wedstrijden :    (2431)       vet=definitief, cursief=concept

datum sporthal competitie team
   
datum sporthal tijd competitie team thuis team uit uitslag  
26-08-2019 Spartahal 19:00 Beker JO17 Salao '85/Regiobank - JO17-4 Wieringermeer, CV - JO17-3   7 - 1  
26-08-2019 Spartahal 19:45 Beker F Dames FCS-United - Da 1 Sparta '67 - Da 5   5 - 2  
26-08-2019 Spartahal 20:30 Beker E Dames Schagen United - Da 3 Dirkshorn - Da 2   3 - 5  
26-08-2019 Spartahal 21:15 Beker C Heren Geelen, van - 02 Wieringermeer, CV - 03   2 - 5  
26-08-2019 Harenkarspelhal 20:00 Beker D Heren Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Muggenburg, FC - 05   2 - 0  
26-08-2019 Harenkarspelhal 20:45 Beker E Dames Dirkshorn - Da 1 Sparta '67 - Da 1   3 - 2  
26-08-2019 Harenkarspelhal 21:30 Beker C Heren Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Wieringermeer, CV - 02   1 - 2  
26-08-2019 Veerburg 19:00 Beker E Dames Kleine Sluis - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   4 - 1  
26-08-2019 Veerburg 19:45 Beker E Dames Callantsoog - Da 1 Schagen United - Da 2   2 - 0  
26-08-2019 Veerburg 20:30 Beker B Heren Kleine Sluis/Verheul - 03 NJD7 - 01   6 - 7  
26-08-2019 Veerburg 21:15 Beker C Heren ZVAP - 01 FCS-United - 03   2 - 4  
27-08-2019 Doorbraak, De 19:45 Beker JO19 Vios '79 - JO19-4 Succes/De Kasteleen - JO19-2   5 - 2  
27-08-2019 Doorbraak, De 20:25 Beker E Dames Klok, Cafe de - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   3 - 1  
27-08-2019 Doorbraak, De 21:05 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Vos, Bouwbedrijf - 01   6 - 2  
27-08-2019 Niedorphal 19:00 Beker E Dames Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1   0 - 2  
27-08-2019 Niedorphal 19:45 Beker E Dames DWOW - Da 3 Kreileroord - Da 1   4 - 3  
27-08-2019 Niedorphal 20:30 Beker D Heren Kaagvogels - 03 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   5 - 0  
27-08-2019 Niedorphal 21:15 Beker D Heren Winkel - 02 Cinemagnus - 02   14 - 2  
27-08-2019 Harenkarspelhal 20:15 Beker C Heren DWOW - 03 Kaagvogels - 02   2 - 3  
27-08-2019 Harenkarspelhal 21:00 Beker C Heren Wieringermeer, CV - 01 Succes/La Dolce Vita - 06   8 - 9  
28-08-2019 Spartahal 19:00 Beker JO17 Salao '85/Regiobank - JO17-3 Vios '79 - JO17-3   1 - 4  
28-08-2019 Spartahal 19:45 Beker E Dames Schagen United - Da 1 Vios '79 - Da 1   1 - 3  
28-08-2019 Spartahal 20:30 Beker B Heren Dirkshorn - 02 VZV, ZVV - 01   6 - 4  
28-08-2019 Spartahal 21:15 Beker C Heren Schagen United - 02 Succes/Burghout Design - 05   2 - 0  
28-08-2019 Multitreffer 19:50 Beker JO17 By The Way Reclame - JO17-1 Succes/Oceanwide - JO17-1   4 - 3  
28-08-2019 Multitreffer 20:35 Beker E Dames Sparta '67 - Da 3 DWOW - MO19-1   0 - 10  
28-08-2019 Multitreffer 21:15 Beker F Dames Sparta '67 - Da 6 FCS-United - Da 2   0 - 1  
28-08-2019 Veerburg 19:00 Beker D Heren Kleine Sluis/Vledder - 06 Zeemacht - 08   3 - 0  
28-08-2019 Veerburg 19:45 Beker F Dames Kleine Sluis - Da 2 Vesdo - Da 2   0 - 5  
28-08-2019 Veerburg 20:30 Beker A Heren Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Succes/Gebr. de Visser - 02   1 - 5  
28-08-2019 Wieringen 20:45 Beker E Dames Succes/Vakgar Verfaille Da 1 VZV, ZVV - Da 1   3 - 1  
28-08-2019 Wieringen 21:30 Beker D Heren Succes/Kaan Transport - 08 By The Way Reclame - 02   3 - 4  
29-08-2019 Groeneweghal 19:00 Beker JO17 Salao '85/Regiobank - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-2   6 - 3  
29-08-2019 Groeneweghal 19:45 Beker B Heren Salao '85/Regiobank - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 04   5 - 0  
29-08-2019 Groeneweghal 20:30 Beker A Heren Noord West Interieur - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   4 - 3  
29-08-2019 Groeneweghal 21:15 Beker D Heren All Stars, FC - 01 Sparta '67 - 07   10 - 2  
29-08-2019 Niedorphal 19:00 Beker JO17 DWOW - JO17-1 Vesdo - JO17-1   5 - 0  
29-08-2019 Niedorphal 19:45 Beker F Dames Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Schagen United - Da 4   4 - 2  
29-08-2019 Niedorphal 20:30 Beker E Dames Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Sparta '67 - Da 2   3 - 1  
29-08-2019 Niedorphal 21:15 Beker D Heren Nwe Niedorp, ZVV - 05 Kreileroord - 01   4 - 6  
29-08-2019 Molentocht 19:00 Beker JO17 Wieringermeer, CV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1   2 - 4  
29-08-2019 Molentocht 19:45 Beker F Dames Vesdo - Da 1 Succes/Mondzorg ACW - Da 3   2 - 1  
30-08-2019 Groeneweghal 19:00 Beker D Heren Salao '85/Regiobank - 03 Sint Boys/Girls - 02   1 - 4  
30-08-2019 Groeneweghal 19:45 Beker B Heren Muggenburg, FC - 01 Vios '79 - 06   2 - 4  
30-08-2019 Groeneweghal 20:30 Beker A Heren FCS-United - 01 Sparta '67 - 02   6 - 3  
30-08-2019 Groeneweghal 21:15 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Multitreffer, De - 01   1 - 0  
30-08-2019 Spartahal 19:00 Beker JO17 Geveltje / Pand 5- JO17-1 Vios '79 - JO17-1   0 - 6  
30-08-2019 Spartahal 19:45 Beker JO19 Salao '85/Regiobank - JO19-1 VZV, ZVV - JO19-1   10 - 1  
30-08-2019 Spartahal 20:30 Beker A Heren Geelen, van - 01 Vesdo - 02   4 - 7  
30-08-2019 Spartahal 21:15 Beker D Heren FCS-United - 05 ZVAP - 02   5 - 2  
30-08-2019 Doorbraak, De 19:00 Beker JO15 Vios '79 - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   10 - 1  
30-08-2019 Doorbraak, De 19:45 Beker B Heren Autowaard - 01 Muggenburg, FC - 03   5 - 1  
30-08-2019 Doorbraak, De 20:30 Beker A Heren Vios '79 - 03 Posthoorn, ZVV de - 02   6 - 7  
30-08-2019 Doorbraak, De 21:15 Beker C Heren Vios '79 - 05 Strip Studio Schagen - 01   10 - 4  
30-08-2019 Niedorphal 19:00 Beker JO17 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Sparta '67 - JO17-2   12 - 1  
30-08-2019 Niedorphal 19:45 Beker JO19 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1   4 - 3  
30-08-2019 Niedorphal 20:30 Beker B Heren Nwe Niedorp, ZVV - 03 Sparta '67 - 04   3 - 0  
30-08-2019 Niedorphal 21:15 Beker D Heren A&M ICT Beheer - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06   10 - 9  
30-08-2019 Molentocht 19:00 Beker JO19 Vesdo - JO19-2 Noord West Interieur - JO19-1   2 - 6  
30-08-2019 Molentocht 19:45 Beker JO19 Callantsoog - JO19-1 Vesdo - JO19-1   3 - 5  
30-08-2019 Molentocht 20:30 Beker A Heren Vesdo - 01 Vios '79 - 04   5 - 1  
30-08-2019 Molentocht 21:15 Beker C Heren Sint Boys/Girls - 01 Sparta '67 - 05   0 - 8  
30-08-2019 Harenkarspelhal 19:00 Beker JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Schagen United - JO15-2   4 - 3  
30-08-2019 Harenkarspelhal 19:45 Beker A Heren Dirkshorn - 03 Salao '85/Regiobank - 01   1 - 4  
30-08-2019 Harenkarspelhal 20:30 Beker A Heren Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Posthoorn, ZVV de - 01   11 - 12  
30-08-2019 Harenkarspelhal 21:15 Beker D Heren A&M ICT Beheer - 02 Succes/De Kasteleen - 07   0 - 12  
30-08-2019 Multitreffer 19:00 Beker JO15 JVC - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3   0 - 5  
30-08-2019 Multitreffer 19:45 Beker JO17 Sparta '67 - JO17-1 Zeemacht - JO17-1   2 - 3  
30-08-2019 Multitreffer 20:30 Beker A Heren Sparta '67 - 03 Piroozi - 01   3 - 2  
30-08-2019 Multitreffer 21:15 Beker D Heren Sparta '67 - 06 A&M ICT Beheer - 01   2 - 0  
30-08-2019 Zijveld, 't 19:00 Beker B Heren VZV, ZVV - 02 Callantsoog - 02   1 - 3  
30-08-2019 Zijveld, 't 19:45 Beker D Heren VZV, ZVV - 03 FCS-United - 04   3 - 7  
30-08-2019 Zijveld, 't 20:30 Beker D Heren VZV, ZVV - 04 Flevo - 03   1 - 4  
30-08-2019 Zijveld, 't 21:15 Beker C Heren Flevo - 02 Zeemacht - 07   8 - 2  
30-08-2019 Wieringen 19:00 Beker JO17 Succes/Smit Instal. - JO17-2 Callantsoog - JO17-1   18 - 1  
30-08-2019 Wieringen 19:45 Beker JO19 Succes/S. de Koning - JO19-1 Kleine Sluis - JO19-1   5 - 3  
30-08-2019 Wieringen 20:30 Beker A Heren Succes/The Athlete foot - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02   3 - 6  
30-08-2019 Wieringen 21:15 Beker B Heren Succes/Prima Personeel - 04 Muggenburg, FC/Solidair - 02   2 - 0  
02-09-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Schagen United - Da 2   0 - 4  
02-09-2019 Groeneweghal 21:05 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Multitreffer, De - 01   7 - 1  
02-09-2019 Spartahal 19:00 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Winkel - Da 2   0 - 2  
02-09-2019 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 VZV, ZVV - Da 2   1 - 6  
02-09-2019 Spartahal 20:30 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 04   3 - 2  
02-09-2019 Spartahal 21:20 6e klasse FCS-United - 05 By The Way Reclame - 02   1 - 2  
02-09-2019 Harenkarspelhal 19:15 3e klasse Dirkshorn - 02 Vios '79 - 06   9 - 3  
02-09-2019 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1   4 - 1  
02-09-2019 Harenkarspelhal 20:55 1e klasse Dirkshorn - 03 Vesdo - 02   5 - 5  
02-09-2019 Veerburg 19:50 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   3 - 6  
02-09-2019 Veerburg 20:40 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Nwe Niedorp, ZVV - 06   8 - 4  
02-09-2019 Veerburg 21:30 5e klasse A ZVAP - 01 Schagen United - 02   4 - 1  
02-09-2019 Brug, De 19:30 5e klasse B Zeemacht - 07 Flevo - 02   4 - 5  
02-09-2019 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Succes/Smit Instal. - JO17-2   3 - 4  
03-09-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Sparta '67 - Da 1   2 - 2  
03-09-2019 Groeneweghal 21:05 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Kreileroord - 01   5 - 3  
03-09-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Vios '79 - JO17-2   7 - 1  
03-09-2019 Doorbraak, De 19:50 4e klasse Vios '79 - 05 FCS-United - 03   7 - 5  
03-09-2019 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Sparta '67 - Da 3   10 - 1  
03-09-2019 Zuiderzeehal 21:20 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Succes/Mondzorg ACW - Da 3   1 - 1  
03-09-2019 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Schagen United - Da 4   1 - 0  
03-09-2019 Niedorphal 19:40 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Dirkshorn - Da 2   5 - 1  
03-09-2019 Niedorphal 20:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Kaagvogels - 02   2 - 6  
03-09-2019 Niedorphal 21:20 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 DWOW - 03   1 - 2  
04-09-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Vesdo - JO17-2   6 - 4  
04-09-2019 Spartahal 19:50 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2   8 - 1  
04-09-2019 Spartahal 20:40 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Piet Pann, ZVV - 02   3 - 4  
04-09-2019 Zuiderzeehal 20:00 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Vios '79 - Da 1   1 - 3  
04-09-2019 Zuiderzeehal 20:50 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   2 - 5  
04-09-2019 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 Wieringermeer, CV - 04   4 - 6  
04-09-2019 Multitreffer 19:50 JO17 1e klasse Sparta '67 - JO17-1 Succes/Oceanwide - JO17-1   3 - 4  
04-09-2019 Multitreffer 20:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 DWOW - Da 4   4 - 2  
04-09-2019 Multitreffer 21:30 7e klasse Sparta '67 - 07 All Stars, FC - 01   2 - 7  
04-09-2019 Veerburg 19:00 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 VZV, ZVV - JO19-1   6 - 5  
04-09-2019 Veerburg 19:50 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Sparta '67 - Da 6   6 - 1  
04-09-2019 Veerburg 20:30 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Succes/The Athlete foot - 03   6 - 3  
04-09-2019 Veerburg 21:20 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 VZV, ZVV - 01   3 - 8  
04-09-2019 Quelderduyn 19:00 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1   3 - 3  
05-09-2019 Groeneweghal 19:00 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Vesdo - JO19-2   3 - 4  
05-09-2019 Groeneweghal 19:50 1e klasse Noord West Interieur - 01 Sparta '67 - 03   4 - 4  
05-09-2019 Groeneweghal 20:40 2e klasse Schagen United - 01 Salao '85/Regiobank - 02   1 - 1  
05-09-2019 Groeneweghal 21:30 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Sparta '67 - 06   2 - 4  
05-09-2019 Niedorphal 19:00 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Vios '79 - JO19-4   6 - 2  
05-09-2019 Niedorphal 19:50 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Vesdo - 04   5 - 3  
05-09-2019 Niedorphal 20:40 8e klasse Kaagvogels - 03 Scagha '66 - 03   2 - 7  
05-09-2019 Niedorphal 21:30 6e klasse Winkel - 02 A&M ICT Beheer - 01   3 - 4  
05-09-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Vios '79 - JO17-3   0 - 13  
05-09-2019 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Vesdo - Da 4   2 - 1  
05-09-2019 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 Vesdo - Da 3   3 - 3  
06-09-2019 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse Scagha '66 - JO17-2 Vesdo - JO17-1   5 - 2  
06-09-2019 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   5 - 3  
06-09-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Salao '85/Regiobank - 01   1 - 3  
06-09-2019 Groeneweghal 21:30 KNVB 2e klasse A Kleine Sluis - 01 JVC - 01   1 - 6  
06-09-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Salao '85/Regiobank - JO17-4   1 - 5  
06-09-2019 Spartahal 19:50 2e klasse FCS-United - 02 Muggenburg, FC/Solidair - 02   3 - 2  
06-09-2019 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vios '79 - 03   3 - 4  
06-09-2019 Spartahal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Succes/Prima Personeel - 04   0 - 2  
06-09-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-2 Vesdo - JO19-1   7 - 4  
06-09-2019 Doorbraak, De 19:50 JO19 A Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1   8 - 5  
06-09-2019 Doorbraak, De 20:40 2e klasse Autowaard - 01 Zeemacht - 05   4 - 3  
06-09-2019 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 VZV, ZVV - 02   3 - 3  
06-09-2019 Zuiderzeehal 19:50 3e klasse DWOW - 02 Callantsoog - 02   3 - 2  
06-09-2019 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Beker DWOW - 01 Hovocubo - 02   3 - 2  
06-09-2019 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 ZVAP - 02   0 - 3  
06-09-2019 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Sparta '67 - JO17-2   4 - 1  
06-09-2019 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Posthoorn, ZVV de - 02   3 - 4  
06-09-2019 Niedorphal 20:40 KNVB Beker Nwe Niedorp, ZVV - 01 Team Alkmaar/Sportstars - 01   2 - 8  
06-09-2019 Niedorphal 21:40 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Sparta '67 - 04   3 - 1  
06-09-2019 Molentocht 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Koedijk JO13-1   5 - 1  
06-09-2019 Molentocht 19:50 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-3   19 - 1  
06-09-2019 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Vesdo - 03   2 - 4  
06-09-2019 Molentocht 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 FCS-United - 04   5 - 1  
06-09-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Schagen United - JO15-2   3 - 2  
06-09-2019 Harenkarspelhal 19:50 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2   9 - 1  
06-09-2019 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Piroozi - 01   8 - 3  
06-09-2019 Harenkarspelhal 21:30 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   7 - 4  
06-09-2019 Multitreffer 19:00 JO15 JVC - JO15-2 Vios '79 - JO15-1   3 - 11  
06-09-2019 Multitreffer 19:50 1e klasse By The Way Reclame - 01 Vios '79 - 04   2 - 2  
06-09-2019 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 02 Geelen, van - 01   2 - 5  
06-09-2019 Multitreffer 21:30 4e klasse Sparta '67 - 05 Geelen, van - 02   6 - 4  
06-09-2019 Zijveld, 't 19:00 7e klasse VZV, ZVV - 04 Kleine Sluis/Vledder - 06   1 - 3  
06-09-2019 Zijveld, 't 19:50 7e klasse VZV, ZVV - 03 Cinemagnus - 01   1 - 7  
06-09-2019 Wieringen 19:00 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 Kaagvogels - 01   8 - 1  
06-09-2019 Wieringen 19:50 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   2 - 16  
06-09-2019 Wieringen 20:40 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Bejo, FC - 01   8 - 3  
06-09-2019 Wieringen 21:30 7e klasse Succes/Kaan Transport - 08 A&M ICT Beheer - 03   3 - 4  
09-09-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Salao '85/Regiobank - Da 1   1 - 1  
09-09-2019 Groeneweghal 21:05 8e klasse Vesdo - 04 Flevo - 03   2 - 1  
09-09-2019 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Kleine Sluis - Da 2   8 - 1  
09-09-2019 Spartahal 20:30 4e klasse FCS-United - 03 Wieringermeer, CV - 01   3 - 4  
09-09-2019 Spartahal 21:20 5e klasse A Schagen United - 02 Strip Studio Schagen - 01   3 - 3  
09-09-2019 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Schagen United - Da 1   3 - 2  
09-09-2019 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 DWOW - Da 4   2 - 2  
09-09-2019 Niedorphal 20:40 5e klasse A Kaagvogels - 01 Wieringermeer, CV - 03   6 - 2  
09-09-2019 Harenkarspelhal 19:15 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-1   1 - 17  
09-09-2019 Harenkarspelhal 20:05 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Kleine Sluis - JO19-1   3 - 5  
09-09-2019 Harenkarspelhal 20:55 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   7 - 4  
09-09-2019 Harenkarspelhal 21:45 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Sint Boys/Girls - 02   2 - 1  
09-09-2019 Multitreffer 20:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Kleine Sluis - Da 1   1 - 1  
09-09-2019 Multitreffer 20:50 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1   4 - 2  
09-09-2019 Multitreffer 21:40 7e klasse Sparta '67 - 06 Sparta '67 - 07   5 - 2  
09-09-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Kleine Sluis - JO17-1   1 - 5  
09-09-2019 Veerburg 19:50 8e klasse ZVAP - 02 Muggenburg, FC - 05   1 - 8  
09-09-2019 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1   5 - 2  
09-09-2019 Brug, De 20:20 2e klasse Zeemacht - 05 Schagen United - 01   2 - 7  
09-09-2019 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse B Succes/Mondzorg ACW - Da 3 Vesdo - Da 2   0 - 1  
10-09-2019 Groeneweghal 20:15 4e klasse Geelen, van - 02 Muggenburg, FC - 04   0 - 7  
10-09-2019 Groeneweghal 21:05 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03   4 - 3  
10-09-2019 Doorbraak, De 19:00 JO15 Vios '79 - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   3 - 4  
10-09-2019 Doorbraak, De 19:50 1e klasse Vios '79 - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 02   1 - 4  
10-09-2019 Doorbraak, De 20:40 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Dirkshorn - Da 1   4 - 0  
10-09-2019 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Sparta '67 - Da 3   8 - 0  
10-09-2019 Zuiderzeehal 21:20 8e klasse Kreileroord - 01 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   5 - 2  
11-09-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   4 - 9  
11-09-2019 Spartahal 19:50 8e klasse Scagha '66 - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 05   5 - 3  
11-09-2019 Spartahal 20:40 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   1 - 4  
11-09-2019 Zuiderzeehal 20:00 5e klasse A DWOW - 03 ZVAP - 01   8 - 3  
11-09-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 Zwaag/Hoogland Kozijn JO19-1   3 - 1  
11-09-2019 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Kreileroord - Da 1   0 - 3  
11-09-2019 Multitreffer 19:40 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Vesdo - Da 1   0 - 5  
11-09-2019 Multitreffer 20:20 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Schagen United - Da 3   3 - 3  
11-09-2019 Multitreffer 21:10 3e klasse Callantsoog - 02 Vios '79 - 06   4 - 2  
11-09-2019 Veerburg 19:00 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   4 - 5  
11-09-2019 Veerburg 19:50 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 Cinemagnus - 01   1 - 16  
11-09-2019 Wieringen 20:45 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1   1 - 10  
11-09-2019 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 DWOW - MO19-1   1 - 4  
12-09-2019 Groeneweghal 19:50 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Succes/La Dolce Vita - 06   3 - 3  
12-09-2019 Groeneweghal 20:40 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Autowaard - 01   5 - 6  
12-09-2019 Groeneweghal 21:30 7e klasse All Stars, FC - 01 Succes/Kaan Transport - 08   4 - 3  
12-09-2019 Niedorphal 19:00 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Kaagvogels - 03   12 - 0  
12-09-2019 Niedorphal 19:50 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Cinemagnus - 02   2 - 1  
12-09-2019 Niedorphal 20:40 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Vos, Bouwbedrijf - 01   3 - 4  
12-09-2019 Niedorphal 21:30 5e klasse B Kaagvogels - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   4 - 1  
12-09-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Callantsoog - JO17-1   16 - 1  
12-09-2019 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1   3 - 4  
12-09-2019 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 FCS-United - Da 2   1 - 1  
12-09-2019 Molentocht 21:20 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 FCS-United - Da 1   1 - 2  
13-09-2019 Groeneweghal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1   5 - 3  
13-09-2019 Groeneweghal 19:50 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   2 - 1  
13-09-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Piroozi - 01 Posthoorn, ZVV de - 01   4 - 6  
13-09-2019 Groeneweghal 21:30 6e klasse FCS-United - 04 FCS-United - 05   8 - 2  
13-09-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 ASV Lebo - JO15-1   11 - 3  
13-09-2019 Spartahal 19:55 KNVB JO17-1 Scagha '66 - JO17-1 Vennewater, HZV het - JO17-1   9 - 5  
13-09-2019 Spartahal 20:50 1e klasse Geelen, van - 01 Dirkshorn - 03   7 - 10  
13-09-2019 Spartahal 21:40 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Dirkshorn - 02   3 - 1  
13-09-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 By The Way Reclame - JO17-1   5 - 4  
13-09-2019 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Dirkshorn - 01   8 - 2  
13-09-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 LZVV/Sport 2000 - 01   4 - 1  
13-09-2019 Doorbraak, De 21:40 6e klasse Bejo, FC - 01 Winkel - 02   3 - 6  
13-09-2019 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Wieringermeer, CV - JO17-2   1 - 14  
13-09-2019 Zuiderzeehal 19:50 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 VZV, ZVV - 04   8 - 5  
13-09-2019 Zuiderzeehal 20:45 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Sparta '67 - 01   5 - 1  
13-09-2019 Zuiderzeehal 21:45 5e klasse B Flevo - 02 Sint Boys/Girls - 01   4 - 0  
13-09-2019 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   1 - 3  
13-09-2019 Molentocht 19:50 JO19 A Vesdo - JO19-2 Callantsoog - JO19-1   8 - 9  
13-09-2019 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 FCS-United - 01   6 - 2  
13-09-2019 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 02 By The Way Reclame - 01   4 - 5  
13-09-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 JVC - JO15-2   16 - 1  
13-09-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Noord West Interieur - 01   3 - 5  
13-09-2019 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 01   3 - 3  
13-09-2019 Multitreffer 19:00 6e klasse By The Way Reclame - 02 Succes/De Kasteleen - 07   3 - 3  
13-09-2019 Multitreffer 19:50 4e klasse Multitreffer, De - 01 Vios '79 - 05   2 - 7  
13-09-2019 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Kleine Sluis/Innovfoam - 02   2 - 3  
13-09-2019 Multitreffer 21:40 2e klasse Sparta '67 - 04 Muggenburg, FC - 01   3 - 7  
13-09-2019 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2   2 - 2  
13-09-2019 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 DWOW - 02   5 - 3  
13-09-2019 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 FCS-United - 02   2 - 3  
13-09-2019 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Geveltje / Pand 5- JO17-1   2 - 4  
13-09-2019 Wieringen 19:50 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Vios '79 - JO19-2   4 - 2  
13-09-2019 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 Vesdo - 01   7 - 0  
13-09-2019 Wieringen 21:30 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Sparta '67 - 02   3 - 2  
16-09-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Schagen United - Da 1   0 - 3  
16-09-2019 Groeneweghal 21:05 2e klasse FCS-United - 02 Succes/Prima Personeel - 04   2 - 1  
16-09-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Wieringermeer, CV - JO17-2   2 - 9  
16-09-2019 Spartahal 19:50 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Vesdo - JO17-1   3 - 0  
16-09-2019 Spartahal 20:40 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Zeemacht - 05   6 - 1  
16-09-2019 Spartahal 21:30 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 DWOW - 03   2 - 6  
16-09-2019 Harenkarspelhal 19:15 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Wieringermeer, CV - JO17-3   10 - 1  
16-09-2019 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   2 - 2  
16-09-2019 Harenkarspelhal 20:55 2e klasse Autowaard - 01 VZV, ZVV - 01   5 - 6  
16-09-2019 Veerburg 19:00 JO15 JVC - JO15-2 Schagen United - JO15-2   0 - 17  
16-09-2019 Veerburg 19:50 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Dirkshorn - Da 2   5 - 2  
16-09-2019 Veerburg 20:40 5e klasse A ZVAP - 01 Piet Pann, ZVV - 02   6 - 2  
16-09-2019 Veerburg 21:30 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Muggenburg, FC - 05   4 - 2  
16-09-2019 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Vios '79 - JO19-4   6 - 5  
16-09-2019 Quelderduyn 19:50 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1   1 - 5  
17-09-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Klok, Cafe de - Da 1   3 - 2  
17-09-2019 Groeneweghal 21:05 8e klasse Cinemagnus - 02 Vesdo - 04   3 - 6  
17-09-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Succes/Oceanwide - JO17-1   4 - 3  
17-09-2019 Doorbraak, De 20:40 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1   4 - 2  
17-09-2019 Zuiderzeehal 20:30 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Sparta '67 - Da 2   7 - 2  
17-09-2019 Zuiderzeehal 21:20 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 DWOW - Da 3   2 - 4  
17-09-2019 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   1 - 5  
17-09-2019 Niedorphal 19:50 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Vesdo - Da 1   3 - 0  
17-09-2019 Niedorphal 20:30 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 DWOW - 02   6 - 0  
18-09-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Sparta '67 - JO17-2   4 - 1  
18-09-2019 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 FCS-United - Da 1   8 - 0  
18-09-2019 Spartahal 20:30 6e klasse FCS-United - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   6 - 1  
18-09-2019 Spartahal 21:20 5e klasse A Schagen United - 02 Kaagvogels - 01   8 - 3  
18-09-2019 Zuiderzeehal 20:00 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 Vennewater, HZV het - JO19-2   0 - 0  
18-09-2019 Zuiderzeehal 20:55 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 VVS '46 - Da 2   0 - 0  
18-09-2019 Zuiderzeehal 21:45 8e klasse Flevo - 03 Scagha '66 - 03   3 - 6  
18-09-2019 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Sparta '67 - Da 4   1 - 9  
18-09-2019 Multitreffer 20:50 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Vesdo - Da 3   0 - 8  
18-09-2019 Multitreffer 21:30 6e klasse By The Way Reclame - 02 Sint Boys/Girls - 02   6 - 4  
18-09-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-4   6 - 4  
18-09-2019 Veerburg 19:50 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Vesdo - JO19-1   6 - 2  
18-09-2019 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   2 - 3  
18-09-2019 Veerburg 21:30 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 Sparta '67 - 04   6 - 4  
18-09-2019 Wieringen 20:45 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   11 - 3  
18-09-2019 Wieringen 21:35 7e klasse Succes/Kaan Transport - 08 VZV, ZVV - 04   6 - 4  
19-09-2019 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Schagen United - Da 2   0 - 2  
19-09-2019 Niedorphal 20:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Wieringermeer, CV - 04   1 - 10  
19-09-2019 Niedorphal 21:30 8e klasse Kaagvogels - 03 Kreileroord - 01   2 - 8  
19-09-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Vesdo - JO17-2   5 - 3  
19-09-2019 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Sparta '67 - Da 5   3 - 1  
19-09-2019 Molentocht 20:30 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1   2 - 5  
19-09-2019 Molentocht 21:20 3e klasse Callantsoog - 02 Dirkshorn - 02   4 - 2  
20-09-2019 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse Scagha '66 - JO17-2 Sparta '67 - JO17-1   2 - 4  
20-09-2019 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Posthoorn, ZVV de - 01   1 - 2  
20-09-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02   3 - 1  
20-09-2019 Groeneweghal 21:30 1e klasse Noord West Interieur - 01 Posthoorn, ZVV de - 02   1 - 4  
20-09-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Limmen - JO15-2   3 - 3  
20-09-2019 Spartahal 19:55 KNVB JO17-1 Scagha '66 - JO17-1 SC Spirit '30 JO17-1   1 - 1  
20-09-2019 Spartahal 20:50 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Salao '85/Regiobank - 02   2 - 5  
20-09-2019 Spartahal 21:40 4e klasse FCS-United - 03 Muggenburg, FC - 04   4 - 3  
20-09-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1   5 - 3  
20-09-2019 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Piroozi - 01   12 - 4  
20-09-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 AC Kingdom - 01   3 - 4  
20-09-2019 Doorbraak, De 21:40 6e klasse Bejo, FC - 01 FCS-United - 05   1 - 3  
20-09-2019 Zuiderzeehal 19:00 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Zeemacht - JO17-1   4 - 5  
20-09-2019 Zuiderzeehal 19:50 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Succes/De Kasteleen - 07   5 - 7  
20-09-2019 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Nieuweboer, Arch.b. - 01   4 - 1  
20-09-2019 Niedorphal 19:00 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2   4 - 2  
20-09-2019 Niedorphal 19:50 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Schagen United - 01   6 - 3  
20-09-2019 Niedorphal 20:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 06   4 - 0  
20-09-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Succes/Smit Instal. - JO17-2   1 - 7  
20-09-2019 Molentocht 19:50 1e klasse Vesdo - 02 Vios '79 - 04   10 - 0  
20-09-2019 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Salao '85/Regiobank - 01   4 - 3  
20-09-2019 Molentocht 21:30 KNVB 2e klasse A Kleine Sluis - 01 Flevo - 01   4 - 2  
20-09-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Vios '79 - JO15-1   2 - 15  
20-09-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02   9 - 3  
20-09-2019 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Vesdo - 03   7 - 4  
20-09-2019 Harenkarspelhal 21:30 1e klasse Dirkshorn - 03 Succes/The Athlete foot - 03   11 - 1  
20-09-2019 Multitreffer 19:00 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Texel '94 - 02   5 - 1  
20-09-2019 Multitreffer 20:00 1e klasse Sparta '67 - 02 Sparta '67 - 03   5 - 3  
20-09-2019 Multitreffer 20:50 1e klasse By The Way Reclame - 01 Geelen, van - 01   0 - 3  
20-09-2019 Multitreffer 21:40 7e klasse Sparta '67 - 06 Cinemagnus - 01   1 - 3  
20-09-2019 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Kleine Sluis - Da 2   5 - 3  
20-09-2019 Zijveld, 't 19:40 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Callantsoog - Da 1   1 - 4  
20-09-2019 Zijveld, 't 20:30 3e klasse VZV, ZVV - 02 NJD7 - 01   3 - 6  
20-09-2019 Zijveld, 't 21:20 7e klasse VZV, ZVV - 03 Kleine Sluis/Vledder - 06   3 - 3  
20-09-2019 Wieringen 19:00 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Flevo - 02   12 - 2  
20-09-2019 Wieringen 19:50 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 Wieringermeer, CV - 03   5 - 4  
20-09-2019 Wieringen 20:40 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Scagha '66 - 02   2 - 4  
23-09-2019 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Vios '79 - JO15-1 Schagen United - JO15-1   0 - 3  
23-09-2019 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 DWOW - MO19-1   2 - 2  
23-09-2019 Harenkarspelhal 20:55 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Succes/Burghout Design - 05   1 - 8  
23-09-2019 Harenkarspelhal 21:45 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Wieringermeer, CV - 02   5 - 1  
23-09-2019 Multitreffer 20:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Dirkshorn - Da 1   0 - 4  
23-09-2019 Multitreffer 20:50 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   4 - 3  
23-09-2019 Brug, De 19:30 2e klasse Zeemacht - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 03   3 - 5  
23-09-2019 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 By The Way Reclame - JO17-1   1 - 3  
23-09-2019 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 Scagha '66 - JO13-2   3 - 1  
24-09-2019 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1   4 - 3  
24-09-2019 Groeneweghal 19:50 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Schagen United - 02   7 - 5  
24-09-2019 Groeneweghal 20:40 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Vios '79 - 05   3 - 2  
24-09-2019 Groeneweghal 21:30 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Kaagvogels - 03   2 - 3  
24-09-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-4 VZV, ZVV - JO19-1   12 - 7  
24-09-2019 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Vios '79 - 06   3 - 3  
24-09-2019 Doorbraak, De 20:40 1e klasse Vios '79 - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   3 - 12  
24-09-2019 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Bejo, FC - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   5 - 3  
24-09-2019 Zuiderzeehal 20:30 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Reiger Boys/Woest - Da 2     -    
24-09-2019 Zuiderzeehal 21:25 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 WS - Da 2   11 - 0  
24-09-2019 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Sparta '67 - Da 4   6 - 0  
24-09-2019 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1   4 - 1  
24-09-2019 Niedorphal 20:40 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Klok, Cafe de - Da 1   2 - 2  
24-09-2019 Niedorphal 21:30 5e klasse B Kaagvogels - 02 Zeemacht - 07   7 - 4  
25-09-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Geveltje / Pand 5- JO17-1   3 - 4  
25-09-2019 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1   5 - 3  
25-09-2019 Spartahal 20:40 3e klasse Muggenburg, FC - 03 NJD7 - 01   3 - 3  
25-09-2019 Spartahal 21:30 8e klasse Scagha '66 - 03 Cinemagnus - 02   9 - 8  
25-09-2019 Zuiderzeehal 20:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   8 - 3  
25-09-2019 Zuiderzeehal 20:50 5e klasse A DWOW - 03 Succes/La Dolce Vita - 06   2 - 2  
25-09-2019 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Callantsoog - JO17-1   2 - 6  
25-09-2019 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 FCS-United - Da 2   0 - 5  
25-09-2019 Multitreffer 20:30 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   0 - 5  
25-09-2019 Multitreffer 21:20 7e klasse Sparta '67 - 07 Succes/Kaan Transport - 08   0 - 7  
25-09-2019 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   0 - 7  
25-09-2019 Veerburg 19:40 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 Sparta '67 - 06   3 - 7  
25-09-2019 Veerburg 20:30 8e klasse ZVAP - 02 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   3 - 6  
25-09-2019 Wieringen 20:45 Dames 3e klasse B Succes/Mondzorg ACW - Da 3 Vesdo - Da 4   4 - 7  
25-09-2019 Wieringen 21:25 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Vesdo - JO19-2   7 - 2  
26-09-2019 Groeneweghal 19:00 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 A&M ICT Beheer - 03   1 - 0  
26-09-2019 Groeneweghal 19:50 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Kleine Sluis/Verheul - 03   4 - 3  
26-09-2019 Groeneweghal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Kleine Sluis/Innovfoam - 02   5 - 4  
26-09-2019 Groeneweghal 21:30 7e klasse Cinemagnus - 01 All Stars, FC - 01   11 - 0  
26-09-2019 Niedorphal 19:00 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 ZVAP - 01   9 - 2  
26-09-2019 Niedorphal 19:50 6e klasse Winkel - 02 FCS-United - 05   7 - 0  
26-09-2019 Niedorphal 20:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Noord West Interieur - 01   5 - 0  
26-09-2019 Niedorphal 21:30 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Sint Boys/Girls - 02   4 - 2  
26-09-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Vios '79 - JO17-3   4 - 4  
26-09-2019 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 VZV, ZVV - Da 2   1 - 5  
26-09-2019 Molentocht 20:30 6e klasse By The Way Reclame - 02 FCS-United - 04   3 - 8  
26-09-2019 Wieringen 19:00 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Vios '79 - Da 1   5 - 2  
27-09-2019 Groeneweghal 18:45 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO13-1   2 - 0  
27-09-2019 Groeneweghal 19:30 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Team Alkmaar/Sportstars - 01   0 - 6  
27-09-2019 Groeneweghal 20:30 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Futsal Winsum - 01     -    
27-09-2019 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3   12 - 2  
27-09-2019 Spartahal 19:50 1e klasse Geelen, van - 01 Vesdo - 02   2 - 9  
27-09-2019 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   4 - 2  
27-09-2019 Spartahal 21:40 2e klasse Schagen United - 01 Muggenburg, FC - 01   4 - 2  
27-09-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1   3 - 1  
27-09-2019 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Succes/Gebr. de Visser - 02   4 - 1  
27-09-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Os Lusitanos - 01   1 - 2  
27-09-2019 Doorbraak, De 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Sparta '67 - 02   4 - 3  
27-09-2019 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Salao '85/Regiobank - JO17-3   1 - 4  
27-09-2019 Zuiderzeehal 19:50 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Geelen, van - 02   8 - 6  
27-09-2019 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 02   7 - 1  
27-09-2019 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Kreileroord - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 05   2 - 3  
27-09-2019 Niedorphal 19:00 5e klasse A Kaagvogels - 01 Strip Studio Schagen - 01   10 - 8  
27-09-2019 Niedorphal 19:50 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Flevo - 03   3 - 0  
27-09-2019 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Vennewater, HZV het - 03   3 - 6  
27-09-2019 Molentocht 19:00 JO19 B Vesdo - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2   7 - 3  
27-09-2019 Molentocht 19:50 Hoofdklasse Vesdo - 01 Posthoorn, ZVV de - 01   2 - 1  
27-09-2019 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Piroozi - 01   4 - 7  
27-09-2019 Molentocht 21:30 8e klasse Vesdo - 04 A&M ICT Beheer - 02   14 - 2  
27-09-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1   4 - 3  
27-09-2019 Harenkarspelhal 19:50 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 VZV, ZVV - 02   1 - 6  
27-09-2019 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Salao '85/Regiobank - 01   6 - 3  
27-09-2019 Harenkarspelhal 21:30 3e klasse Dirkshorn - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 04   2 - 0  
27-09-2019 Multitreffer 19:00 4e klasse Sparta '67 - 05 FCS-United - 03   1 - 3  
27-09-2019 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 03 Dirkshorn - 03   4 - 8  
27-09-2019 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Demi Sport - 01   2 - 5  
27-09-2019 Multitreffer 21:40 2e klasse Sparta '67 - 04 FCS-United - 02   1 - 4  
27-09-2019 Zijveld, 't 19:00 7e klasse VZV, ZVV - 04 VZV, ZVV - 03   1 - 7  
27-09-2019 Zijveld, 't 19:50 2e klasse VZV, ZVV - 01 Muggenburg, FC/Solidair - 02   6 - 2  
27-09-2019 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Kleine Sluis - JO19-1   1 - 4  
27-09-2019 Wieringen 19:50 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 By The Way Reclame - 01   5 - 4  
27-09-2019 Wieringen 20:40 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 JVC - 01   0 - 0  
27-09-2019 Wieringen 21:40 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Autowaard - 01   2 - 5  
30-09-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 DWOW - Da 3   6 - 4  
30-09-2019 Groeneweghal 21:05 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 Bejo, FC - 01   2 - 2  
30-09-2019 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-2 Vios '79 - JO15-1   3 - 4  
30-09-2019 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 2   0 - 1  
30-09-2019 Spartahal 20:30 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 DWOW - 03   1 - 3  
30-09-2019 Spartahal 21:20 6e klasse FCS-United - 05 A&M ICT Beheer - 01   4 - 2  
30-09-2019 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1   0 - 1  
30-09-2019 Niedorphal 19:50 5e klasse A Kaagvogels - 01 ZVAP - 01   7 - 1  
30-09-2019 Niedorphal 20:40 KNVB Dames 1e klasse Winkel - Da 1 Purmerland - Da 1   0 - 0  
30-09-2019 Niedorphal 21:35 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Muggenburg, FC - 05   4 - 1  
30-09-2019 Harenkarspelhal 19:15 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Dirkshorn - Da 2   0 - 2  
30-09-2019 Harenkarspelhal 20:05 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 By The Way Reclame - 02   2 - 8  
30-09-2019 Harenkarspelhal 20:55 2e klasse Autowaard - 01 Sparta '67 - 04   6 - 4  
30-09-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-2   0 - 6  
30-09-2019 Veerburg 19:50 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Schagen United - Da 2   2 - 6  
30-09-2019 Veerburg 20:40 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 Schagen United - 01   5 - 2  
30-09-2019 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Scagha '66 - JO17-2   1 - 4  
30-09-2019 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Succes/De Kasteleen - JO19-2   4 - 8  
01-10-2019 Groeneweghal 20:15 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 03   1 - 3  
01-10-2019 Groeneweghal 21:05 8e klasse Cinemagnus - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 06   2 - 8  
01-10-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Succes/Smit Instal. - JO17-2   4 - 2  
01-10-2019 Doorbraak, De 19:50 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Callantsoog - Da 1   1 - 2  
01-10-2019 Doorbraak, De 20:40 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Sparta '67 - Da 2   1 - 0  
01-10-2019 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Vios '79 - 06 Vos, Bouwbedrijf - 01   2 - 2  
02-10-2019 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-1   6 - 2  
02-10-2019 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Sparta '67 - Da 6   5 - 0  
02-10-2019 Spartahal 20:30 1e klasse Geelen, van - 01 Vios '79 - 04   3 - 8  
02-10-2019 Spartahal 21:20 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Wieringermeer, CV - 01   4 - 5  
02-10-2019 Zuiderzeehal 20:00 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 Kondo Budjang FC - JO19-1   5 - 3  
02-10-2019 Zuiderzeehal 20:55 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 Obdam, OZV - Da 2   7 - 6  
02-10-2019 Zuiderzeehal 21:45 5e klasse B Flevo - 02 Wieringermeer, CV - 02   1 - 4  
02-10-2019 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Sparta '67 - JO17-2   7 - 0  
02-10-2019 Multitreffer 19:50 7e klasse Sparta '67 - 07 VZV, ZVV - 04   5 - 1  
02-10-2019 Multitreffer 20:40 1e klasse By The Way Reclame - 01 Sparta '67 - 03   4 - 8  
02-10-2019 Multitreffer 21:30 7e klasse Sparta '67 - 06 VZV, ZVV - 03   2 - 6  
02-10-2019 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 VZV, ZVV - Da 2   1 - 1  
02-10-2019 Veerburg 19:40 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1   4 - 4  
02-10-2019 Veerburg 20:30 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 02   6 - 2  
02-10-2019 Wieringen 20:45 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 VZV, ZVV - Da 1   4 - 4  
02-10-2019 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1   4 - 2  
03-10-2019 Groeneweghal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Reiger Boys/Woest MO 13-1   0 - 3  
03-10-2019 Groeneweghal 19:50 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Succes/Prima Personeel - 04   3 - 2  
03-10-2019 Groeneweghal 20:40 5e klasse A Schagen United - 02 Wieringermeer, CV - 03   4 - 3  
03-10-2019 Groeneweghal 21:30 7e klasse All Stars, FC - 01 Kleine Sluis/Vledder - 06   5 - 2  
03-10-2019 Niedorphal 19:00 8e klasse Kaagvogels - 03 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   3 - 5  
03-10-2019 Niedorphal 19:50 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 ZVAP - 02   7 - 1  
03-10-2019 Niedorphal 20:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Scagha '66 - 03   3 - 11  
03-10-2019 Niedorphal 21:30 3e klasse NJD7 - 01 DWOW - 02   5 - 0  
03-10-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-3   7 - 2  
03-10-2019 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Sparta '67 - Da 5   3 - 3  
03-10-2019 Molentocht 20:30 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 Schagen United - Da 4   2 - 1  
03-10-2019 Molentocht 21:10 3e klasse Callantsoog - 02 Bibob, Kapsalon - 01   3 - 4  
04-10-2019 Groeneweghal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Callantsoog - JO19-1   13 - 3  
04-10-2019 Groeneweghal 19:50 2e klasse FCS-United - 02 Salao '85/Regiobank - 02   3 - 1  
04-10-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 FCS-United - 01   4 - 3  
04-10-2019 Groeneweghal 21:30 1e klasse Noord West Interieur - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   5 - 3  
04-10-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Veerhuys, HV - JO15-1   5 - 7  
04-10-2019 Spartahal 19:55 KNVB JO17-1 Scagha '66 - JO17-1 Vennewater, HZV het - JO17-1   3 - 1  
04-10-2019 Spartahal 20:50 Hoofdklasse Piroozi - 01 Piet Pann, ZVV - 01   6 - 2  
04-10-2019 Spartahal 21:40 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Succes/La Dolce Vita - 06   2 - 3  
04-10-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-1   13 - 0  
04-10-2019 Doorbraak, De 19:50 4e klasse Vios '79 - 05 Sparta '67 - 05   8 - 2  
04-10-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Heuvelrug de FC/RM Sec - 01   3 - 3  
04-10-2019 Zuiderzeehal 19:00 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Texel '94 - 02     -    
04-10-2019 Zuiderzeehal 20:00 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Sparta '67 - Da 1   3 - 0  
04-10-2019 Zuiderzeehal 20:50 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Cinemagnus - 01   1 - 7  
04-10-2019 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 Kreileroord - 01   3 - 3  
04-10-2019 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3   6 - 4  
04-10-2019 Niedorphal 19:50 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Vios '79 - JO19-2   8 - 1  
04-10-2019 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 LZVV/Sport 2000 - 02   3 - 2  
04-10-2019 Niedorphal 21:40 5e klasse B Kaagvogels - 02 Succes/Burghout Design - 05   7 - 7  
04-10-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-4   3 - 6  
04-10-2019 Molentocht 19:50 JO19 A Vesdo - JO19-2 Noord West Interieur - JO19-1   3 - 3  
04-10-2019 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Vios '79 - 03   1 - 7  
04-10-2019 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 02 Succes/The Athlete foot - 03   3 - 5  
04-10-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Schagen United - JO15-1   3 - 5  
04-10-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   15 - 0  
04-10-2019 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Vesdo - 01   3 - 3  
04-10-2019 Multitreffer 19:00 JO17 1e klasse Sparta '67 - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   10 - 3  
04-10-2019 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 02 Posthoorn, ZVV de - 02   0 - 5  
04-10-2019 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Vedette ZVV / de Remise - 01   4 - 4  
04-10-2019 Multitreffer 21:40 4e klasse Multitreffer, De - 01 Geelen, van - 02   4 - 2  
04-10-2019 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Vesdo - JO19-1   0 - 12  
04-10-2019 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 Muggenburg, FC - 03   5 - 1  
04-10-2019 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Zeemacht - 05   8 - 4  
04-10-2019 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse Succes/Oceanwide - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1   1 - 9  
04-10-2019 Wieringen 19:50 7e klasse Succes/Kaan Transport - 08 Salao '85/Regiobank - 03   4 - 1  
04-10-2019 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 Dirkshorn - 01   2 - 2  
04-10-2019 Wieringen 21:30 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Winkel - 02   5 - 3  
07-10-2019 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Scagha '66 - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-1   1 - 1  
07-10-2019 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   2 - 0  
07-10-2019 Spartahal 20:40 4e klasse FCS-United - 03 Multitreffer, De - 01   6 - 1  
07-10-2019 Spartahal 21:30 6e klasse FCS-United - 04 Bejo, FC - 01   4 - 3  
07-10-2019 Niedorphal 19:00 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1   1 - 6  
07-10-2019 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Schagen United - Da 3   5 - 6  
07-10-2019 Niedorphal 20:40 5e klasse A Kaagvogels - 01 Piet Pann, ZVV - 02   6 - 2  
07-10-2019 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 JVC - JO15-2   23 - 0  
07-10-2019 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Vios '79 - Da 1   2 - 4  
07-10-2019 Harenkarspelhal 20:55 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 A&M ICT Beheer - 01   6 - 3  
07-10-2019 Harenkarspelhal 21:45 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Callantsoog - 02   7 - 4  
07-10-2019 Multitreffer 20:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   3 - 5  
07-10-2019 Veerburg 19:50 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Sparta '67 - Da 3   7 - 0  
07-10-2019 Veerburg 20:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 Klok, Cafe de - Da 1   3 - 7  
07-10-2019 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   4 - 1  
07-10-2019 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Vesdo - JO17-2   9 - 1  
07-10-2019 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 Vennewater, HZV het - JO11-1   8 - 1  
08-10-2019 Groeneweghal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   4 - 2  
08-10-2019 Groeneweghal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   0 - 0  
08-10-2019 Groeneweghal 20:30 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 DWOW - MO19-1   0 - 1  
08-10-2019 Groeneweghal 21:20 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Flevo - 03   6 - 4  
08-10-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-2   2 - 9  
08-10-2019 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-2 Kleine Sluis - JO19-1   4 - 3  
08-10-2019 Doorbraak, De 20:40 1e klasse Vios '79 - 04 Noord West Interieur - 01   1 - 7  
08-10-2019 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 05 Geelen, van - 02   8 - 2  
09-10-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 Koedijk JO13-1   4 - 2  
09-10-2019 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Succes/Mondzorg ACW - Da 3   0 - 3  
09-10-2019 Spartahal 20:30 6e klasse FCS-United - 05 Succes/De Kasteleen - 07   7 - 1  
09-10-2019 Spartahal 21:20 5e klasse A Schagen United - 02 ZVAP - 01   3 - 7  
09-10-2019 Zuiderzeehal 20:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Geveltje / Pand 5- JO17-1   6 - 1  
09-10-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Team Alkm/Sportstars - Da 3   4 - 4  
09-10-2019 Zuiderzeehal 21:45 8e klasse Kreileroord - 01 Cinemagnus - 02   2 - 4  
09-10-2019 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Vios '79 - JO17-3   5 - 5  
09-10-2019 Multitreffer 20:50 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 VZV, ZVV - Da 2   1 - 2  
09-10-2019 Multitreffer 21:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Dirkshorn - Da 1   3 - 1  
09-10-2019 Veerburg 19:00 8e klasse ZVAP - 02 Kaagvogels - 03   4 - 8  
09-10-2019 Veerburg 19:50 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Nwe Niedorp, ZVV - 05   2 - 5  
09-10-2019 Veerburg 20:40 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 A&M ICT Beheer - 03   2 - 6  
09-10-2019 Wieringen 20:45 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 VZV, ZVV - JO19-1   7 - 4  
09-10-2019 Wieringen 21:35 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Geelen, van - 01   3 - 1  
10-10-2019 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Kleine Sluis - JO17-1   3 - 2  
10-10-2019 Groeneweghal 19:50 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 By The Way Reclame - JO17-1   1 - 5  
10-10-2019 Groeneweghal 20:40 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Sparta '67 - 07   2 - 1  
10-10-2019 Groeneweghal 21:30 2e klasse Schagen United - 01 FCS-United - 02   3 - 3  
10-10-2019 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   4 - 2  
10-10-2019 Niedorphal 19:50 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Sparta '67 - 05   5 - 4  
10-10-2019 Niedorphal 20:40 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Zeemacht - 07   4 - 7  
10-10-2019 Niedorphal 21:30 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 A&M ICT Beheer - 02   3 - 2  
10-10-2019 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1   4 - 8  
10-10-2019 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Schagen United - Da 4   1 - 4  
10-10-2019 Molentocht 20:30 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 Kleine Sluis - Da 2   6 - 4  
10-10-2019 Molentocht 21:10 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 Winkel - 02   1 - 7  
11-10-2019 Groeneweghal 18:45 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Vennewater, HZV het - JO13-1   7 - 3  
11-10-2019 Groeneweghal 19:30 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Alcmaria Victrix - 01   2 - 6  
11-10-2019 Groeneweghal 20:30 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Excelsior '31 - 01   2 - 5  
11-10-2019 Doorbraak, De 19:00 3e klasse Vios '79 - 06 VZV, ZVV - 02   1 - 6  
11-10-2019 Doorbraak, De 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 By The Way Reclame - 01   10 - 1  
11-10-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 Kwiek '78 - 01   8 - 5  
11-10-2019 Doorbraak, De 21:40 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 04   1 - 3  
11-10-2019 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   2 - 7  
11-10-2019 Zuiderzeehal 19:50 3e klasse DWOW - 02 Muggenburg, FC - 03   2 - 5  
11-10-2019 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 F.C. de Ark - 01   7 - 6  
11-10-2019 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse B Flevo - 02 Succes/Burghout Design - 05   2 - 3  
11-10-2019 Niedorphal 19:00 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Kleine Sluis/Verheul - 03   9 - 0  
11-10-2019 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Sparta '67 - 02   7 - 3  
11-10-2019 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Vrone - 04   4 - 6  
11-10-2019 Niedorphal 21:40 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 Strip Studio Schagen - 01   3 - 5  
11-10-2019 Molentocht 19:00 JO19 A Vesdo - JO19-2 Salao '85/Regiobank - JO19-1   4 - 3  
11-10-2019 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Vios '79 - JO19-4   11 - 3  
11-10-2019 Molentocht 20:40 8e klasse Vesdo - 04 Wieringermeer, CV - 04   2 - 2  
11-10-2019 Molentocht 21:30 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Kaagvogels - 02   4 - 6  
11-10-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2   8 - 1  
11-10-2019 Harenkarspelhal 19:50 3e klasse Dirkshorn - 02 NJD7 - 01   4 - 5  
11-10-2019 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Wognum Nicols - 01   2 - 1  
11-10-2019 Multitreffer 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1   5 - 11  
11-10-2019 Multitreffer 19:50 2e klasse Sparta '67 - 04 Muggenburg, FC/Solidair - 02   1 - 4  
11-10-2019 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Vesdo - 02   5 - 3  
11-10-2019 Multitreffer 21:30 7e klasse Cinemagnus - 01 Succes/Kaan Transport - 08   10 - 4  
11-10-2019 Zijveld, 't 19:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 DWOW - Da 4   1 - 0  
11-10-2019 Zijveld, 't 19:50 7e klasse VZV, ZVV - 04 Sparta '67 - 06   3 - 3  
11-10-2019 Zijveld, 't 20:40 7e klasse VZV, ZVV - 03 All Stars, FC - 01   6 - 4  
11-10-2019 Brug, De 22:00 2e klasse Zeemacht - 05 Muggenburg, FC - 01   2 - 5  
11-10-2019 Wieringen 19:00 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 VZV, ZVV - 01   3 - 7  
11-10-2019 Wieringen 19:50 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 Piroozi - 01   3 - 5  
11-10-2019 Wieringen 20:40 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Pellor DHS Security - 01   4 - 5  
14-10-2019 Groeneweghal 20:15 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1   2 - 7  
14-10-2019 Groeneweghal 21:05 8e klasse Cinemagnus - 02 Muggenburg, FC - 05   2 - 6  
14-10-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 WS - JO13-1   1 - 3  
14-10-2019 Spartahal 19:50 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Zeemacht - JO17-1   1 - 3  
14-10-2019 Spartahal 20:40 6e klasse FCS-United - 04 Winkel - 02   9 - 1  
14-10-2019 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Vesdo - Da 3   5 - 1  
14-10-2019 Niedorphal 19:40 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   4 - 1  
14-10-2019 Niedorphal 20:30 KNVB Dames 1e klasse Winkel - Da 1 DGAC - Da 01   1 - 4  
14-10-2019 Niedorphal 21:20 8e klasse Flevo - 03 Kleine Sluis/Kerkhof - 07   3 - 5  
14-10-2019 Harenkarspelhal 19:15 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Salao '85/Regiobank - JO17-4   6 - 5  
14-10-2019 Harenkarspelhal 20:05 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 DWOW - Da 3   5 - 2  
14-10-2019 Harenkarspelhal 20:55 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Succes/De Kasteleen - 07   2 - 1  
14-10-2019 Harenkarspelhal 21:45 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Zeemacht - 07   2 - 2  
14-10-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   0 - 5  
14-10-2019 Veerburg 19:50 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 FCS-United - Da 1   2 - 4  
14-10-2019 Veerburg 20:30 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1   4 - 0  
14-10-2019 Veerburg 21:20 KNVB 2e klasse A Kleine Sluis - 01 JVC -02   5 - 3  
15-10-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Callantsoog - Da 1   1 - 5  
15-10-2019 Groeneweghal 21:05 7e klasse All Stars, FC - 01 Salao '85/Regiobank - 03   2 - 7  
15-10-2019 Doorbraak, De 19:50 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Scagha '66 - JO17-2   2 - 2  
15-10-2019 Doorbraak, De 20:40 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Succes/De Kasteleen - JO19-2   6 - 5  
15-10-2019 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Dirkshorn - 02 DWOW - 02   6 - 2  
15-10-2019 Zuiderzeehal 20:30 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Schagen United - Da 1   3 - 4  
15-10-2019 Zuiderzeehal 21:20 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   1 - 7  
15-10-2019 Niedorphal 19:00 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Vios '79 - JO17-2   6 - 1  
15-10-2019 Niedorphal 19:50 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Scagha '66 - 03   1 - 7  
15-10-2019 Niedorphal 20:40 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 Piet Pann, ZVV - 02   2 - 4  
15-10-2019 Niedorphal 21:30 5e klasse A DWOW - 03 Kaagvogels - 01   2 - 6  
16-10-2019 Multitreffer 19:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Vios '79 - Da 1   1 - 2  
16-10-2019 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Succes/Mondzorg ACW - Da 3   0 - 0  
16-10-2019 Multitreffer 20:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Zoonen, Slagerij van - Da 1   1 - 3  
16-10-2019 Multitreffer 21:20 6e klasse By The Way Reclame - 02 A&M ICT Beheer - 01   4 - 3  
16-10-2019 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Dirkshorn - Da 2   5 - 2  
16-10-2019 Wieringen 21:35 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Wieringermeer, CV - 02   10 - 0  
17-10-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Sparta '67 - JO17-2   6 - 3  
17-10-2019 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 VZV, ZVV - Da 2   5 - 2  
17-10-2019 Molentocht 20:30 8e klasse Vesdo - 04 ZVAP - 02   8 - 2  
17-10-2019 Molentocht 21:20 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 FCS-United - 05   4 - 4  
18-10-2019 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3   5 - 7  
18-10-2019 Groeneweghal 19:50 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 VZV, ZVV - 01   2 - 1  
18-10-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 FCS-United - 01   3 - 1  
18-10-2019 Groeneweghal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC - 01 FCS-United - 02   6 - 6  
18-10-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Lesley Boys - JO15-2   5 - 3  
18-10-2019 Spartahal 19:55 1e klasse Geelen, van - 01 Sparta '67 - 03   2 - 2  
18-10-2019 Spartahal 20:45 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Vesdo - 01   3 - 6  
18-10-2019 Spartahal 21:35 2e klasse Schagen United - 01 Muggenburg, FC/Solidair - 02   4 - 3  
18-10-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-2 Old Stars '77 - JO19-2   13 - 1  
18-10-2019 Doorbraak, De 19:50 JO19 A Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1   9 - 3  
18-10-2019 Doorbraak, De 20:40 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 NJD7 - 01   8 - 4  
18-10-2019 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Vios '79 - 06 Nwe Niedorp, ZVV - 04   1 - 2  
18-10-2019 Niedorphal 19:00 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Kaagvogels - 03     -    
18-10-2019 Niedorphal 19:50 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Autowaard - 01     -    
18-10-2019 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 01     -    
18-10-2019 Niedorphal 21:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Kreileroord - 01     -    
18-10-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-2   3 - 5  
18-10-2019 Molentocht 19:50 4e klasse Multitreffer, De - 01 Wieringermeer, CV - 01   4 - 4  
18-10-2019 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   3 - 3  
18-10-2019 Molentocht 21:30 7e klasse Cinemagnus - 01 VZV, ZVV - 03   6 - 1  
18-10-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 JVC - JO15-2   8 - 3  
18-10-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02   10 - 6  
18-10-2019 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Dirkshorn - 01   4 - 8  
18-10-2019 Harenkarspelhal 21:30 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Flevo - 02   6 - 2  
18-10-2019 Multitreffer 19:00 3e klasse Callantsoog - 02 VZV, ZVV - 02   3 - 9  
18-10-2019 Multitreffer 19:50 1e klasse By The Way Reclame - 01 Posthoorn, ZVV de - 02   1 - 2  
18-10-2019 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   1 - 3  
18-10-2019 Multitreffer 21:30 2e klasse Sparta '67 - 04 Succes/Prima Personeel - 04   5 - 3  
18-10-2019 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1   1 - 7  
18-10-2019 Veerburg 19:00 5e klasse A ZVAP - 01 Strip Studio Schagen - 01   3 - 9  
18-10-2019 Veerburg 19:50 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1   1 - 3  
18-10-2019 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Noord West Interieur - 01   10 - 4  
18-10-2019 Veerburg 21:30 4e klasse Sparta '67 - 05 Muggenburg, FC - 04     -    
18-10-2019 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-3   13 - 0  
18-10-2019 Wieringen 19:50 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 Schagen United - 02   6 - 3  
18-10-2019 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 Vesdo - 03   2 - 2  
28-10-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Vios '79 - Da 1     -    
28-10-2019 Groeneweghal 21:05 2e klasse FCS-United - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
28-10-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 Reiger Boys/Woest MO 13-1     -    
28-10-2019 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Vesdo - JO17-2     -    
28-10-2019 Spartahal 20:40 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
28-10-2019 Spartahal 21:30 8e klasse Muggenburg, FC - 05 A&M ICT Beheer - 02     -    
28-10-2019 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Kleine Sluis - JO17-1     -    
28-10-2019 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Klok, Cafe de - Da 1     -    
28-10-2019 Niedorphal 20:40 8e klasse Kaagvogels - 03 Flevo - 03     -    
28-10-2019 Niedorphal 21:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Sint Boys/Girls - 01     -    
28-10-2019 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
28-10-2019 Harenkarspelhal 20:05 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
28-10-2019 Harenkarspelhal 20:55 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Sparta '67 - Da 2     -    
28-10-2019 Veerburg 20:00 8e klasse ZVAP - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
28-10-2019 Veerburg 20:50 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Cinemagnus - 02     -    
28-10-2019 Brug, De 19:30 5e klasse B Zeemacht - 07 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
28-10-2019 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse B Succes/Mondzorg ACW - Da 3 Kreileroord - Da 1     -    
28-10-2019 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 Vrone - JO11-1     -    
29-10-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 DWOW - MO19-1     -    
29-10-2019 Groeneweghal 21:05 1e klasse Noord West Interieur - 01 Sparta '67 - 02     -    
29-10-2019 Doorbraak, De 19:00 JO15 Vios '79 - JO15-1 Schagen United - JO15-2     -    
29-10-2019 Doorbraak, De 19:50 JO19 B Vios '79 - JO19-2 VZV, ZVV - JO19-1     -    
29-10-2019 Doorbraak, De 20:40 1e klasse Vios '79 - 04 Kleine Sluis/Innovfoam - 02     -    
29-10-2019 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Bejo, FC - 01 By The Way Reclame - 02     -    
29-10-2019 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Winkel - Da 2     -    
29-10-2019 Zuiderzeehal 21:20 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Sparta '67 - Da 4     -    
29-10-2019 Niedorphal 20:00 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
29-10-2019 Niedorphal 20:50 3e klasse NJD7 - 01 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
29-10-2019 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Wieringermeer, CV - 04     -    
30-10-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Callantsoog - JO17-1     -    
30-10-2019 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Vesdo - Da 1     -    
30-10-2019 Spartahal 20:30 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Dirkshorn - Da 1     -    
30-10-2019 Spartahal 21:20 8e klasse Scagha '66 - 03 Vesdo - 04     -    
30-10-2019 Zuiderzeehal 20:00 5e klasse B Flevo - 02 Kaagvogels - 02     -    
30-10-2019 Zuiderzeehal 20:55 KNVB Dames 1e klasse DWOW - Da 1 DKM/By The Way - Da - 1     -    
30-10-2019 Multitreffer 19:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
30-10-2019 Multitreffer 20:50 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3     -    
30-10-2019 Multitreffer 21:30 3e klasse Callantsoog - 02 Muggenburg, FC - 03     -    
30-10-2019 Wieringen 20:45 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Sparta '67 - Da 3     -    
30-10-2019 Wieringen 21:35 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Zeemacht - 05     -    
30-10-2019 Quelderduyn 19:00 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Callantsoog - JO19-1     -    
31-10-2019 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Vesdo - JO17-1     -    
31-10-2019 Groeneweghal 19:50 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Salao '85/Regiobank - 02     -    
31-10-2019 Groeneweghal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Vesdo - 02     -    
31-10-2019 Groeneweghal 21:30 4e klasse FCS-United - 03 Vios '79 - 05     -    
31-10-2019 Niedorphal 20:00 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 Sparta '67 - 07     -    
31-10-2019 Niedorphal 20:50 6e klasse Winkel - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
31-10-2019 Niedorphal 21:40 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 FCS-United - 04     -    
31-10-2019 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Vesdo - Da 2     -    
31-10-2019 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Kleine Sluis - Da 2     -    
31-10-2019 Molentocht 21:20 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
01-11-2019 Groeneweghal 18:45 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO13-2     -    
01-11-2019 Groeneweghal 19:30 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Alkmaarsche Boys - 01     -    
01-11-2019 Groeneweghal 20:30 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Zeemacht - 01     -    
01-11-2019 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Vios '79 - JO17-1     -    
01-11-2019 Spartahal 19:50 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vesdo - 01     -    
01-11-2019 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Piroozi - 01     -    
01-11-2019 Spartahal 21:30 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Wieringermeer, CV - 03     -    
01-11-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 A Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Vesdo - JO19-2     -    
01-11-2019 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Piet Pann, ZVV - 01     -    
01-11-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 AZV - 01     -    
01-11-2019 Doorbraak, De 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Geelen, van - 01     -    
01-11-2019 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 By The Way Reclame - JO17-1     -    
01-11-2019 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse A DWOW - 03 Schagen United - 02     -    
01-11-2019 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Winkel - 01     -    
01-11-2019 Zuiderzeehal 21:40 3e klasse DWOW - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 04     -    
01-11-2019 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
01-11-2019 Niedorphal 19:50 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Old Stars '77 - JO19-2     -    
01-11-2019 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Kleine Sluis - 01     -    
01-11-2019 Niedorphal 21:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 By The Way Reclame - 01     -    
01-11-2019 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Succes/Oceanwide - JO17-1     -    
01-11-2019 Molentocht 19:50 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Kleine Sluis/Verheul - 03     -    
01-11-2019 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
01-11-2019 Molentocht 21:30 4e klasse Geelen, van - 02 Sparta '67 - 05     -    
01-11-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Zeemacht - JO17-1     -    
01-11-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Dirkshorn - 03     -    
01-11-2019 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Hovocubo - 02     -    
01-11-2019 Harenkarspelhal 21:40 2e klasse Autowaard - 01 Schagen United - 01     -    
01-11-2019 Multitreffer 19:00 JO15 JVC - JO15-2 Schagen United - JO15-1     -    
01-11-2019 Multitreffer 19:50 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Succes/Smit Instal. - JO17-2     -    
01-11-2019 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 03 Succes/The Athlete foot - 03     -    
01-11-2019 Multitreffer 21:30 4e klasse Multitreffer, De - 01 Muggenburg, FC - 04     -    
01-11-2019 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Schagen United - Da 4     -    
01-11-2019 Zijveld, 't 19:40 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Schagen United - Da 3     -    
01-11-2019 Zijveld, 't 20:30 7e klasse VZV, ZVV - 03 Salao '85/Regiobank - 03     -    
01-11-2019 Zijveld, 't 21:20 2e klasse VZV, ZVV - 01 Sparta '67 - 04     -    
01-11-2019 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Vesdo - JO19-1     -    
01-11-2019 Wieringen 19:50 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 ZVAP - 01     -    
01-11-2019 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
01-11-2019 Wieringen 21:30 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Sint Boys/Girls - 02     -    
04-11-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 Kleine Sluis - JO17-1     -    
04-11-2019 Spartahal 19:50 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Succes/Oceanwide - JO17-1     -    
04-11-2019 Spartahal 20:40 2e klasse FCS-United - 02 Kleine Sluis/Verheul - 03     -    
04-11-2019 Spartahal 21:30 6e klasse By The Way Reclame - 02 FCS-United - 05     -    
04-11-2019 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 VZV, ZVV - Da 1     -    
04-11-2019 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Schagen United - Da 3     -    
04-11-2019 Niedorphal 20:40 KNVB Dames 1e klasse Winkel - Da 1 Stedebroec s.v. - Da1     -    
04-11-2019 Niedorphal 21:30 5e klasse B Kaagvogels - 02 Wieringermeer, CV - 02     -    
04-11-2019 Harenkarspelhal 19:15 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
04-11-2019 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
04-11-2019 Harenkarspelhal 20:55 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
04-11-2019 Harenkarspelhal 21:45 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Succes/Burghout Design - 05     -    
04-11-2019 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-4     -    
05-11-2019 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Zeemacht - JO17-1     -    
05-11-2019 Groeneweghal 19:50 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 4     -    
05-11-2019 Groeneweghal 20:30 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
05-11-2019 Groeneweghal 21:20 8e klasse Cinemagnus - 02 Kaagvogels - 03     -    
05-11-2019 Doorbraak, De 19:00 JO15 Vios '79 - JO15-1 JVC - JO15-2     -    
05-11-2019 Doorbraak, De 19:50 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
05-11-2019 Doorbraak, De 20:40 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Schagen United - Da 1     -    
05-11-2019 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Bejo, FC - 01 Succes/De Kasteleen - 07     -    
05-11-2019 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse B Kreileroord - Da 1 Sparta '67 - Da 5     -    
05-11-2019 Zuiderzeehal 21:10 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Callantsoog - Da 1     -    
06-11-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Schagen United - JO13-1     -    
06-11-2019 Spartahal 19:50 6e klasse FCS-United - 04 Sint Boys/Girls - 02     -    
06-11-2019 Spartahal 20:40 8e klasse Scagha '66 - 03 ZVAP - 02     -    
06-11-2019 Spartahal 21:30 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Strip Studio Schagen - 01     -    
06-11-2019 Zuiderzeehal 20:00 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
06-11-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO19-1     -    
06-11-2019 Zuiderzeehal 21:45 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 WMC - Da 1     -    
06-11-2019 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-3     -    
06-11-2019 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Sparta '67 - Da 1     -    
06-11-2019 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 02 Kleine Sluis/Innovfoam - 02     -    
06-11-2019 Multitreffer 21:30 4e klasse Sparta '67 - 05 Multitreffer, De - 01     -    
06-11-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
06-11-2019 Veerburg 19:50 8e klasse Vesdo - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
06-11-2019 Veerburg 20:40 2e klasse Sparta '67 - 04 Zeemacht - 05     -    
06-11-2019 Veerburg 21:30 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 Succes/Kaan Transport - 08     -    
06-11-2019 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Schagen United - Da 2     -    
06-11-2019 Wieringen 21:35 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Winkel - Da 2     -    
06-11-2019 Quelderduyn 19:00 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Kleine Sluis - JO19-1     -    
07-11-2019 Groeneweghal 19:00 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3     -    
07-11-2019 Groeneweghal 19:40 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 Vios '79 - 05     -    
07-11-2019 Groeneweghal 20:30 4e klasse Muggenburg, FC - 04 FCS-United - 03     -    
07-11-2019 Groeneweghal 21:20 7e klasse All Stars, FC - 01 Sparta '67 - 06     -    
07-11-2019 Niedorphal 20:00 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Kreileroord - 01     -    
07-11-2019 Niedorphal 20:50 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
07-11-2019 Niedorphal 21:40 5e klasse A Kaagvogels - 01 Succes/La Dolce Vita - 06     -    
07-11-2019 Molentocht 20:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
07-11-2019 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 2 Succes/Mondzorg ACW - Da 3     -    
07-11-2019 Molentocht 21:30 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Vesdo - Da 1     -    
08-11-2019 Groeneweghal 19:00 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
08-11-2019 Groeneweghal 19:50 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 VZV, ZVV - 04     -    
08-11-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Piet Pann, ZVV - 01     -    
08-11-2019 Groeneweghal 21:30 7e klasse Cinemagnus - 01 Sparta '67 - 07     -    
08-11-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO15-1     -    
08-11-2019 Spartahal 19:55 KNVB JO17-1 Scagha '66 - JO17-1 Bergen - JO17-1     -    
08-11-2019 Spartahal 20:50 1e klasse Geelen, van - 01 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
08-11-2019 Spartahal 21:40 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Vios '79 - 06     -    
08-11-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Vios '79 - JO19-2     -    
08-11-2019 Doorbraak, De 19:50 JO19 A Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Vesdo - JO19-2     -    
08-11-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 01     -    
08-11-2019 Doorbraak, De 21:40 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
08-11-2019 Zuiderzeehal 19:00 5e klasse A DWOW - 03 Wieringermeer, CV - 03     -    
08-11-2019 Zuiderzeehal 19:50 8e klasse Flevo - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
08-11-2019 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Volendam, ZVV 03     -    
08-11-2019 Niedorphal 19:00 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Winkel - 02     -    
08-11-2019 Niedorphal 19:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Callantsoog - 02     -    
08-11-2019 Niedorphal 20:40 KNVB 1e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Flevo - 01     -    
08-11-2019 Niedorphal 21:40 7e klasse A&M ICT Beheer - 03 VZV, ZVV - 03     -    
08-11-2019 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Vios '79 - JO17-2     -    
08-11-2019 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1     -    
08-11-2019 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Salao '85/Regiobank - 01     -    
08-11-2019 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
08-11-2019 Harenkarspelhal 19:00 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Bibob, Kapsalon - 01     -    
08-11-2019 Harenkarspelhal 19:50 2e klasse Autowaard - 01 Muggenburg, FC - 01     -    
08-11-2019 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
08-11-2019 Harenkarspelhal 21:30 1e klasse Dirkshorn - 03 Noord West Interieur - 01     -    
08-11-2019 Multitreffer 19:00 JO17 1e klasse Sparta '67 - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
08-11-2019 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 03 Vios '79 - 04     -    
08-11-2019 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Nieuweboer, Arch.b. - 01     -    
08-11-2019 Multitreffer 21:40 1e klasse By The Way Reclame - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
08-11-2019 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
08-11-2019 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 Dirkshorn - 02     -    
08-11-2019 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Schagen United - 01     -    
08-11-2019 Wieringen 19:00 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Callantsoog - JO19-1     -    
08-11-2019 Wieringen 19:50 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
08-11-2019 Wieringen 20:40 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 WS - 02     -    
08-11-2019 Wieringen 21:40 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Salao '85/Regiobank - 02     -    
11-11-2019 Groeneweghal 20:15 Beker JO19 winn Salao '85/Regiobank - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
11-11-2019 Groeneweghal 21:00 Beker E Dames verl Schagen United - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
11-11-2019 Spartahal 19:00 Beker JO15 verl Schagen United - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
11-11-2019 Spartahal 19:45 Beker JO17 winn Salao '85/Regiobank - JO17-4 Vios '79 - JO17-3     -    
11-11-2019 Spartahal 20:30 Beker F Dames verl Schagen United - Da 4 Succes/Mondzorg ACW - Da 3     -    
11-11-2019 Spartahal 21:15 Beker C Heren verl Geelen, van - 02 Wieringermeer, CV - 01     -    
11-11-2019 Niedorphal 19:00 Beker C Heren winn Kaagvogels - 02 FCS-United - 03     -    
11-11-2019 Niedorphal 19:45 Beker B Heren verl Nwe Niedorp, ZVV - 04 Muggenburg, FC - 03     -    
11-11-2019 Niedorphal 20:40 KNVB Dames 1e klasse Winkel - Da 1 Marken - Da 1     -    
11-11-2019 Niedorphal 21:30 Beker D Heren verl A&M ICT Beheer - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
11-11-2019 Harenkarspelhal 19:00 Beker JO15 winn Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3 Schagen United - JO15-1     -    
11-11-2019 Harenkarspelhal 19:45 Beker D Heren winn Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Sparta '67 - 06     -    
11-11-2019 Harenkarspelhal 20:30 Beker E Dames winn Dirkshorn - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
11-11-2019 Harenkarspelhal 21:15 Beker D Heren winn Sint Boys/Girls - 02 Winkel - 02     -    
11-11-2019 Veerburg 20:00 Beker JO19 verl Kleine Sluis - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1     -    
11-11-2019 Veerburg 20:45 Beker A Heren verl Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Dirkshorn - 03     -    
11-11-2019 Veerburg 21:30 Beker C Heren verl ZVAP - 01 Zeemacht - 07     -    
11-11-2019 Wieringen 19:00 Beker JO17 winn Succes/Smit Instal. - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
12-11-2019 Groeneweghal 20:15 Beker E Dames verl Schagen United - Da 3 Sparta '67 - Da 3     -    
12-11-2019 Groeneweghal 20:55 Beker E Dames winn Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
12-11-2019 Groeneweghal 21:35 Beker D Heren winn All Stars, FC - 01 Flevo - 03     -    
12-11-2019 Doorbraak, De 19:00 Beker JO17 winn Vios '79 - JO17-1 Zeemacht - JO17-1     -    
12-11-2019 Doorbraak, De 19:45 Beker E Dames winn Vios '79 - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
12-11-2019 Doorbraak, De 20:30 Beker E Dames winn Klok, Cafe de - Da 1 DWOW - Da 3     -    
12-11-2019 Doorbraak, De 21:15 Beker C Heren winn Vios '79 - 05 Schagen United - 02     -    
12-11-2019 Zuiderzeehal 20:30 Beker E Dames winn DWOW - MO19-1 Sparta '67 - Da 4     -    
12-11-2019 Zuiderzeehal 21:15 Beker C Heren winn Wieringermeer, CV - 02 Flevo - 02     -    
13-11-2019 Spartahal 19:00 Beker JO17 verl Salao '85/Regiobank - JO17-3 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
13-11-2019 Spartahal 19:45 Beker JO17 verl Geveltje / Pand 5- JO17-1 Vesdo - JO17-1     -    
13-11-2019 Spartahal 20:30 Beker D Heren verl Cinemagnus - 02 VZV, ZVV - 04     -    
13-11-2019 Spartahal 21:15 Beker D Heren verl Muggenburg, FC - 05 ZVAP - 02     -    
13-11-2019 Zuiderzeehal 20:00 Beker JO17 verl Wieringermeer, CV - JO17-3 Sparta '67 - JO17-2     -    
13-11-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 WS - Da 3     -    
13-11-2019 Zuiderzeehal 21:40 Beker D Heren winn A&M ICT Beheer - 03 FCS-United - 05     -    
13-11-2019 Multitreffer 19:00 Beker JO17 verl Sparta '67 - JO17-1 Callantsoog - JO17-1     -    
13-11-2019 Multitreffer 19:45 Beker F Dames verl Sparta '67 - Da 5 Kleine Sluis - Da 2     -    
13-11-2019 Multitreffer 20:30 Beker A Heren winn Sparta '67 - 03 Noord West Interieur - 01     -    
13-11-2019 Multitreffer 21:15 Beker A Heren verl Sparta '67 - 02 Vios '79 - 04     -    
13-11-2019 Veerburg 19:45 Beker D Heren winn Kleine Sluis/Vledder - 06 Kreileroord - 01     -    
13-11-2019 Veerburg 20:30 Beker B Heren verl Kleine Sluis/Verheul - 03 VZV, ZVV - 02     -    
13-11-2019 Wieringen 20:45 Beker E Dames winn Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Callantsoog - Da 1     -    
13-11-2019 Wieringen 21:30 Beker D Heren winn Succes/De Kasteleen - 07 Wieringermeer, CV - 04     -    
14-11-2019 Niedorphal 20:00 Beker E Dames verl Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Kreileroord - Da 1     -    
14-11-2019 Niedorphal 20:45 Beker E Dames verl Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Sparta '67 - Da 1     -    
14-11-2019 Niedorphal 21:25 Beker F Dames winn Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Vesdo - Da 2     -    
14-11-2019 Molentocht 20:00 Beker F Dames winn Vesdo - Da 3 FCS-United - Da 1     -    
14-11-2019 Molentocht 20:45 Beker F Dames winn Vesdo - Da 1 FCS-United - Da 2     -    
14-11-2019 Molentocht 21:30 Beker D Heren verl Sparta '67 - 07 A&M ICT Beheer - 01     -    
15-11-2019 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO13-1     -    
15-11-2019 Groeneweghal 19:40 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Limmen - 01     -    
15-11-2019 Groeneweghal 20:45 Beker A Heren winn Posthoorn, ZVV de - 01 Salao '85/Regiobank - 01     -    
15-11-2019 Groeneweghal 21:30 Beker B Heren winn Salao '85/Regiobank - 02 Callantsoog - 02     -    
15-11-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Limmen - JO15-1     -    
15-11-2019 Spartahal 19:55 Beker JO19 winn Noord West Interieur - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
15-11-2019 Spartahal 20:40 Beker D Heren verl Salao '85/Regiobank - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
15-11-2019 Doorbraak, De 19:00 Beker JO19 winn Vios '79 - JO19-4 Vesdo - JO19-1     -    
15-11-2019 Doorbraak, De 19:45 Beker A Heren verl Vios '79 - 03 Geelen, van - 01     -    
15-11-2019 Doorbraak, De 20:30 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Hovocubo - 02     -    
15-11-2019 Doorbraak, De 21:30 Beker B Heren winn Vios '79 - 06 NJD7 - 01     -    
15-11-2019 Zuiderzeehal 19:00 Beker JO17 verl Wieringermeer, CV - JO17-1 Succes/Oceanwide - JO17-1     -    
15-11-2019 Zuiderzeehal 19:45 Beker B Heren winn DWOW - 02 Zeemacht - 05     -    
15-11-2019 Zuiderzeehal 20:30 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Vrone - 04     -    
15-11-2019 Zuiderzeehal 21:30 Beker C Heren verl DWOW - 03 Strip Studio Schagen - 01     -    
15-11-2019 Niedorphal 19:00 Beker JO17 winn Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
15-11-2019 Niedorphal 19:45 Beker A Heren winn Nwe Niedorp, ZVV - 02 Vesdo - 01     -    
15-11-2019 Niedorphal 20:30 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 01     -    
15-11-2019 Niedorphal 21:30 Beker B Heren winn Nwe Niedorp, ZVV - 03 Dirkshorn - 02     -    
15-11-2019 Molentocht 19:00 Beker JO17 winn Vesdo - JO17-2 Vios '79 - JO17-2     -    
15-11-2019 Molentocht 19:45 Beker D Heren winn By The Way Reclame - 02 Kaagvogels - 03     -    
15-11-2019 Molentocht 20:30 Beker A Heren winn Vesdo - 03 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
15-11-2019 Molentocht 21:15 Beker D Heren verl Cinemagnus - 01 Succes/Kaan Transport - 08     -    
15-11-2019 Harenkarspelhal 19:00 Beker JO19 winn Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
15-11-2019 Harenkarspelhal 19:45 Beker B Heren winn Autowaard - 01 Succes/Prima Personeel - 04     -    
15-11-2019 Harenkarspelhal 20:30 Beker A Heren verl Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Succes/The Athlete foot - 03     -    
15-11-2019 Harenkarspelhal 21:15 Beker C Heren verl Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Succes/Burghout Design - 05     -    
15-11-2019 Zijveld, 't 19:00 Beker JO19 verl VZV, ZVV - JO19-1 Vesdo - JO19-2     -    
15-11-2019 Zijveld, 't 19:45 Beker E Dames verl VZV, ZVV - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
15-11-2019 Zijveld, 't 20:30 Beker B Heren verl VZV, ZVV - 01 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
15-11-2019 Wieringen 19:00 Beker JO19 verl Succes/De Kasteleen - JO19-2 Callantsoog - JO19-1     -    
15-11-2019 Wieringen 19:45 Beker A Heren winn Succes/Gebr. de Visser - 02 FCS-United - 01     -    
15-11-2019 Wieringen 20:30 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Vrone - 02     -    
15-11-2019 Wieringen 21:30 Beker C Heren winn Succes/La Dolce Vita - 06 Sparta '67 - 05     -    
18-11-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 3e klasse A FCS-United - Da 1 Vesdo - Da 3     -    
18-11-2019 Groeneweghal 20:55 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Sparta '67 - Da 2     -    
18-11-2019 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-3     -    
18-11-2019 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Sparta '67 - JO17-2     -    
18-11-2019 Spartahal 20:40 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
18-11-2019 Spartahal 21:30 6e klasse FCS-United - 05 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
18-11-2019 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 VZV, ZVV - Da 2     -    
18-11-2019 Niedorphal 19:40 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Dirkshorn - Da 1     -    
18-11-2019 Niedorphal 20:30 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
18-11-2019 Niedorphal 21:20 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 Bejo, FC - 01     -    
18-11-2019 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Schagen United - Da 4     -    
18-11-2019 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Dirkshorn - 03     -    
18-11-2019 Veerburg 21:30 8e klasse ZVAP - 02 Flevo - 03     -    
18-11-2019 Brug, De 19:30 5e klasse B Zeemacht - 07 Kaagvogels - 02     -    
18-11-2019 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse B Succes/Mondzorg ACW - Da 3 FCS-United - Da 2     -    
19-11-2019 Groeneweghal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 WS - JO13-1     -    
19-11-2019 Groeneweghal 19:50 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Sparta '67 - JO17-1     -    
19-11-2019 Groeneweghal 20:40 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Sparta '67 - 04     -    
19-11-2019 Groeneweghal 21:30 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Wieringermeer, CV - 04     -    
19-11-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Succes/Oceanwide - JO17-1     -    
19-11-2019 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Vios '79 - 06 NJD7 - 01     -    
19-11-2019 Doorbraak, De 20:40 1e klasse Vios '79 - 04 Sparta '67 - 02     -    
19-11-2019 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 DWOW - 02     -    
19-11-2019 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 VZV, ZVV - Da 1     -    
19-11-2019 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 DWOW - Da 3     -    
19-11-2019 Niedorphal 20:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Scagha '66 - 03     -    
19-11-2019 Niedorphal 21:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
20-11-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Vios '79 - JO17-3     -    
20-11-2019 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
20-11-2019 Spartahal 20:40 2e klasse FCS-United - 02 Zeemacht - 05     -    
20-11-2019 Spartahal 21:30 4e klasse Muggenburg, FC - 04 Geelen, van - 02     -    
20-11-2019 Zuiderzeehal 20:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-3 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
20-11-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Zeemacht - Da 1     -    
20-11-2019 Zuiderzeehal 21:45 8e klasse Kreileroord - 01 Vesdo - 04     -    
20-11-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Callantsoog - JO17-1     -    
20-11-2019 Veerburg 19:50 5e klasse A ZVAP - 01 DWOW - 03     -    
20-11-2019 Veerburg 20:40 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 Autowaard - 01     -    
20-11-2019 Veerburg 21:30 7e klasse Kleine Sluis/Vledder - 06 Sparta '67 - 07     -    
20-11-2019 Wieringen 20:45 JO19 A Succes/S. de Koning - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1     -    
20-11-2019 Wieringen 21:35 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 Piet Pann, ZVV - 02     -    
21-11-2019 Groeneweghal 19:00 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Vios '79 - Da 1     -    
21-11-2019 Groeneweghal 19:50 1e klasse Noord West Interieur - 01 By The Way Reclame - 01     -    
21-11-2019 Groeneweghal 20:40 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Succes/The Athlete foot - 03     -    
21-11-2019 Groeneweghal 21:30 7e klasse All Stars, FC - 01 VZV, ZVV - 04     -    
21-11-2019 Niedorphal 19:00 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Scagha '66 - JO17-2     -    
21-11-2019 Niedorphal 19:50 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Cinemagnus - 02     -    
21-11-2019 Niedorphal 20:40 8e klasse Kaagvogels - 03 A&M ICT Beheer - 02     -    
21-11-2019 Niedorphal 21:30 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 VZV, ZVV - 02     -    
21-11-2019 Molentocht 20:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Zeemacht - JO17-1     -    
21-11-2019 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 1 Sparta '67 - Da 6     -    
21-11-2019 Molentocht 21:30 2e klasse Schagen United - 01 Succes/Prima Personeel - 04     -    
22-11-2019 Groeneweghal 18:45 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Lesley Boys - JO13-1     -    
22-11-2019 Groeneweghal 19:30 KNVB 1e klasse A Scagha '66 - 02 Alkmaarsche Boys - 01     -    
22-11-2019 Groeneweghal 20:30 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Vennewater, HZV het - 01     -    
22-11-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 Veerhuys, HV - JO11-1     -    
22-11-2019 Spartahal 19:50 Hoofdklasse Piroozi - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02     -    
22-11-2019 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
22-11-2019 Spartahal 21:30 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Muggenburg, FC/Solidair - 02     -    
22-11-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
22-11-2019 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Vesdo - 01     -    
22-11-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse B Vios '79/Gomes NH - 02 Koedijk - 01     -    
22-11-2019 Doorbraak, De 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Sparta '67 - 03     -    
22-11-2019 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Vesdo - JO17-2     -    
22-11-2019 Zuiderzeehal 19:50 4e klasse Wieringermeer, CV - 01 FCS-United - 03     -    
22-11-2019 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Vennewater, HZV het - 03     -    
22-11-2019 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 Kaagvogels - 01     -    
22-11-2019 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 By The Way Reclame - JO17-1     -    
22-11-2019 Niedorphal 19:50 6e klasse Winkel - 02 By The Way Reclame - 02     -    
22-11-2019 Niedorphal 20:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Geelen, van - 01     -    
22-11-2019 Niedorphal 21:30 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 JVC -02     -    
22-11-2019 Molentocht 19:00 JO19 A Vesdo - JO19-2 Old Stars '77 - JO19-1     -    
22-11-2019 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
22-11-2019 Molentocht 20:40 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
22-11-2019 Molentocht 21:30 7e klasse Cinemagnus - 01 Salao '85/Regiobank - 03     -    
22-11-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Schagen United - JO15-2     -    
22-11-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Vesdo - 02     -    
22-11-2019 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Vios '79/Gomes NH - 01     -    
22-11-2019 Harenkarspelhal 21:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 FCS-United - 01     -    
22-11-2019 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Vesdo - Da 2     -    
22-11-2019 Multitreffer 19:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 DWOW - Da 4     -    
22-11-2019 Multitreffer 20:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
22-11-2019 Zijveld, 't 19:00 JO19 B VZV, ZVV - JO19-1 Kleine Sluis - JO19-1     -    
22-11-2019 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1     -    
22-11-2019 Wieringen 19:50 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Sint Boys/Girls - 01     -    
22-11-2019 Wieringen 20:40 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 FCS-United - 04     -    
25-11-2019 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Scagha '66 - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-2     -    
25-11-2019 Spartahal 19:50 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 DWOW - Da 4     -    
25-11-2019 Spartahal 20:40 Dames 3e klasse B FCS-United - Da 2 Sparta '67 - Da 5     -    
25-11-2019 Spartahal 21:20 1e klasse Geelen, van - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 03     -    
25-11-2019 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Kleine Sluis - Da 2     -    
25-11-2019 Niedorphal 19:40 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 DWOW - Da 3     -    
25-11-2019 Niedorphal 20:30 5e klasse A Kaagvogels - 01 Schagen United - 02     -    
25-11-2019 Niedorphal 21:20 5e klasse B Kaagvogels - 02 Succes/Burghout Design - 05     -    
25-11-2019 Harenkarspelhal 19:15 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Schagen United - Da 2     -    
25-11-2019 Harenkarspelhal 20:05 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Muggenburg, FC - 03     -    
25-11-2019 Harenkarspelhal 20:55 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Sint Boys/Girls - 01     -    
25-11-2019 Brug, De 19:30 2e klasse Zeemacht - 05 Salao '85/Regiobank - 02     -    
25-11-2019 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
26-11-2019 Groeneweghal 20:15 JO19 A Noord West Interieur - JO19-1 Succes/S. de Koning - JO19-1     -    
26-11-2019 Groeneweghal 21:05 4e klasse FCS-United - 03 Sparta '67 - 05     -    
26-11-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
26-11-2019 Doorbraak, De 19:50 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1     -    
26-11-2019 Doorbraak, De 20:40 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
26-11-2019 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Vios '79 - 06 DWOW - 02     -    
27-11-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Wieringermeer, CV - JO17-3     -    
27-11-2019 Spartahal 19:50 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 Kleine Sluis/Verheul - 03     -    
27-11-2019 Spartahal 20:40 8e klasse Scagha '66 - 03 Kreileroord - 01     -    
27-11-2019 Spartahal 21:30 8e klasse Cinemagnus - 02 Flevo - 03     -    
27-11-2019 Zuiderzeehal 20:00 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Kleine Sluis - Da 1     -    
27-11-2019 Zuiderzeehal 20:50 5e klasse A DWOW - 03 Strip Studio Schagen - 01     -    
27-11-2019 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse B Flevo - 02 Wieringermeer, CV - 02     -    
27-11-2019 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Kleine Sluis - JO17-1     -    
27-11-2019 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 FCS-United - Da 1     -    
27-11-2019 Multitreffer 20:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
27-11-2019 Multitreffer 21:20 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Schagen United - Da 1     -    
27-11-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
27-11-2019 Veerburg 19:50 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Vios '79 - JO19-4     -    
27-11-2019 Veerburg 20:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Winkel - Da 2     -    
27-11-2019 Veerburg 21:30 2e klasse Sparta '67 - 04 Schagen United - 01     -    
27-11-2019 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
27-11-2019 Wieringen 21:35 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
27-11-2019 Sportlaan 19:30 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 VZV, ZVV - JO19-1     -    
28-11-2019 Groeneweghal 19:00 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Vesdo - Da 1     -    
28-11-2019 Groeneweghal 19:40 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 ZVAP - 01     -    
28-11-2019 Groeneweghal 20:30 6e klasse FCS-United - 05 FCS-United - 04     -    
28-11-2019 Groeneweghal 21:20 7e klasse All Stars, FC - 01 Sparta '67 - 07     -    
28-11-2019 Niedorphal 20:00 8e klasse Wieringermeer, CV - 04 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
28-11-2019 Niedorphal 20:50 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 ZVAP - 02     -    
28-11-2019 Niedorphal 21:40 6e klasse Winkel - 02 Bejo, FC - 01     -    
28-11-2019 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse B Vesdo - Da 4 Succes/Mondzorg ACW - Da 3     -    
28-11-2019 Molentocht 20:40 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Sparta '67 - Da 4     -    
28-11-2019 Molentocht 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
29-11-2019 Groeneweghal 19:00 7e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Kleine Sluis/Vledder - 06     -    
29-11-2019 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vios '79 - 03     -    
29-11-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Dirkshorn - 01     -    
29-11-2019 Groeneweghal 21:30 7e klasse Cinemagnus - 01 A&M ICT Beheer - 03     -    
29-11-2019 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-2 Schagen United - JO15-1     -    
29-11-2019 Spartahal 19:50 Hoofdklasse Piroozi - 01 Vesdo - 01     -    
29-11-2019 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
29-11-2019 Spartahal 21:30 4e klasse Geelen, van - 02 Wieringermeer, CV - 01     -    
29-11-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-2 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
29-11-2019 Doorbraak, De 19:50 2e klasse Autowaard - 01 FCS-United - 02     -    
29-11-2019 Doorbraak, De 20:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Vios '79 - 04     -    
29-11-2019 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 05 Muggenburg, FC - 04     -    
29-11-2019 Niedorphal 19:00 JO19 B Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Vesdo - JO19-1     -    
29-11-2019 Niedorphal 19:50 5e klasse A Wieringermeer, CV - 03 Succes/La Dolce Vita - 06     -    
29-11-2019 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 F.C. de Ark - 01     -    
29-11-2019 Niedorphal 21:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 05     -    
29-11-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-3     -    
29-11-2019 Molentocht 19:50 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Vesdo - JO19-2     -    
29-11-2019 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 02 Noord West Interieur - 01     -    
29-11-2019 Molentocht 21:30 8e klasse Vesdo - 04 Muggenburg, FC - 05     -    
29-11-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
29-11-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Sparta '67 - 02     -    
29-11-2019 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Vesdo - 03     -    
29-11-2019 Harenkarspelhal 21:30 3e klasse Dirkshorn - 02 Bibob, Kapsalon - 01     -    
29-11-2019 Multitreffer 19:00 JO17 1e klasse Sparta '67 - JO17-1 Vios '79 - JO17-2     -    
29-11-2019 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 03 Posthoorn, ZVV de - 02     -    
29-11-2019 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 DWOW - 01     -    
29-11-2019 Multitreffer 21:40 1e klasse By The Way Reclame - 01 Kleine Sluis/Innovfoam - 02     -    
29-11-2019 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Vesdo - Da 3     -    
29-11-2019 Zijveld, 't 19:40 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Klok, Cafe de - Da 1     -    
29-11-2019 Zijveld, 't 20:30 2e klasse VZV, ZVV - 01 Muggenburg, FC - 01     -    
29-11-2019 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse Succes/Oceanwide - JO17-1 Vesdo - JO17-1     -    
29-11-2019 Wieringen 19:50 2e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
29-11-2019 Wieringen 20:40 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02     -    
29-11-2019 Wieringen 21:30 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 By The Way Reclame - 02     -    
29-11-2019 Sportlaan 19:30 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1     -    
02-12-2019 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Schagen United - Da 2 Sparta '67 - Da 1     -    
02-12-2019 Groeneweghal 21:05 Dames 2e klasse Schagen United - Da 3 Sparta '67 - Da 3     -    
02-12-2019 Spartahal 19:00 JO15 Schagen United - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1     -    
02-12-2019 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Geveltje / Pand 5- JO17-1 By The Way Reclame - JO17-1     -    
02-12-2019 Spartahal 20:40 Dames 1e klasse Schagen United - Da 1 Dirkshorn - Da 2     -    
02-12-2019 Spartahal 21:30 4e klasse FCS-United - 03 Muggenburg, FC - 04     -    
02-12-2019 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Winkel - Da 2     -    
02-12-2019 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1     -    
02-12-2019 Niedorphal 20:40 KNVB Dames 1e klasse Winkel - Da 1 Lutjebroek - Da 2     -    
02-12-2019 Niedorphal 21:30 5e klasse B Wieringermeer, CV - 02 Flevo - 02     -    
02-12-2019 Veerburg 20:00 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Dirkshorn - Da 1     -    
02-12-2019 Veerburg 20:50 8e klasse Kleine Sluis/Kerkhof - 07 Vesdo - 04     -    
02-12-2019 Veerburg 21:40 5e klasse A ZVAP - 01 Wieringermeer, CV - 03     -    
02-12-2019 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Succes/Oceanwide - JO17-1     -    
03-12-2019 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Vios '79 - JO17-1     -    
03-12-2019 Groeneweghal 19:50 2e klasse Muggenburg, FC/Solidair - 02 FCS-United - 02     -    
03-12-2019 Groeneweghal 20:40 6e klasse FCS-United - 05 Bejo, FC - 01     -    
03-12-2019 Groeneweghal 21:30 5e klasse A Schagen United - 02 Piet Pann, ZVV - 02     -    
03-12-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Scagha '66 - JO17-2     -    
03-12-2019 Doorbraak, De 19:50 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2     -    
03-12-2019 Doorbraak, De 20:40 6e klasse Sint Boys/Girls - 02 By The Way Reclame - 02     -    
03-12-2019 Doorbraak, De 21:30 3e klasse Vios '79 - 06 Dirkshorn - 02     -    
03-12-2019 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Callantsoog - Da 1     -    
03-12-2019 Zuiderzeehal 21:20 8e klasse Kreileroord - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 06     -    
03-12-2019 Niedorphal 20:00 Dames 3e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 FCS-United - Da 1     -    
03-12-2019 Niedorphal 20:40 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 DWOW - Da 4     -    
03-12-2019 Niedorphal 21:30 8e klasse Kaagvogels - 03 Wieringermeer, CV - 04     -    
04-12-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-3 Succes/Smit Instal. - JO17-2     -    
04-12-2019 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Salao '85/Regiobank - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
04-12-2019 Spartahal 20:40 Dames 3e klasse A Schagen United - Da 4 Vesdo - Da 3     -    
04-12-2019 Spartahal 21:20 8e klasse Muggenburg, FC - 05 Scagha '66 - 03     -    
04-12-2019 Zuiderzeehal 20:00 Dames 1e klasse DWOW - MO19-1 Zoonen, Slagerij van - Da 1     -    
04-12-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 AZV - Da 2     -    
04-12-2019 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 A&M ICT Beheer - 02     -    
04-12-2019 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Vesdo - Da 4     -    
04-12-2019 Multitreffer 19:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 4 VZV, ZVV - Da 1     -    
04-12-2019 Multitreffer 20:30 7e klasse Sparta '67 - 06 A&M ICT Beheer - 03     -    
04-12-2019 Multitreffer 21:20 7e klasse Sparta '67 - 07 VZV, ZVV - 03     -    
04-12-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse Kleine Sluis - JO17-1 Vios '79 - JO17-3     -    
04-12-2019 Veerburg 19:50 Dames 3e klasse A Kleine Sluis - Da 2 Vesdo - Da 1     -    
04-12-2019 Veerburg 20:40 1e klasse Kleine Sluis/Innovfoam - 02 Vesdo - 02     -    
04-12-2019 Brug, De 21:00 2e klasse Zeemacht - 05 Autowaard - 01     -    
04-12-2019 Wieringen 20:45 5e klasse A Succes/La Dolce Vita - 06 DWOW - 03     -    
04-12-2019 Wieringen 21:35 5e klasse B Succes/Burghout Design - 05 Kaagvogels - 02     -    
06-12-2019 Groeneweghal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Vrone - JO13-1     -    
06-12-2019 Groeneweghal 19:50 1e klasse Noord West Interieur - 01 Geelen, van - 01     -    
06-12-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Vios '79 - 03     -    
06-12-2019 Groeneweghal 21:30 1e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 04     -    
06-12-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO17-1 Scagha '66 - JO17-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO17-1     -    
06-12-2019 Spartahal 19:55 2e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Schagen United - 01     -    
06-12-2019 Spartahal 20:45 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Bibob, Kapsalon - 01     -    
06-12-2019 Spartahal 21:35 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Kaagvogels - 01     -    
06-12-2019 Doorbraak, De 19:00 JO19 B Vios '79 - JO19-4 Old Stars '77 - JO19-2     -    
06-12-2019 Doorbraak, De 19:50 4e klasse Vios '79 - 05 Multitreffer, De - 01     -    
06-12-2019 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Volendam, ZVV 02     -    
06-12-2019 Doorbraak, De 21:40 5e klasse B Sint Boys/Girls - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 05     -    
06-12-2019 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-2 Sparta '67 - JO17-2     -    
06-12-2019 Zuiderzeehal 19:50 JO17 1e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1     -    
06-12-2019 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Vrone - 01     -    
06-12-2019 Zuiderzeehal 21:40 3e klasse DWOW - 02 Vos, Bouwbedrijf - 01     -    
06-12-2019 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Vesdo - JO17-2     -    
06-12-2019 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Sparta '67 - 03     -    
06-12-2019 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 LZVV/Sport 2000 - 02     -    
06-12-2019 Niedorphal 21:40 3e klasse NJD7 - 01 Callantsoog - 02     -    
06-12-2019 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Callantsoog - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-3     -    
06-12-2019 Molentocht 19:50 JO19 B Vesdo - JO19-1 Kleine Sluis - JO19-1     -    
06-12-2019 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 03 Vesdo - 01     -    
06-12-2019 Molentocht 21:30 8e klasse Cinemagnus - 02 ZVAP - 02     -    
06-12-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO19 B Ruif, Zvv de/Zohip - JO19-1 Vios '79 - JO19-2     -    
06-12-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Vios '79 - 04     -    
06-12-2019 Harenkarspelhal 20:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Succes/The Athlete foot - 03     -    
06-12-2019 Harenkarspelhal 21:30 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 FCS-United - 04     -    
06-12-2019 Multitreffer 19:00 JO19 A Callantsoog - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1     -    
06-12-2019 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 02 By The Way Reclame - 01     -    
06-12-2019 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Volendam, ZVV 03     -    
06-12-2019 Multitreffer 21:40 2e klasse Sparta '67 - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 03     -    
06-12-2019 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 Sparta '67 - Da 6     -    
06-12-2019 Zijveld, 't 19:40 7e klasse VZV, ZVV - 04 Cinemagnus - 01     -    
06-12-2019 Zijveld, 't 20:30 2e klasse VZV, ZVV - 01 Kleine Sluis/Verheul - 03     -    
06-12-2019 Wieringen 19:00 JO19 B Succes/De Kasteleen - JO19-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1     -    
06-12-2019 Wieringen 19:50 Hoofdklasse Succes/Gebr. de Visser - 02 Piet Pann, ZVV - 01     -    
06-12-2019 Wieringen 20:40 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Team Alkmaar/Sportstars - 01     -    
06-12-2019 Wieringen 21:40 6e klasse Succes/De Kasteleen - 07 A&M ICT Beheer - 01     -    
09-12-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 M.A.R.L.E.N.E, FC - JO11-1     -    
09-12-2019 Spartahal 19:40 KNVB JO13 1e klasse Schagen United - JO13-1 Vrone - JO13-1     -    
09-12-2019 Spartahal 20:30 3e klasse Muggenburg, FC - 03 VZV, ZVV - 02     -    
09-12-2019 Spartahal 21:20 5e klasse A Schagen United - 02 DWOW - 03     -    
09-12-2019 Harenkarspelhal 19:15 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Salao '85/Regiobank - Da 1     -    
09-12-2019 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 DWOW - MO19-1     -    
09-12-2019 Harenkarspelhal 20:55 3e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Dirkshorn - 02     -    
09-12-2019 Harenkarspelhal 21:45 5e klasse B Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Sint Boys/Girls - 01     -    
09-12-2019 Veerburg 20:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1     -    
09-12-2019 Veerburg 20:50 8e klasse ZVAP - 02 Kreileroord - 01     -    
09-12-2019 Brug, De 19:30 5e klasse B Zeemacht - 07 Wieringermeer, CV - 02     -    
09-12-2019 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes/Smit Instal. - JO17-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1     -    
10-12-2019 Groeneweghal 20:15 2e klasse Schagen United - 01 Zeemacht - 05     -    
10-12-2019 Groeneweghal 21:05 5e klasse A Piet Pann, ZVV - 02 Kaagvogels - 01     -    
10-12-2019 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Geveltje / Pand 5- JO17-1     -    
10-12-2019 Doorbraak, De 19:50 Dames 1e klasse Vios '79 - Da 1 Kleine Sluis - Da 1     -    
10-12-2019 Doorbraak, De 20:40 3e klasse Vios '79 - 06 Bibob, Kapsalon - 01     -    
10-12-2019 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Bejo, FC - 01 Sint Boys/Girls - 02     -    
10-12-2019 Niedorphal 20:00 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Schagen United - Da 3     -    
10-12-2019 Niedorphal 20:50 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Schagen United - Da 2     -    
10-12-2019 Niedorphal 21:40 8e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Muggenburg, FC - 05     -    
11-12-2019 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-4 Wieringermeer, CV - JO17-2     -    
11-12-2019 Spartahal 19:50 8e klasse Scagha '66 - 03 Kleine Sluis/Kerkhof - 07     -    
11-12-2019 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Succes/Gebr. de Visser - 02     -    
11-12-2019 Spartahal 21:30 6e klasse By The Way Reclame - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 06     -    
11-12-2019 Zuiderzeehal 20:00 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Klok, Cafe de - Da 1     -    
11-12-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 RTC '72 - Da 1     -    
11-12-2019 Multitreffer 19:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Schagen United - Da 1     -    
11-12-2019 Multitreffer 20:50 Dames 3e klasse A Sparta '67 - Da 6 Schagen United - Da 4     -    
11-12-2019 Multitreffer 21:30 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2     -    
11-12-2019 Veerburg 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Callantsoog - JO17-1     -    
11-12-2019 Veerburg 19:50 JO19 B Kleine Sluis - JO19-1 Succes/De Kasteleen - JO19-2     -    
11-12-2019 Veerburg 20:40 2e klasse Kleine Sluis/Verheul - 03 Succes/Prima Personeel - 04     -    
11-12-2019 Veerburg 21:30 5e klasse A ZVAP - 01 Succes/La Dolce Vita - 06     -    
11-12-2019 Wieringen 20:45 Dames 2e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Sparta '67 - Da 4     -    
11-12-2019 Wieringen 21:35 1e klasse Succes/The Athlete foot - 03 Noord West Interieur - 01     -    
11-12-2019 Quelderduyn 19:30 JO19 B Old Stars '77 - JO19-2 Vesdo - JO19-1     -    
11-12-2019 Quelderduyn 20:20 JO19 A Old Stars '77 - JO19-1 Noord West Interieur - JO19-1     -    
12-12-2019 Niedorphal 19:00 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 NJD7 - 01     -    
12-12-2019 Niedorphal 19:50 6e klasse A&M ICT Beheer - 01 FCS-United - 05     -    
12-12-2019 Niedorphal 20:40 6e klasse Winkel - 02 Succes/De Kasteleen - 07     -    
12-12-2019 Niedorphal 21:30 8e klasse A&M ICT Beheer - 02 Cinemagnus - 02     -    
12-12-2019 Molentocht 20:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1     -    
12-12-2019 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse A Vesdo - Da 3 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3     -    
12-12-2019 Molentocht 21:35 Dames 2e klasse Callantsoog - Da 1 Dirk Barten, Hyundai - Da 1     -    
13-12-2019 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Volendam, ZVV - JO13-1     -    
13-12-2019 Groeneweghal 19:40 JO19 A Salao '85/Regiobank - JO19-1 Vesdo - JO19-2     -    
13-12-2019 Groeneweghal 20:30 Hoofdklasse Piet Pann, ZVV - 01 Vesdo - 03     -    
13-12-2019 Groeneweghal 21:20 2e klasse Muggenburg, FC - 01 Sparta '67 - 04     -    
13-12-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO15-1 Scagha '66 - JO15-1 Kondo Budjang FC - JO15-1     -