wedstrijden :    (2597)       vet=definitief, cursief=concept

datum sporthal competitie team
   
datum sporthal tijd competitie team thuis team uit uitslag  
03-09-2018 Groeneweghal 20:15 Beker G dames FCS-United - Da 1 Vesdo - Da 3   1 - 2  
03-09-2018 Groeneweghal 20:55 Beker F Dames Dirk Barten, Hyundai - Da 1 VZV, ZVV - Da 1   2 - 3  
03-09-2018 Spartahal 19:00 Beker J JO15 Scagha '66 - JO15-2 SRC - JO15-1   4 - 0  
03-09-2018 Spartahal 19:45 Beker F Dames Geveltje, FC 't - Da 2 Schagen, VV - MO17-1   2 - 3  
03-09-2018 Spartahal 20:30 Beker F Dames Schagen, VV - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   1 - 3  
03-09-2018 Spartahal 21:15 Beker D Heren FCS-United - 04 Wieringermeer, CV - 04   3 - 2  
03-09-2018 Harenkarspelhal 19:15 Beker J JO15 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Scagha '66 - JO15-1   0 - 11  
03-09-2018 Harenkarspelhal 20:00 Beker I JO 17 Vios '79 - JO17-4 DWOW - JO17-2   3 - 4  
03-09-2018 Harenkarspelhal 20:45 Beker A Heren Vios '79 - JO19-2 Sparta '67 - JO19-1 vervallen   0 - 4  
03-09-2018 Harenkarspelhal 21:30 Beker D Heren Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Succes/La Dolce Vita - 06   1 - 2  
03-09-2018 Multitreffer 19:00 Beker J JO15 Sparta '67 - JO15-1 SRC - JO15-3   7 - 0  
03-09-2018 Multitreffer 19:45 Beker F Dames Callantsoog - Da 1 VZV, ZVV - Da 3   0 - 2  
03-09-2018 Multitreffer 20:30 Beker F Dames Sparta '67 - Da 1 Flevo - Da 1   2 - 3  
03-09-2018 Veerburg 19:00 Beker I JO 17 Breezand, ZVV - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1   1 - 2  
03-09-2018 Veerburg 19:45 Beker A Heren Breezand, ZVV - JO19-1 Flevo - JO19-1   7 - 4  
03-09-2018 Wieringen 19:00 Beker J JO15 Succes/Smit Instal - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-1   1 - 8  
04-09-2018 Groeneweghal 20:15 Beker E Heren All Stars, FC - 01 VZV, ZVV - 04   2 - 3  
04-09-2018 Groeneweghal 21:00 Beker E Heren Muggenburg, FC - 04 Scagha '66 - 03   4 - 3  
04-09-2018 Doorbraak, De 19:00 Beker J JO15 Vios '79 - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1   2 - 8  
04-09-2018 Doorbraak, De 19:45 Beker F Dames Klok, Cafe de - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   3 - 0  
04-09-2018 Doorbraak, De 20:30 Beker C Heren Vios '79 - 05 DWOW - 02   0 - 3  
04-09-2018 Doorbraak, De 21:15 Beker E Heren Real Deception, FC - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 07   3 - 0  
04-09-2018 Zuiderzeehal 20:30 Beker G dames DWOW - Da 5 VZV, ZVV - Da 2   7 - 3  
04-09-2018 Zuiderzeehal 21:15 Beker E Heren Flevo - 03 Sparta '67 - 07   2 - 9  
04-09-2018 Niedorphal 19:00 Beker J JO15 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Wieringermeer, CV - JO15-1   2 - 6  
04-09-2018 Niedorphal 19:45 Beker F Dames Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   4 - 0  
04-09-2018 Niedorphal 20:30 Beker E Heren Nwe Niedorp, ZVV - 06 Rison, ZVV - 01   2 - 4  
04-09-2018 Niedorphal 21:15 Beker C Heren NJD7 - 01 SRC - 03   1 - 3  
05-09-2018 Spartahal 19:00 Beker J JO15 Salao '85/Regiobank - JO15-2 SRC - JO15-4   2 - 1  
05-09-2018 Spartahal 19:45 Beker F Dames Dirkshorn - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   5 - 2  
05-09-2018 Spartahal 20:30 Beker D Heren Sint Boys/Girls - 02 SRC - 02   3 - 2  
05-09-2018 Spartahal 21:15 Beker C Heren FCS-United - 03 Succes/Prima Personeel - 04   2 - 3  
05-09-2018 Zuiderzeehal 20:00 Beker G dames Flevo - Da 2 Vesdo - Da 1   5 - 2  
05-09-2018 Zuiderzeehal 20:45 Beker D Heren Wieringermeer, CV - 05 By The Way Reclame - 02   5 - 7  
05-09-2018 Zuiderzeehal 21:25 KNVB Beker 05 DWOW - Da 2 Zeemacht - Da 2   1 - 8  
05-09-2018 Multitreffer 19:00 Beker G dames Sparta '67 - Da 4 Kleine Sluis - Da 2   4 - 1  
05-09-2018 Multitreffer 19:45 Beker F Dames Sparta '67 - Da 3 Dirkshorn - Da 2   3 - 4  
05-09-2018 Multitreffer 20:30 Beker E Heren Sparta '67 - 06 Kaagvogels - 03   5 - 3  
05-09-2018 Multitreffer 21:10 Beker D Heren Kaagvogels - 02 Vios '79 - 07   7 - 1  
05-09-2018 Wieringen 20:45 Beker G dames Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Kaagvogels - Da 1   11 - 4  
05-09-2018 Wieringen 21:30 Beker E Heren Succes/Kaan Transport - 08 FCS-United - 05   3 - 4  
06-09-2018 Groeneweghal 19:00 Beker J JO15 SRC - JO15-2 Sparta '67 - JO15-2   1 - 0  
06-09-2018 Groeneweghal 19:45 Beker G dames Sint Boys/Girls - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 4   0 - 10  
06-09-2018 Groeneweghal 20:30 Beker D Heren Wieringermeer, CV - 03 Flevo - 02   8 - 3  
06-09-2018 Groeneweghal 21:15 Beker D Heren A&M ICT Beheer - 01 Wieringermeer, CV - 07   4 - 3  
06-09-2018 Zuiderzeehal 19:00 Beker F Dames DWOW - MO17-1 Sparta '67 - Da 2   6 - 2  
06-09-2018 Zuiderzeehal 19:45 Beker G dames Kreileroord - Da 1 Sparta '67 - Da 5   8 - 2  
06-09-2018 Zuiderzeehal 20:30 Beker F Dames DWOW - Da 3 DWOW - Da 4   3 - 1  
06-09-2018 Zuiderzeehal 21:15 Beker C Heren DWOW - 03 Vesdo - 04   6 - 0  
06-09-2018 Niedorphal 19:00 Beker E Heren VZV, ZVV - 03 Cinemagnus - 01   2 - 3  
06-09-2018 Niedorphal 19:45 Beker B Heren Nwe Niedorp, ZVV - 04 Posthoorn, ZVV de - 02   3 - 4  
06-09-2018 Niedorphal 20:30 Beker B Heren Nwe Niedorp, ZVV - 03 Salao '85/Regiobank - 02   2 - 1  
06-09-2018 Niedorphal 21:15 Beker E Heren A&M ICT Beheer - 02 Zeemacht - 04   1 - 7  
06-09-2018 Molentocht 19:00 Beker I JO 17 Vesdo - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-1   1 - 4  
06-09-2018 Molentocht 19:45 Beker G dames Vesdo - Da 2 FCS-United - Da 2   2 - 0  
06-09-2018 Molentocht 20:30 Beker C Heren Callantsoog - 01 Wieringermeer, CV - 02   8 - 4  
06-09-2018 Molentocht 21:15 2e klasse By The Way Reclame - 01 Smidse, ZVV de - 01   6 - 5  
07-09-2018 Groeneweghal 18:45 KNVB JO 15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 WS - JO15-1   3 - 2  
07-09-2018 Groeneweghal 19:35 Beker I JO 17 Noord West Interieur - JO17-1 Vios '79 - JO17-2   7 - 1  
07-09-2018 Groeneweghal 20:15 Beker D Heren Salao '85/Regiobank - 04 Sint Boys/Girls - 01   2 - 1  
07-09-2018 Groeneweghal 20:55 Beker A Heren Salao '85/Regiobank - 01 Vesdo - 02   4 - 3  
07-09-2018 Spartahal 18:45 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Reiger Boys/Woest MO 13-1   3 - 4  
07-09-2018 Spartahal 19:30 Beker C Heren Kaagvogels - 01 Strip Studio Schagen - 01   5 - 6  
07-09-2018 Spartahal 20:10 Beker B Heren FCS-United - 02 VZV, ZVV - 01   4 - 5  
07-09-2018 Spartahal 20:50 Beker B Heren Geelen, van - 01 Vios '79 - 04   3 - 2  
07-09-2018 Spartahal 21:30 1e klasse Piet Pann, ZVV - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   4 - 4  
07-09-2018 Doorbraak, De 19:00 Beker I JO 17 Vios '79 - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1   5 - 7  
07-09-2018 Doorbraak, De 19:45 Beker A Heren Vios '79/Koks Grp - JO19-1 FCS-United - 01   4 - 2  
07-09-2018 Doorbraak, De 20:30 Beker D Heren Vios '79 - 08 Geveltje, FC 't - 01   1 - 4  
07-09-2018 Doorbraak, De 21:15 Beker A Heren Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Vesdo - 03   6 - 7  
07-09-2018 Zuiderzeehal 19:00 Beker I JO 17 DWOW - JO17-1 VZV, ZVV - JO17-1   9 - 1  
07-09-2018 Zuiderzeehal 19:45 Beker A Heren DWOW - JO19-1 Zeemacht - JO19-1   4 - 8  
07-09-2018 Zuiderzeehal 20:30 KNVB Beker K DWOW - 01 Flevo - 01   2 - 2  
07-09-2018 Niedorphal 19:00 Beker I JO 17 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Vios '79 - JO17-3   2 - 3  
07-09-2018 Niedorphal 19:45 Beker A Heren Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Vios '79/Gomes NH - 02   5 - 7  
07-09-2018 Niedorphal 20:30 Beker A Heren Nwe Niedorp, ZVV - 02 Vios '79 - 03   2 - 5  
07-09-2018 Niedorphal 21:15 Beker C Heren VZV, ZVV - 02 Callantsoog - 02   4 - 1  
07-09-2018 Molentocht 19:00 Beker I JO 17 Salao '85/Regiobank - JO17-2 Vesdo - JO17-3   4 - 1  
07-09-2018 Molentocht 19:45 Beker A Heren Vesdo - JO19-2 Posthoorn, ZVV de - 01   2 - 3  
07-09-2018 Molentocht 20:30 Beker A Heren Vesdo - 01 Salao '85/Regiobank - JO19-1   7 - 0  
07-09-2018 Molentocht 21:15 Beker A Heren Vesdo - JO19-1 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   3 - 12  
07-09-2018 Harenkarspelhal 19:00 Beker I JO 17 APT-at-work - JO17-1 Zeemacht - JO17-1   6 - 2  
07-09-2018 Harenkarspelhal 19:45 Beker C Heren Dirkshorn - 02 Vios '79 - 06   6 - 4  
07-09-2018 Harenkarspelhal 20:30 Beker A Heren Dirkshorn - 03 Succes/Gebr de Visser - 03   5 - 9  
07-09-2018 Multitreffer 19:00 Beker I JO 17 Sparta '67 - JO17-1 Succes/S. de Koning - JO17-1   2 - 15  
07-09-2018 Multitreffer 19:45 Beker B Heren Sparta '67 - 04 Muggenburg, FC - 03   4 - 3  
07-09-2018 Multitreffer 20:30 Beker B Heren Sparta '67 - 03 Noord West Interieur - 01   1 - 2  
07-09-2018 Multitreffer 21:15 Beker C Heren Sparta '67 - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 05   1 - 2  
07-09-2018 Wieringen 19:00 Beker I JO 17 Succes - JO17-2 Vesdo - JO17-1   5 - 4  
07-09-2018 Wieringen 19:45 Beker D Heren Succes/De Kasteleen - 07 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   3 - 4  
07-09-2018 Wieringen 20:30 Beker C Heren Succes/Burghout Design - 05 Geelen, van - 02   3 - 2  
07-09-2018 Sportlaan 19:00 Beker A Heren Old Stars '77 - JO 19-1 Vesdo - JO19-3   10 - 0  
10-09-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen, VV - MO17-1 DWOW - Da 4   6 - 1  
10-09-2018 Groeneweghal 21:05 6e klasse Geveltje, FC 't - 01 Wieringermeer, CV - 04   6 - 5  
10-09-2018 Spartahal 19:00 Beker B Heren Muggenburg, FC - 01 SRC - 01   0 - 3  
10-09-2018 Spartahal 19:45 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1   4 - 4  
10-09-2018 Spartahal 20:35 8e klasse FCS-United - 05 Succes/Kaan Transport - 08   5 - 4  
10-09-2018 Spartahal 21:25 6e klasse Piet Pann, ZVV - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   1 - 3  
10-09-2018 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 4 Sparta '67 - Da 5   3 - 4  
10-09-2018 Niedorphal 19:40 Dames 2e klasse Flevo - Da 1 Winkel - Da 2   6 - 1  
10-09-2018 Niedorphal 20:30 9e klasse Kaagvogels - 03 Rison, ZVV - 01   5 - 4  
10-09-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO17 1e klasse APT-at-work - JO17-1 Zeemacht - JO17-1   4 - 2  
10-09-2018 Harenkarspelhal 20:05 8e klasse Real Deception, FC - 01 Sparta '67 - 06   4 - 2  
10-09-2018 Harenkarspelhal 20:55 Beker B Heren Autowaard - 01 Zeemacht - 03   5 - 6  
10-09-2018 Harenkarspelhal 21:45 7e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Succes/De Kasteleen - 07   2 - 5  
10-09-2018 Multitreffer 19:00 JO15 2e klasse Sparta '67 - JO15-2 SRC - JO15-4   5 - 6  
10-09-2018 Veerburg 19:00 JO17 1e klasse Breezand, ZVV - JO17-1 Vios '79 - JO17-2   5 - 2  
10-09-2018 Veerburg 19:50 JO19 Breezand, ZVV - JO19-1 Zeemacht - JO19-1   9 - 7  
10-09-2018 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-2   3 - 2  
10-09-2018 Sportlaan 19:00 JO19 Old Stars '77 - JO 19-1 Vesdo - JO19-3   6 - 3  
10-09-2018 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11 1e klasse Scagha '66 - JO11-1 Veerhuys, HV - JO11-1     -    
10-09-2018 Waldervaart 19:45 JO15 2e klasse SRC - JO15-3 Vios '79 - JO15-1   3 - 3  
11-09-2018 Groeneweghal 19:00 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-1 Succes/Smit Instal - JO15-1   4 - 8  
11-09-2018 Groeneweghal 19:50 Dames 1e klasse Geveltje, FC 't - Da 2 Sparta '67 - Da 2   0 - 3  
11-09-2018 Groeneweghal 20:40 9e klasse Muggenburg, FC - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 07   2 - 1  
11-09-2018 Groeneweghal 21:30 9e klasse All Stars, FC - 01 Wieringermeer, CV - 06   3 - 3  
11-09-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1   4 - 4  
11-09-2018 Doorbraak, De 19:50 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   4 - 0  
11-09-2018 Doorbraak, De 20:40 6e klasse Vios '79 - 07 Wieringermeer, CV - 07   3 - 2  
11-09-2018 Doorbraak, De 21:30 7e klasse Bejo, FC - 01 Winkel - 02   0 - 9  
11-09-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 DWOW - MO17-1   0 - 6  
11-09-2018 Zuiderzeehal 21:20 9e klasse Flevo - 03 Scagha '66 - 03   7 - 1  
11-09-2018 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse Kaagvogels - Da 1 Kreileroord - Da 1   0 - 10  
11-09-2018 Niedorphal 19:40 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Sparta '67 - Da 3   5 - 3  
11-09-2018 Niedorphal 20:30 7e klasse Kaagvogels - 02 Vios '79 - 08   4 - 4  
11-09-2018 Niedorphal 21:20 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Sparta '67 - 07   3 - 6  
12-09-2018 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Noord West Interieur - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   4 - 3  
12-09-2018 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 1 VZV, ZVV - Da 2   2 - 3  
12-09-2018 Spartahal 20:30 8e klasse Cinemagnus - 01 VZV, ZVV - 04   4 - 5  
12-09-2018 Spartahal 21:20 7e klasse FCS-United - 04 A&M ICT Beheer - 01   5 - 3  
12-09-2018 Zuiderzeehal 20:00 JO17 1e klasse DWOW - JO17-1 Succes/S. de Koning - JO17-1   0 - 7  
12-09-2018 Zuiderzeehal 20:50 Dames 3e klasse Flevo - Da 2 FCS-United - Da 2   1 - 3  
12-09-2018 Zuiderzeehal 21:30 6e klasse Wieringermeer, CV - 03 SRC - 02   7 - 1  
12-09-2018 Harenkarspelhal 19:50 Dames 3e klasse Sint Boys/Girls - Da 2 DWOW - Da 5   1 - 14  
12-09-2018 Harenkarspelhal 20:30 4e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 DWOW - 02   5 - 3  
12-09-2018 Multitreffer 19:00 JO15 1e klasse Sparta '67 - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-2   13 - 1  
12-09-2018 Multitreffer 19:50 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Vios '79 - JO17-4   3 - 5  
12-09-2018 Multitreffer 20:40 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   3 - 9  
12-09-2018 Multitreffer 21:30 7e klasse By The Way Reclame - 02 Wieringermeer, CV - 05   7 - 5  
12-09-2018 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse Kleine Sluis - Da 2 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   1 - 9  
12-09-2018 Wieringen 20:45 4e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Kaagvogels - 01   10 - 1  
12-09-2018 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Dirkshorn - Da 2   0 - 3  
13-09-2018 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Wieringermeer, CV - JO17-1   4 - 4  
13-09-2018 Groeneweghal 19:50 7e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Sint Boys/Girls - 02   4 - 3  
13-09-2018 Groeneweghal 20:40 2e klasse Noord West Interieur - 01 Posthoorn, ZVV de - 02   1 - 3  
13-09-2018 Groeneweghal 21:30 2e klasse Geelen, van - 01 Sparta '67 - 04   3 - 5  
13-09-2018 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 VZV, ZVV - Da 3   5 - 2  
13-09-2018 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Schagen, VV - Da 1   5 - 1  
13-09-2018 Niedorphal 20:40 JO19 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Vios '79 - JO19-2   6 - 2  
13-09-2018 Niedorphal 21:30 8e klasse VZV, ZVV - 03 Zeemacht - 04   2 - 5  
13-09-2018 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Vesdo - JO17-2   3 - 4  
13-09-2018 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 1 Vesdo - Da 3   5 - 0  
13-09-2018 Molentocht 20:30 5e klasse Muggenburg, FC - 02 Strip Studio Schagen - 01   5 - 7  
13-09-2018 Molentocht 21:20 5e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Sparta '67 - 05   2 - 5  
14-09-2018 Groeneweghal 18:45 KNVB JO 17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Spirit 30 SC JO17-1     -    
14-09-2018 Groeneweghal 19:40 KNVB 2e klasse A Scagha '66 - 02 Hovocubo - 04     -    
14-09-2018 Groeneweghal 20:45 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 ZVV Urk - 01     -    
14-09-2018 Spartahal 19:50 5e klasse Geelen, van - 02 Succes/Burghout Design - 05   4 - 1  
14-09-2018 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vios '79/Gomes NH - 02   12 - 3  
14-09-2018 Spartahal 21:30 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Succes/Gebr de Visser - 03   6 - 6  
14-09-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Vios '79 - JO17-5   6 - 0  
14-09-2018 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Vesdo - 01   6 - 1  
14-09-2018 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 AC Kingdom 1   5 - 4  
14-09-2018 Doorbraak, De 21:40 4e klasse Vios '79 - 06 FCS-United - 03   3 - 1  
14-09-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse DWOW - JO17-2 Succes - JO17-3   5 - 1  
14-09-2018 Zuiderzeehal 19:50 JO19 DWOW - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1   2 - 5  
14-09-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 VNS United - 02   3 - 4  
14-09-2018 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse DWOW - 03 Wieringermeer, CV - 02   4 - 6  
14-09-2018 Molentocht 19:00 JO19 Vesdo - JO19-2 Succes/Athlete Foot - JO19-1   4 - 5  
14-09-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-1 Flevo - JO19-1   2 - 5  
14-09-2018 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   3 - 1  
14-09-2018 Molentocht 21:30 4e klasse Vesdo - 04 Vios '79 - 05   2 - 0  
14-09-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO15 2e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Wieringermeer, CV - JO15-1   3 - 8  
14-09-2018 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Sparta '67 - 02   4 - 0  
14-09-2018 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Posthoorn, ZVV de - 01   5 - 4  
14-09-2018 Harenkarspelhal 21:30 1e klasse Dirkshorn - 03 Vesdo - 03   7 - 6  
14-09-2018 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-1 VZV, ZVV - JO17-1   3 - 6  
14-09-2018 Multitreffer 19:50 5e klasse Multitreffer, De - 01 Callantsoog - 02   1 - 8  
14-09-2018 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Vedette ZVV / de Remise - 01   2 - 6  
14-09-2018 Multitreffer 21:40 2e klasse Sparta '67 - 03 Vios '79 - 04   2 - 4  
14-09-2018 Wieringen 19:00 6e klasse Succes/La Dolce Vita - 06 Sint Boys/Girls - 01   10 - 1  
14-09-2018 Wieringen 19:50 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 ZA/Bluedesk Internet - 01   1 - 1  
14-09-2018 Wieringen 20:50 KNVB 2e klasse A Succes/De Kasteleen - 02 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 02   3 - 1  
17-09-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 3e klasse FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 1   1 - 1  
17-09-2018 Groeneweghal 20:55 3e klasse Muggenburg, FC - 01 VZV, ZVV - 01   6 - 4  
17-09-2018 Groeneweghal 21:45 KNVB 2e klasse Da Sint Boys/Girls - Da 1 Apollo 68 - Da 1   0 - 2  
17-09-2018 Spartahal 19:00 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Dirkshorn - Da 1   2 - 1  
17-09-2018 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Schagen, VV - Da 1 Geveltje, FC 't - Da 2   5 - 2  
17-09-2018 Spartahal 20:40 5e klasse Muggenburg, FC - 02 SRC - 03   1 - 6  
17-09-2018 Spartahal 21:30 3e klasse Piroozi - 01 SRC - 01   7 - 6  
17-09-2018 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 DWOW - Da 3   2 - 4  
17-09-2018 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 3 Flevo - Da 1   5 - 8  
17-09-2018 Niedorphal 20:40 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Callantsoog - Da 1   4 - 2  
17-09-2018 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 5 Kleine Sluis - Da 2   2 - 1  
17-09-2018 Multitreffer 19:40 9e klasse Sparta '67 - 07 All Stars, FC - 01   3 - 5  
17-09-2018 Multitreffer 20:30 8e klasse Sparta '67 - 06 FCS-United - 05   2 - 3  
17-09-2018 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Noord West Interieur - JO17-1   2 - 7  
17-09-2018 Brug, De 20:20 JO19 Zeemacht - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1   6 - 4  
17-09-2018 Brug, De 21:10 8e klasse Zeemacht - 04 A&M ICT Beheer - 03   2 - 3  
17-09-2018 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Sparta '67 - Da 4   4 - 3  
17-09-2018 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11 1e klasse Scagha '66 - JO11-1 Vennewater, HZV het - JO11-1   3 - 5  
18-09-2018 Groeneweghal 20:15 9e klasse Rison, ZVV - 01 Flevo - 03   3 - 4  
18-09-2018 Groeneweghal 21:05 6e klasse SRC - 02 Geveltje, FC 't - 01   7 - 7  
18-09-2018 Doorbraak, De 19:00 JO15 2e klasse Vios '79 - JO15-1 Sparta '67 - JO15-2   0 - 0  
18-09-2018 Doorbraak, De 19:50 7e klasse Vios '79 - 08 FCS-United - 04   5 - 3  
18-09-2018 Doorbraak, De 20:40 2e klasse Vios '79 - 04 By The Way Reclame - 01   3 - 1  
18-09-2018 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 05 Vios '79 - 06   3 - 5  
18-09-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   0 - 4  
18-09-2018 Niedorphal 19:00 JO15 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Sparta '67 - JO15-1   1 - 5  
18-09-2018 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 VZV, ZVV - Da 1   2 - 6  
18-09-2018 Niedorphal 20:40 4e klasse NJD7 - 01 Succes/Prima Personeel - 04   5 - 3  
18-09-2018 Niedorphal 21:30 6e klasse Wieringermeer, CV - 07 Flevo - 02   2 - 1  
19-09-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1   3 - 13  
19-09-2018 Spartahal 19:50 9e klasse Scagha '66 - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06   2 - 4  
19-09-2018 Spartahal 20:40 2e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Zeemacht - 03   2 - 2  
19-09-2018 Spartahal 21:30 4e klasse FCS-United - 03 Vos, Bouwbedrijf - 01   4 - 6  
19-09-2018 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse Kreileroord - Da 1 Flevo - Da 2   3 - 2  
19-09-2018 Zuiderzeehal 20:40 JO19 Flevo - JO19-1 DWOW - JO19-1   10 - 2  
19-09-2018 Zuiderzeehal 21:30 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Zeemacht - Da 1   4 - 4  
19-09-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-5 DWOW - JO17-2   1 - 8  
19-09-2018 Harenkarspelhal 19:50 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-4 Succes - JO17-2   2 - 4  
19-09-2018 Harenkarspelhal 20:40 JO19 Vios '79 - JO19-2 Vesdo - JO19-1   5 - 1  
19-09-2018 Harenkarspelhal 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 Wieringermeer, CV - 03   2 - 13  
19-09-2018 Multitreffer 19:50 5e klasse Callantsoog - 01 Succes/Burghout Design - 05   5 - 2  
19-09-2018 Multitreffer 20:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Klok, Cafe de - Da 1   0 - 9  
19-09-2018 Wieringen 20:45 JO19 Succes/Athlete Foot - JO19-1 Old Stars '77 - JO 19-1   10 - 5  
19-09-2018 Wieringen 21:35 8e klasse Succes/Kaan Transport - 08 Cinemagnus - 01   12 - 3  
20-09-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO15 2e klasse Wieringermeer, CV - JO15-1 SRC - JO15-2   10 - 0  
20-09-2018 Zuiderzeehal 19:50 Dames 2e klasse DWOW - MO17-1 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   3 - 1  
20-09-2018 Zuiderzeehal 20:40 Dames 3e klasse DWOW - Da 5 Nwe Niedorp, ZVV - Da 4   2 - 2  
20-09-2018 Zuiderzeehal 21:20 7e klasse A&M ICT Beheer - 01 By The Way Reclame - 02   3 - 4  
20-09-2018 Niedorphal 19:00 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Kaagvogels - 03   4 - 6  
20-09-2018 Niedorphal 19:50 4e klasse Kaagvogels - 01 Vesdo - 04   1 - 3  
20-09-2018 Niedorphal 20:40 9e klasse Wieringermeer, CV - 06 A&M ICT Beheer - 02   6 - 1  
20-09-2018 Niedorphal 21:30 7e klasse Winkel - 02 Salao '85/Regiobank - 04   8 - 1  
20-09-2018 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Sparta '67 - JO17-1   9 - 1  
20-09-2018 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 3 FCS-United - Da 1   3 - 3  
20-09-2018 Molentocht 20:30 Dames 3e klasse Vesdo - Da 2 Kaagvogels - Da 1   7 - 0  
20-09-2018 Molentocht 21:10 7e klasse Sint Boys/Girls - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   1 - 5  
21-09-2018 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Bot Meubelen - JO17-1   7 - 4  
21-09-2018 Groeneweghal 19:50 2e klasse Smidse, ZVV de - 01 Geelen, van - 01   9 - 1  
21-09-2018 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vios '79 - 03   5 - 6  
21-09-2018 Groeneweghal 21:30 3e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 04   3 - 0  
21-09-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse SRC - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-1   7 - 1  
21-09-2018 Spartahal 19:50 3e klasse FCS-United - 02 Muggenburg, FC - 03   1 - 4  
21-09-2018 Spartahal 20:40 1e klasse Piet Pann, ZVV - 01 Vesdo - 02   5 - 2  
21-09-2018 Spartahal 21:30 5e klasse Geelen, van - 02 Callantsoog - 02   3 - 13  
21-09-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 APT-at-work - JO17-1   4 - 2  
21-09-2018 Doorbraak, De 19:50 JO19 Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Breezand, ZVV - JO19-1   2 - 1  
21-09-2018 Doorbraak, De 20:40 Hoofdklasse Vios '79/Gomes NH - 02 Dirkshorn - 01   6 - 6  
21-09-2018 Doorbraak, De 21:30 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   1 - 4  
21-09-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Vios '79 - JO17-3   6 - 1  
21-09-2018 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse DWOW - 03 Strip Studio Schagen - 01   3 - 6  
21-09-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 ZVV Succes/De Kasteleen - 02   4 - 3  
21-09-2018 Zuiderzeehal 21:40 4e klasse DWOW - 02 VZV, ZVV - 02   1 - 4  
21-09-2018 Niedorphal 19:00 JO17 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   1 - 5  
21-09-2018 Niedorphal 19:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Bibob, Kapsalon - 01   6 - 4  
21-09-2018 Niedorphal 20:40 6e klasse Wieringermeer, CV - 04 Vios '79 - 07   6 - 1  
21-09-2018 Niedorphal 21:40 5e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Salao '85/Regiobank - 03   6 - 4  
21-09-2018 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Succes - JO17-3   9 - 2  
21-09-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-3 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1   0 - 16  
21-09-2018 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 FCS-United - 01   3 - 4  
21-09-2018 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02   4 - 2  
21-09-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO17 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 DWOW - JO17-1   3 - 1  
21-09-2018 Harenkarspelhal 19:50 3e klasse Autowaard - 01 Wieringermeer, CV - 01   2 - 2  
21-09-2018 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Golden Stars - 01   3 - 1  
21-09-2018 Harenkarspelhal 21:40 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Succes/La Dolce Vita - 06   5 - 2  
21-09-2018 Multitreffer 19:50 2e klasse Sparta '67 - 04 Sparta '67 - 03   11 - 2  
21-09-2018 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 02 Dirkshorn - 03   3 - 6  
21-09-2018 Multitreffer 21:30 5e klasse Multitreffer, De - 01 Sparta '67 - 05   3 - 2  
21-09-2018 Zijveld, 't 19:00 JO17 2e klasse VZV, ZVV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1   1 - 10  
21-09-2018 Zijveld, 't 19:50 Dames 3e klasse VZV, ZVV - Da 2 Sint Boys/Girls - Da 2   8 - 0  
21-09-2018 Zijveld, 't 20:30 8e klasse VZV, ZVV - 04 VZV, ZVV - 03   3 - 9  
21-09-2018 Veerburg 19:00 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   3 - 3  
21-09-2018 Wieringen 19:00 JO15 1e klasse Succes/Smit Instal - JO15-1 Scagha '66 - JO15-2   1 - 7  
21-09-2018 Wieringen 19:50 JO17 1e klasse Succes/S. de Koning - JO17-1 Vesdo - JO17-1   9 - 1  
21-09-2018 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr de Visser - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   4 - 5  
21-09-2018 Wieringen 21:30 7e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Kaagvogels - 02   4 - 8  
24-09-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Geveltje, FC 't - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1   3 - 5  
24-09-2018 Groeneweghal 21:05 Dames 1e klasse Callantsoog - Da 1 Dirkshorn - Da 2   3 - 6  
24-09-2018 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2   5 - 1  
24-09-2018 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse Sint Boys/Girls - Da 2 Vesdo - Da 3   2 - 3  
24-09-2018 Spartahal 20:30 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   3 - 7  
24-09-2018 Spartahal 21:20 4e klasse Dirkshorn - 02 Vos, Bouwbedrijf - 01   2 - 6  
24-09-2018 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 Schagen, VV - MO17-1   3 - 4  
24-09-2018 Niedorphal 19:50 7e klasse Kaagvogels - 02 Sint Boys/Girls - 02   5 - 2  
24-09-2018 Niedorphal 20:40 6e klasse Flevo - 02 Wieringermeer, CV - 04   3 - 7  
24-09-2018 Niedorphal 21:30 4e klasse DWOW - 02 Vios '79 - 06   6 - 1  
24-09-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO17 1e klasse APT-at-work - JO17-1 Vesdo - JO17-2   11 - 4  
24-09-2018 Harenkarspelhal 20:55 7e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Salao '85/Regiobank - 04   3 - 4  
24-09-2018 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 4 Sparta '67 - Da 5   2 - 2  
24-09-2018 Veerburg 19:00 JO17 1e klasse Breezand, ZVV - JO17-1 Succes/S. de Koning - JO17-1   3 - 6  
24-09-2018 Veerburg 19:50 JO19 Breezand, ZVV - JO19-1 Flevo - JO19-1   2 - 5  
24-09-2018 Wieringen 19:00 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Sparta '67 - Da 2   0 - 4  
24-09-2018 Waldervaart 19:00 JO15 1e klasse Scagha '66 - JO15-2 SRC - JO15-1   6 - 3  
25-09-2018 Groeneweghal 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-2 SRC - JO15-4   4 - 1  
25-09-2018 Groeneweghal 19:50 8e klasse Cinemagnus - 01 Sparta '67 - 06   5 - 11  
25-09-2018 Groeneweghal 20:40 5e klasse Strip Studio Schagen - 01 Geelen, van - 02   6 - 4  
25-09-2018 Groeneweghal 21:30 7e klasse FCS-United - 04 Succes/De Kasteleen - 07   10 - 4  
25-09-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 VZV, ZVV - JO17-1   1 - 2  
25-09-2018 Doorbraak, De 19:50 4e klasse Vios '79 - 05 Succes/Prima Personeel - 04   2 - 3  
25-09-2018 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 DWOW - Da 4   15 - 0  
25-09-2018 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Vios '79 - 07 SRC - 02   3 - 1  
25-09-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 VZV, ZVV - Da 3   2 - 2  
25-09-2018 Zuiderzeehal 21:20 Dames 2e klasse Flevo - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   3 - 2  
25-09-2018 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse Kaagvogels - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   2 - 11  
25-09-2018 Niedorphal 19:40 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Rison, ZVV - 01   0 - 4  
25-09-2018 Niedorphal 20:30 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Sparta '67 - Da 3   4 - 6  
25-09-2018 Niedorphal 21:20 9e klasse Kaagvogels - 03 Muggenburg, FC - 04   1 - 1  
26-09-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-2   11 - 3  
26-09-2018 Spartahal 19:50 8e klasse FCS-United - 05 Real Deception, FC - 01   6 - 1  
26-09-2018 Spartahal 20:40 3e klasse SRC - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 03   4 - 1  
26-09-2018 Spartahal 21:30 6e klasse Geveltje, FC 't - 01 Sint Boys/Girls - 01   3 - 0  
26-09-2018 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse Flevo - Da 2 Vesdo - Da 2   1 - 5  
26-09-2018 Zuiderzeehal 20:50 JO19 DWOW - JO19-1 Vios '79 - JO19-2   4 - 4  
26-09-2018 Zuiderzeehal 21:40 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Team Alkm/Sportstars - Da 2   5 - 0  
26-09-2018 Multitreffer 19:00 JO15 2e klasse Sparta '67 - JO15-2 SRC - JO15-3   2 - 2  
26-09-2018 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Schagen, VV - Da 1   1 - 0  
26-09-2018 Multitreffer 20:40 2e klasse By The Way Reclame - 01 Sparta '67 - 04   5 - 4  
26-09-2018 Wieringen 20:45 6e klasse Succes/La Dolce Vita - 06 Piet Pann, ZVV - 02   0 - 7  
26-09-2018 Wieringen 21:35 7e klasse Wieringermeer, CV - 05 Winkel - 02   3 - 0  
27-09-2018 Groeneweghal 19:00 Dames 3e klasse FCS-United - Da 1 FCS-United - Da 2   0 - 2  
27-09-2018 Groeneweghal 19:40 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Winkel - Da 2   2 - 3  
27-09-2018 Groeneweghal 20:30 6e klasse Wieringermeer, CV - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   9 - 4  
27-09-2018 Groeneweghal 21:20 9e klasse All Stars, FC - 01 Scagha '66 - 03   8 - 1  
27-09-2018 Niedorphal 19:00 9e klasse Flevo - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 07   3 - 4  
27-09-2018 Niedorphal 19:50 4e klasse Kaagvogels - 01 NJD7 - 01   1 - 4  
27-09-2018 Niedorphal 20:40 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 Callantsoog - 01   2 - 6  
27-09-2018 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Vios '79 - JO17-5   9 - 1  
27-09-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-2 Salao '85/Regiobank - JO19-1   7 - 3  
27-09-2018 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse Vesdo - Da 1 Kreileroord - Da 1   2 - 4  
27-09-2018 Molentocht 21:20 5e klasse Callantsoog - 02 Muggenburg, FC - 02   4 - 0  
28-09-2018 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 Nieuweboer, Arch.b. - JO15-1   4 - 1  
28-09-2018 Groeneweghal 19:50 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Autowaard - 01   4 - 2  
28-09-2018 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Posthoorn, ZVV de - 01   4 - 0  
28-09-2018 Groeneweghal 21:30 5e klasse SRC - 03 Multitreffer, De - 01   2 - 0  
28-09-2018 Spartahal 19:00 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO13-1   1 - 7  
28-09-2018 Spartahal 19:50 2e klasse Geelen, van - 01 Posthoorn, ZVV de - 02   2 - 6  
28-09-2018 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Vesdo - 01   13 - 2  
28-09-2018 Spartahal 21:30 4e klasse FCS-United - 03 Vesdo - 04   1 - 6  
28-09-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Noord West Interieur - JO17-1   3 - 0  
28-09-2018 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Muggenburg, FC - 01   3 - 6  
28-09-2018 Doorbraak, De 20:40 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Succes/Gebr de Visser - 03   6 - 8  
28-09-2018 Doorbraak, De 21:30 1e klasse Dirkshorn - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   9 - 3  
28-09-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse DWOW - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-1   2 - 6  
28-09-2018 Zuiderzeehal 19:50 JO17 1e klasse DWOW - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   3 - 2  
28-09-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Veerhuys, HV - 02   6 - 3  
28-09-2018 Niedorphal 19:00 JO19 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Succes/Athlete Foot - JO19-1   1 - 9  
28-09-2018 Niedorphal 19:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Piroozi - 01   1 - 6  
28-09-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Pellor DHS Security - 02   10 - 0  
28-09-2018 Niedorphal 21:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Scagha '66 - 02   5 - 3  
28-09-2018 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1   1 - 10  
28-09-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-1 Vesdo - JO19-3   5 - 0  
28-09-2018 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 02   6 - 2  
28-09-2018 Molentocht 21:30 7e klasse By The Way Reclame - 02 Vios '79 - 08   1 - 3  
28-09-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO15 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1   4 - 5  
28-09-2018 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Hovocubo - 02   12 - 3  
28-09-2018 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Piet Pann, ZVV - 01   2 - 4  
28-09-2018 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-1 Vios '79 - JO17-4   1 - 12  
28-09-2018 Multitreffer 19:50 2e klasse Sparta '67 - 03 Smidse, ZVV de - 01   6 - 2  
28-09-2018 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 02 Vesdo - 03   1 - 6  
28-09-2018 Multitreffer 21:30 5e klasse Sparta '67 - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 05   6 - 4  
28-09-2018 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse VZV, ZVV - Da 2 DWOW - Da 5   0 - 6  
28-09-2018 Zijveld, 't 19:40 3e klasse Wieringermeer, CV - 01 Salao '85/Regiobank - 02   3 - 4  
28-09-2018 Zijveld, 't 20:30 3e klasse VZV, ZVV - 01 FCS-United - 02   5 - 3  
28-09-2018 Zijveld, 't 21:20 8e klasse VZV, ZVV - 03 Succes/Kaan Transport - 08   11 - 5  
28-09-2018 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse Kleine Sluis - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 4   3 - 4  
28-09-2018 Brug, De 19:00 2e klasse Zeemacht - 03 Noord West Interieur - 01   2 - 3  
28-09-2018 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-2 Vesdo - JO17-3   7 - 4  
28-09-2018 Wieringen 19:50 5e klasse Succes/Burghout Design - 05 DWOW - 03   4 - 7  
28-09-2018 Wieringen 20:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 03 VZV, ZVV - 04   5 - 3  
01-10-2018 Groeneweghal 20:15 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Wieringermeer, CV - 01   3 - 3  
01-10-2018 Groeneweghal 21:05 Dames 2e klasse Schagen, VV - MO17-1 Klok, Cafe de - Da 1   7 - 3  
01-10-2018 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Noord West Interieur - JO17-1 DWOW - JO17-1   4 - 4  
01-10-2018 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 2 Sint Boys/Girls - Da 2   3 - 2  
01-10-2018 Spartahal 20:30 Dames 1e klasse Schagen, VV - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   5 - 2  
01-10-2018 Spartahal 21:20 5e klasse SRC - 03 Geelen, van - 02   5 - 4  
01-10-2018 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 4 Sparta '67 - Da 4   6 - 1  
01-10-2018 Niedorphal 19:40 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Sparta '67 - Da 1   6 - 1  
01-10-2018 Niedorphal 20:30 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 DWOW - Da 3   4 - 2  
01-10-2018 Niedorphal 21:20 KNVB 1e klasse Da Winkel - Da 1 Zien De - Da 1     -    
01-10-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-5 Succes - JO17-3   3 - 6  
01-10-2018 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Zoonen, Slagerij van - Da 1   3 - 3  
01-10-2018 Harenkarspelhal 20:55 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Geveltje, FC 't - 01   1 - 1  
01-10-2018 Harenkarspelhal 21:45 7e klasse Sint Boys/Girls - 02 FCS-United - 04   3 - 4  
01-10-2018 Multitreffer 19:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Dirkshorn - Da 1   0 - 1  
01-10-2018 Multitreffer 19:50 KNVB 3e klasse Da DWOW - Da 2 Bergen - Da 1   4 - 1  
01-10-2018 Brug, De 20:20 JO19 Zeemacht - JO19-1 Vesdo - JO19-2   6 - 3  
01-10-2018 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse Succes/S. de Koning - JO17-1 APT-at-work - JO17-1   7 - 2  
01-10-2018 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11 1e klasse Scagha '66 - JO11-1 M.A.R.L.E.N.E, FC - JO11-1     -    
02-10-2018 Groeneweghal 20:15 5e klasse Strip Studio Schagen - 01 Callantsoog - 01   7 - 2  
02-10-2018 Groeneweghal 21:05 5e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Multitreffer, De - 01   1 - 5  
02-10-2018 Doorbraak, De 19:00 JO15 2e klasse Vios '79 - JO15-1 SRC - JO15-2   0 - 5  
02-10-2018 Doorbraak, De 19:50 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-4 Salao '85/Regiobank - JO17-1 3 1 - 4 3
02-10-2018 Doorbraak, De 20:40 KNVB 2e klasse Da Sint Boys/Girls - Da 1 Zeemacht - Da 3   0 - 7  
02-10-2018 Doorbraak, De 21:40 8e klasse Real Deception, FC - 01 Cinemagnus - 01   3 - 5  
02-10-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse DWOW - Da 5 Kleine Sluis - Da 2   4 - 1  
02-10-2018 Zuiderzeehal 21:10 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 VZV, ZVV - Da 1   3 - 5  
02-10-2018 Niedorphal 20:00 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 DWOW - MO17-1   2 - 3  
02-10-2018 Niedorphal 20:50 4e klasse NJD7 - 01 Vios '79 - 05   7 - 4  
02-10-2018 Niedorphal 21:40 6e klasse Wieringermeer, CV - 03 Piet Pann, ZVV - 02   5 - 4  
03-10-2018 Spartahal 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-3 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   2 - 4  
03-10-2018 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Vios '79 - JO17-3   10 - 2  
03-10-2018 Spartahal 20:40 2e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Sparta '67 - 03   5 - 3  
03-10-2018 Spartahal 21:30 3e klasse Piroozi - 01 Salao '85/Regiobank - 02   7 - 4  
03-10-2018 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse Kreileroord - Da 1 FCS-United - Da 1   5 - 2  
03-10-2018 Zuiderzeehal 20:40 7e klasse A&M ICT Beheer - 01 Wieringermeer, CV - 05   2 - 2  
03-10-2018 Zuiderzeehal 21:30 8e klasse A&M ICT Beheer - 03 Succes/Kaan Transport - 08   7 - 8  
03-10-2018 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 5 Kaagvogels - Da 1   6 - 0  
03-10-2018 Multitreffer 19:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Flevo - Da 1   4 - 2  
03-10-2018 Multitreffer 20:30 8e klasse Sparta '67 - 06 VZV, ZVV - 03   0 - 6  
03-10-2018 Multitreffer 21:20 5e klasse Sparta '67 - 05 Muggenburg, FC - 02   3 - 1  
03-10-2018 Veerburg 19:00 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Callantsoog - Da 1   6 - 3  
03-10-2018 Brug, De 20:00 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   1 - 5  
03-10-2018 Wieringen 20:45 JO19 Succes/Athlete Foot - JO19-1 Vesdo - JO19-1   9 - 1  
03-10-2018 Wieringen 21:35 Dames 3e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Flevo - Da 2   6 - 3  
04-10-2018 Groeneweghal 19:00 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-2 Scagha '66 - JO15-2   3 - 13  
04-10-2018 Groeneweghal 19:50 2e klasse Noord West Interieur - 01 Geelen, van - 01   6 - 1  
04-10-2018 Groeneweghal 20:40 2e klasse Smidse, ZVV de - 01 By The Way Reclame - 01   2 - 3  
04-10-2018 Groeneweghal 21:30 7e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Kaagvogels - 02   1 - 2  
04-10-2018 Niedorphal 20:00 JO17 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Vesdo - JO17-1   15 - 2  
04-10-2018 Niedorphal 20:50 7e klasse Winkel - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   7 - 5  
04-10-2018 Niedorphal 21:40 6e klasse Flevo - 02 SRC - 02   3 - 1  
04-10-2018 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-3 Sparta '67 - JO17-1   6 - 2  
04-10-2018 Molentocht 19:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 3 VZV, ZVV - Da 2   4 - 3  
04-10-2018 Molentocht 20:30 Dames 3e klasse Vesdo - Da 2 Vesdo - Da 1   1 - 3  
05-10-2018 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Hovocubo - JO17-1   13 - 0  
05-10-2018 Groeneweghal 19:50 KNVB 2e klasse A Scagha '66 - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 01   4 - 2  
05-10-2018 Groeneweghal 20:50 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Vios '79 - 03   0 - 4  
05-10-2018 Groeneweghal 21:40 3e klasse Muggenburg, FC - 01 SRC - 01   5 - 2  
05-10-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse SRC - JO15-1 Succes/Smit Instal - JO15-1   4 - 4  
05-10-2018 Spartahal 19:50 JO19 Salao '85/Regiobank - JO19-1 Old Stars '77 - JO 19-1   8 - 5  
05-10-2018 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Dirkshorn - 01   1 - 4  
05-10-2018 Spartahal 21:30 3e klasse FCS-United - 02 Bibob, Kapsalon - 01   4 - 1  
05-10-2018 Doorbraak, De 19:00 JO19 Vios '79 - JO19-2 Breezand, ZVV - JO19-1   1 - 5  
05-10-2018 Doorbraak, De 19:50 4e klasse Vios '79 - 06 Dirkshorn - 02   0 - 2  
05-10-2018 Doorbraak, De 20:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Sparta '67 - 02   8 - 3  
05-10-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO19 Flevo - JO19-1 Vios '79/Koks Grp - JO19-1   5 - 3  
05-10-2018 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 Succes/Burghout Design - 05   7 - 4  
05-10-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Hovocubo - 04   6 - 1  
05-10-2018 Zuiderzeehal 21:40 6e klasse Wieringermeer, CV - 04 Wieringermeer, CV - 07   5 - 7  
05-10-2018 Niedorphal 19:00 JO15 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-1   6 - 2  
05-10-2018 Niedorphal 19:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 04   5 - 2  
05-10-2018 Niedorphal 20:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   4 - 2  
05-10-2018 Niedorphal 21:30 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Nwe Niedorp, ZVV - 06   5 - 3  
05-10-2018 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-2 Vios '79 - JO17-2   1 - 8  
05-10-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-3 DWOW - JO19-1   1 - 13  
05-10-2018 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Vios '79/Gomes NH - 02   1 - 5  
05-10-2018 Molentocht 21:30 4e klasse Vesdo - 04 DWOW - 02   7 - 2  
05-10-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO17 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Breezand, ZVV - JO17-1   10 - 4  
05-10-2018 Harenkarspelhal 19:50 4e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 VZV, ZVV - 02   3 - 7  
05-10-2018 Harenkarspelhal 20:40 3e klasse Autowaard - 01 VZV, ZVV - 01   6 - 4  
05-10-2018 Harenkarspelhal 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 Vios '79 - 07   2 - 0  
05-10-2018 Multitreffer 19:00 5e klasse Callantsoog - 02 DWOW - 03   4 - 3  
05-10-2018 Multitreffer 19:50 2e klasse Sparta '67 - 04 Vios '79 - 04   7 - 2  
05-10-2018 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 VNS United - 02     -    
05-10-2018 Multitreffer 21:40 9e klasse Sparta '67 - 07 Wieringermeer, CV - 06   3 - 5  
05-10-2018 Zijveld, 't 19:00 JO17 2e klasse VZV, ZVV - JO17-1 DWOW - JO17-2   4 - 7  
05-10-2018 Zijveld, 't 19:50 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 3 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   4 - 3  
05-10-2018 Zijveld, 't 20:40 8e klasse VZV, ZVV - 04 Zeemacht - 04   5 - 0  
05-10-2018 Wieringen 19:00 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Texel '94 - 03   6 - 0  
05-10-2018 Wieringen 20:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-2 Wieringermeer, CV - JO17-1   6 - 5  
05-10-2018 Wieringen 20:50 KNVB 2e klasse A Succes/De Kasteleen - 02 Winkel - 01   4 - 2  
05-10-2018 Wieringen 21:50 Hoofdklasse Succes/Gebr de Visser - 03 FCS-United - 01   6 - 1  
08-10-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   3 - 1  
08-10-2018 Groeneweghal 21:05 8e klasse Cinemagnus - 01 FCS-United - 05   4 - 4  
08-10-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse Scagha '66 - JO15-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1   8 - 1  
08-10-2018 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 1 Vesdo - Da 2   0 - 3  
08-10-2018 Spartahal 20:30 4e klasse FCS-United - 03 NJD7 - 01   4 - 3  
08-10-2018 Spartahal 21:20 6e klasse Piet Pann, ZVV - 02 Vios '79 - 07   7 - 2  
08-10-2018 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse Kaagvogels - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 4   2 - 6  
08-10-2018 Niedorphal 19:40 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Sparta '67 - Da 3   4 - 1  
08-10-2018 Niedorphal 20:30 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   2 - 1  
08-10-2018 Niedorphal 21:20 9e klasse Kaagvogels - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06   4 - 6  
08-10-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO17 1e klasse APT-at-work - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1   1 - 6  
08-10-2018 Harenkarspelhal 20:05 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Autowaard - 01   1 - 3  
08-10-2018 Harenkarspelhal 20:55 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   5 - 1  
08-10-2018 Harenkarspelhal 21:45 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 Wieringermeer, CV - 07   2 - 4  
08-10-2018 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 VZV, ZVV - JO17-1   3 - 1  
08-10-2018 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 4 Kleine Sluis - Da 2   4 - 0  
08-10-2018 Multitreffer 20:30 Dames 1e klasse Callantsoog - Da 1 Sparta '67 - Da 2   0 - 5  
08-10-2018 Veerburg 19:00 JO17 1e klasse Breezand, ZVV - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   3 - 2  
08-10-2018 Veerburg 19:50 JO19 Breezand, ZVV - JO19-1 Vesdo - JO19-3   13 - 2  
08-10-2018 Waldervaart 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-3 Wieringermeer, CV - JO15-1   1 - 6  
09-10-2018 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Vesdo - JO17-3   2 - 3  
09-10-2018 Groeneweghal 19:50 5e klasse Muggenburg, FC - 02 Salao '85/Regiobank - 03   10 - 7  
09-10-2018 Groeneweghal 20:40 3e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 03   2 - 5  
09-10-2018 Groeneweghal 21:30 9e klasse Muggenburg, FC - 04 Flevo - 03   3 - 2  
09-10-2018 Doorbraak, De 19:00 JO15 2e klasse Vios '79 - JO15-1 SRC - JO15-4   3 - 5  
09-10-2018 Doorbraak, De 19:50 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Vios '79 - JO17-4   2 - 2  
09-10-2018 Doorbraak, De 20:40 2e klasse Vios '79 - 04 Smidse, ZVV de - 01   4 - 6  
09-10-2018 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 05 Kaagvogels - 01   8 - 3  
09-10-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - MO17-1 VZV, ZVV - Da 3   7 - 2  
09-10-2018 Zuiderzeehal 21:20 Dames 3e klasse Flevo - Da 2 Sparta '67 - Da 5   2 - 2  
09-10-2018 Niedorphal 20:00 8e klasse VZV, ZVV - 03 Real Deception, FC - 01   0 - 3  
09-10-2018 Niedorphal 20:50 8e klasse A&M ICT Beheer - 03 Sparta '67 - 06   2 - 6  
09-10-2018 Niedorphal 21:40 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Sparta '67 - 07   4 - 4  
10-10-2018 Spartahal 19:00 Dames 3e klasse Sint Boys/Girls - Da 2 Kreileroord - Da 1   0 - 7  
10-10-2018 Spartahal 19:40 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Schagen, VV - Da 1   1 - 2  
10-10-2018 Spartahal 20:30 3e klasse SRC - 01 FCS-United - 02   3 - 3  
10-10-2018 Spartahal 21:20 9e klasse Scagha '66 - 03 A&M ICT Beheer - 02   3 - 9  
10-10-2018 Zuiderzeehal 20:00 JO17 1e klasse DWOW - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   3 - 8  
10-10-2018 Zuiderzeehal 20:50 3e klasse Wieringermeer, CV - 01 Piroozi - 01   6 - 8  
10-10-2018 Multitreffer 19:00 JO15 2e klasse Sparta '67 - JO15-2 SRC - JO15-2   1 - 0  
10-10-2018 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Geveltje, FC 't - Da 2   5 - 4  
10-10-2018 Multitreffer 20:40 2e klasse By The Way Reclame - 01 Posthoorn, ZVV de - 02   3 - 3  
10-10-2018 Multitreffer 21:30 2e klasse Sparta '67 - 03 Noord West Interieur - 01   2 - 4  
10-10-2018 Brug, De 20:00 JO19 Zeemacht - JO19-1 Flevo - JO19-1   5 - 9  
10-10-2018 Wieringen 20:45 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1   3 - 1  
10-10-2018 Wieringen 21:35 7e klasse Wieringermeer, CV - 05 Vios '79 - 08   2 - 6  
10-10-2018 Sportlaan 19:00 JO19 Old Stars '77 - JO 19-1 Vesdo - JO19-2   2 - 8  
11-10-2018 Groeneweghal 19:50 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 Strip Studio Schagen - 01   5 - 4  
11-10-2018 Groeneweghal 20:40 9e klasse Rison, ZVV - 01 All Stars, FC - 01   0 - 3  
11-10-2018 Groeneweghal 21:30 6e klasse SRC - 02 Wieringermeer, CV - 04   6 - 7  
11-10-2018 Zuiderzeehal 21:00 Dames 2e klasse Flevo - Da 1 DWOW - Da 4   7 - 0  
11-10-2018 Niedorphal 19:10 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Schagen, VV - MO17-1   4 - 4  
11-10-2018 Niedorphal 20:00 7e klasse A&M ICT Beheer - 01 Winkel - 02   4 - 8  
11-10-2018 Niedorphal 20:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Muggenburg, FC - 01   2 - 3  
11-10-2018 Niedorphal 21:40 7e klasse Kaagvogels - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   4 - 3  
11-10-2018 Molentocht 20:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-2 Zeemacht - JO17-1   0 - 8  
11-10-2018 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   0 - 7  
11-10-2018 Molentocht 21:30 Dames 3e klasse Vesdo - Da 3 DWOW - Da 5   5 - 5  
12-10-2018 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 Vennewater, HZV Het - JO15-1   5 - 1  
12-10-2018 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Salao '85/Regiobank - 01   2 - 2  
12-10-2018 Groeneweghal 21:30 7e klasse FCS-United - 04 Salao '85/Regiobank - 04   2 - 1  
12-10-2018 Spartahal 19:00 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Veerhuys, HV - JO13-2   1 - 7  
12-10-2018 Spartahal 19:40 4e klasse Dirkshorn - 02 Vesdo - 04   2 - 3  
12-10-2018 Spartahal 20:30 2e klasse Geelen, van - 01 Zeemacht - 03   6 - 3  
12-10-2018 Spartahal 21:20 5e klasse Geelen, van - 02 Sparta '67 - 05   5 - 3  
12-10-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Succes/S. de Koning - JO17-1   3 - 9  
12-10-2018 Doorbraak, De 19:50 JO19 Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Vios '79 - JO19-2   6 - 2  
12-10-2018 Doorbraak, De 20:40 Hoofdklasse Vios '79/Gomes NH - 02 Posthoorn, ZVV de - 01   0 - 8  
12-10-2018 Doorbraak, De 21:30 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   4 - 2  
12-10-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse DWOW - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-2   6 - 1  
12-10-2018 Zuiderzeehal 19:50 JO19 DWOW - JO19-1 Succes/Athlete Foot - JO19-1   3 - 6  
12-10-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Sparta '67 - 01   5 - 1  
12-10-2018 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse DWOW - 03 SRC - 03   0 - 7  
12-10-2018 Niedorphal 19:00 JO19 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1   6 - 3  
12-10-2018 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Sparta '67 - 02   5 - 3  
12-10-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Flevo - 01     -    
12-10-2018 Niedorphal 21:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 ZVV Succes/De Kasteleen - 02     -    
12-10-2018 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 Noord West Interieur - JO17-1   2 - 8  
12-10-2018 Molentocht 19:50 7e klasse By The Way Reclame - 02 Sint Boys/Girls - 02   3 - 2  
12-10-2018 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 02 Dirkshorn - 03   5 - 7  
12-10-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO15 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Sparta '67 - JO15-1   3 - 11  
12-10-2018 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Succes/Gebr de Visser - 03   0 - 3  
12-10-2018 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Volendam, ZVV 02   6 - 1  
12-10-2018 Harenkarspelhal 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Vesdo - 03   4 - 3  
12-10-2018 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-1 Succes - JO17-2   2 - 10  
12-10-2018 Multitreffer 19:50 5e klasse Multitreffer, De - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 05   2 - 3  
12-10-2018 Multitreffer 20:40 5e klasse Callantsoog - 01 Callantsoog - 02   6 - 2  
12-10-2018 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse VZV, ZVV - Da 2 FCS-United - Da 2   3 - 4  
12-10-2018 Zijveld, 't 19:40 4e klasse VZV, ZVV - 02 Vios '79 - 06   3 - 0  
12-10-2018 Zijveld, 't 20:30 3e klasse VZV, ZVV - 01 Muggenburg, FC - 03   2 - 3  
12-10-2018 Brug, De 21:25 8e klasse Zeemacht - 04 Succes/Kaan Transport - 08   5 - 9  
12-10-2018 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-3 Wieringermeer, CV - JO17-1   3 - 4  
12-10-2018 Wieringen 19:50 6e klasse Succes/La Dolce Vita - 06 Geveltje, FC 't - 01   1 - 2  
12-10-2018 Wieringen 20:40 4e klasse Succes/Prima Personeel - 04 DWOW - 02   1 - 1  
15-10-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen, VV - MO17-1 Flevo - Da 1   3 - 5  
15-10-2018 Groeneweghal 21:05 Dames 3e klasse FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 3   0 - 0  
15-10-2018 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 By The Way Reclame - JO17-1   2 - 7  
15-10-2018 Spartahal 19:50 6e klasse Geveltje, FC 't - 01 Piet Pann, ZVV - 02   2 - 3  
15-10-2018 Spartahal 20:40 8e klasse FCS-United - 05 VZV, ZVV - 03   2 - 9  
15-10-2018 Spartahal 21:30 4e klasse FCS-United - 03 Vios '79 - 05   1 - 2  
15-10-2018 Niedorphal 19:00 JO17 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 APT-at-work - JO17-1   2 - 3  
15-10-2018 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Dirkshorn - Da 1   3 - 3  
15-10-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 1e klasse Da Winkel - Da 1 Lutjebroek Zvv - Da 1   0 - 1  
15-10-2018 Niedorphal 21:40 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Muggenburg, FC - 04   3 - 5  
15-10-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO15 2e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 SRC - JO15-4   4 - 4  
15-10-2018 Harenkarspelhal 20:05 JO19 Vios '79 - JO19-2 Flevo - JO19-1   4 - 8  
15-10-2018 Harenkarspelhal 20:55 8e klasse Real Deception, FC - 01 A&M ICT Beheer - 03   4 - 5  
15-10-2018 Harenkarspelhal 21:45 4e klasse Dirkshorn - 02 NJD7 - 01   4 - 10  
15-10-2018 Veerburg 19:00 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Dirkshorn - Da 2   2 - 3  
15-10-2018 Brug, De 20:20 JO19 Zeemacht - JO19-1 Old Stars '77 - JO 19-1   6 - 4  
15-10-2018 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-2 Salao '85/Regiobank - JO17-1   6 - 3  
15-10-2018 Waldervaart 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-2 SRC - JO15-3   4 - 0  
16-10-2018 Groeneweghal 20:15 5e klasse Strip Studio Schagen - 01 Succes/Burghout Design - 05   5 - 2  
16-10-2018 Groeneweghal 21:05 2e klasse Smidse, ZVV de - 01 Noord West Interieur - 01   0 - 5  
16-10-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-4 DWOW - JO17-2   4 - 2  
16-10-2018 Doorbraak, De 19:50 6e klasse Vios '79 - 07 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   2 - 5  
16-10-2018 Doorbraak, De 20:40 2e klasse Vios '79 - 04 Geelen, van - 01   5 - 8  
16-10-2018 Doorbraak, De 21:30 7e klasse Vios '79 - 08 Winkel - 02   3 - 6  
16-10-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse Kreileroord - Da 1 VZV, ZVV - Da 2   7 - 2  
16-10-2018 Zuiderzeehal 21:10 6e klasse Wieringermeer, CV - 07 SRC - 02   2 - 1  
16-10-2018 Niedorphal 19:10 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 VZV, ZVV - Da 1   2 - 1  
16-10-2018 Niedorphal 20:00 Dames 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 4 Flevo - Da 2   5 - 2  
16-10-2018 Niedorphal 20:40 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 DWOW - MO17-1   1 - 9  
16-10-2018 Niedorphal 21:30 5e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Muggenburg, FC - 02   2 - 3  
17-10-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-2 SRC - JO15-1   8 - 10  
17-10-2018 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Schagen, VV - Da 1 Callantsoog - Da 1   4 - 0  
17-10-2018 Spartahal 20:40 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Sparta '67 - Da 3   10 - 1  
17-10-2018 Spartahal 21:30 5e klasse SRC - 03 Callantsoog - 01   3 - 5  
17-10-2018 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse DWOW - Da 5 Sparta '67 - Da 4   5 - 1  
17-10-2018 Zuiderzeehal 20:40 6e klasse Wieringermeer, CV - 03 Succes/La Dolce Vita - 06   11 - 3  
17-10-2018 Zuiderzeehal 21:30 7e klasse Wieringermeer, CV - 05 Sint Boys/Girls - 02   3 - 7  
17-10-2018 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 5 Vesdo - Da 1   1 - 9  
17-10-2018 Multitreffer 19:40 8e klasse Sparta '67 - 06 Zeemacht - 04   8 - 2  
17-10-2018 Multitreffer 20:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Zoonen, Slagerij van - Da 1   1 - 2  
17-10-2018 Multitreffer 21:20 2e klasse By The Way Reclame - 01 Sparta '67 - 03   4 - 3  
17-10-2018 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse Kleine Sluis - Da 2 Kaagvogels - Da 1   3 - 1  
17-10-2018 Brug, De 20:00 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 DWOW - JO17-1   2 - 4  
17-10-2018 Wieringen 20:45 JO17 1e klasse Succes/S. de Koning - JO17-1 Vesdo - JO17-2   12 - 1  
17-10-2018 Wieringen 21:35 Dames 3e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 FCS-United - Da 1   5 - 2  
18-10-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO15 2e klasse Wieringermeer, CV - JO15-1 Vios '79 - JO15-1   11 - 3  
18-10-2018 Zuiderzeehal 19:50 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 DWOW - Da 3   2 - 3  
18-10-2018 Zuiderzeehal 20:40 9e klasse A&M ICT Beheer - 02 Rison, ZVV - 01   1 - 8  
18-10-2018 Zuiderzeehal 21:30 4e klasse DWOW - 02 Kaagvogels - 01   3 - 3  
18-10-2018 Molentocht 19:00 KNVB 2e klasse Da Sint Boys/Girls - Da 1 Vrone - Da 2   2 - 7  
18-10-2018 Molentocht 20:00 JO19 Vesdo - JO19-3 Vios '79/Koks Grp - JO19-1   1 - 21  
18-10-2018 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 2 Sint Boys/Girls - Da 2   10 - 0  
18-10-2018 Molentocht 21:30 5e klasse Callantsoog - 02 Wieringermeer, CV - 02   6 - 6  
19-10-2018 Groeneweghal 18:55 JO17 1e klasse Noord West Interieur - JO17-1 Breezand, ZVV - JO17-1   6 - 1  
19-10-2018 Groeneweghal 19:45 KNVB 2e klasse A Scagha '66 - 02 Kleine Sluis - 01     -    
19-10-2018 Groeneweghal 20:45 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Os Lusitanos - 01     -    
19-10-2018 Spartahal 19:00 JO19 Salao '85/Regiobank - JO19-1 Vesdo - JO19-1   6 - 3  
19-10-2018 Spartahal 19:50 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Bibob, Kapsalon - 01   6 - 3  
19-10-2018 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vios '79 - 03   2 - 2  
19-10-2018 Spartahal 21:30 3e klasse Muggenburg, FC - 01 Salao '85/Regiobank - 02   4 - 0  
19-10-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Vesdo - JO17-1   6 - 3  
19-10-2018 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79/Gomes NH - 02 Salao '85/Regiobank - 01   3 - 3  
19-10-2018 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 01   3 - 4  
19-10-2018 Doorbraak, De 21:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Dirkshorn - 03   4 - 6  
19-10-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Vios '79 - JO17-5   17 - 1  
19-10-2018 Zuiderzeehal 19:50 9e klasse Flevo - 03 Kaagvogels - 03   5 - 4  
19-10-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 01   2 - 4  
19-10-2018 Zuiderzeehal 21:40 6e klasse Flevo - 02 Sint Boys/Girls - 01   2 - 1  
19-10-2018 Niedorphal 19:00 JO15 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Succes/Smit Instal - JO15-1   6 - 4  
19-10-2018 Niedorphal 19:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Piroozi - 01   6 - 7  
19-10-2018 Niedorphal 20:40 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Piet Pann, ZVV - 01   3 - 6  
19-10-2018 Niedorphal 21:30 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 All Stars, FC - 01   7 - 6  
19-10-2018 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-3 Vios '79 - JO17-3   4 - 7  
19-10-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1   4 - 0  
19-10-2018 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Succes/Gebr de Visser - 03   4 - 8  
19-10-2018 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 03 Sparta '67 - 02   12 - 0  
19-10-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO17 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Vios '79 - JO17-2   8 - 4  
19-10-2018 Harenkarspelhal 19:50 3e klasse Autowaard - 01 SRC - 01   6 - 5  
19-10-2018 Harenkarspelhal 20:40 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   2 - 6  
19-10-2018 Harenkarspelhal 21:30 4e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Vesdo - 04   3 - 0  
19-10-2018 Multitreffer 19:00 7e klasse By The Way Reclame - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   3 - 3  
19-10-2018 Multitreffer 19:50 2e klasse Sparta '67 - 04 Zeemacht - 03   4 - 3  
19-10-2018 Multitreffer 20:40 5e klasse Sparta '67 - 05 DWOW - 03   3 - 3  
19-10-2018 Zijveld, 't 19:00 JO17 2e klasse VZV, ZVV - JO17-1 Succes - JO17-3   3 - 5  
19-10-2018 Zijveld, 't 19:50 7e klasse Kaagvogels - 02 Succes/De Kasteleen - 07   6 - 3  
19-10-2018 Zijveld, 't 20:40 3e klasse VZV, ZVV - 01 Wieringermeer, CV - 01   4 - 5  
19-10-2018 Zijveld, 't 21:30 4e klasse VZV, ZVV - 02 Succes/Prima Personeel - 04   2 - 4  
19-10-2018 Wieringen 19:00 JO19 Succes/Athlete Foot - JO19-1 Breezand, ZVV - JO19-1   9 - 6  
19-10-2018 Wieringen 19:50 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Limmen - 01   2 - 2  
19-10-2018 Wieringen 20:50 KNVB 2e klasse A Succes/De Kasteleen - 02 JVC - 01   4 - 3  
19-10-2018 Wieringen 21:50 8e klasse Succes/Kaan Transport - 08 VZV, ZVV - 04   9 - 3  
22-10-2018 Niedorphal 19:00 KNVB Beker K Nwe Niedorp, ZVV - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 01     -    
26-10-2018 Niedorphal 19:50 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 02 Vesdo - 02   3 - 2  
26-10-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Kleine Sluis - 01   7 - 8  
29-10-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 DWOW - Da 4   6 - 1  
29-10-2018 Groeneweghal 21:05 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Dirkshorn - 01   7 - 5  
29-10-2018 Spartahal 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   4 - 2  
29-10-2018 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 1 Sparta '67 - Da 5   1 - 2  
29-10-2018 Spartahal 20:30 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Sparta '67 - Da 2   1 - 1  
29-10-2018 Spartahal 21:20 5e klasse Geelen, van - 02 Nwe Niedorp, ZVV - 05   2 - 5  
29-10-2018 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse Kaagvogels - Da 1 Sparta '67 - Da 4   2 - 6  
29-10-2018 Niedorphal 19:40 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   7 - 1  
29-10-2018 Niedorphal 20:30 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Schagen, VV - Da 1   1 - 5  
29-10-2018 Niedorphal 21:20 4e klasse NJD7 - 01 DWOW - 02   3 - 3  
29-10-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO17 1e klasse APT-at-work - JO17-1 Noord West Interieur - JO17-1   3 - 5  
29-10-2018 Harenkarspelhal 20:05 Dames 3e klasse Sint Boys/Girls - Da 2 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   0 - 14  
29-10-2018 Harenkarspelhal 20:45 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 FCS-United - 01   2 - 3  
29-10-2018 Harenkarspelhal 21:35 7e klasse Vios '79 - 08 A&M ICT Beheer - 01   7 - 0  
29-10-2018 Brug, De 19:30 2e klasse Zeemacht - 03 Sparta '67 - 03   3 - 3  
29-10-2018 Brug, De 20:20 8e klasse Zeemacht - 04 Real Deception, FC - 01   3 - 4  
29-10-2018 Waldervaart 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-4 SRC - JO15-3   4 - 2  
30-10-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Geveltje, FC 't - Da 2   3 - 5  
30-10-2018 Groeneweghal 21:05 9e klasse Muggenburg, FC - 04 All Stars, FC - 01   4 - 11  
30-10-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-5 VZV, ZVV - JO17-1   4 - 9  
30-10-2018 Doorbraak, De 19:50 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   1 - 2  
30-10-2018 Doorbraak, De 20:40 4e klasse Vios '79 - 06 Vos, Bouwbedrijf - 01   3 - 2  
30-10-2018 Doorbraak, De 21:30 6e klasse Vios '79 - 07 Succes/La Dolce Vita - 06   1 - 1  
30-10-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - MO17-1 Sparta '67 - Da 3   12 - 1  
30-10-2018 Zuiderzeehal 21:20 Dames 3e klasse Flevo - Da 2 Kleine Sluis - Da 2   0 - 1  
30-10-2018 Niedorphal 20:00 Dames 2e klasse Flevo - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   3 - 3  
30-10-2018 Niedorphal 20:50 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 Klok, Cafe de - Da 1   1 - 5  
30-10-2018 Niedorphal 21:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 03 FCS-United - 05   0 - 3  
31-10-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse SRC - JO15-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1   3 - 5  
31-10-2018 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Sparta '67 - JO17-1   24 - 0  
31-10-2018 Spartahal 20:40 2e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Vios '79 - 04   4 - 1  
31-10-2018 Spartahal 21:30 9e klasse Scagha '66 - 03 Sparta '67 - 07   6 - 9  
31-10-2018 Zuiderzeehal 20:00 JO17 2e klasse DWOW - JO17-2 Vesdo - JO17-3   12 - 3  
31-10-2018 Zuiderzeehal 20:50 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Schagen, VV - MO17-1   6 - 5  
31-10-2018 Multitreffer 19:00 Dames 1e klasse Callantsoog - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1   4 - 6  
31-10-2018 Multitreffer 19:50 4e klasse Kaagvogels - 01 FCS-United - 03   4 - 7  
31-10-2018 Wieringen 20:45 Hoofdklasse Succes/Gebr de Visser - 03 Vios '79/Gomes NH - 02   7 - 9  
31-10-2018 Wieringen 21:35 Dames 1e klasse Succes/Vakgar Verfaille Da 1 Sparta '67 - Da 1   3 - 5  
01-11-2018 Groeneweghal 19:00 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1   4 - 10  
01-11-2018 Groeneweghal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 2 DWOW - Da 5   1 - 1  
01-11-2018 Groeneweghal 20:40 2e klasse Smidse, ZVV de - 01 Sparta '67 - 04   3 - 5  
01-11-2018 Groeneweghal 21:30 5e klasse Muggenburg, FC - 02 Multitreffer, De - 01   6 - 1  
01-11-2018 Niedorphal 20:00 7e klasse Winkel - 02 Kaagvogels - 02   6 - 3  
01-11-2018 Niedorphal 20:50 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 A&M ICT Beheer - 02   8 - 0  
01-11-2018 Niedorphal 21:40 3e klasse Wieringermeer, CV - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 03   4 - 5  
01-11-2018 Molentocht 20:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-2 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1   2 - 11  
01-11-2018 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 3 Kreileroord - Da 1   3 - 9  
01-11-2018 Molentocht 21:30 Dames 3e klasse Vesdo - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 4   1 - 5  
02-11-2018 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO15-2     -    
02-11-2018 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vesdo - 01   6 - 4  
02-11-2018 Groeneweghal 20:40 1e klasse Piet Pann, ZVV - 01 Dirkshorn - 03   1 - 3  
02-11-2018 Spartahal 19:00 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 FC Lesley Boys - JO13-1     -    
02-11-2018 Spartahal 19:50 JO19 Salao '85/Regiobank - JO19-1 DWOW - JO19-1   3 - 7  
02-11-2018 Spartahal 20:40 9e klasse Rison, ZVV - 01 Wieringermeer, CV - 06   1 - 3  
02-11-2018 Spartahal 21:30 3e klasse SRC - 01 Muggenburg, FC - 03   5 - 0  
02-11-2018 Doorbraak, De 19:00 JO19 Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Succes/Athlete Foot - JO19-1   4 - 1  
02-11-2018 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 VZV, ZVV - 01   4 - 11  
02-11-2018 Doorbraak, De 20:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Nwe Niedorp, ZVV - 02   5 - 5  
02-11-2018 Doorbraak, De 21:30 7e klasse Bejo, FC - 01 Salao '85/Regiobank - 04   9 - 5  
02-11-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO15 2e klasse Wieringermeer, CV - JO15-1 Sparta '67 - JO15-2   16 - 3  
02-11-2018 Zuiderzeehal 19:50 JO19 Flevo - JO19-1 Vesdo - JO19-3   13 - 1  
02-11-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Vrone - 01     -    
02-11-2018 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 SRC - 03   3 - 3  
02-11-2018 Niedorphal 19:00 JO19 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Old Stars '77 - JO 19-1   4 - 3  
02-11-2018 Niedorphal 19:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 Autowaard - 01   5 - 1  
02-11-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 02   6 - 3  
02-11-2018 Niedorphal 21:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 Hovocubo - 04   4 - 3  
02-11-2018 Molentocht 19:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 DWOW - JO17-1   3 - 1  
02-11-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-1 Vesdo - JO19-2   2 - 5  
02-11-2018 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 03 Vesdo - 02   2 - 3  
02-11-2018 Molentocht 21:30 4e klasse Vesdo - 04 VZV, ZVV - 02   0 - 9  
02-11-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Succes - JO17-2   2 - 6  
02-11-2018 Harenkarspelhal 19:50 JO19 Vios '79 - JO19-2 Zeemacht - JO19-1   3 - 6  
02-11-2018 Harenkarspelhal 20:40 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Flevo - 02   4 - 2  
02-11-2018 Harenkarspelhal 21:30 7e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 FCS-United - 04   6 - 3  
02-11-2018 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   1 - 4  
02-11-2018 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Veerhuys, HV - 01   1 - 4  
02-11-2018 Multitreffer 21:40 5e klasse Callantsoog - 01 Sparta '67 - 05   10 - 3  
02-11-2018 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse VZV, ZVV - Da 2 Vesdo - Da 2   0 - 1  
02-11-2018 Zijveld, 't 19:40 8e klasse VZV, ZVV - 03 Cinemagnus - 01   7 - 3  
02-11-2018 Zijveld, 't 20:30 8e klasse VZV, ZVV - 04 Sparta '67 - 06   0 - 5  
02-11-2018 Veerburg 19:50 JO17 1e klasse Breezand, ZVV - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   1 - 9  
02-11-2018 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-3 Salao '85/Regiobank - JO17-2   9 - 4  
02-11-2018 Wieringen 19:50 JO17 1e klasse Succes/S. de Koning - JO17-1 Zeemacht - JO17-1   9 - 2  
02-11-2018 Wieringen 20:40 5e klasse Succes/Burghout Design - 05 Callantsoog - 02   4 - 1  
02-11-2018 Wieringen 21:30 4e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Dirkshorn - 02   6 - 3  
05-11-2018 Groeneweghal 20:15 Beker F Dames verliezers Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   2 - 7  
05-11-2018 Groeneweghal 21:00 Beker E Heren winnaars Muggenburg, FC - 04 Rison, ZVV - 01   1 - 4  
05-11-2018 Spartahal 19:00 Beker J JO15 winnaars Salao '85/Regiobank - JO15-2 SRC - JO15-2   2 - 4  
05-11-2018 Spartahal 19:45 Beker F Dames winnaars Dirkshorn - Da 1 Schagen, VV - MO17-1   2 - 1  
05-11-2018 Spartahal 20:30 Beker C Heren verliezers Geelen, van - 02 FCS-United - 03   5 - 3  
05-11-2018 Spartahal 21:15 Beker D Heren winnaars Geveltje, FC 't - 01 Salao '85/Regiobank - 04   5 - 4  
05-11-2018 Niedorphal 19:00 Beker G dames winnaars Nwe Niedorp, ZVV - Da 4 Vesdo - Da 2   5 - 0  
05-11-2018 Niedorphal 19:45 Beker F Dames verliezers Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 DWOW - Da 4   2 - 4  
05-11-2018 Niedorphal 20:30 KNVB 1e klasse Da Winkel - Da 1 Purmerland - Da 1   2 - 2  
05-11-2018 Niedorphal 21:30 Beker E Heren winnaars VZV, ZVV - 04 Sparta '67 - 06   1 - 2  
05-11-2018 Harenkarspelhal 19:15 Beker I JO 17 winnaars Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Succes/S. de Koning - JO17-1   5 - 4  
05-11-2018 Harenkarspelhal 20:00 Beker C Heren winnaars Dirkshorn - 02 Salao '85/Regiobank - 03   7 - 2  
05-11-2018 Harenkarspelhal 20:45 Beker E Heren winnaars Real Deception, FC - 01 Sparta '67 - 07   4 - 2  
05-11-2018 Harenkarspelhal 21:30 Beker D Heren verliezers Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Sint Boys/Girls - 01   4 - 1  
05-11-2018 Brug, De 20:15 Beker A Heren winnaars Zeemacht - JO19-1 Vios '79/Gomes NH - 02   8 - 7  
05-11-2018 Brug, De 21:00 Beker B Heren winnaars Zeemacht - 03 Piroozi - 01   3 - 5  
05-11-2018 Wieringen 19:00 Beker J JO15 verliezers Succes/Smit Instal - JO15-1 Sparta '67 - JO15-2   3 - 1  
05-11-2018 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11 1e klasse Scagha '66 - JO11-1 WS - JO11-1     -    
06-11-2018 Groeneweghal 19:00 Beker F Dames verliezers Geveltje, FC 't - Da 2 Sparta '67 - Da 2   5 - 2  
06-11-2018 Groeneweghal 19:40 KNVB 2e klasse Da Sint Boys/Girls - Da 1 WS - Da 1   3 - 8  
06-11-2018 Groeneweghal 20:40 Beker C Heren winnaars Strip Studio Schagen - 01 VZV, ZVV - 02   2 - 5  
06-11-2018 Groeneweghal 21:25 Beker E Heren winnaars Cinemagnus - 01 FCS-United - 05   0 - 5  
06-11-2018 Doorbraak, De 19:00 Beker J JO15 verliezers Vios '79 - JO15-1 SRC - JO15-1   2 - 1  
06-11-2018 Doorbraak, De 19:45 Beker A Heren verliezers Vios '79 - JO19-2 Vesdo - JO19-3   8 - 4  
06-11-2018 Doorbraak, De 20:30 Beker F Dames winnaars Klok, Cafe de - Da 1 Dirkshorn - Da 2   2 - 4  
06-11-2018 Doorbraak, De 21:15 Beker D Heren verliezers Vios '79 - 07 SRC - 02   1 - 0  
06-11-2018 Zuiderzeehal 20:30 Beker F Dames winnaars DWOW - Da 3 Flevo - Da 1   2 - 4  
06-11-2018 Zuiderzeehal 21:15 Beker D Heren verliezers Flevo - 02 Succes/De Kasteleen - 07   1 - 7  
06-11-2018 Niedorphal 20:45 Beker B Heren verliezers Nwe Niedorp, ZVV - 04 FCS-United - 02   2 - 5  
06-11-2018 Niedorphal 21:30 Beker D Heren verliezers Wieringermeer, CV - 05 Wieringermeer, CV - 04   3 - 5  
07-11-2018 Spartahal 19:00 Beker J JO15 verliezers SRC - JO15-3 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   1 - 2  
07-11-2018 Spartahal 19:45 Beker G dames verliezers VZV, ZVV - Da 2 FCS-United - Da 2   1 - 4  
07-11-2018 Spartahal 20:30 Beker E Heren verliezers Scagha '66 - 03 Kaagvogels - 03   0 - 3  
07-11-2018 Spartahal 21:15 Beker B Heren verliezers Muggenburg, FC - 03 Autowaard - 01   8 - 1  
07-11-2018 Zuiderzeehal 20:00 Beker G dames winnaars Flevo - Da 2 DWOW - Da 5   0 - 2  
07-11-2018 Zuiderzeehal 20:45 Beker E Heren verliezers Flevo - 03 VZV, ZVV - 03   1 - 5  
07-11-2018 Zuiderzeehal 21:30 Beker D Heren winnaars Wieringermeer, CV - 03 A&M ICT Beheer - 01   4 - 1  
07-11-2018 Multitreffer 19:00 Beker I JO 17 winnaars Succes - JO17-2 DWOW - JO17-2   0 - 7  
07-11-2018 Multitreffer 19:45 Beker G dames verliezers Sparta '67 - Da 5 Sint Boys/Girls - Da 2   5 - 4  
07-11-2018 Multitreffer 20:30 Beker F Dames verliezers Sparta '67 - Da 3 Callantsoog - Da 1   1 - 2  
07-11-2018 Wieringen 21:30 Beker G dames winnaars Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 Kreileroord - Da 1   3 - 2  
08-11-2018 Groeneweghal 19:00 Beker I JO 17 winnaars Noord West Interieur - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1   2 - 1  
08-11-2018 Groeneweghal 19:45 Beker C Heren verliezers Wieringermeer, CV - 02 Kaagvogels - 01   11 - 5  
08-11-2018 Groeneweghal 20:30 Beker B Heren winnaars Noord West Interieur - 01 Geelen, van - 01   2 - 1  
08-11-2018 Groeneweghal 21:15 Beker E Heren verliezers All Stars, FC - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 07   5 - 2  
08-11-2018 Niedorphal 20:00 Beker F Dames winnaars Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 VZV, ZVV - Da 1   4 - 2  
08-11-2018 Niedorphal 20:45 Beker F Dames verliezers Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 Schagen, VV - Da 1   1 - 4  
08-11-2018 Niedorphal 21:30 Beker B Heren winnaars VZV, ZVV - 01 Posthoorn, ZVV de - 02   0 - 3  
08-11-2018 Molentocht 20:00 Beker G dames verliezers Vesdo - Da 1 Kleine Sluis - Da 2   7 - 1  
08-11-2018 Molentocht 20:45 Beker G dames winnaars Vesdo - Da 3 Sparta '67 - Da 4   3 - 2  
08-11-2018 Molentocht 21:30 Beker C Heren winnaars Callantsoog - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 05   8 - 3  
09-11-2018 Groeneweghal 19:00 Beker A Heren verliezers Salao '85/Regiobank - JO19-1 Vesdo - JO19-1   2 - 1  
09-11-2018 Groeneweghal 19:45 KNVB 2e klasse A Scagha '66 - 02 Pellor DHS Security - 02     -    
09-11-2018 Groeneweghal 20:45 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Veerhuys, HV - 01     -    
09-11-2018 Spartahal 19:00 Beker I JO 17 winnaars Salao '85/Regiobank - JO17-2 Vios '79 - JO17-3   6 - 3  
09-11-2018 Spartahal 19:45 Beker B Heren verliezers Salao '85/Regiobank - 02 Muggenburg, FC - 01   0 - 3  
09-11-2018 Spartahal 20:30 Beker A Heren winnaars Posthoorn, ZVV de - 01 Salao '85/Regiobank - 01   5 - 4  
09-11-2018 Doorbraak, De 19:00 Beker A Heren winnaars Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Vesdo - 01   1 - 5  
09-11-2018 Doorbraak, De 20:30 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Heuvelrug de FC/RM Sec - 01   7 - 5  
09-11-2018 Doorbraak, De 21:30 Beker D Heren verliezers Vios '79 - 08 Wieringermeer, CV - 07   7 - 9  
09-11-2018 Zuiderzeehal 19:00 Beker I JO 17 winnaars Wieringermeer, CV - JO17-1 DWOW - JO17-1   4 - 0  
09-11-2018 Zuiderzeehal 19:45 Beker C Heren winnaars DWOW - 02 Succes/Prima Personeel - 04   3 - 6  
09-11-2018 Zuiderzeehal 20:30 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Kleine Sluis - 01   3 - 9  
09-11-2018 Zuiderzeehal 21:30 Beker E Heren winnaars A&M ICT Beheer - 03 Zeemacht - 04   7 - 4  
09-11-2018 Niedorphal 19:00 Beker J JO15 verliezers Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 SRC - JO15-4   8 - 1  
09-11-2018 Niedorphal 19:45 Beker A Heren verliezers Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 Flevo - JO19-1   2 - 4  
09-11-2018 Niedorphal 20:30 Beker A Heren verliezers Nwe Niedorp, ZVV - 02 FCS-United - 01   3 - 4  
09-11-2018 Niedorphal 21:15 Beker E Heren verliezers Nwe Niedorp, ZVV - 06 A&M ICT Beheer - 02   10 - 1  
09-11-2018 Molentocht 19:00 Beker D Heren winnaars Sint Boys/Girls - 02 FCS-United - 04   0 - 3  
09-11-2018 Molentocht 19:45 Beker A Heren verliezers Vesdo - JO19-2 Ruif, Zvv de/Zohip - 04   3 - 2  
09-11-2018 Molentocht 20:30 Beker A Heren winnaars Vesdo - 03 Breezand, ZVV - JO19-1   9 - 1  
09-11-2018 Molentocht 21:15 Beker C Heren verliezers Vesdo - 04 Callantsoog - 02   1 - 4  
09-11-2018 Harenkarspelhal 19:00 Beker J JO15 winnaars Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Wieringermeer, CV - JO15-1   3 - 7  
09-11-2018 Harenkarspelhal 19:45 Beker A Heren verliezers Dirkshorn - 03 DWOW - JO19-1   10 - 0  
09-11-2018 Harenkarspelhal 20:30 Beker A Heren winnaars Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Succes/Gebr de Visser - 03   3 - 6  
09-11-2018 Harenkarspelhal 21:15 Beker D Heren winnaars Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Kaagvogels - 02   1 - 6  
09-11-2018 Multitreffer 19:00 Beker J JO15 winnaars Sparta '67 - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-1   4 - 1  
09-11-2018 Multitreffer 19:45 Beker B Heren verliezers Sparta '67 - 03 Vios '79 - 04   5 - 6  
09-11-2018 Multitreffer 20:30 Beker A Heren verliezers Sparta '67 - 02 Vesdo - 02   2 - 6  
09-11-2018 Multitreffer 21:15 Beker C Heren verliezers Sparta '67 - 05 Vios '79 - 06   7 - 3  
09-11-2018 Veerburg 19:50 Beker F Dames winnaars Kleine Sluis - Da 1 DWOW - MO17-1   6 - 2  
09-11-2018 Wieringen 19:00 Beker E Heren verliezers Succes/Kaan Transport - 08 Wieringermeer, CV - 06   4 - 1  
09-11-2018 Wieringen 19:50 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Team Alkmaar/Sportstars - 01   2 - 6  
09-11-2018 Wieringen 20:50 Beker C Heren winnaars Succes/Burghout Design - 05 DWOW - 03   1 - 4  
12-11-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 1e klasse Geveltje, FC 't - Da 2 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   4 - 8  
12-11-2018 Groeneweghal 21:05 6e klasse Piet Pann, ZVV - 02 Wieringermeer, CV - 07   0 - 11  
12-11-2018 Spartahal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 Vios '79 - JO17-5   8 - 2  
12-11-2018 Spartahal 19:50 3e klasse FCS-United - 02 Piroozi - 01   2 - 5  
12-11-2018 Spartahal 20:40 8e klasse FCS-United - 05 Zeemacht - 04   4 - 1  
12-11-2018 Spartahal 21:30 6e klasse Sint Boys/Girls - 01 SRC - 02   2 - 2  
12-11-2018 Niedorphal 19:00 Dames 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 4 FCS-United - Da 1   7 - 4  
12-11-2018 Niedorphal 19:40 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 DWOW - Da 3   0 - 1  
12-11-2018 Niedorphal 20:30 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1   6 - 1  
12-11-2018 Niedorphal 21:20 7e klasse Wieringermeer, CV - 05 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   0 - 1  
12-11-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO15 2e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Sparta '67 - JO15-2   4 - 4  
12-11-2018 Harenkarspelhal 20:05 JO17 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Succes/S. de Koning - JO17-1   4 - 6  
12-11-2018 Harenkarspelhal 20:55 3e klasse Autowaard - 01 Salao '85/Regiobank - 02   2 - 4  
12-11-2018 Harenkarspelhal 21:45 8e klasse Real Deception, FC - 01 VZV, ZVV - 04   4 - 3  
12-11-2018 Wieringen 19:00 Dames 3e klasse Succes/Cafe Waddenzee - Da 2 VZV, ZVV - Da 2   4 - 0  
12-11-2018 Waldervaart 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-4 Wieringermeer, CV - JO15-1   2 - 10  
13-11-2018 Groeneweghal 21:05 2e klasse Noord West Interieur - 01 Sparta '67 - 04   4 - 5  
13-11-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-4 Succes - JO17-3   3 - 3  
13-11-2018 Doorbraak, De 19:50 4e klasse Vios '79 - 05 DWOW - 02   5 - 4  
13-11-2018 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Flevo - Da 1   3 - 1  
13-11-2018 Doorbraak, De 21:30 7e klasse Vios '79 - 08 Sint Boys/Girls - 02   1 - 3  
13-11-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 DWOW - MO17-1   0 - 11  
13-11-2018 Zuiderzeehal 21:20 KNVB 3e klasse Da DWOW - Da 2 Zeemacht - Da 4   1 - 3  
13-11-2018 Niedorphal 20:00 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 VZV, ZVV - Da 3   1 - 3  
13-11-2018 Niedorphal 20:50 4e klasse NJD7 - 01 VZV, ZVV - 02   3 - 5  
13-11-2018 Niedorphal 21:40 9e klasse Wieringermeer, CV - 06 Muggenburg, FC - 04   4 - 2  
14-11-2018 Spartahal 19:00 Dames 2e klasse Schagen, VV - MO17-1 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   6 - 1  
14-11-2018 Spartahal 19:50 5e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Callantsoog - 01   1 - 15  
14-11-2018 Spartahal 20:40 2e klasse Geelen, van - 01 By The Way Reclame - 01   3 - 6  
14-11-2018 Spartahal 21:30 8e klasse Cinemagnus - 01 A&M ICT Beheer - 03   5 - 8  
14-11-2018 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse DWOW - Da 5 Kaagvogels - Da 1   7 - 1  
14-11-2018 Zuiderzeehal 20:40 Dames 3e klasse Kreileroord - Da 1 FCS-United - Da 2   5 - 1  
14-11-2018 Zuiderzeehal 21:20 7e klasse A&M ICT Beheer - 01 Salao '85/Regiobank - 04   3 - 2  
14-11-2018 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-1 Vios '79 - JO17-3   2 - 4  
14-11-2018 Multitreffer 19:50 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 5 Sint Boys/Girls - Da 2   5 - 0  
14-11-2018 Multitreffer 20:30 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 4 Flevo - Da 2   4 - 3  
14-11-2018 Multitreffer 21:10 5e klasse Multitreffer, De - 01 Geelen, van - 02   5 - 3  
14-11-2018 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse Kleine Sluis - Da 2 Vesdo - Da 1   1 - 4  
14-11-2018 Brug, De 20:00 JO19 Zeemacht - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1   8 - 2  
14-11-2018 Brug, De 20:50 2e klasse Zeemacht - 03 Vios '79 - 04   2 - 7  
14-11-2018 Wieringen 20:45 JO19 Succes/Athlete Foot - JO19-1 Flevo - JO19-1   4 - 5  
14-11-2018 Wieringen 21:35 Hoofdklasse Succes/Gebr de Visser - 03 Posthoorn, ZVV de - 01   2 - 5  
14-11-2018 Sportlaan 19:00 JO19 Old Stars '77 - JO 19-1 Vesdo - JO19-1   5 - 4  
15-11-2018 Niedorphal 20:00 5e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 DWOW - 03   6 - 1  
15-11-2018 Niedorphal 20:50 9e klasse Kaagvogels - 03 A&M ICT Beheer - 02   5 - 1  
15-11-2018 Niedorphal 21:40 4e klasse Kaagvogels - 01 Dirkshorn - 02   5 - 3  
15-11-2018 Molentocht 20:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-3 By The Way Reclame - JO17-1   3 - 1  
15-11-2018 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 2 Vesdo - Da 3   4 - 1  
15-11-2018 Molentocht 21:30 5e klasse Callantsoog - 02 Strip Studio Schagen - 01   4 - 8  
16-11-2018 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 Vennewater, HZV het - JO15-2   9 - 0  
16-11-2018 Groeneweghal 19:50 KNVB 2e klasse A Scagha '66 - 02 LZVV/Sport 2000 - 02   4 - 3  
16-11-2018 Groeneweghal 20:50 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Vesdo - 01   4 - 0  
16-11-2018 Groeneweghal 21:40 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 04   3 - 1  
16-11-2018 Spartahal 19:00 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Veerhuys, HV - JO13-1     -    
16-11-2018 Spartahal 19:40 JO19 Salao '85/Regiobank - JO19-1 Breezand, ZVV - JO19-1   6 - 9  
16-11-2018 Spartahal 20:30 3e klasse Muggenburg, FC - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 03   4 - 3  
16-11-2018 Spartahal 21:20 5e klasse SRC - 03 Succes/Burghout Design - 05   5 - 1  
16-11-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 APT-at-work - JO17-1   2 - 6  
16-11-2018 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Wieringermeer, CV - 01   2 - 4  
16-11-2018 Doorbraak, De 20:40 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Dirkshorn - 01   5 - 2  
16-11-2018 Doorbraak, De 21:30 7e klasse Bejo, FC - 01 Kaagvogels - 02   2 - 10  
16-11-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO17 1e klasse DWOW - JO17-1 Breezand, ZVV - JO17-1   4 - 8  
16-11-2018 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 Sparta '67 - 05   9 - 4  
16-11-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Demi Sport - 01   2 - 2  
16-11-2018 Molentocht 19:00 JO19 Vesdo - JO19-3 Vios '79 - JO19-2   3 - 11  
16-11-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-2 DWOW - JO19-1   9 - 1  
16-11-2018 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 03 Piet Pann, ZVV - 01   5 - 6  
16-11-2018 Molentocht 21:30 4e klasse Vesdo - 04 Vios '79 - 06   1 - 4  
16-11-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO15 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Scagha '66 - JO15-2   2 - 12  
16-11-2018 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Ruif, Zvv de/Zohip - 02 Vios '79/Gomes NH - 02   6 - 4  
16-11-2018 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Heuvelrug de FC/RM Sec - 01   2 - 1  
16-11-2018 Harenkarspelhal 21:40 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Wieringermeer, CV - 04   4 - 2  
16-11-2018 Multitreffer 19:00 JO15 1e klasse Sparta '67 - JO15-1 Succes/Smit Instal - JO15-1   9 - 2  
16-11-2018 Multitreffer 19:50 1e klasse Sparta '67 - 02 Vesdo - 02   2 - 8  
16-11-2018 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Vrone - 01   2 - 5  
16-11-2018 Multitreffer 21:40 8e klasse Sparta '67 - 06 Succes/Kaan Transport - 08   5 - 5  
16-11-2018 Zijveld, 't 19:00 JO15 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-2   13 - 3  
16-11-2018 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 01 SRC - 01   5 - 4  
16-11-2018 Zijveld, 't 20:40 7e klasse By The Way Reclame - 02 FCS-United - 04   3 - 2  
16-11-2018 Zijveld, 't 21:30 9e klasse Flevo - 03 All Stars, FC - 01   3 - 1  
16-11-2018 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-2 DWOW - JO17-2   10 - 6  
16-11-2018 Wieringen 19:50 4e klasse Succes/Prima Personeel - 04 Vos, Bouwbedrijf - 01   8 - 2  
16-11-2018 Wieringen 20:40 6e klasse Succes/La Dolce Vita - 06 Flevo - 02   5 - 0  
16-11-2018 Wieringen 21:30 7e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Winkel - 02   5 - 4  
19-11-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 3e klasse FCS-United - Da 2 Vesdo - Da 2   1 - 1  
19-11-2018 Groeneweghal 20:55 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 Nwe Niedorp, ZVV - Da 2   3 - 1  
19-11-2018 Spartahal 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-2 Wieringermeer, CV - JO15-1   3 - 1  
19-11-2018 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 1 Kleine Sluis - Da 2   4 - 2  
19-11-2018 Spartahal 20:30 Dames 1e klasse Schagen, VV - Da 1 Dirkshorn - Da 2   5 - 0  
19-11-2018 Spartahal 21:20 6e klasse Flevo - 02 Piet Pann, ZVV - 02   1 - 3  
19-11-2018 Niedorphal 19:00 Dames 2e klasse Flevo - Da 1 VZV, ZVV - Da 1   8 - 4  
19-11-2018 Niedorphal 19:50 Dames 2e klasse Winkel - Da 2 DWOW - Da 4   6 - 2  
19-11-2018 Niedorphal 20:40 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Klok, Cafe de - Da 1   3 - 0  
19-11-2018 Niedorphal 21:30 9e klasse Wieringermeer, CV - 06 Nwe Niedorp, ZVV - 07   5 - 3  
19-11-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 Salao '85/Regiobank - JO17-1   1 - 10  
19-11-2018 Harenkarspelhal 20:05 Dames 3e klasse Sint Boys/Girls - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 4   1 - 9  
19-11-2018 Harenkarspelhal 20:45 4e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 NJD7 - 01   3 - 5  
19-11-2018 Harenkarspelhal 21:35 7e klasse Sint Boys/Girls - 02 A&M ICT Beheer - 01   1 - 6  
19-11-2018 Multitreffer 19:00 JO15 2e klasse Sparta '67 - JO15-2 Vios '79 - JO15-1   4 - 0  
19-11-2018 Brug, De 19:30 JO17 1e klasse Zeemacht - JO17-1 Vesdo - JO17-1   4 - 4  
19-11-2018 Brug, De 20:20 8e klasse Zeemacht - 04 Cinemagnus - 01   6 - 7  
19-11-2018 Wieringen 19:00 JO15 1e klasse Succes/Smit Instal - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1   6 - 5  
19-11-2018 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11 1e klasse Scagha '66 - JO11-1 ZA/Bluedesk Internet - JO11-1   8 - 4  
19-11-2018 Waldervaart 19:40 JO15 1e klasse Scagha '66 - JO15-2 Salao '85/Regiobank - JO15-1   20 - 3  
20-11-2018 Groeneweghal 19:50 Dames 1e klasse Geveltje, FC 't - Da 2 Callantsoog - Da 1   3 - 1  
20-11-2018 Groeneweghal 20:40 3e klasse SRC - 01 Bibob, Kapsalon - 01   12 - 2  
20-11-2018 Groeneweghal 21:30 7e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Wieringermeer, CV - 05   6 - 1  
20-11-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-5 Vios '79 - JO17-4   3 - 6  
20-11-2018 Doorbraak, De 19:50 4e klasse Vios '79 - 06 Succes/Prima Personeel - 04   4 - 5  
20-11-2018 Doorbraak, De 20:40 4e klasse Dirkshorn - 02 Vios '79 - 05   4 - 2  
20-11-2018 Doorbraak, De 21:30 7e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Bejo, FC - 01   3 - 1  
20-11-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse Kreileroord - Da 1 DWOW - Da 5   5 - 2  
20-11-2018 Zuiderzeehal 21:10 Dames 3e klasse Flevo - Da 2 Kaagvogels - Da 1   9 - 0  
20-11-2018 Niedorphal 20:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 3 Sparta '67 - Da 3   8 - 1  
20-11-2018 Niedorphal 20:50 9e klasse A&M ICT Beheer - 02 Muggenburg, FC - 04   3 - 13  
20-11-2018 Niedorphal 21:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 03 VZV, ZVV - 03   3 - 16  
21-11-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse SRC - JO15-1 Sparta '67 - JO15-1   0 - 6  
21-11-2018 Spartahal 19:50 5e klasse Muggenburg, FC - 02 DWOW - 03   3 - 5  
21-11-2018 Spartahal 20:40 2e klasse By The Way Reclame - 01 Zeemacht - 03   6 - 2  
21-11-2018 Spartahal 21:30 6e klasse Wieringermeer, CV - 04 Sint Boys/Girls - 01   2 - 2  
21-11-2018 Zuiderzeehal 20:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-2   12 - 1  
21-11-2018 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 Wognum Nicols - Da 1   7 - 2  
21-11-2018 Zuiderzeehal 21:50 4e klasse DWOW - 02 FCS-United - 03   2 - 6  
21-11-2018 Multitreffer 19:00 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 2 Kleine Sluis - Da 1   0 - 4  
21-11-2018 Multitreffer 19:50 9e klasse Sparta '67 - 07 Rison, ZVV - 01   6 - 4  
21-11-2018 Multitreffer 20:40 2e klasse Sparta '67 - 03 Geelen, van - 01   3 - 6  
21-11-2018 Multitreffer 21:30 5e klasse Multitreffer, De - 01 Callantsoog - 01   2 - 5  
21-11-2018 Wieringen 20:45 8e klasse Succes/Kaan Transport - 08 Real Deception, FC - 01   7 - 5  
21-11-2018 Wieringen 21:35 7e klasse Succes/De Kasteleen - 07 Vios '79 - 08   3 - 5  
22-11-2018 Groeneweghal 19:00 JO17 1e klasse Noord West Interieur - JO17-1 Vios '79 - JO17-2   6 - 9  
22-11-2018 Groeneweghal 19:50 6e klasse Wieringermeer, CV - 07 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   2 - 6  
22-11-2018 Groeneweghal 20:40 9e klasse All Stars, FC - 01 Kaagvogels - 03   5 - 7  
22-11-2018 Groeneweghal 21:30 6e klasse Geveltje, FC 't - 01 Wieringermeer, CV - 03   3 - 2  
22-11-2018 Niedorphal 20:00 Dames 2e klasse DWOW - MO17-1 Schagen, VV - MO17-1   4 - 2  
22-11-2018 Niedorphal 20:50 5e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Wieringermeer, CV - 02   6 - 4  
22-11-2018 Molentocht 20:00 JO19 Vesdo - JO19-3 Zeemacht - JO19-1   4 - 12  
22-11-2018 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 3 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   3 - 4  
22-11-2018 Molentocht 21:30 Dames 3e klasse Vesdo - Da 1 Sparta '67 - Da 4   6 - 0  
23-11-2018 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 15 Topklasse Scagha '66 - JO15-1 Veerhuys, HV - JO15-1   3 - 4  
23-11-2018 Groeneweghal 19:50 KNVB JO 17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Vennewater, HZV het - JO17-2   0 - 7  
23-11-2018 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Salao '85/Regiobank - 01   4 - 3  
23-11-2018 Groeneweghal 21:30 1e klasse Piet Pann, ZVV - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 02   4 - 3  
23-11-2018 Spartahal 19:00 3e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Muggenburg, FC - 03   5 - 4  
23-11-2018 Spartahal 19:50 3e klasse Piroozi - 01 Autowaard - 01   8 - 4  
23-11-2018 Spartahal 20:40 5e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Succes/Burghout Design - 05   5 - 9  
23-11-2018 Spartahal 21:30 5e klasse SRC - 03 Callantsoog - 02   4 - 5  
23-11-2018 Doorbraak, De 19:00 JO19 Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Salao '85/Regiobank - JO19-1   7 - 4  
23-11-2018 Doorbraak, De 19:50 2e klasse Vios '79 - 04 Noord West Interieur - 01   4 - 3  
23-11-2018 Doorbraak, De 20:40 Hoofdklasse Vios '79/Gomes NH - 02 Vios '79 - 03   3 - 8  
23-11-2018 Doorbraak, De 21:30 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Vesdo - 02   5 - 3  
23-11-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO17 2e klasse DWOW - JO17-2 Sparta '67 - JO17-1   13 - 0  
23-11-2018 Zuiderzeehal 19:50 JO19 DWOW - JO19-1 Old Stars '77 - JO 19-1   9 - 1  
23-11-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Pellor DHS Security - 02   9 - 5  
23-11-2018 Zuiderzeehal 21:40 3e klasse Wieringermeer, CV - 01 Muggenburg, FC - 01   2 - 5  
23-11-2018 Niedorphal 19:00 JO17 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Vesdo - JO17-2   5 - 1  
23-11-2018 Niedorphal 19:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 FCS-United - 02   3 - 5  
23-11-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 JVC - 01   2 - 6  
23-11-2018 Niedorphal 21:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 LZVV/Sport 2000 - 02   3 - 6  
23-11-2018 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-3 Succes - JO17-3   3 - 5  
23-11-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1   2 - 4  
23-11-2018 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   6 - 1  
23-11-2018 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 03 Dirkshorn - 03   2 - 6  
23-11-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO19 Vios '79 - JO19-2 Succes/Athlete Foot - JO19-1   1 - 5  
23-11-2018 Harenkarspelhal 19:50 Hoofdklasse Dirkshorn - 01 FCS-United - 01   8 - 5  
23-11-2018 Harenkarspelhal 20:40 KNVB Topklasse A Ruif, Zvv de/Zohip - 01 Vios '79/Gomes NH - 01   1 - 1  
23-11-2018 Multitreffer 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Succes - JO17-2   6 - 2  
23-11-2018 Multitreffer 19:50 JO19 Breezand, ZVV - JO19-1 Vesdo - JO19-2   1 - 2  
23-11-2018 Multitreffer 20:40 2e klasse Sparta '67 - 04 Posthoorn, ZVV de - 02   4 - 8  
23-11-2018 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse VZV, ZVV - Da 2 Sparta '67 - Da 5   2 - 5  
23-11-2018 Zijveld, 't 19:40 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 06 Flevo - 03   7 - 7  
23-11-2018 Zijveld, 't 20:30 4e klasse VZV, ZVV - 02 Kaagvogels - 01   3 - 0  
23-11-2018 Zijveld, 't 21:20 8e klasse VZV, ZVV - 04 FCS-United - 05   2 - 5  
26-11-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Schagen, VV - MO17-1 Winkel - Da 2   5 - 4  
26-11-2018 Groeneweghal 21:05 KNVB 2e klasse Da Sint Boys/Girls - Da 1 Vrone - Da 2   2 - 5  
26-11-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse SRC - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1   7 - 3  
26-11-2018 Spartahal 19:50 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Piroozi - 01   2 - 6  
26-11-2018 Spartahal 20:40 6e klasse SRC - 02 Ruif, Zvv de/Zohip - 05   2 - 5  
26-11-2018 Spartahal 21:30 7e klasse Sint Boys/Girls - 02 Bejo, FC - 01   4 - 0  
26-11-2018 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Zoonen, Slagerij van - Da 1 Geveltje, FC 't - Da 2   4 - 5  
26-11-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 1e klasse Da Winkel - Da 1 Marken - Da 1   6 - 0  
26-11-2018 Niedorphal 21:40 9e klasse Wieringermeer, CV - 06 Kaagvogels - 03   4 - 2  
26-11-2018 Harenkarspelhal 19:15 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 1 DWOW - Da 3   0 - 4  
26-11-2018 Harenkarspelhal 20:05 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 2 Nwe Niedorp, ZVV - Da 1   2 - 5  
26-11-2018 Harenkarspelhal 20:55 3e klasse Autowaard - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 03   9 - 3  
26-11-2018 Harenkarspelhal 21:45 7e klasse Vios '79 - 08 Ruif, Zvv de/Zohip - 06   4 - 2  
26-11-2018 Veerburg 20:00 Dames 1e klasse Kleine Sluis - Da 1 Schagen, VV - Da 1   6 - 3  
26-11-2018 Brug, De 19:30 JO19 Zeemacht - JO19-1 Vesdo - JO19-1   9 - 4  
26-11-2018 Brug, De 20:20 8e klasse Zeemacht - 04 VZV, ZVV - 03   4 - 9  
26-11-2018 Wieringen 19:00 JO15 1e klasse Succes/Smit Instal - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-1   3 - 2  
27-11-2018 Groeneweghal 20:15 3e klasse SRC - 01 Wieringermeer, CV - 01   8 - 3  
27-11-2018 Groeneweghal 21:05 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 Salao '85/Regiobank - 03   13 - 2  
27-11-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-1 Vesdo - JO17-2   5 - 1  
27-11-2018 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 04   4 - 3  
27-11-2018 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Dirk Barten, Hyundai - Da 1   5 - 0  
27-11-2018 Doorbraak, De 21:30 4e klasse Vios '79 - 06 Kaagvogels - 01   2 - 4  
27-11-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse DWOW - Da 5 Flevo - Da 2   3 - 2  
27-11-2018 Zuiderzeehal 21:10 Dames 2e klasse DWOW - Da 4 VZV, ZVV - Da 3   2 - 3  
27-11-2018 Niedorphal 20:00 Dames 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 4 VZV, ZVV - Da 2   5 - 3  
27-11-2018 Niedorphal 20:40 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 2 DWOW - MO17-1   1 - 2  
27-11-2018 Niedorphal 21:30 8e klasse VZV, ZVV - 04 Cinemagnus - 01   7 - 1  
28-11-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-2 Sparta '67 - JO15-1   2 - 13  
28-11-2018 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Dirkshorn - Da 1 Succes/Vakgar Verfaille Da 1   5 - 3  
28-11-2018 Spartahal 20:40 5e klasse Geelen, van - 02 Muggenburg, FC - 02   9 - 3  
28-11-2018 Spartahal 21:30 7e klasse FCS-United - 04 Kaagvogels - 02   2 - 5  
28-11-2018 Zuiderzeehal 20:00 6e klasse Wieringermeer, CV - 04 Piet Pann, ZVV - 02   3 - 4  
28-11-2018 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Hoofdklasse Da 1 DWOW - Da 1 RTC '72 - Da 1   3 - 5  
28-11-2018 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 4 FCS-United - Da 1   2 - 2  
28-11-2018 Multitreffer 19:40 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 5 Vesdo - Da 3   0 - 1  
28-11-2018 Multitreffer 20:20 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Nwe Niedorp, ZVV - Da 3   4 - 2  
28-11-2018 Multitreffer 21:10 8e klasse Sparta '67 - 06 Real Deception, FC - 01   5 - 5  
28-11-2018 Veerburg 19:00 Dames 3e klasse Kleine Sluis - Da 2 Sint Boys/Girls - Da 2   3 - 0  
28-11-2018 Wieringen 20:45 JO19 Succes/Athlete Foot - JO19-1 Vesdo - JO19-3   15 - 1  
28-11-2018 Wieringen 21:35 5e klasse Succes/Burghout Design - 05 Sparta '67 - 05   4 - 2  
28-11-2018 Quelderduyn 19:00 JO19 Old Stars '77 - JO 19-1 Breezand, ZVV - JO19-1   1 - 6  
29-11-2018 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-2 VZV, ZVV - JO17-1   5 - 1  
29-11-2018 Groeneweghal 19:50 8e klasse FCS-United - 05 Succes/Kaan Transport - 08   1 - 1  
29-11-2018 Groeneweghal 20:40 6e klasse Geveltje, FC 't - 01 Vios '79 - 07   9 - 1  
29-11-2018 Groeneweghal 21:30 9e klasse All Stars, FC - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 06   7 - 4  
29-11-2018 Niedorphal 20:00 Dames 3e klasse Kaagvogels - Da 1 Vesdo - Da 1   0 - 6  
29-11-2018 Niedorphal 20:40 7e klasse A&M ICT Beheer - 01 Succes/De Kasteleen - 07   2 - 4  
29-11-2018 Niedorphal 21:30 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Scagha '66 - 03   3 - 2  
29-11-2018 Molentocht 20:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-1 APT-at-work - JO17-1   7 - 8  
29-11-2018 Molentocht 20:50 Dames 3e klasse Vesdo - Da 2 Kreileroord - Da 1   2 - 5  
29-11-2018 Molentocht 21:30 5e klasse Callantsoog - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 05   4 - 1  
30-11-2018 Groeneweghal 19:00 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 DWOW - JO17-2   6 - 3  
30-11-2018 Groeneweghal 19:50 2e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Noord West Interieur - 01   4 - 1  
30-11-2018 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   6 - 2  
30-11-2018 Groeneweghal 21:30 2e klasse Smidse, ZVV de - 01 Zeemacht - 03   4 - 8  
30-11-2018 Spartahal 19:00 JO17 1e klasse Noord West Interieur - JO17-1 Succes/S. de Koning - JO17-1   6 - 5  
30-11-2018 Spartahal 19:50 JO19 Salao '85/Regiobank - JO19-1 Flevo - JO19-1   4 - 8  
30-11-2018 Spartahal 20:40 5e klasse Strip Studio Schagen - 01 SRC - 03   3 - 3  
30-11-2018 Spartahal 21:30 3e klasse FCS-United - 02 Muggenburg, FC - 01   2 - 8  
30-11-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-4 Wieringermeer, CV - JO17-1   1 - 3  
30-11-2018 Doorbraak, De 19:50 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 04 Vesdo - 03   4 - 3  
30-11-2018 Doorbraak, De 20:40 Hoofdklasse Vios '79/Gomes NH - 02 FCS-United - 01   8 - 6  
30-11-2018 Doorbraak, De 21:30 2e klasse Vios '79 - 04 Sparta '67 - 03   2 - 2  
30-11-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO17 1e klasse DWOW - JO17-1 Vios '79 - JO17-2   2 - 8  
30-11-2018 Zuiderzeehal 19:50 6e klasse Wieringermeer, CV - 07 Succes/La Dolce Vita - 06   8 - 4  
30-11-2018 Zuiderzeehal 20:40 5e klasse DWOW - 03 Multitreffer, De - 01   5 - 3  
30-11-2018 Zuiderzeehal 21:30 6e klasse Flevo - 02 Wieringermeer, CV - 03   1 - 12  
30-11-2018 Niedorphal 19:00 JO17 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1   3 - 10  
30-11-2018 Niedorphal 19:50 JO19 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1 DWOW - JO19-1   5 - 3  
30-11-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 2e klasse A Nwe Niedorp, ZVV - 01 Winkel - 01   4 - 2  
30-11-2018 Niedorphal 21:40 9e klasse A&M ICT Beheer - 02 Flevo - 03   2 - 13  
30-11-2018 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-3 Vios '79 - JO17-5   6 - 2  
30-11-2018 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-2 Vios '79/Koks Grp - JO19-1   4 - 1  
30-11-2018 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Vios '79 - 03   7 - 10  
30-11-2018 Molentocht 21:30 4e klasse Vesdo - 04 NJD7 - 01   1 - 9  
30-11-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO15 2e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2 Vios '79 - JO15-1   7 - 2  
30-11-2018 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 02   9 - 3  
30-11-2018 Harenkarspelhal 20:40 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 03 Vesdo - 02   8 - 4  
30-11-2018 Harenkarspelhal 21:30 4e klasse Vos, Bouwbedrijf - 01 Vios '79 - 05   3 - 4  
30-11-2018 Multitreffer 19:00 JO15 2e klasse Sparta '67 - JO15-2 SRC - JO15-4   5 - 8  
30-11-2018 Multitreffer 19:50 JO17 2e klasse Sparta '67 - JO17-1 By The Way Reclame - JO17-1   1 - 6  
30-11-2018 Multitreffer 20:40 1e klasse Sparta '67 - 02 Piet Pann, ZVV - 01   2 - 9  
30-11-2018 Multitreffer 21:30 2e klasse Sparta '67 - 04 Geelen, van - 01   4 - 4  
30-11-2018 Zijveld, 't 19:00 7e klasse By The Way Reclame - 02 Winkel - 02   6 - 6  
30-11-2018 Zijveld, 't 19:50 4e klasse VZV, ZVV - 02 Dirkshorn - 02   5 - 3  
30-11-2018 Zijveld, 't 20:40 3e klasse VZV, ZVV - 01 Salao '85/Regiobank - 02   4 - 0  
30-11-2018 Veerburg 19:00 JO17 1e klasse Breezand, ZVV - JO17-1 Zeemacht - JO17-1   13 - 3  
30-11-2018 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-2 Succes - JO17-3   6 - 4  
30-11-2018 Wieringen 19:50 KNVB 1e klasse A Succes/De Kasteleen - 01 Alkmaarsche Boys - 01   4 - 5  
30-11-2018 Wieringen 20:50 KNVB 2e klasse A Succes/De Kasteleen - 02 Scagha '66 - 02   1 - 2  
30-11-2018 Wieringen 21:50 Hoofdklasse Succes/Gebr de Visser - 03 Salao '85/Regiobank - 01   2 - 0  
03-12-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 3e klasse Sint Boys/Girls - Da 2 Sparta '67 - Da 4   0 - 1  
03-12-2018 Groeneweghal 21:05 KNVB 2e klasse Da Sint Boys/Girls - Da 1 Vennewater, HZV het - Da 1   2 - 4  
03-12-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse Scagha '66 - JO15-2 Succes/Smit Instal - JO15-1   6 - 1  
03-12-2018 Spartahal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 1 Kaagvogels - Da 1   0 - 1  
03-12-2018 Spartahal 20:30 8e klasse Cinemagnus - 01 Succes/Kaan Transport - 08   3 - 10  
03-12-2018 Spartahal 21:20 8e klasse FCS-United - 05 Sparta '67 - 06   4 - 5  
03-12-2018 Niedorphal 19:00 JO19 Flevo - JO19-1 Vesdo - JO19-2   6 - 1  
03-12-2018 Niedorphal 19:50 4e klasse Kaagvogels - 01 Vos, Bouwbedrijf - 01   3 - 7  
03-12-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 1e klasse Da Winkel - Da 1 KZZ/JZV - Da 1   2 - 6  
03-12-2018 Niedorphal 21:40 9e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 07 Rison, ZVV - 01   0 - 0  
03-12-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO15 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1 Salao '85/Regiobank - JO15-2   10 - 5  
03-12-2018 Harenkarspelhal 20:05 JO17 1e klasse APT-at-work - JO17-1 DWOW - JO17-1   6 - 3  
03-12-2018 Harenkarspelhal 20:55 6e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 05 Sint Boys/Girls - 01   5 - 1  
03-12-2018 Harenkarspelhal 21:45 7e klasse Sint Boys/Girls - 02 Succes/De Kasteleen - 07   0 - 7  
03-12-2018 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 Schagen, VV - MO17-1   5 - 2  
03-12-2018 Multitreffer 19:50 Dames 1e klasse Callantsoog - Da 1 Sparta '67 - Da 1   2 - 5  
03-12-2018 Multitreffer 20:40 Dames 3e klasse Vesdo - Da 2 DWOW - Da 5   2 - 4  
03-12-2018 Multitreffer 21:20 9e klasse Sparta '67 - 07 Muggenburg, FC - 04   5 - 3  
03-12-2018 Veerburg 19:00 JO17 1e klasse Breezand, ZVV - JO17-1 Vesdo - JO17-1   6 - 4  
03-12-2018 Veerburg 19:50 JO19 Breezand, ZVV - JO19-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO19-1   5 - 4  
03-12-2018 Wieringen 19:00 JO19 Succes/Athlete Foot - JO19-1 Zeemacht - JO19-1   5 - 4  
03-12-2018 Waldervaart 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-4 Sparta '67 - JO15-2   5 - 0  
04-12-2018 Groeneweghal 19:00 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-1 SRC - JO15-1   4 - 6  
04-12-2018 Groeneweghal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 2 Sparta '67 - Da 5   3 - 3  
04-12-2018 Groeneweghal 20:30 5e klasse Strip Studio Schagen - 01 Salao '85/Regiobank - 03   6 - 4  
04-12-2018 Groeneweghal 21:20 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 Multitreffer, De - 01   8 - 4  
04-12-2018 Doorbraak, De 19:00 JO15 2e klasse Vios '79 - JO15-1 SRC - JO15-3   2 - 3  
04-12-2018 Doorbraak, De 19:50 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-5 Succes - JO17-2   1 - 4  
04-12-2018 Doorbraak, De 20:40 Dames 2e klasse Klok, Cafe de - Da 1 Winkel - Da 2   0 - 2  
04-12-2018 Doorbraak, De 21:30 7e klasse Vios '79 - 08 Salao '85/Regiobank - 04   9 - 2  
04-12-2018 Zuiderzeehal 20:30 KNVB 3e klasse Da DWOW - Da 2 VVS '46/ Koopman Auto - Da1   1 - 4  
04-12-2018 Zuiderzeehal 21:25 Dames 3e klasse Kreileroord - Da 1 Succes/Cafe Waddenzee - Da 2   4 - 1  
04-12-2018 Niedorphal 20:00 JO17 2e klasse Wieringermeer, CV - JO17-1 Vesdo - JO17-3   10 - 1  
04-12-2018 Niedorphal 20:50 4e klasse NJD7 - 01 Vios '79 - 06   3 - 0  
04-12-2018 Niedorphal 21:40 9e klasse Wieringermeer, CV - 06 Scagha '66 - 03   6 - 2  
06-12-2018 Groeneweghal 19:00 JO19 DWOW - JO19-1 Vesdo - JO19-1   2 - 4  
06-12-2018 Groeneweghal 20:40 2e klasse Posthoorn, ZVV de - 02 Geelen, van - 01   5 - 7  
06-12-2018 Groeneweghal 21:30 2e klasse Noord West Interieur - 01 Zeemacht - 03   11 - 2  
06-12-2018 Niedorphal 19:00 JO17 2e klasse DWOW - JO17-2 Vios '79 - JO17-3   8 - 2  
06-12-2018 Niedorphal 19:50 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 04 SRC - 01   3 - 3  
06-12-2018 Niedorphal 20:40 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 Muggenburg, FC - 03   2 - 6  
06-12-2018 Molentocht 20:00 Dames 3e klasse Vesdo - Da 3 Nwe Niedorp, ZVV - Da 4   1 - 5  
06-12-2018 Molentocht 20:40 Dames 3e klasse Vesdo - Da 1 Flevo - Da 2   3 - 5  
06-12-2018 Molentocht 21:20 5e klasse Callantsoog - 01 Muggenburg, FC - 02   10 - 1  
07-12-2018 Groeneweghal 19:00 KNVB JO 13 Topklasse Scagha '66 - JO13-1 Limmen - JO13-1   6 - 3  
07-12-2018 Groeneweghal 19:45 KNVB 2e klasse A Scagha '66 - 02 Flevo - 01   2 - 7  
07-12-2018 Groeneweghal 20:45 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Futsal Winsum - 01   8 - 2  
07-12-2018 Spartahal 19:00 3e klasse Piroozi - 01 VZV, ZVV - 01   10 - 5  
07-12-2018 Spartahal 19:50 Hoofdklasse Salao '85/Regiobank - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 02   2 - 2  
07-12-2018 Spartahal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 FCS-United - 01   7 - 2  
07-12-2018 Spartahal 21:30 3e klasse Salao '85/Regiobank - 02 Bibob, Kapsalon - 01   4 - 3  
07-12-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Vios '79 - JO17-1   3 - 5  
07-12-2018 Doorbraak, De 19:50 JO19 Vios '79/Koks Grp - JO19-1 Old Stars '77 - JO 19-1   8 - 0  
07-12-2018 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Volendam, ZVV 02   8 - 3  
07-12-2018 Doorbraak, De 21:40 7e klasse Bejo, FC - 01 By The Way Reclame - 02   2 - 9  
07-12-2018 Zuiderzeehal 19:00 JO15 2e klasse Wieringermeer, CV - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2   8 - 0  
07-12-2018 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse DWOW - 03 Geelen, van - 02   3 - 8  
07-12-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB Hoofdklasse A DWOW - 01 Vedette ZVV / de Remise - 01   3 - 3  
07-12-2018 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse A&M ICT Beheer - 03 Zeemacht - 04   4 - 1  
07-12-2018 Molentocht 19:00 JO17 2e klasse By The Way Reclame - JO17-1 Salao '85/Regiobank - JO17-1   4 - 7  
07-12-2018 Molentocht 19:50 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-2 Noord West Interieur - JO17-1   2 - 12  
07-12-2018 Molentocht 20:40 Hoofdklasse Vesdo - 01 Dirkshorn - 01   3 - 2  
07-12-2018 Molentocht 21:30 1e klasse Vesdo - 02 Piet Pann, ZVV - 01   1 - 4  
07-12-2018 Harenkarspelhal 19:00 JO17 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Zeemacht - JO17-1   5 - 1  
07-12-2018 Harenkarspelhal 19:50 JO19 Vios '79 - JO19-2 Salao '85/Regiobank - JO19-1   5 - 1  
07-12-2018 Harenkarspelhal 20:40 1e klasse Dirkshorn - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 03   7 - 3  
07-12-2018 Harenkarspelhal 21:30 4e klasse Dirkshorn - 02 DWOW - 02   7 - 1  
07-12-2018 Multitreffer 19:00 JO15 1e klasse Sparta '67 - JO15-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1   4 - 1  
07-12-2018 Multitreffer 19:50 2e klasse Sparta '67 - 04 By The Way Reclame - 01   2 - 7  
07-12-2018 Multitreffer 20:40 KNVB Hoofdklasse A Sparta '67 - 01 Demi Sport - 01   3 - 3  
07-12-2018 Multitreffer 21:40 5e klasse Callantsoog - 02 Sparta '67 - 05   10 - 4  
07-12-2018 Zijveld, 't 19:00 JO17 2e klasse VZV, ZVV - JO17-1 Vios '79 - JO17-4   3 - 3  
07-12-2018 Zijveld, 't 19:50 Dames 3e klasse VZV, ZVV - Da 2 Kleine Sluis - Da 2   3 - 1  
07-12-2018 Zijveld, 't 20:30 8e klasse VZV, ZVV - 03 VZV, ZVV - 04   3 - 5  
07-12-2018 Zijveld, 't 21:20 4e klasse VZV, ZVV - 02 FCS-United - 03   8 - 3  
07-12-2018 Wieringen 19:00 JO17 2e klasse Succes - JO17-3 Sparta '67 - JO17-1   10 - 0  
07-12-2018 Wieringen 19:50 JO17 1e klasse Succes/S. de Koning - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1   5 - 1  
07-12-2018 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr de Visser - 03 Vios '79 - 03   3 - 6  
07-12-2018 Wieringen 21:30 5e klasse Succes/Burghout Design - 05 Nwe Niedorp, ZVV - 05   2 - 5  
10-12-2018 Groeneweghal 20:15 Dames 2e klasse Dirk Barten, Hyundai - Da 1 VZV, ZVV - Da 1   0 - 2  
10-12-2018 Groeneweghal 21:05 KNVB 2e klasse Da Sint Boys/Girls - Da 1 GSV - Da 2   3 - 7  
10-12-2018 Spartahal 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-3 Sparta '67 - JO15-2   3 - 8  
10-12-2018 Spartahal 19:50 JO17 2e klasse Salao '85/Regiobank - JO17-1 Succes - JO17-3   6 - 1  
10-12-2018 Spartahal 20:40 Dames 1e klasse Geveltje, FC 't - Da 2 Dirkshorn - Da 2   4 - 4  
10-12-2018 Spartahal 21:30 5e klasse Salao '85/Regiobank - 03 Callantsoog - 02   4 - 8  
10-12-2018 Niedorphal 19:00 JO15 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-1   6 - 7  
10-12-2018 Niedorphal 19:50 Dames 1e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 1 Kleine Sluis - Da 1   6 - 3  
10-12-2018 Niedorphal 20:40 KNVB 1e klasse Da Winkel - Da 1 AZV - Da 1   9 - 1  
10-12-2018 Niedorphal 21:40 9e klasse Kaagvogels - 03 Sparta '67 - 07   4 - 6  
10-12-2018 Harenkarspelhal 19:15 JO17 1e klasse APT-at-work - JO17-1 Breezand, ZVV - JO17-1   4 - 4  
10-12-2018 Harenkarspelhal 20:05 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-4 Salao '85/Regiobank - JO17-2   2 - 1  
10-12-2018 Harenkarspelhal 20:55 8e klasse Real Deception, FC - 01 FCS-United - 05   3 - 1  
10-12-2018 Harenkarspelhal 21:45 7e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - 06 A&M ICT Beheer - 01     -    
10-12-2018 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 5 Kreileroord - Da 1   5 - 3  
10-12-2018 Multitreffer 19:40 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Zoonen, Slagerij van - Da 1   5 - 2  
10-12-2018 Veerburg 20:00 Dames 3e klasse Kleine Sluis - Da 2 Vesdo - Da 3   3 - 2  
10-12-2018 Wieringen 19:00 JO17 1e klasse Succes/S. de Koning - JO17-1 Vios '79 - JO17-1   0 - 5  
10-12-2018 Quelderduyn 19:00 JO19 Old Stars '77 - JO 19-1 Flevo - JO19-1   6 - 8  
10-12-2018 Waldervaart 19:00 JO15 2e klasse SRC - JO15-4 SRC - JO15-2     -    
10-12-2018 Waldervaart 19:50 JO15 1e klasse Salao '85/Regiobank - JO15-2 Salao '85/Regiobank - JO15-1     -    
11-12-2018 Groeneweghal 20:15 6e klasse Piet Pann, ZVV - 02 SRC - 02     -    
11-12-2018 Groeneweghal 21:05 9e klasse Muggenburg, FC - 04 Scagha '66 - 03     -    
11-12-2018 Doorbraak, De 19:00 JO15 2e klasse Vios '79 - JO15-1 Ruif, Zvv de/Zohip - JO15-2     -    
11-12-2018 Doorbraak, De 19:50 JO17 1e klasse Vios '79 - JO17-2 Vesdo - JO17-1     -    
11-12-2018 Doorbraak, De 20:40 4e klasse Vios '79 - 05 VZV, ZVV - 02     -    
11-12-2018 Doorbraak, De 21:30 7e klasse Bejo, FC - 01 Wieringermeer, CV - 05     -    
11-12-2018 Zuiderzeehal 20:30 Dames 3e klasse DWOW - Da 5 Vesdo - Da 1     -    
11-12-2018 Zuiderzeehal 21:10 Dames 2e klasse DWOW - Da 3 Flevo - Da 1     -    
11-12-2018 Niedorphal 20:00 Dames 3e klasse Kaagvogels - Da 1 Sint Boys/Girls - Da 2     -    
11-12-2018 Niedorphal 20:40 Dames 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 3 DWOW - Da 4     -    
11-12-2018 Niedorphal 21:30 7e klasse Kaagvogels - 02 By The Way Reclame - 02     -    
12-12-2018 Spartahal 19:00 JO15 1e klasse SRC - JO15-1 Scagha '66 - JO15-2     -    
12-12-2018 Spartahal 19:50 Dames 1e klasse Schagen, VV - Da 1 Sparta '67 - Da 2     -    
12-12-2018 Spartahal 20:40 6e klasse Geveltje, FC 't - 01 Flevo - 02     -    
12-12-2018 Spartahal 21:30 3e klasse SRC - 01 Salao '85/Regiobank - 02     -    
12-12-2018 Zuiderzeehal 20:00 Dames 3e klasse Flevo - Da 2 FCS-United - Da 1     -    
12-12-2018 Zuiderzeehal 20:40 KNVB 1e klasse Da DWOW - Da 1 Team Alkm/Sportstars - Da 3     -    
12-12-2018 Zuiderzeehal 21:40 9e klasse Flevo - 03 Wieringermeer, CV - 06     -    
12-12-2018 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse Sparta '67 - Da 4 VZV, ZVV - Da 2     -    
12-12-2018 Multitreffer 19:40 8e klasse Sparta '67 - 06 Cinemagnus - 01     -    
12-12-2018 Multitreffer 20:40 2e klasse By The Way Reclame - 01 Vios '79 - 04     -    
12-12-2018 Multitreffer 21:30 5e klasse Sparta '67 - 05 SRC - 03     -    
13-12-2018 Niedorphal 20:00 Dames 2e klasse VZV, ZVV - Da 3 Schagen, VV - MO17-1     -    
13-12-2018 Niedorphal 20:50 Dames 3e klasse Nwe Niedorp, ZVV - Da 4 FCS-United - Da 2     -    
13-12-2018 Niedorphal 21:30 5e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 05 Strip Studio Schagen - 01     -    
13-12-2018 Molentocht 20:00 JO17 1e klasse Vesdo - JO17-2 DWOW - JO17-1     -    
13-12-2018 Molentocht 20:50 JO17 2e klasse Vesdo - JO17-3 VZV, ZVV - JO17-1     -    
13-12-2018 Molentocht 21:40 5e klasse Geelen, van - 02 Callantsoog - 01     -    
14-12-2018 Groeneweghal 18:50 KNVB JO 17 Topklasse Scagha '66 - JO17-1 Kondo Budjang FC - JO17-2     -    
14-12-2018 Groeneweghal 19:45 KNVB 2e klasse A Scagha '66 - 02 Zwaag/Hoogland Kozijnen - 02     -    
14-12-2018 Groeneweghal 20:45 KNVB 1e divisie A Scagha '66 - 01 Leekster Eagles     -    
14-12-2018 Spartahal 19:00 JO19 Salao '85/Regiobank - JO19-1 Vesdo - JO19-3     -    
14-12-2018 Spartahal 19:50 2e klasse Geelen, van - 01 Smidse, ZVV de - 01     -    
14-12-2018 Spartahal 20:40 Hoofdklasse FCS-United - 01 Vesdo - 01     -    
14-12-2018 Spartahal 21:30 3e klasse Muggenburg, FC - 03 Muggenburg, FC - 01     -    
14-12-2018 Doorbraak, De 19:00 JO17 2e klasse Vios '79 - JO17-3 By The Way Reclame - JO17-1     -    
14-12-2018 Doorbraak, De 19:50 Hoofdklasse Vios '79 - 03 Posthoorn, ZVV de - 01     -    
14-12-2018 Doorbraak, De 20:40 KNVB Topklasse A Vios '79/Gomes NH - 01 Volendam, ZVV 02     -    
14-12-2018 Doorbraak, De 21:40 3e klasse Bibob, Kapsalon - 01 Piroozi - 01