-2020 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Kreileroord - Da 1     -    
27-02-2020 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 FCS-United - Da 1     -    
27-02-2020 Molentocht 21:20 JO19 A Vesdo - JO19-2 Callantsoog - JO19-1     -    
28-02-2020 Groeneweghal 19:00 6e klasse FCS-United - 05 By The Way Reclame - 02     -    
28-02-2020 Groeneweghal 19:50 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 By The Way Reclame - 01     -    
28-02-2020 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Piroozi - 01     -    
28-02-2020 Groeneweghal 21:30 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Geelen, van - 02     -    
28-02-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Vennewater, HZV Het - JO15-1     -    
28-02-2020 Spartahal 19:55 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Vios '79 - JO17-2     -    
28-02-2020 Spartahal 20:45 Hoofdklasse FCS-United - 01 Salao '85/Regiobank - 01     -    
28-02-2020 Spartahal 21:35 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Zeemacht - 05     -    
28-02-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Kleine Sluis - JO19-1     -    
28-02-2020 Doorbraak, De 19:50 1e klasse Vios '79 - 04 Succes/The Athlete foot - 03     -    
28-02-2020 Doorbraak, De 20:40 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Vesdo - 03     -    
28-02-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Succes/Smit Instal. - JO17-2     -    
28-02-2020 Zuiderzeehal 19:50 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Salao '85/Regiobank - 03     -    
28-02-2020 Zuiderzeehal 20:40 8e klasse Kreileroord - 01 A&M ICT Beheer - 02     -    
28-02-2020 Zuiderzeehal 21:30 5e klasse B Flevo - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
28-02-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Kleine Sluis - JO17-1     -    
28-02-2020 Niedorphal 19:50 3e klasse NJD7 - 01 Muggenburg, FC - 03     -    
28-02-2020 Niedorphal 20:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Dirkshorn - 03     -    
28-02-2020 Niedorphal 21:30 8e klasse Kaagvogels - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
28-02-2020 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Scagha '66 - JO17-2     -    
28-02-2020 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
28-02-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
28-02-2020 Molentocht 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 FCS-United - 04     -    
28-02-2020 Harenkarspelhal 19:50 3e klasse Dirkshorn - 02 VZV, ZVV - 02     -    
28-02-2020 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
28-02-2020 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Vesdo - JO17-2     -    
28-02-2020 Multitreffer 19:50 3e klasse Callantsoog - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
28-02-2020 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Geelen, van - 01     -    
28-02-2020 Multitreffer 21:30 4e klasse Sparta '67 - 05 FCS-United - 03     -    
28-02-2020 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2     -    
28-02-2020 Zijveld, 't 19:50 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3     -    
28-02-2020 Zijveld, 't 20:30 2e klasse VZV, ZVV - 01 Succes/Prima Personeel - 04     -    
28-02-2020 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Vios '79 - JO19-2     -    
28-02-2020 Wieringen 19:50 7e klasse Succes/Kaan Transport - 08 Sparta '67 - 06     -    
28-02-2020 Wieringen 20:40 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Bejo, FC - 01     -    
02-03-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Vesdo - Da 1     -    
02-03-2020 Groeneweghal 20:55 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 DWOW - MO19-1     -    
02-03-2020 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-1 Schagen United - JO15-2     -    
02-03-2020 Spartahal 19:50 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Scagha '66 - JO17-2     -    
02-03-2020 Spartahal 20:40 8e klasse Cinemagnus - 02 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
02-03-2020 Spartahal 21:30 4e klasse Geelen, van - 02 FCS-United - 03     -    
02-03-2020 Niedorphal 19:00 Beker JO15 verl Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 JVC - JO15-2     -    
02-03-2020 Niedorphal 19:45 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Sparta '67 - Da 3     -    
02-03-2020 Niedorphal 20:30 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
02-03-2020 Niedorphal 21:20 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Succes/De Kasteleen - 07     -    
02-03-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Flevo - JO15-1     -    
02-03-2020 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
02-03-2020 Harenkarspelhal 20:55 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Succes/Burghout Design - 05     -    
02-03-2020 Harenkarspelhal 21:45 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Wieringermeer, CV - 02     -    
02-03-2020 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Vesdo - Da 2     -    
02-03-2020 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 VZV, ZVV - 04     -    
02-03-2020 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Vios '79 - JO19-4     -    
02-03-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 Vrone - JO13-1     -    
03-03-2020 Groeneweghal 20:15 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Sparta '67 - JO17-2     -    
03-03-2020 Groeneweghal 21:05 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
03-03-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
03-03-2020 Doorbraak, De 19:50 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 VZV, ZVV - Da 1     -    
03-03-2020 Doorbraak, De 20:40 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
03-03-2020 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Schagen United - Da 3     -    
03-03-2020 Zuiderzeehal 21:20 8e klasse Flevo - 03 Kaagvogels - 03     -    
03-03-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Succes/Smit Instal. - JO17-2     -    
03-03-2020 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
03-03-2020 Niedorphal 20:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Muggenburg, FC - 05     -    
03-03-2020 Niedorphal 21:30 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 ZVAP - 02     -    
04-03-2020 Spartahal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1     -    
04-03-2020 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Dirkshorn - Da 1     -    
04-03-2020 Spartahal 20:40 6e klasse FCS-United - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
04-03-2020 Spartahal 21:30 5e klasse A Schagen United - 02 Kaagvogels - 01     -    
04-03-2020 Zuiderzeehal 20:00 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1     -    
04-03-2020 Zuiderzeehal 20:50 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
04-03-2020 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 FCS-United - Da 2     -    
04-03-2020 Multitreffer 19:40 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3     -    
04-03-2020 Multitreffer 20:20 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Callantsoog - Da 1     -    
04-03-2020 Multitreffer 21:10 7e klasse Sparta '67 - 06 Salao '85/Regiobank - 03     -    
04-03-2020 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Vesdo - JO17-2     -    
04-03-2020 Veerburg 19:50 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Vesdo - JO19-1     -    
04-03-2020 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Vios '79 - 04     -    
04-03-2020 Veerburg 21:30 5e klasse A ZVAP - 01 Piet Pann, ZVV - 02     -    
04-03-2020 Wieringen 20:45 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Vesdo - Da 4     -    
04-03-2020 Wieringen 21:25 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 Wieringermeer, CV - 03     -    
05-03-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Vios '79 - JO17-3     -    
05-03-2020 Groeneweghal 19:50 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Multitreffer, De - 01     -    
05-03-2020 Groeneweghal 20:40 6e klasse By The Way Reclame - 02 Sint Boys/Girls - 02     -    
05-03-2020 Groeneweghal 21:30 7e klasse All Stars, FC - 01 VZV, ZVV - 03     -    
05-03-2020 Niedorphal 20:00 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Vios '79 - 06     -    
05-03-2020 Niedorphal 20:50 3e klasse NJD7 - 01 Bibob, Kapsalon - 01     -    
05-03-2020 Molentocht 20:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 By The Way Reclame - JO17-1     -    
05-03-2020 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Kleine Sluis - Da 2     -    
05-03-2020 Molentocht 21:30 8e klasse Vesdo - 04 Scagha '66 - 03     -    
06-03-2020 Groeneweghal 18:45 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Vennewater, HZV het - JO13-1     -    
06-03-2020 Groeneweghal 19:30 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Succes/De Kasteleen - 01     -    
06-03-2020 Groeneweghal 20:30 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 LTC - 01     -    
06-03-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO 11-1 Schagen United - JO11-1 Limmen - JO11-1     -    
06-03-2020 Spartahal 19:50 1e klasse Geelen, van - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
06-03-2020 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
06-03-2020 Spartahal 21:30 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 DWOW - 03     -    
06-03-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1     -    
06-03-2020 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Salao '85/Regiobank - 01     -    
06-03-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 Vennewater, HZV het - 02     -    
06-03-2020 Doorbraak, De 21:40 6e klasse Bejo, FC - 01 FCS-United - 05     -    
06-03-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-4     -    
06-03-2020 Zuiderzeehal 19:50 3e klasse DWOW - 02 Dirkshorn - 02     -    
06-03-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Kleine Sluis - 01     -    
06-03-2020 Zuiderzeehal 21:40 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Succes/Kaan Transport - 08     -    
06-03-2020 Niedorphal 19:00 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
06-03-2020 Niedorphal 19:50 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Muggenburg, FC - 01     -    
06-03-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Pellor DHS Security - 02     -    
06-03-2020 Niedorphal 21:40 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
06-03-2020 Molentocht 19:00 JO19 A Vesdo - JO19-2 Salao '85/Regiobank - JO19-1     -    
06-03-2020 Molentocht 19:50 Hoofdklasse Vesdo - 03 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
06-03-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Piet Pann, ZVV - 01     -    
06-03-2020 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 02 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
06-03-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
06-03-2020 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
06-03-2020 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 FC Weesp - 01     -    
06-03-2020 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Dirkshorn - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
06-03-2020 Multitreffer 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1     -    
06-03-2020 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 3 Kleine Sluis - Da 3     -    
06-03-2020 Multitreffer 20:30 2e klasse Sparta '67 - 04 Autowaard - 01     -    
06-03-2020 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Schagen United - Da 4     -    
06-03-2020 Zijveld, 't 19:40 3e klasse VZV, ZVV - 02 Callantsoog - 02     -    
06-03-2020 Wieringen 19:50 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
06-03-2020 Wieringen 20:40 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Sparta '67 - 03     -    
09-03-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
09-03-2020 Groeneweghal 21:05 6e klasse FCS-United - 05 Succes/De Kasteleen - 07     -    
09-03-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 ZA/Bluedesk Internet - JO11-1     -    
09-03-2020 Spartahal 19:40 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
09-03-2020 Spartahal 20:30 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Sparta '67 - Da 6     -    
09-03-2020 Spartahal 21:10 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
09-03-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
09-03-2020 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
09-03-2020 Niedorphal 20:40 KNVB Dames 1e klasse Winkel - Da 1 RTC '72 - Da 2     -    
09-03-2020 Niedorphal 21:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Sint Boys/Girls - 01     -    
09-03-2020 Veerburg 20:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-3     -    
09-03-2020 Veerburg 20:50 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Sparta '67 - Da 5     -    
09-03-2020 Veerburg 21:30 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 A&M ICT Beheer - 02     -    
09-03-2020 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Vesdo - JO17-1     -    
09-03-2020 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Sparta '67 - JO17-2     -    
09-03-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Schagen United - JO13-1     -    
10-03-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
10-03-2020 Groeneweghal 19:50 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Dirkshorn - Da 1     -    
10-03-2020 Groeneweghal 20:40 6e klasse FCS-United - 04 Bejo, FC - 01     -    
10-03-2020 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Klok, Cafe de - Da 1     -    
10-03-2020 Zuiderzeehal 21:20 5e klasse A DWOW - 03 Schagen United - 02     -    
10-03-2020 Niedorphal 20:00 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 DWOW - MO19-1     -    
10-03-2020 Niedorphal 20:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Dirkshorn - 02     -    
10-03-2020 Niedorphal 21:40 5e klasse A Kaagvogels - 01 Piet Pann, ZVV - 02     -    
11-03-2020 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Scagha '66 - JO17-2     -    
11-03-2020 Spartahal 19:50 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Schagen United - Da 3     -    
11-03-2020 Spartahal 20:40 1e klasse Geelen, van - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
11-03-2020 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
11-03-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 Nieuweboer, Arch.b. - Da 2     -    
11-03-2020 Zuiderzeehal 21:30 8e klasse Kreileroord - 01 Wieringermeer, CV - 04     -    
11-03-2020 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Winkel - Da 2     -    
11-03-2020 Multitreffer 20:50 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
11-03-2020 Veerburg 19:00 JO15 JVC - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
11-03-2020 Veerburg 19:50 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1     -    
11-03-2020 Veerburg 20:40 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3     -    
11-03-2020 Veerburg 21:20 8e klasse ZVAP - 02 Scagha '66 - 03     -    
11-03-2020 Wieringen 20:45 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 DWOW - Da 4     -    
11-03-2020 Wieringen 21:35 7e klasse Succes/Kaan Transport - 08 Sparta '67 - 07     -    
11-03-2020 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
12-03-2020 Groeneweghal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
12-03-2020 Groeneweghal 19:50 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1     -    
12-03-2020 Groeneweghal 20:40 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Sparta '67 - Da 3     -    
12-03-2020 Groeneweghal 21:20 7e klasse All Stars, FC - 01 Cinemagnus - 01     -    
12-03-2020 Niedorphal 20:00 3e klasse NJD7 - 01 VZV, ZVV - 02     -    
12-03-2020 Niedorphal 20:50 8e klasse Kaagvogels - 03 Cinemagnus - 02     -    
12-03-2020 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Flevo - 03     -    
12-03-2020 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Vesdo - Da 4     -    
12-03-2020 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 VZV, ZVV - Da 2     -    
12-03-2020 Molentocht 21:20 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 Schagen United - Da 4     -    
13-03-2020 Groeneweghal 19:00 2e klasse FCS-United - 02 Muggenburg, FC - 01     -    
13-03-2020 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Dirkshorn - 01     -    
13-03-2020 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vesdo - 01     -    
13-03-2020 Groeneweghal 21:30 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Sparta '67 - 05     -    
13-03-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Lesley Boys - JO15-1     -    
13-03-2020 Spartahal 19:55 KNVB JO17-1 Scagha '66 - JO17-1 Veerhuys, HV - JO17-2     -    
13-03-2020 Spartahal 20:50 Hoofdklasse Piroozi - 01 Vesdo - 03     -    
13-03-2020 Spartahal 21:40 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Schagen United - 01     -    
13-03-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
13-03-2020 Doorbraak, De 19:50 2e klasse Autowaard - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
13-03-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 VNS United - 01     -    
13-03-2020 Doorbraak, De 21:40 4e klasse Vios '79 - 05 Muggenburg, FC - 04     -    
13-03-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO15 Flevo - JO15-1 Vios '79 - JO15-1     -    
13-03-2020 Zuiderzeehal 19:50 3e klasse DWOW - 02 Bibob, Kapsalon - 01     -    
13-03-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Alliance 22 - 01     -    
13-03-2020 Zuiderzeehal 21:40 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Kleine Sluis/Vledder - 06     -    
13-03-2020 Niedorphal 19:00 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
13-03-2020 Niedorphal 19:50 5e klasse B Flevo - 02 Kaagvogels - 02     -    
13-03-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Flevo - 01     -    
13-03-2020 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Vesdo - 04     -    
13-03-2020 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-4     -    
13-03-2020 Molentocht 19:50 JO19 A Vesdo - JO19-2 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
13-03-2020 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
13-03-2020 Molentocht 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 Winkel - 02     -    
13-03-2020 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Kleine Sluis/Innovfoam - 02     -    
13-03-2020 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 FCS-United - 01     -    
13-03-2020 Harenkarspelhal 21:30 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 A&M ICT Beheer - 01     -    
13-03-2020 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
13-03-2020 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 02 Vios '79 - 04     -    
13-03-2020 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 ZVVO Sandow - 01     -    
13-03-2020 Multitreffer 21:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
13-03-2020 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Vesdo - JO19-1     -    
13-03-2020 Zijveld, 't 19:50 7e klasse VZV, ZVV - 03 VZV, ZVV - 04     -    
13-03-2020 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Salao '85/Regiobank - 02     -    
13-03-2020 Brug, De 22:05 5e klasse B Zeemacht - 07 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
13-03-2020 Wieringen 19:00 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Texel '94 - 03     -    
13-03-2020 Wieringen 20:00 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
13-03-2020 Wieringen 20:50 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 Vios '79 - 03     -    
13-03-2020 Wieringen 21:40 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Sparta '67 - 04     -    
16-03-2020 Groeneweghal 20:15 6e klasse FCS-United - 05 A&M ICT Beheer - 01     -    
16-03-2020 Groeneweghal 21:05 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 ZVAP - 01     -    
16-03-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 By The Way Reclame - JO17-1     -    
16-03-2020 Spartahal 19:50 JO17 1e klasse Scagha '66 - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
16-03-2020 Spartahal 20:40 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Sparta '67 - Da 6     -    
16-03-2020 Spartahal 21:20 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
16-03-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Sparta '67 - JO17-2     -    
16-03-2020 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 DWOW - Da 4     -    
16-03-2020 Niedorphal 20:40 5e klasse A Kaagvogels - 01 Strip Studio Schagen - 01     -    
16-03-2020 Niedorphal 21:30 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Kaagvogels - 03     -    
16-03-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Vios '79 - JO15-1     -    
16-03-2020 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Sparta '67 - Da 1     -    
16-03-2020 Harenkarspelhal 20:55 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
16-03-2020 Harenkarspelhal 21:45 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 By The Way Reclame - 02     -    
16-03-2020 Brug, De 19:30 2e klasse Zeemacht - 05 Succes/Prima Personeel - 04     -    
16-03-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 M.A.R.L.E.N.E, FC - JO11-1     -    
17-03-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 VZV, ZVV - Da 1     -    
17-03-2020 Groeneweghal 21:05 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Schagen United - 02     -    
17-03-2020 Doorbraak, De 19:00 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
17-03-2020 Doorbraak, De 19:50 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
17-03-2020 Doorbraak, De 20:40 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Dirkshorn - 02     -    
17-03-2020 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 05 Geelen, van - 02     -    
17-03-2020 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Kleine Sluis - Da 3     -    
17-03-2020 Zuiderzeehal 21:10 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Muggenburg, FC - 05     -    
17-03-2020 Niedorphal 20:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Callantsoog - Da 1     -    
17-03-2020 Niedorphal 20:50 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Vesdo - Da 3     -    
17-03-2020 Niedorphal 21:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Kaagvogels - 02     -    
18-03-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Succes/Smit Instal. - JO17-2     -    
18-03-2020 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Vios '79 - JO17-2     -    
18-03-2020 Spartahal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Dirkshorn - 03     -    
18-03-2020 Spartahal 21:30 8e klasse Scagha '66 - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
18-03-2020 Zuiderzeehal 20:00 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 ASV Lebo - JO19-1     -    
18-03-2020 Zuiderzeehal 20:55 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Lutjebroek Zvv - Da 1     -    
18-03-2020 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 DWOW - Da 3     -    
18-03-2020 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 3 Succes/Mondz Mid ACW - Da 3     -    
18-03-2020 Multitreffer 20:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Schagen United - Da 2     -    
18-03-2020 Multitreffer 21:20 4e klasse Multitreffer, De - 01 Sparta '67 - 05     -    
18-03-2020 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
18-03-2020 Veerburg 19:50 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
18-03-2020 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Sparta '67 - 02     -    
18-03-2020 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Schagen United - Da 1     -    
18-03-2020 Quelderduyn 19:30 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1     -    
19-03-2020 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 FCS-United - Da 2     -    
19-03-2020 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Sparta '67 - Da 5     -    
19-03-2020 Molentocht 21:20 8e klasse Vesdo - 04 Kreileroord - 01     -    
20-03-2020 Groeneweghal 18:45 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Texel '94 - 03     -    
20-03-2020 Groeneweghal 19:45 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Lesley Boys - JO13-1     -    
20-03-2020 Groeneweghal 20:30 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Texel '94 - 01     -    
20-03-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-2 Veerhuys, HV - JO13-5     -    
20-03-2020 Spartahal 19:50 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
20-03-2020 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Piroozi - 01 FCS-United - 01     -    
20-03-2020 Spartahal 21:30 2e klasse Schagen United - 01 Autowaard - 01     -    
20-03-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-4 VZV, ZVV - JO19-1     -    
20-03-2020 Doorbraak, De 19:50 1e klasse Vios '79 - 04 Sparta '67 - 03     -    
20-03-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 Limmen - 02     -    
20-03-2020 Doorbraak, De 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Succes/The Athlete foot - 03     -    
20-03-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Vios '79 - JO17-3     -    
20-03-2020 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse A DWOW - 03 Succes/La Dolce Vita - 06     -    
20-03-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 01     -    
20-03-2020 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 ZVAP - 02     -    
20-03-2020 Niedorphal 19:00 JO15 Flevo - JO15-1 Schagen United - JO15-1     -    
20-03-2020 Niedorphal 19:50 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Callantsoog - JO17-1     -    
20-03-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Vennewater, HZV het - 03     -    
20-03-2020 Niedorphal 21:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Vesdo - 02     -    
20-03-2020 Molentocht 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
20-03-2020 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2     -    
20-03-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Piet Pann, ZVV - 01     -    
20-03-2020 Molentocht 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 Bejo, FC - 01     -    
20-03-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
20-03-2020 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Vesdo - 01     -    
20-03-2020 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Os Lusitanos - 01     -    
20-03-2020 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 By The Way Reclame - 01     -    
20-03-2020 Multitreffer 19:00 JO17 1e klasse Sparta '67 - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
20-03-2020 Multitreffer 19:50 7e klasse Sparta '67 - 06 Kleine Sluis/Vledder - 06     -    
20-03-2020 Multitreffer 20:40 7e klasse Sparta '67 - 07 Salao '85/Regiobank - 03     -    
20-03-2020 Multitreffer 21:30 3e klasse Callantsoog - 02 NJD7 - 01     -    
20-03-2020 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 FCS-United - Da 1     -    
20-03-2020 Zijveld, 't 19:40 7e klasse VZV, ZVV - 03 Succes/Kaan Transport - 08     -    
20-03-2020 Zijveld, 't 20:30 3e klasse VZV, ZVV - 02 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
20-03-2020 Brug, De 22:05 5e klasse B Zeemacht - 07 Flevo - 02     -    
20-03-2020 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Kleine Sluis - JO19-1     -    
20-03-2020 Wieringen 19:50 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Winkel - 02     -    
20-03-2020 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
20-03-2020 Wieringen 21:30 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
23-03-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Dirkshorn - Da 2     -    
23-03-2020 Groeneweghal 21:05 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Vesdo - 04     -    
23-03-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO 11-1 Schagen United - JO11-1 Reiger Boys/Woest - MO11-2     -    
23-03-2020 Spartahal 19:40 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Vesdo - JO17-2     -    
23-03-2020 Spartahal 20:30 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3     -    
23-03-2020 Spartahal 21:10 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Succes/La Dolce Vita - 06     -    
23-03-2020 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Vios '79 - Da 1     -    
23-03-2020 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
23-03-2020 Niedorphal 20:40 KNVB Dames 1e klasse Winkel - Da 1 ZHO/De Weyver - Da 1     -    
23-03-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-2 Sparta '67 - JO17-2     -    
23-03-2020 Harenkarspelhal 20:05 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Zeemacht - 07     -    
23-03-2020 Harenkarspelhal 20:55 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Wieringermeer, CV - 02     -    
23-03-2020 Veerburg 20:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 By The Way Reclame - JO17-1     -    
23-03-2020 Veerburg 20:50 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 DWOW - MO19-1     -    
23-03-2020 Veerburg 21:40 8e klasse ZVAP - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
23-03-2020 Wieringen 19:00 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Schagen United - Da 3     -    
23-03-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 Veerhuys, HV - JO13-4     -    
24-03-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Callantsoog - JO17-1     -    
24-03-2020 Groeneweghal 19:50 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
24-03-2020 Groeneweghal 20:40 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 DWOW - 03     -    
24-03-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1     -    
24-03-2020 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Muggenburg, FC - 03     -    
24-03-2020 Doorbraak, De 20:40 6e klasse Bejo, FC - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
24-03-2020 Zuiderzeehal 21:20 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Winkel - Da 2     -    
24-03-2020 Niedorphal 19:00 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 NJD7 - 01     -    
24-03-2020 Niedorphal 19:50 5e klasse B Kaagvogels - 02 Flevo - 02     -    
24-03-2020 Niedorphal 20:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 A&M ICT Beheer - 02     -    
25-03-2020 Zuiderzeehal 20:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Succes/Smit Instal. - JO17-2     -    
25-03-2020 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 VVS '46 - Da 1     -    
25-03-2020 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Kreileroord - 01 Scagha '66 - 03     -    
25-03-2020 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Klok, Cafe de - Da 1     -    
25-03-2020 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Kreileroord - Da 1     -    
25-03-2020 Multitreffer 20:30 7e klasse Sparta '67 - 07 Kleine Sluis/Vledder - 06     -    
25-03-2020 Multitreffer 21:30 7e klasse Sparta '67 - 06 All Stars, FC - 01     -    
25-03-2020 Veerburg 19:00 JO15 JVC - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
25-03-2020 Veerburg 19:50 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 FCS-United - 02     -    
25-03-2020 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 By The Way Reclame - 01     -    
25-03-2020 Veerburg 21:30 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Wieringermeer, CV - 04     -    
25-03-2020 Brug, De 20:00 2e klasse Zeemacht - 05 Sparta '67 - 04     -    
25-03-2020 Wieringen 20:45 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Vesdo - Da 2     -    
25-03-2020 Wieringen 21:25 7e klasse Succes/Kaan Transport - 08 Cinemagnus - 01     -    
25-03-2020 Quelderduyn 19:30 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
26-03-2020 Groeneweghal 19:00 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Kleine Sluis - Da 3     -    
26-03-2020 Groeneweghal 19:40 5e klasse A Schagen United - 02 Wieringermeer, CV - 03     -    
26-03-2020 Groeneweghal 20:30 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Sparta '67 - 03     -    
26-03-2020 Groeneweghal 21:20 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Wieringermeer, CV - 01     -    
26-03-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Sparta '67 - Da 4     -    
26-03-2020 Niedorphal 19:50 6e klasse Winkel - 02 FCS-United - 05     -    
26-03-2020 Niedorphal 20:40 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
26-03-2020 Niedorphal 21:30 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Sint Boys/Girls - 02     -    
26-03-2020 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 Kleine Sluis - Da 2     -    
26-03-2020 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Sparta '67 - Da 3     -    
26-03-2020 Molentocht 21:20 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
27-03-2020 Groeneweghal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Vesdo - JO19-2     -    
27-03-2020 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Vios '79 - 03     -    
27-03-2020 Groeneweghal 21:30 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Succes/Prima Personeel - 04     -    
27-03-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Volendam, ZVV JO15-1     -    
27-03-2020 Spartahal 19:55 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Autowaard - 01     -    
27-03-2020 Spartahal 20:45 Hoofdklasse Piroozi - 01 Salao '85/Regiobank - 01     -    
27-03-2020 Spartahal 21:35 2e klasse Schagen United - 01 VZV, ZVV - 01     -    
27-03-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-2 Kleine Sluis - JO19-1     -    
27-03-2020 Doorbraak, De 19:50 4e klasse Vios '79 - 05 Sparta '67 - 05     -    
27-03-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 01     -    
27-03-2020 Doorbraak, De 21:40 1e klasse Vios '79 - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
27-03-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO15 Flevo - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
27-03-2020 Zuiderzeehal 19:50 8e klasse Flevo - 03 Cinemagnus - 02     -    
27-03-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Zeemacht - 02     -    
27-03-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Vios '79 - JO17-3     -    
27-03-2020 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Succes/The Athlete foot - 03     -    
27-03-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Hovocubo - 04     -    
27-03-2020 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
27-03-2020 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
27-03-2020 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 FCS-United - 01     -    
27-03-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2     -    
27-03-2020 Harenkarspelhal 19:50 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 DWOW - 02     -    
27-03-2020 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
27-03-2020 Harenkarspelhal 21:30 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Geelen, van - 01     -    
27-03-2020 Multitreffer 19:00 6e klasse By The Way Reclame - 02 FCS-United - 04     -    
27-03-2020 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 02 Dirkshorn - 03     -    
27-03-2020 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Alliance 22 - 01     -    
27-03-2020 Multitreffer 21:40 4e klasse Multitreffer, De - 01 Geelen, van - 02     -    
27-03-2020 Zijveld, 't 19:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
27-03-2020 Zijveld, 't 19:50 7e klasse VZV, ZVV - 04 Salao '85/Regiobank - 03     -    
27-03-2020 Zijveld, 't 20:40 7e klasse VZV, ZVV - 03 A&M ICT Beheer - 03     -    
27-03-2020 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse Succes/Oceanwide - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
27-03-2020 Wieringen 19:50 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 VZV, ZVV - JO19-1     -    
27-03-2020 Wieringen 20:40 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Sporting S - 01     -    
30-03-2020 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Veerhuys, HV - JO13-5     -    
30-03-2020 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Sparta '67 - Da 3     -    
30-03-2020 Spartahal 20:30 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
30-03-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
30-03-2020 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
30-03-2020 Niedorphal 20:40 3e klasse NJD7 - 01 Dirkshorn - 02     -    
30-03-2020 Veerburg 20:00 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
30-03-2020 Veerburg 20:50 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Geelen, van - 01     -    
30-03-2020 Veerburg 21:40 8e klasse ZVAP - 02 Cinemagnus - 02     -    
30-03-2020 Brug, De 21:30 2e klasse Zeemacht - 05 FCS-United - 02     -    
30-03-2020 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse B Succes/Mondz Mid ACW - Da 3 Kleine Sluis - Da 3     -    
30-03-2020 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Vios '79 - JO19-2     -    
30-03-2020 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-2 Schagen United - JO13-1     -    
31-03-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Sparta '67 - Da 1     -    
31-03-2020 Groeneweghal 21:05 8e klasse Scagha '66 - 03 Muggenburg, FC - 05     -    
31-03-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Kleine Sluis - JO17-1     -    
31-03-2020 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
31-03-2020 Doorbraak, De 20:40 6e klasse Bejo, FC - 01 By The Way Reclame - 02     -    
02-04-2020 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 Hovocubo - JO11-1     -    
02-04-2020 Groeneweghal 19:40 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
02-04-2020 Groeneweghal 20:30 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Vios '79 - 04     -    
02-04-2020 Groeneweghal 21:20 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 Piet Pann, ZVV - 02     -    
02-04-2020 Niedorphal 20:00 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Kreileroord - 01     -    
02-04-2020 Niedorphal 20:50 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 FCS-United - 04     -    
02-04-2020 Niedorphal 21:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Flevo - 03     -    
02-04-2020 Molentocht 20:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
02-04-2020 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Kreileroord - Da 1     -    
02-04-2020 Molentocht 21:30 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Vios '79 - Da 1     -    
03-04-2020 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Volendam, ZVV JO13-1     -    
03-04-2020 Groeneweghal 19:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Vesdo - 03     -    
03-04-2020 Groeneweghal 20:30 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Dirkshorn - 01     -    
03-04-2020 Groeneweghal 21:20 4e klasse FCS-United - 03 Multitreffer, De - 01     -    
03-04-2020 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-1 JVC - JO15-2     -    
03-04-2020 Spartahal 19:50 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Muggenburg, FC - 01     -    
03-04-2020 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Piroozi - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
03-04-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-4     -    
03-04-2020 Doorbraak, De 19:50 2e klasse Autowaard - 01 Kleine Sluis/Verheul - 03     -    
03-04-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 Vrone - 03     -    
03-04-2020 Zuiderzeehal 19:00 JO15 Flevo - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
03-04-2020 Zuiderzeehal 19:50 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Dirkshorn - Da 1     -    
03-04-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Demi Sport - 01     -    
03-04-2020 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse B Flevo - 02 Sint Boys/Girls - 01     -    
03-04-2020 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Callantsoog - JO17-1     -    
03-04-2020 Niedorphal 19:50 6e klasse Winkel - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
03-04-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Kleine Sluis - 01     -    
03-04-2020 Niedorphal 21:40 3e klasse VZV, ZVV - 02 Vios '79 - 06     -    
03-04-2020 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
03-04-2020 Molentocht 19:50 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Succes/Oceanwide - JO17-1     -    
03-04-2020 Molentocht 20:40 7e klasse Cinemagnus - 01 VZV, ZVV - 04     -    
03-04-2020 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Vios '79 - 03     -    
03-04-2020 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 VNS United - 01     -    
03-04-2020 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Sparta '67 - 03     -    
03-04-2020 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 3 Sparta '67 - Da 5     -    
03-04-2020 Multitreffer 19:40 2e klasse Sparta '67 - 04 Salao '85/Regiobank - 02     -    
03-04-2020 Multitreffer 20:30 1e klasse Sparta '67 - 02 Vesdo - 02     -    
03-04-2020 Multitreffer 21:20 1e klasse By The Way Reclame - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
03-04-2020 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1     -    
03-04-2020 Zijveld, 't 19:50 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Sparta '67 - Da 4     -    
03-04-2020 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
03-04-2020 Zijveld, 't 21:30 7e klasse VZV, ZVV - 03 Sparta '67 - 07     -    
03-04-2020 Wieringen 19:00 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Klok, Cafe de - Da 1     -    
03-04-2020 Wieringen 19:50 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Sint Boys/Girls - 02     -    
03-04-2020 Wieringen 20:40 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Schagen United - 01     -    
03-04-2020 Wieringen 21:30 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 ZVAP - 01     -    
06-04-2020 Groeneweghal 20:15 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Kleine Sluis - Da 3     -    
06-04-2020 Groeneweghal 20:55 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Vios '79 - Da 1     -    
06-04-2020 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
06-04-2020 Spartahal 19:50 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Winkel - Da 2     -    
06-04-2020 Spartahal 20:40 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
06-04-2020 Spartahal 21:30 8e klasse Cinemagnus - 02 A&M ICT Beheer - 02     -    
06-04-2020 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Callantsoog - Da 1     -    
06-04-2020 Niedorphal 19:50 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2     -    
06-04-2020 Niedorphal 20:40 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Salao '85/Regiobank - 02     -    
06-04-2020 Niedorphal 21:30 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Wieringermeer, CV - 04     -    
06-04-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Schagen United - JO15-1     -    
06-04-2020 Harenkarspelhal 20:05 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
06-04-2020 Harenkarspelhal 20:55 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Succes/De Kasteleen - 07     -    
06-04-2020 Harenkarspelhal 21:45 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 NJD7 - 01     -    
06-04-2020 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 FCS-United - Da 1     -    
06-04-2020 Veerburg 20:50 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 Zeemacht - 05     -    
06-04-2020 Veerburg 21:40 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 Salao '85/Regiobank - 03     -    
06-04-2020 Brug, De 19:30 5e klasse B Zeemacht - 07 Succes/Burghout Design - 05     -    
06-04-2020 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Vios '79 - JO17-2     -    
07-04-2020 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-3     -    
07-04-2020 Groeneweghal 19:50 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Geelen, van - 01     -    
07-04-2020 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Vesdo - 01     -    
07-04-2020 Groeneweghal 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 FCS-United - 05     -    
07-04-2020 Doorbraak, De 19:00 JO15 Vios '79 - JO15-1 Flevo - JO15-1     -    
07-04-2020 Doorbraak, De 19:50 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
07-04-2020 Doorbraak, De 20:40 JO19 B Vios '79 - JO19-2 VZV, ZVV - JO19-1     -    
07-04-2020 Niedorphal 20:00 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 DWOW - MO19-1     -    
07-04-2020 Niedorphal 20:50 5e klasse B Kaagvogels - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
07-04-2020 Niedorphal 21:40 8e klasse Kaagvogels - 03 Vesdo - 04     -    
08-04-2020 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
08-04-2020 Spartahal 19:50 4e klasse Geelen, van - 02 FCS-United - 03     -    
08-04-2020 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
08-04-2020 Zuiderzeehal 20:00 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 VZV, ZVV - Da 1     -    
08-04-2020 Zuiderzeehal 20:50 8e klasse Kreileroord - 01 ZVAP - 02     -    
08-04-2020 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse A DWOW - 03 Kaagvogels - 01     -    
08-04-2020 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-4     -    
08-04-2020 Multitreffer 19:50 7e klasse Sparta '67 - 06 Succes/Kaan Transport - 08     -    
08-04-2020 Multitreffer 20:40 1e klasse By The Way Reclame - 01 Sparta '67 - 02     -    
08-04-2020 Multitreffer 21:30 6e klasse By The Way Reclame - 02 A&M ICT Beheer - 01     -    
08-04-2020 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Kleine Sluis - JO17-1     -    
08-04-2020 Veerburg 19:50 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Scagha '66 - 03     -    
08-04-2020 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Sparta '67 - 03     -    
08-04-2020 Wieringen 20:45 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Vesdo - JO19-1     -    
08-04-2020 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
09-04-2020 Groeneweghal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-2 Scagha '66 - JO13-2     -    
09-04-2020 Groeneweghal 19:50 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Schagen United - Da 2     -    
09-04-2020 Groeneweghal 20:40 6e klasse FCS-United - 04 Winkel - 02     -    
09-04-2020 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Kleine Sluis - Da 3     -    
09-04-2020 Niedorphal 19:40 3e klasse NJD7 - 01 Vios '79 - 06     -    
09-04-2020 Niedorphal 20:30 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 VZV, ZVV - 01     -    
09-04-2020 Niedorphal 21:20 3e klasse VZV, ZVV - 02 Bibob, Kapsalon - 01     -    
09-04-2020 Molentocht 20:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
09-04-2020 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Sparta '67 - Da 5     -    
09-04-2020 Molentocht 21:30 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Sparta '67 - Da 3     -    
14-04-2020 Groeneweghal 20:15 2e klasse FCS-United - 02 Autowaard - 01     -    
14-04-2020 Groeneweghal 21:05 2e klasse Schagen United - 01 Sparta '67 - 04     -    
14-04-2020 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Vios '79 - JO17-2     -    
14-04-2020 Doorbraak, De 19:50 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Schagen United - Da 1     -    
14-04-2020 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 DWOW - Da 4     -    
14-04-2020 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 FCS-United - Da 2     -    
14-04-2020 Zuiderzeehal 21:10 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Zeemacht - Da 2     -    
15-04-2020 Spartahal 19:00 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
15-04-2020 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Sparta '67 - Da 6     -    
15-04-2020 Spartahal 20:30 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Zeemacht - 05     -    
15-04-2020 Spartahal 21:20 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Cinemagnus - 01     -    
15-04-2020 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
15-04-2020 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Schagen United - Da 2     -    
15-04-2020 Multitreffer 20:40 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
15-04-2020 Multitreffer 21:30 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
15-04-2020 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse B Kleine Sluis - Da 3 Sparta '67 - Da 3     -    
15-04-2020 Veerburg 19:40 5e klasse A ZVAP - 01 Strip Studio Schagen - 01     -    
15-04-2020 Veerburg 20:40 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
15-04-2020 Wieringen 20:45 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1     -    
15-04-2020 Wieringen 21:35 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Wieringermeer, CV - 02     -    
16-04-2020 Niedorphal 20:00 6e klasse Winkel - 02 By The Way Reclame - 02     -    
16-04-2020 Niedorphal 20:50 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Bejo, FC - 01     -    
16-04-2020 Molentocht 20:00 JO19 A Vesdo - JO19-2 Old Stars '77 - JO19-1     -    
16-04-2020 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 VZV, ZVV - Da 2     -    
17-04-2020 Groeneweghal 19:00 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Salao '85/Regiobank - 01     -    
17-04-2020 Groeneweghal 19:50 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 WS - 02     -    
17-04-2020 Groeneweghal 20:50 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 ZVV Urk - 01     -    
17-04-2020 Spartahal 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
17-04-2020 Spartahal 19:50 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
17-04-2020 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Dirkshorn - 01     -    
17-04-2020 Spartahal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC - 01 VZV, ZVV - 01     -    
17-04-2020 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Vios '79 - JO19-2     -    
17-04-2020 Doorbraak, De 19:50 1e klasse Vios '79 - 04 Dirkshorn - 03     -    
17-04-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 ZA/Bluedesk Internet - 01     -    
17-04-2020 Doorbraak, De 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
17-04-2020 Zuiderzeehal 19:50 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Sparta '67 - 06     -    
17-04-2020 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Hovocubo - 04     -    
17-04-2020 Niedorphal 19:00 3e klasse NJD7 - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
17-04-2020 Niedorphal 19:50 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Succes/Prima Personeel - 04     -    
17-04-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Vrone - 04     -    
17-04-2020 Molentocht 19:00 JO19 B Vesdo - JO19-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1     -    
17-04-2020 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 FCS-United - Da 2     -    
17-04-2020 Molentocht 20:30 Hoofdklasse Vesdo - 01 Vios '79 - 03     -    
17-04-2020 Molentocht 21:20 1e klasse Vesdo - 02 Kleine Sluis/Innovfoam - 02     -    
17-04-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
17-04-2020 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Piroozi - 01     -    
17-04-2020 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Golden Stars - 01     -    
17-04-2020 Multitreffer 19:00 JO17 1e klasse Sparta '67 - JO17-1 Vesdo - JO17-1     -    
17-04-2020 Multitreffer 19:50 4e klasse Sparta '67 - 05 Muggenburg, FC - 04     -    
17-04-2020 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
17-04-2020 Multitreffer 21:30 4e klasse Multitreffer, De - 01 Wieringermeer, CV - 01     -    
17-04-2020 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
17-04-2020 Zijveld, 't 19:50 7e klasse VZV, ZVV - 04 All Stars, FC - 01     -    
17-04-2020 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse Succes/Oceanwide - JO17-1 Zeemacht - JO17-1     -    
17-04-2020 Wieringen 19:50 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 Schagen United - 02     -    
17-04-2020 Wieringen 20:40 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
17-04-2020 Wieringen 21:30 7e klasse Succes/Kaan Transport - 08 VZV, ZVV - 03     -    
17-04-2020 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Kleine Sluis - JO19-1     -    
20-04-2020 Groeneweghal 20:15 6e klasse FCS-United - 05 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
20-04-2020 Groeneweghal 21:05 8e klasse Cinemagnus - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
20-04-2020 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Schagen United - JO15-1     -    
21-04-2020 Doorbraak, De 19:50 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 DWOW - MO19-1     -    
23-04-2020 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Schagen United - Da 4     -    
23-04-2020 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Sparta '67 - Da 3     -    
24-04-2020 Groeneweghal 19:50 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 JVC - 01     -    
24-04-2020 Groeneweghal 20:50 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 IFC/Zwolle/FTS Transport - 01     -    
24-04-2020 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Vios '79 - 06 Muggenburg, FC - 03     -    
24-04-2020 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Wognum Nicols - 01     -    
24-04-2020 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 02     -    
24-04-2020 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Flevo - JO15-1     -    
24-04-2020 Harenkarspelhal 19:50 3e klasse Dirkshorn - 02 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
24-04-2020 Harenkarspelhal 20:40 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Zeemacht - 07     -    
24-04-2020 Harenkarspelhal 21:30 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Flevo - 02     -    
24-04-2020 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 VZV, ZVV - Da 2     -    
24-04-2020 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Zeemacht - 02     -    
24-04-2020 Wieringen 19:00 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
24-04-2020 Wieringen 19:50 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 FCS-United - 04     -    
24-04-2020 Wieringen 20:40 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Alcmaria Victrix - 01     -    
964 wedstrijden gevonden
wedstrijdgegevens