02-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Vios '79 - JO15-2 |
Succes/Westerbeke sw JO15-1 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
Vios '79 - Vr 4 |
Con Zelo, vv - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Doorbraak, De |
20:30 |
Vrouwen 1e klasse |
Vios '79 - Vr 2 |
Schagen United - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Doorbraak, De |
21:20 |
8e klasse |
Vios '79 - 10 |
VZV, ZVV - 03 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Groeneweghal |
20:30 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 3 |
Dirkshorn - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Groeneweghal |
21:20 |
6e klasse |
FCS - United - 02 |
VZV, ZVV - 05 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
Vrouwen 2e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 2 |
Sparta '67 - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
9e klasse |
Kaagvogels - 03 |
Kleine Sluis - 06 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:30 |
5e klasse |
DWOW - 04 |
Piet Pann, ZVV - 02 |
|
|
- |
|
|
02-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:20 |
5e klasse |
Wieringermeer, CV - 08 |
Puinhoop United - 02 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Brug, De |
20:55 |
Vrouwen 3e klasse A |
Zeemacht - Vr 6 |
Sparta '67 - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
Sparta '67 - JO15-2 |
Con Zelo, vv - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
JO15 - voorjaar B |
Sparta '67 - JO15-1 |
By The Way Reclame - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
Vrouwen 3e klasse A |
Callantsoog - Vr 1 |
FCS - United - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Multitreffer |
21:20 |
Vrouwen 2e klasse |
Sparta '67 - Vr 1 |
Kleine Sluis/Olof Schuur Vr 2 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Schagen United - JO15-3 |
Schagen United - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Spartahal |
19:50 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Schagen United - JO17-4 |
Pellor, FC - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Spartahal |
20:40 |
JO19 - voorjaar A |
Schagen United - JO19-1 |
Vios '79 - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Spartahal |
21:30 |
3e klasse A |
Muggenburg, FC - 03 |
Wieringermeer, CV - 06 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Veerburg |
19:50 |
JO15 - voorjaar C |
Kleine Sluis - JO15-1 |
Flevo - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Veerburg |
20:40 |
6e klasse |
By The Way Reclame - 02 |
Con Zelo, vv - 04 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Veerburg |
21:30 |
9e klasse |
Kleine Sluis/Agratechn - 05 |
A&M ICT Beheer - 04 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Waarland |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Vios '79 - JO17-3 |
DWOW - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Waarland |
19:50 |
Vrouwen 2e klasse |
Vios '79 - Vr 3 |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Wieringen |
20:45 |
JO19 - voorjaar A |
Succes/Moto Hippo- JO19-2 |
Vriendschap, Zvv de - JO19-2 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Wieringen |
21:35 |
JO19 - voorjaar B |
Succes/Bouwb H Kroon - JO19-1 |
Sparta '67 - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:45 |
5e klasse |
Wieringermeer, CV - 04 |
Wieringermeer, CV - 02 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:35 |
JO19 - voorjaar A |
DWOW - JO19-1 |
Vriendschap, Zvv de - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
03-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:25 |
4e klasse |
Flevo - 03 |
Nwe Niedorp, ZVV - 04 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Dirkshorn - JO17-1 |
Schagen United - JO17-5 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
Schagen United - Vr 6 |
Kaagvogels - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Groeneweghal |
20:30 |
Vrouwen 1e klasse |
Salao '85 - Vr 1 |
Kleine Sluis - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Groeneweghal |
21:20 |
8e klasse |
ASR Security Service - 01 |
ZAP CNB Makelaardij 01 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Molentocht |
19:00 |
Vrouwen 2e klasse |
Vesdo - Vr 2 |
Schagen United - Vr 4 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Molentocht |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
DWOW - Vr 5 |
Vesdo - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Molentocht |
20:30 |
Vrouwen 2e klasse |
Sparta '67 - Vr 3 |
DWOW - Vr 4 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Molentocht |
21:20 |
8e klasse |
Vesdo - 06 |
All Stars, FC - 01 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
4e klasse |
Wieringermeer, CV - 01 |
VZV, ZVV/Rowa - 04 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
Vrouwen 2e klasse |
Ursem - Barten groep - Vr 1 |
Succes/Cafe Waddenzee - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
7e klasse |
DWOW - 05 |
Vios '79 - 09 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Niedorphal |
21:30 |
8e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - 06 |
FCS - United - 03 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Wieringen |
21:30 |
7e klasse |
Succes/Kaan Transport - 08 |
Schagen United - 02 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Flevo - JO17-1 |
DWOW - JO17-3 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:50 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
DWOW - JO17-2 |
Con Zelo, vv - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:40 |
Vrouwen 3e klasse A |
Kreileroord - Vr 1 |
Sparta '67 - Vr 4 |
|
|
- |
|
|
04-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:20 |
4e klasse |
DWOW - 03 |
Vios '79 - 07 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Brug, De |
19:00 |
6e klasse |
Zeemacht - 05 |
Succes/La Dolce Vita - 06 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
JO19 - voorjaar B |
Vios '79 - JO19-2 |
By The Way Reclame - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Doorbraak, De |
20:20 |
KNVB 1e divisie A |
Vios '79/Gomes Noord-Holland |
HZV/Het Vennewater |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Doorbraak, De |
21:50 |
KNVB 1e klasse A |
Vios '79 zvv 2 |
Zaalvoetbal Onze Gezellen 1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
6e klasse |
Muggenburg, FC - 04 |
A&M ICT Beheer - 03 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
KNVB JO13 Topklasse A- |
Scagha '66 - JO13-1 |
Hovocubo JO13-3 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Groeneweghal |
19:55 |
KNVB 1e klasse A |
Salao '85 - 1 |
VVS '46 1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Groeneweghal |
20:50 |
3e klasse A |
Geveltje / Pand 5 - 01 |
Salao '85 - 04 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Groeneweghal |
21:40 |
3e klasse B |
Muggenburg, FC/Solidair - 02 |
Wieringermeer, CV - 07 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Harenkarspelhal |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Vriendschap, Zvv de - JO15-1 |
Vios '79 - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Harenkarspelhal |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Vriendschap, Zvv de - JO17-1 |
Vios '79 - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Harenkarspelhal |
20:40 |
KNVB Hoofdklasse A |
Vriendschap, Zvv de - 1 |
Scagha '66 2 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Harenkarspelhal |
21:35 |
3e klasse B |
Vriendschap, Zvv de - 05 |
Vios '79 - 05 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Molentocht |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
Vesdo - JO15-1 |
A&M ICT Beheer - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Molentocht |
19:50 |
KNVB 2e Klasse 1 |
Vesdo - 1 |
ZV Vrone 4 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Molentocht |
20:45 |
JO19 - voorjaar B |
Vesdo - JO19-1 |
DWOW - JO19-2 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Molentocht |
21:35 |
5e klasse |
Vesdo - 05 |
Sparta '67 - 05 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
4e klasse |
By The Way Reclame - 01 |
Vesdo - 03 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
1e klasse |
Sparta '67 - 03 |
Vesdo - 02 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
KNVB Topklasse A |
Sparta '67 1 |
JVC 1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Multitreffer |
21:35 |
7e klasse |
Sparta '67 - 06 |
Schutte/LTD, Rijsch. - 01 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 |
Sparta '67 - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
Vrouwen 1e klasse |
Zoonen, Slagerij van - Vr 1 |
Schagen United - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
1e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - 02 |
Posthoorn, ZVV de - 01 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Niedorphal |
21:30 |
9e klasse |
A&M ICT Beheer - 02 |
Sint Boys - 02 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
KNVB JO13 1e Klasse 6 Voorjaar |
Schagen United - JO13-3 |
Vitesse 22 JO13-1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Spartahal |
19:45 |
JO15 - voorjaar B |
Schagen United - JO15-2 |
Callantsoog - JO15-1 JM |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Spartahal |
20:35 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Schagen United - JO17-1 |
Sparta '67 - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Spartahal |
21:25 |
5e klasse |
Petten, ZVV - 01 |
Nwe Niedorp, ZVV - 05 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Veerburg |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Kleine Sluis - JO17-1 |
Schagen United - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Veerburg |
19:50 |
1e klasse |
Ark, FC de/ de Polderei - 01 |
Piet Pann, ZVV - 01 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Veerburg |
20:40 |
3e klasse A |
Kleine Sluis - 03 |
Kleine Sluis/Rowa Media 02 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Veerburg |
21:30 |
7e klasse |
ZVAP/Schot - 01 |
Geelen, van - 02 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Waarland |
19:00 |
Vrouwen 3e klasse B |
Con Zelo, vv - Vr 3 |
Winkel - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Waarland |
19:40 |
7e klasse |
Con Zelo, vv - 03 |
Kaagvogels - 01 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Waarland |
20:30 |
8e klasse |
Con Zelo, vv - 05 |
Salao '85 - 06 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Waarland |
21:20 |
8e klasse |
Con Zelo, vv - 06 |
FCS - United - 04 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Wieringen |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Succes/S. de Koning - JO17-2 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Wieringen |
19:50 |
1e klasse |
Succes/Smid-Tante Pietje- 01 |
Vriendschap, Zvv de - 03 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Wieringen |
20:40 |
5e klasse |
Succes/Oceanwide - 05 |
Zeemacht - 04 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Wieringen |
21:30 |
7e klasse |
Succes/ASW Wieringen - 07 |
Sparta '67 - 07 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Zijveld, 't |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
VZV, ZVV - JO15-1 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Zijveld, 't |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse A |
VZV, ZVV - Vr 1 |
Vesdo - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:00 |
3e klasse A |
Wieringermeer, CV - 05 |
VZV, ZVV - 02 |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:20 |
KNVB Vrouwen Eredivisie B Voorjaar |
DWOW VR |
Zeemacht VR |
|
|
- |
|
|
05-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:50 |
KNVB Vrouwen 2e Klasse 1 |
DWOW - VR2 |
Wognum Nicols VR2 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Groeneweghal |
19:30 |
Vrouwen 3e klasse B |
Schagen United - Vr 6 |
Con Zelo, vv - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Groeneweghal |
20:10 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 3 |
Schagen United - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Groeneweghal |
21:00 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 2 |
Dirkshorn - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Sparta '67 - JO15-1 |
Schagen United - JO15-2 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Sparta '67 - JO17-2 |
Vriendschap, Zvv de - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
Vrouwen 2e klasse |
Sparta '67 - Vr 2 |
Sparta '67 - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Multitreffer |
21:30 |
JO19 - voorjaar B |
By The Way Reclame - JO19-1 |
A&M ICT Beheer - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
Vrouwen 2e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 1 |
Kleine Sluis/Olof Schuur Vr 2 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
Vrouwen 2e klasse |
Vios '79 - Vr 3 |
Ursem - Barten groep - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
KNVB Vrouwen 1e Klasse 1 |
Winkel-Boekel B.V. VR1 |
Sporting S VR1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Niedorphal |
21:35 |
8e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - 06 |
FCS - United - 04 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
KNVB JO13 1e Klasse 2 Voorjaar |
Schagen United - JO13-2 |
Zouaven de JO13-2 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Spartahal |
19:45 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Schagen United - JO17-2 |
Con Zelo, vv - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Spartahal |
20:35 |
2e klasse |
Muggenburg, FC - 01 |
Succes/Smit inst techn - 02 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Veerburg |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
Kleine Sluis - JO15-1 |
A&M ICT Beheer - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Veerburg |
19:50 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Kleine Sluis - JO17-1 |
Flevo - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Veerburg |
20:40 |
8e klasse |
ZAP CNB Makelaardij 01 |
Con Zelo, vv - 05 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Veerburg |
21:30 |
9e klasse |
Kleine Sluis - 06 |
Kleine Sluis/Agratechn - 05 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Waarland |
20:30 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Vios '79 - JO17-1 |
Schagen United - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Waarland |
21:20 |
Vrouwen 1e klasse |
Vios '79 - Vr 2 |
Zoonen, Slagerij van - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Wieringen |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Succes/Westerbeke sw JO15-1 |
Callantsoog - JO15-1 JM |
|
|
- |
|
|
08-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:00 |
JO19 - voorjaar B |
DWOW - JO19-2 |
Vios '79 - JO19-2 |
|
|
- |
|
|
09-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Vios '79 - JO15-1 |
Schagen United - JO15-3 |
|
|
- |
|
|
09-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:50 |
JO15 - voorjaar B |
Vios '79 - JO15-2 |
By The Way Reclame - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
09-04-2024 |
Doorbraak, De |
20:40 |
Vrouwen 3e klasse B |
Vios '79 - Vr 4 |
Vesdo - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
09-04-2024 |
Doorbraak, De |
21:20 |
8e klasse |
Vios '79 - 10 |
ZVAP/J.Schreur Recreatie - 02 |
|
|
- |
|
|
09-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:30 |
JO15 - voorjaar C |
Flevo - JO15-1 |
Con Zelo, vv - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
09-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:20 |
Vrouwen 2e klasse |
DWOW - Vr 4 |
Schagen United - Vr 4 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Sparta '67 - JO17-1 |
Dirkshorn - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
Vrouwen 2e klasse |
Sparta '67 - Vr 3 |
Vios '79 - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
Vrouwen 3e klasse A |
Sparta '67 - Vr 4 |
FCS - United - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Multitreffer |
21:20 |
Vrouwen 3e klasse A |
Callantsoog - Vr 1 |
Con Zelo, vv - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Noorderend |
19:30 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Vios '79 - JO17-3 |
Schagen United - JO17-4 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Noorderend |
20:20 |
7e klasse |
Puinhoop United - 03 |
Schagen United - 02 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Noorderend |
21:10 |
8e klasse |
VZV, ZVV - 03 |
ASR Security Service - 01 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
4e klasse |
Sint Boys - 01 |
By The Way Reclame - 01 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Spartahal |
19:50 |
3e klasse A |
Muggenburg, FC - 03 |
Kleine Sluis - 03 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Spartahal |
20:40 |
6e klasse |
Muggenburg, FC - 04 |
FCS - United - 02 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Wieringen |
20:45 |
JO19 - voorjaar A |
Succes/Moto Hippo- JO19-2 |
Schagen United - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:45 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
DWOW - JO17-2 |
Salao '85 - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:35 |
Vrouwen 3e klasse A |
Kreileroord - Vr 1 |
Zeemacht - Vr 6 |
|
|
- |
|
|
10-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:15 |
5e klasse |
Wieringermeer, CV - 08 |
Petten, ZVV - 01 |
|
|
- |
|
|
11-04-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
Vrouwen 1e klasse |
Salao '85 - Vr 1 |
Schagen United - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
11-04-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
2e klasse |
Callantsoog - 01 |
Salao '85 - 02 |
|
|
- |
|
|
11-04-2024 |
Groeneweghal |
20:40 |
8e klasse |
All Stars, FC - 01 |
FCS - United - 03 |
|
|
- |
|
|
11-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
Vrouwen 3e klasse B |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 3 |
Winkel - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
11-04-2024 |
Niedorphal |
19:40 |
Vrouwen 3e klasse B |
Kaagvogels - Vr 1 |
Con Zelo, vv - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
11-04-2024 |
Niedorphal |
20:20 |
Vrouwen 2e klasse |
Winkel - Vr 2 |
Succes/Cafe Waddenzee - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
11-04-2024 |
Niedorphal |
21:10 |
7e klasse |
Kaagvogels - 02 |
Geelen, van - 02 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Brug, De |
21:25 |
6e klasse |
Zeemacht - 05 |
A&M ICT Beheer - 03 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
KNVB Vrouwen 2e Klasse 1 |
Vios '79 - Vr 1 |
Texel 94 VR2 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:55 |
JO19 - voorjaar A |
Vios '79 - JO19-1 |
DWOW - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Doorbraak, De |
20:45 |
Hoofdklasse |
Vios '79 - 03 |
Vios '79 - 04 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Doorbraak, De |
21:35 |
3e klasse B |
Vios '79 - 05 |
Muggenburg, FC/Solidair - 02 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Schagen United - JO17-5 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
KNVB JO17 Topklasse A |
Salao '85 - JO17-1 |
Volendam rkav JO17-1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Groeneweghal |
20:45 |
KNVB Hoofdklasse A |
Scagha '66 2 |
Triple T/Onside Futsal 1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Groeneweghal |
21:40 |
1e klasse |
Posthoorn, ZVV de - 01 |
Vriendschap, Zvv de - 03 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Harenkarspelhal |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Vriendschap, Zvv de - JO15-1 |
VZV, ZVV - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Harenkarspelhal |
19:50 |
JO19 - voorjaar A |
Vriendschap, Zvv de - JO19-2 |
Vriendschap, Zvv de - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Harenkarspelhal |
20:40 |
3e klasse B |
Vriendschap, Zvv de - 05 |
Bibob, Kapsalon - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Harenkarspelhal |
21:30 |
1e klasse |
Vriendschap, Zvv de - 04 |
Sparta '67 - 03 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Molentocht |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
Vesdo - JO15-1 |
Sparta '67 - JO15-2 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Molentocht |
19:50 |
Vrouwen 2e klasse |
Vesdo - Vr 2 |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Molentocht |
20:40 |
8e klasse |
Vesdo - 06 |
Salao '85 - 06 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Molentocht |
21:30 |
9e klasse |
Vesdo - 07 |
A&M ICT Beheer - 02 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO19 - voorjaar B |
Sparta '67 - JO19-1 |
Vesdo - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
Hoofdklasse |
Sparta '67 - 02 |
Con Zelo, vv - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
6e klasse |
Sparta '67 - 04 |
Con Zelo, vv - 04 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Multitreffer |
21:30 |
9e klasse |
Sint Boys - 02 |
Wieringermeer, CV - 03 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
2e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - 03 |
Puinhoop United - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
1e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - 01 |
Vesdo - 02 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
4e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - 04 |
Vios '79 - 07 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Niedorphal |
21:30 |
7e klasse |
DWOW - 05 |
Schutte/LTD, Rijsch. - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Noorderend |
21:05 |
5e klasse |
Puinhoop United - 02 |
Sparta '67 - 05 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Quelderduyn |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Pellor, FC - JO17-1 |
Succes/S. de Koning - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
KNVB JO13 1e Klasse 6 Voorjaar |
Schagen United - JO13-3 |
ZV Vrone JO13-1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Spartahal |
19:45 |
JO15 - voorjaar A |
Schagen United - JO15-1 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Spartahal |
20:35 |
1e klasse |
FCS - United - 01 |
Nwe Niedorp, ZVV - 02 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Spartahal |
21:25 |
2e klasse |
Salao '85 - 03 |
NJD7 - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Veerburg |
20:40 |
Hoofdklasse |
Kleine Sluis/Innovfoam - 01 |
Posthoorn, ZVV de - 02 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Veerburg |
21:30 |
7e klasse |
ZVAP/Schot - 01 |
Sparta '67 - 07 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Waarland |
19:00 |
2e klasse |
Con Zelo, vv - 02 |
VZV, ZVV - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Waarland |
19:50 |
8e klasse |
Con Zelo, vv - 06 |
Kleine Sluis/Agratechn - 04 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Wieringen |
19:00 |
5e klasse |
Succes/Oceanwide - 05 |
Wieringermeer, CV - 04 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Wieringen |
19:50 |
1e klasse |
Succes/Smid-Tante Pietje- 01 |
Piet Pann, ZVV - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Wieringen |
20:40 |
6e klasse |
Succes/La Dolce Vita - 06 |
By The Way Reclame - 02 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Wieringen |
21:30 |
7e klasse |
Succes/ASW Wieringen - 07 |
Sparta '67 - 06 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Zijveld, 't |
19:00 |
Vrouwen 3e klasse A |
VZV, ZVV - Vr 1 |
Sparta '67 - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Zijveld, 't |
19:40 |
3e klasse A |
VZV, ZVV - 02 |
Geelen, van - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Zijveld, 't |
20:30 |
4e klasse |
VZV, ZVV/Rowa - 04 |
Vesdo - 04 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Zijveld, 't |
21:20 |
6e klasse |
VZV, ZVV - 05 |
Vios '79 - 08 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:00 |
4e klasse |
DWOW - 02 |
Salao '85 - 05 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:50 |
3e klasse A |
Wieringermeer, CV - 05 |
Geveltje / Pand 5 - 01 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:40 |
KNVB Hoofdklasse A |
DWOW 1 |
FC Zaanstad 1 |
|
|
- |
|
|
12-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:35 |
4e klasse |
DWOW - 03 |
Vesdo - 03 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Brug, De |
20:25 |
6e klasse |
Zeemacht - 05 |
Sparta '67 - 04 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Groeneweghal |
19:30 |
JO15 - voorjaar A |
Schagen United - JO15-3 |
Vriendschap, Zvv de - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Groeneweghal |
20:20 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 5 |
Vios '79 - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Groeneweghal |
21:10 |
8e klasse |
All Stars, FC - 01 |
VZV, ZVV - 03 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
By The Way Reclame - JO15-1 |
Succes/Westerbeke sw JO15-1 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse A |
Sparta '67 - Vr 4 |
Sparta '67 - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Multitreffer |
20:30 |
Vrouwen 2e klasse |
Sparta '67 - Vr 1 |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Multitreffer |
21:20 |
2e klasse |
Callantsoog - 01 |
NJD7 - 01 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
KNVB JO13 1e Klasse 3 Voorjaar |
Schagen United - JO13-1 |
ZVV Zwaag JO13-2 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Spartahal |
19:45 |
JO15 - voorjaar B |
Schagen United - JO15-2 |
Vios '79 - JO15-2 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Spartahal |
20:35 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 2 |
Kleine Sluis - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Spartahal |
21:25 |
3e klasse A |
Geelen, van - 01 |
Geveltje / Pand 5 - 01 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Veerburg |
19:50 |
JO15 - voorjaar C |
Kleine Sluis - JO15-1 |
Vesdo - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Veerburg |
20:40 |
8e klasse |
Kleine Sluis/Agratechn - 04 |
Vesdo - 06 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Wieringen |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Succes/S. de Koning - JO17-2 |
DWOW - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:00 |
Vrouwen 3e klasse B |
DWOW - Vr 5 |
Schagen United - Vr 6 |
|
|
- |
|
|
15-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:40 |
JO19 - voorjaar A |
DWOW - JO19-1 |
Schagen United - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
16-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Vios '79 - JO17-3 |
Vios '79 - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
16-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Vios '79 - JO17-1 |
Sparta '67 - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
16-04-2024 |
Doorbraak, De |
20:40 |
7e klasse |
Vios '79 - 09 |
Schagen United - 02 |
|
|
- |
|
|
16-04-2024 |
Doorbraak, De |
21:30 |
8e klasse |
Vios '79 - 10 |
Con Zelo, vv - 05 |
|
|
- |
|
|
16-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
Vrouwen 2e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 2 |
Ursem - Barten groep - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
16-04-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
7e klasse |
Kaagvogels - 01 |
ZVAP/Schot - 01 |
|
|
- |
|
|
16-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:30 |
3e klasse A |
Wieringermeer, CV - 05 |
VZV, ZVV - 02 |
|
|
- |
|
|
16-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:20 |
7e klasse |
DWOW - 05 |
Con Zelo, vv - 03 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Callantsoog - JO15-1 JM |
Sparta '67 - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Sparta '67 - JO17-2 |
Dirkshorn - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
Vrouwen 3e klasse A |
Callantsoog - Vr 1 |
Kreileroord - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Waarland |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Con Zelo, vv - JO17-1 |
Flevo - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Waarland |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
Con Zelo, vv - Vr 2 |
Vesdo - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Waarland |
20:30 |
4e klasse |
VZV, ZVV/Rowa - 04 |
Sint Boys - 01 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:45 |
JO15 - voorjaar C |
Flevo - JO15-1 |
Sparta '67 - JO15-2 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:35 |
Vrouwen 2e klasse |
DWOW - Vr 4 |
Vios '79 - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
17-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:25 |
KNVB Vrouwen 2e Klasse 1 |
DWOW - VR2 |
OZV Obdam VR1 |
|
|
- |
|
|
18-04-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 1 |
Schagen United - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
18-04-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
8e klasse |
FCS - United - 04 |
FCS - United - 03 |
|
|
- |
|
|
18-04-2024 |
Groeneweghal |
20:40 |
8e klasse |
Salao '85 - 06 |
ASR Security Service - 01 |
|
|
- |
|
|
18-04-2024 |
Groeneweghal |
21:30 |
6e klasse |
FCS - United - 02 |
Vios '79 - 08 |
|
|
- |
|
|
18-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
Vrouwen 2e klasse |
Winkel - Vr 2 |
Schagen United - Vr 4 |
|
|
- |
|
|
18-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
Kaagvogels - Vr 1 |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
18-04-2024 |
Niedorphal |
20:30 |
4e klasse |
Wieringermeer, CV - 01 |
Salao '85 - 05 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
4e klasse |
Vios '79 - 07 |
Vesdo - 03 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Doorbraak, De |
20:20 |
KNVB 1e divisie A |
Vios '79/Gomes Noord-Holland |
zvv Urk |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Doorbraak, De |
21:50 |
KNVB 1e klasse A |
Vios '79 zvv 2 |
Demi Sport 1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
2e klasse |
Salao '85 - 02 |
Muggenburg, FC - 01 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
KNVB 1e klasse A |
Salao '85 - 1 |
SV Hattrick 1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Groeneweghal |
20:45 |
Hoofdklasse |
Posthoorn, ZVV de - 02 |
Vios '79 - 03 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Groeneweghal |
21:35 |
2e klasse |
Salao '85 - 03 |
Puinhoop United - 01 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Harenkarspelhal |
19:00 |
JO19 - voorjaar A |
Vriendschap, Zvv de - JO19-2 |
Vios '79 - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Harenkarspelhal |
19:50 |
Hoofdklasse |
Dirkshorn - 01 |
Vios '79 - 04 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Harenkarspelhal |
20:40 |
KNVB Hoofdklasse A |
Vriendschap, Zvv de - 1 |
AFC 34 1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Harenkarspelhal |
21:35 |
1e klasse |
Vriendschap, Zvv de - 04 |
FCS - United - 01 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Molentocht |
19:50 |
KNVB 2e Klasse 1 |
Vesdo - 1 |
AFC 34 2 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Molentocht |
20:45 |
5e klasse |
Piet Pann, ZVV - 02 |
Vesdo - 05 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Molentocht |
21:35 |
9e klasse |
Sint Boys - 02 |
A&M ICT Beheer - 02 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
7e klasse |
Sparta '67 - 07 |
Puinhoop United - 03 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
Hoofdklasse |
Sparta '67 - 02 |
Schagen United - 01 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
KNVB Topklasse A |
Sparta '67 1 |
Os Lusitanos/ Daily Paper 2 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Multitreffer |
21:35 |
6e klasse |
By The Way Reclame - 02 |
A&M ICT Beheer - 01 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 |
Vios '79 - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-2 |
Pellor, FC - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
9e klasse |
Kaagvogels - 03 |
Kleine Sluis - 06 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Niedorphal |
21:30 |
9e klasse |
A&M ICT Beheer - 04 |
Kleine Sluis/Agratechn - 05 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
KNVB JO11 1e Klasse 1 Voorjaar |
Scagha '66 - JO11-2 |
Hovocubo JO11-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Spartahal |
19:45 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Schagen United - JO17-1 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Spartahal |
20:35 |
1e klasse |
Vriendschap, Zvv de - 02 |
Nwe Niedorp, ZVV - 01 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Spartahal |
21:25 |
2e klasse |
Piroozi - 01 |
Succes/Smit inst techn - 02 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Veerburg |
19:00 |
8e klasse |
ZVAP/J.Schreur Recreatie - 02 |
Nwe Niedorp, ZVV - 06 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Veerburg |
19:50 |
3e klasse A |
Kleine Sluis/Rowa Media 02 |
Muggenburg, FC - 03 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Veerburg |
20:40 |
Hoofdklasse |
Kleine Sluis/Innovfoam - 01 |
Con Zelo, vv - 01 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Veerburg |
21:30 |
8e klasse |
ZAP CNB Makelaardij 01 |
Con Zelo, vv - 06 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Waarland |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
Con Zelo, vv - JO15-1 |
A&M ICT Beheer - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Waarland |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Vriendschap, Zvv de - JO17-1 |
Schagen United - JO17-5 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Waarland |
20:40 |
Vrouwen 3e klasse A |
Con Zelo, vv - Vr 1 |
FCS - United - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Wieringen |
19:00 |
JO19 - voorjaar A |
Succes/Moto Hippo- JO19-2 |
Vriendschap, Zvv de - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Wieringen |
19:50 |
7e klasse |
Succes/ASW Wieringen - 07 |
Geelen, van - 02 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Wieringen |
20:40 |
7e klasse |
Succes/Kaan Transport - 08 |
Sparta '67 - 06 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Wieringen |
21:30 |
6e klasse |
Succes/Cafe Arlette - 04 |
A&M ICT Beheer - 03 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Zijveld, 't |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
VZV, ZVV - JO15-1 |
Schagen United - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Zijveld, 't |
19:50 |
2e klasse |
VZV, ZVV - 01 |
Nwe Niedorp, ZVV - 03 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
DWOW - JO17-3 |
Kleine Sluis - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:20 |
KNVB Vrouwen Eredivisie B Voorjaar |
DWOW VR |
Hovocubo VR |
|
|
- |
|
|
19-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:50 |
4e klasse |
DWOW - 03 |
Nwe Niedorp, ZVV - 04 |
|
|
- |
|
|
21-04-2024 |
Groeneweghal |
16:00 |
KNVB Mannen Eredivisie B Voorjaar |
Scagha '66 1 |
Be '79 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Groeneweghal |
19:30 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Salao '85 - JO17-2 |
Con Zelo, vv - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Groeneweghal |
20:20 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 2 |
Schagen United - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Groeneweghal |
21:10 |
6e klasse |
Muggenburg, FC - 04 |
Vios '79 - 08 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
By The Way Reclame - JO15-1 |
Schagen United - JO15-2 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Sparta '67 - JO17-2 |
Vios '79 - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
Vrouwen 2e klasse |
Sparta '67 - Vr 2 |
Schagen United - Vr 4 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
Flevo - JO15-1 |
Vesdo - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
Vrouwen 2e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 2 |
Kleine Sluis/Olof Schuur Vr 2 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
4e klasse |
Flevo - 03 |
Wieringermeer, CV - 01 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Niedorphal |
21:30 |
4e klasse |
DWOW - 02 |
By The Way Reclame - 01 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Wieringen |
19:00 |
JO19 - voorjaar B |
Succes/Bouwb H Kroon - JO19-1 |
Vesdo - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:00 |
JO19 - voorjaar B |
A&M ICT Beheer - JO19-1 |
DWOW - JO19-2 |
|
|
- |
|
|
22-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:50 |
3e klasse A |
Wieringermeer, CV - 05 |
Geelen, van - 01 |
|
|
- |
|
|
23-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Vios '79 - JO15-2 |
Callantsoog - JO15-1 JM |
|
|
- |
|
|
23-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
Vios '79 - Vr 4 |
Schagen United - Vr 6 |
|
|
- |
|
|
23-04-2024 |
Doorbraak, De |
20:30 |
3e klasse B |
Vriendschap, Zvv de - 05 |
Vios '79 - 06 |
|
|
- |
|
|
23-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:30 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
DWOW - JO17-1 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
23-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:20 |
Vrouwen 2e klasse |
DWOW - Vr 4 |
Vesdo - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
Vrouwen 3e klasse A |
Sparta '67 - Vr 5 |
Vesdo - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Multitreffer |
19:40 |
Vrouwen 2e klasse |
Sparta '67 - Vr 3 |
Winkel - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Multitreffer |
20:30 |
Vrouwen 2e klasse |
Sparta '67 - Vr 1 |
Vios '79 - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Multitreffer |
21:20 |
1e klasse |
Sparta '67 - 03 |
Nwe Niedorp, ZVV - 02 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
KNVB JO11 1e Klasse 1 Voorjaar |
Scagha '66 - JO11-1 |
Scagha '66 - JO11-2 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Spartahal |
19:45 |
5e klasse |
Piet Pann, ZVV - 02 |
Succes/Oceanwide - 05 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Spartahal |
20:35 |
Vrouwen 3e klasse A |
FCS - United - Vr 1 |
Zeemacht - Vr 6 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Spartahal |
21:15 |
Vrouwen 3e klasse B |
Con Zelo, vv - Vr 2 |
DWOW - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Veerburg |
20:00 |
Vrouwen 1e klasse |
Kleine Sluis - Vr 1 |
Schagen United - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Wieringen |
20:45 |
Vrouwen 2e klasse |
Succes/Cafe Waddenzee - Vr 1 |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Wieringen |
21:35 |
6e klasse |
Succes/La Dolce Vita - 06 |
Sparta '67 - 04 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Zuiderzeehal |
19:45 |
JO15 - voorjaar C |
A&M ICT Beheer - JO15-1 |
Sparta '67 - JO15-2 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Zuiderzeehal |
20:35 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
DWOW - JO17-2 |
Kleine Sluis - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
24-04-2024 |
Zuiderzeehal |
21:25 |
JO19 - voorjaar A |
DWOW - JO19-1 |
Succes/Moto Hippo- JO19-2 |
|
|
- |
|
|
25-04-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Schagen United - JO17-2 |
DWOW - JO17-3 |
|
|
- |
|
|
25-04-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 3 |
Vios '79 - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
25-04-2024 |
Groeneweghal |
20:40 |
8e klasse |
Salao '85 - 06 |
Vios '79 - 10 |
|
|
- |
|
|
25-04-2024 |
Groeneweghal |
21:30 |
8e klasse |
All Stars, FC - 01 |
ASR Security Service - 01 |
|
|
- |
|
|
25-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
Vrouwen 3e klasse B |
Winkel - Vr 3 |
Kaagvogels - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
25-04-2024 |
Niedorphal |
19:40 |
9e klasse |
Wieringermeer, CV - 03 |
Kleine Sluis/Agratechn - 05 |
|
|
- |
|
|
25-04-2024 |
Niedorphal |
20:30 |
5e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - 05 |
Wieringermeer, CV - 08 |
|
|
- |
|
|
25-04-2024 |
Niedorphal |
21:20 |
6e klasse |
A&M ICT Beheer - 01 |
Con Zelo, vv - 04 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Brug, De |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Pellor, FC - JO17-1 |
Vios '79 - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Vios '79 - JO15-1 |
Schagen United - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Doorbraak, De |
19:50 |
Hoofdklasse |
Vios '79 - 04 |
Con Zelo, vv - 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Doorbraak, De |
20:40 |
JO19 - voorjaar B |
Vios '79 - JO19-2 |
Sparta '67 - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Doorbraak, De |
21:30 |
1e klasse |
Vriendschap, Zvv de - 03 |
Vesdo - 02 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
3e klasse A |
Salao '85 - 04 |
VZV, ZVV - 02 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
Hoofdklasse |
Posthoorn, ZVV de - 02 |
Schagen United - 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Groeneweghal |
20:40 |
1e klasse |
Posthoorn, ZVV de - 01 |
Ark, FC de/ de Polderei - 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Groeneweghal |
21:30 |
2e klasse |
Salao '85 - 03 |
Nwe Niedorp, ZVV - 03 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Harenkarspelhal |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Vriendschap, Zvv de - JO15-1 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Harenkarspelhal |
19:50 |
JO19 - voorjaar A |
Vriendschap, Zvv de - JO19-1 |
Vios '79 - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Harenkarspelhal |
20:40 |
Hoofdklasse |
Dirkshorn - 01 |
Vios '79 - 03 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Harenkarspelhal |
21:30 |
1e klasse |
Vriendschap, Zvv de - 04 |
Succes/Smid-Tante Pietje- 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Sparta '67 - JO17-1 |
Vriendschap, Zvv de - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
Hoofdklasse |
Sparta '67 - 02 |
Kleine Sluis/Innovfoam - 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
7e klasse |
Sparta '67 - 07 |
Schutte/LTD, Rijsch. - 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Multitreffer |
21:30 |
6e klasse |
By The Way Reclame - 02 |
Zeemacht - 05 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 |
Dirkshorn - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
2e klasse |
NJD7 - 01 |
Succes/Smit inst techn - 02 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
1e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - 01 |
FCS - United - 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Niedorphal |
21:30 |
3e klasse A |
Wieringermeer, CV - 06 |
Kleine Sluis/Rowa Media 02 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Spartahal |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Schagen United - JO17-5 |
Schagen United - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Spartahal |
19:50 |
JO19 - voorjaar A |
Schagen United - JO19-1 |
Vriendschap, Zvv de - JO19-2 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Spartahal |
20:40 |
2e klasse |
Piroozi - 01 |
Puinhoop United - 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Spartahal |
21:30 |
6e klasse |
FCS - United - 02 |
A&M ICT Beheer - 03 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Veerburg |
19:50 |
8e klasse |
ZAP CNB Makelaardij 01 |
FCS - United - 03 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Veerburg |
20:40 |
7e klasse |
Geelen, van - 02 |
Puinhoop United - 03 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Waarland |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
Con Zelo, vv - JO15-1 |
Kleine Sluis - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Waarland |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse A |
Con Zelo, vv - Vr 1 |
Sparta '67 - Vr 4 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Waarland |
20:30 |
7e klasse |
Con Zelo, vv - 03 |
Schagen United - 02 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Wieringen |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Succes/Westerbeke sw JO15-1 |
Sparta '67 - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Wieringen |
19:50 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Succes/S. de Koning - JO17-2 |
Schagen United - JO17-4 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Wieringen |
20:40 |
7e klasse |
Succes/Kaan Transport - 08 |
Kaagvogels - 02 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Wieringen |
21:30 |
7e klasse |
Succes/ASW Wieringen - 07 |
ZVAP/Schot - 01 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Zijveld, 't |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
VZV, ZVV - JO15-1 |
Schagen United - JO15-3 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Zijveld, 't |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse A |
VZV, ZVV - Vr 1 |
Kreileroord - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
26-04-2024 |
Zijveld, 't |
20:30 |
6e klasse |
VZV, ZVV - 05 |
Succes/Cafe Arlette - 04 |
|
|
- |
|
|
03-05-2024 |
Doorbraak, De |
20:20 |
KNVB 1e divisie A |
Vios '79/Gomes Noord-Holland |
Zeemacht |
|
|
- |
|
|
03-05-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
KNVB JO13 1e Klasse 6 Voorjaar |
Schagen United - JO13-3 |
zvv Ziekenhuis Amstelv JO13-1 |
|
|
- |
|
|
03-05-2024 |
Groeneweghal |
20:20 |
KNVB Mannen Eredivisie B Voorjaar |
Scagha '66 1 |
ZVV Ede |
|
|
- |
|
|
08-05-2024 |
Spartahal |
19:00 |
KNVB JO11 1e Klasse 1 Voorjaar |
Scagha '66 - JO11-2 |
White Stones JO11-1 |
|
|
- |
|
|
13-05-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Sparta '67 - JO15-1 |
Vios '79 - JO15-2 |
|
|
- |
|
|
13-05-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse A |
Sparta '67 - Vr 4 |
Vesdo - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
13-05-2024 |
Multitreffer |
20:30 |
2e klasse |
Callantsoog - 01 |
Con Zelo, vv - 02 |
|
|
- |
|
|
13-05-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
DWOW - JO17-1 |
Schagen United - JO17-4 |
|
|
- |
|
|
13-05-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Flevo - JO17-1 |
DWOW - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
13-05-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
Vrouwen 3e klasse B |
DWOW - Vr 5 |
Kaagvogels - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
13-05-2024 |
Niedorphal |
21:20 |
4e klasse |
Flevo - 03 |
Vesdo - 04 |
|
|
- |
|
|
14-05-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Vios '79 - JO15-1 |
Schagen United - JO15-3 |
|
|
- |
|
|
14-05-2024 |
Doorbraak, De |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Vriendschap, Zvv de - JO17-1 |
Dirkshorn - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
14-05-2024 |
Doorbraak, De |
20:40 |
6e klasse |
Vios '79 - 08 |
Succes/La Dolce Vita - 06 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Callantsoog - JO15-1 JM |
By The Way Reclame - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Sparta '67 - JO17-1 |
Schagen United - JO17-5 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
JO19 - voorjaar B |
By The Way Reclame - JO19-1 |
DWOW - JO19-2 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Spartahal |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Schagen United - JO17-1 |
Sparta '67 - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Spartahal |
19:50 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 5 |
Salao '85 - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Spartahal |
20:40 |
JO19 - voorjaar A |
Schagen United - JO19-1 |
Vriendschap, Zvv de - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Veerburg |
20:00 |
Vrouwen 1e klasse |
Kleine Sluis - Vr 1 |
Dirkshorn - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Waarland |
19:00 |
Vrouwen 3e klasse A |
Con Zelo, vv - Vr 1 |
Kreileroord - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Waarland |
19:40 |
JO19 - voorjaar B |
Vios '79 - JO19-2 |
Succes/Bouwb H Kroon - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
15-05-2024 |
Waarland |
20:30 |
3e klasse B |
Bibob, Kapsalon - 01 |
Muggenburg, FC/Solidair - 02 |
|
|
- |
|
|
16-05-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
A&M ICT Beheer - JO15-1 |
Flevo - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
16-05-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
Winkel - Vr 3 |
Schagen United - Vr 6 |
|
|
- |
|
|
16-05-2024 |
Niedorphal |
20:30 |
5e klasse |
DWOW - 04 |
Wieringermeer, CV - 02 |
|
|
- |
|
|
16-05-2024 |
Niedorphal |
21:20 |
7e klasse |
DWOW - 05 |
Kaagvogels - 02 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
JO15 - voorjaar B |
Schagen United - JO15-2 |
Succes/Westerbeke sw JO15-1 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Salao '85 - JO17-2 |
DWOW - JO17-3 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Groeneweghal |
20:40 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 1 |
Schagen United - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Groeneweghal |
21:30 |
3e klasse A |
Salao '85 - 04 |
Geelen, van - 01 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Harenkarspelhal |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Vriendschap, Zvv de - JO15-1 |
VZV, ZVV - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Harenkarspelhal |
19:50 |
JO19 - voorjaar A |
Vriendschap, Zvv de - JO19-2 |
DWOW - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Harenkarspelhal |
20:40 |
Hoofdklasse |
Dirkshorn - 01 |
Schagen United - 01 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Harenkarspelhal |
21:30 |
3e klasse B |
Vos, Bouwbedrijf - 01 |
Vriendschap, Zvv de - 05 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Molentocht |
19:00 |
JO15 - voorjaar C |
Vesdo - JO15-1 |
Con Zelo, vv - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Molentocht |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
Vesdo - Vr 3 |
Con Zelo, vv - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Molentocht |
20:30 |
4e klasse |
Sint Boys - 01 |
DWOW - 03 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Multitreffer |
19:00 |
JO19 - voorjaar B |
Sparta '67 - JO19-1 |
A&M ICT Beheer - JO19-1 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Multitreffer |
19:50 |
4e klasse |
By The Way Reclame - 01 |
Salao '85 - 05 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Multitreffer |
20:40 |
6e klasse |
Sparta '67 - 04 |
A&M ICT Beheer - 03 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Multitreffer |
21:30 |
7e klasse |
Sparta '67 - 07 |
Kaagvogels - 01 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
Vrouwen 2e klasse |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 2 |
Vios '79 - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
4e klasse |
DWOW - 02 |
Nwe Niedorp, ZVV - 04 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
5e klasse |
Wieringermeer, CV - 04 |
Sparta '67 - 05 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Niedorphal |
21:30 |
9e klasse |
A&M ICT Beheer - 02 |
Kleine Sluis/Agratechn - 05 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Spartahal |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Schagen United - JO15-1 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Spartahal |
19:50 |
1e klasse |
Vriendschap, Zvv de - 02 |
Ark, FC de/ de Polderei - 01 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Spartahal |
20:40 |
9e klasse |
Sint Boys - 02 |
Vesdo - 07 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Spartahal |
21:30 |
4e klasse |
VZV, ZVV/Rowa - 04 |
Vios '79 - 07 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Veerburg |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar B |
Kleine Sluis - JO17-1 |
Con Zelo, vv - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Veerburg |
19:50 |
3e klasse A |
Kleine Sluis/Rowa Media 02 |
Geveltje / Pand 5 - 01 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Veerburg |
20:40 |
3e klasse A |
Kleine Sluis - 03 |
Wieringermeer, CV - 06 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Veerburg |
21:30 |
8e klasse |
Kleine Sluis/Agratechn - 04 |
Con Zelo, vv - 05 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Waarland |
19:00 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Vios '79 - JO17-1 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Waarland |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse B |
Con Zelo, vv - Vr 2 |
Nwe Niedorp, ZVV - Vr 3 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Waarland |
20:30 |
JO19 - voorjaar A |
Vios '79 - JO19-1 |
Succes/Moto Hippo- JO19-2 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Waarland |
21:20 |
8e klasse |
Con Zelo, vv - 06 |
ZVAP/J.Schreur Recreatie - 02 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Wieringen |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Succes/S. de Koning - JO17-2 |
Vios '79 - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Wieringen |
19:50 |
6e klasse |
Succes/Cafe Arlette - 04 |
Con Zelo, vv - 04 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Wieringen |
20:40 |
5e klasse |
Zeemacht - 04 |
Puinhoop United - 02 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Zijveld, 't |
19:00 |
2e klasse |
VZV, ZVV - 01 |
Muggenburg, FC - 01 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Zijveld, 't |
19:50 |
Vrouwen 3e klasse A |
VZV, ZVV - Vr 1 |
Zeemacht - Vr 6 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Zijveld, 't |
20:30 |
3e klasse A |
VZV, ZVV - 02 |
Muggenburg, FC - 03 |
|
|
- |
|
|
17-05-2024 |
Zijveld, 't |
21:20 |
8e klasse |
VZV, ZVV - 03 |
Nwe Niedorp, ZVV - 06 |
|
|
- |
|
|
21-05-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Vios '79 - JO17-2 |
DWOW - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
21-05-2024 |
Doorbraak, De |
19:50 |
JO17 1e klasse - voorjaar |
Vriendschap, Zvv de - JO17-1 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
21-05-2024 |
Doorbraak, De |
20:40 |
Vrouwen 2e klasse |
Vios '79 - Vr 5 |
Succes/Cafe Waddenzee - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
21-05-2024 |
Groeneweghal |
20:30 |
JO17 2e klasse - voorjaar A |
Schagen United - JO17-4 |
Nwe Niedorp, ZVV - JO17-2 |
|
|
- |
|
|
21-05-2024 |
Groeneweghal |
21:20 |
Vrouwen 1e klasse |
Dirkshorn - Vr 1 |
Vios '79 - Vr 2 |
|
|
- |
|
|
21-05-2024 |
Niedorphal |
19:00 |
JO15 - voorjaar A |
Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 |
Schagen United - JO15-3 |
|
|
- |
|
|
21-05-2024 |
Niedorphal |
19:50 |
JO15 - najaar B |
A&M ICT Beheer - JO15-1 |
By The Way Reclame - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
21-05-2024 |
Niedorphal |
20:40 |
Vrouwen 3e klasse A |
Kreileroord - Vr 1 |
FCS - United - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
22-05-2024 |
Spartahal |
19:00 |
KNVB JO11 1e Klasse 1 Voorjaar |
Scagha '66 - JO11-2 |
Zouaven de JO11-1 |
|
|
- |
|
|
22-05-2024 |
Spartahal |
19:45 |
KNVB JO11 1e Klasse 1 Voorjaar |
Scagha '66 - JO11-1 |
White Stones JO11-1 |
|
|
- |
|
|
22-05-2024 |
Spartahal |
20:30 |
1e klasse |
Piet Pann, ZVV - 01 |
Vriendschap, Zvv de - 02 |
|
|
- |
|
|
22-05-2024 |
Spartahal |
21:20 |
5e klasse |
Petten, ZVV - 01 |
Vesdo - 05 |
|
|
- |
|
|
22-05-2024 |
Veerburg |
19:10 |
JO15 - voorjaar C |
Sparta '67 - JO15-2 |
Kleine Sluis - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
22-05-2024 |
Veerburg |
20:00 |
Beker Vrouwen A winn |
Kleine Sluis/Olof Schuur Vr 2 |
Schagen United - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
22-05-2024 |
Veerburg |
20:40 |
Beker Vrouwen B verl |
VZV, ZVV - Vr 1 |
Callantsoog - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
23-05-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 1 |
Zoonen, Slagerij van - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
23-05-2024 |
Groeneweghal |
19:50 |
Vrouwen 1e klasse |
Schagen United - Vr 3 |
Kleine Sluis - Vr 1 |
|
|
- |
|
|
23-05-2024 |
Groeneweghal |
20:40 |
Beker Vrouwen B winn |
Kreileroord - Vr 1 |
DWOW - Vr 5 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Doorbraak, De |
19:00 |
Beker JO15 verl |
Vios '79 - JO15-2 |
Vriendschap, Zvv de - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Doorbraak, De |
19:40 |
Beker JO19 verl |
Vios '79 - JO19-1 |
DWOW - JO19-2 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Doorbraak, De |
20:25 |
Beker Vrouwen A verl |
Vios '79 - Vr 2 |
DWOW - Vr 4 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Groeneweghal |
19:00 |
Beker JO15 winn |
Schagen United - JO15-3 |
Schagen United - JO15-1 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Groeneweghal |
19:40 |
Beker Heren B winn |
Salao '85 - 03 |
VZV, ZVV - 02 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Groeneweghal |
20:25 |
3e klasse A |
Salao '85 - 04 |
Kleine Sluis - 03 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Harenkarspelhal |
19:00 |
Beker JO17 winn |
Vriendschap, Zvv de - JO17-1 |
DWOW - JO17-1 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Harenkarspelhal |
19:40 |
Beker JO19 winn |
Vriendschap, Zvv de - JO19-1 |
Vriendschap, Zvv de - JO19-2 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Harenkarspelhal |
20:25 |
Beker Heren A verl |
Vriendschap, Zvv de - 02 |
Sparta '67 - 02 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Niedorphal |
19:40 |
Beker Heren E verl |
Nwe Niedorp, ZVV - 06 |
Salao '85 - 06 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Niedorphal |
20:25 |
Beker Heren C winn |
Nwe Niedorp, ZVV - 04 |
DWOW - 03 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Veerburg |
19:30 |
Beker Heren E winn |
Kleine Sluis - 06 |
Con Zelo, vv - 06 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Veerburg |
20:10 |
Beker Heren A winn |
Kleine Sluis/Innovfoam - 01 |
Schagen United - 01 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Waarland |
19:00 |
Beker JO17 verl |
Con Zelo, vv - JO17-1 |
Schagen United - JO17-4 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Waarland |
19:40 |
Beker Heren B verl |
Con Zelo, vv - 02 |
Muggenburg, FC/Solidair - 02 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Waarland |
20:25 |
Beker Heren D verl |
Con Zelo, vv - 04 |
By The Way Reclame - 02 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Wieringen |
19:00 |
Beker Heren D winn |
Succes/La Dolce Vita - 06 |
Sparta '67 - 04 |
|
|
- |
|
|
24-05-2024 |
Wieringen |
19:40 |
Beker Heren C verl |
Succes/Oceanwide - 05 |
Vesdo - 05 |
|
|
- |
|
|
451 wedstrijden gevonden |