wedstrijden : wijzigingen   (38)

datum sporthal tijd competitie team thuis team uit
23-04-2019 Niedorphal 19:30 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 Muggenburg, FC - 02 toegevoegd
23-04-2019 Groeneweghal 21:30 7e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Succes/De Kasteleen - 07 toegevoegd
23-04-2019 Groeneweghal 21:30 5e klasse Wieringermeer, CV - 02 Muggenburg, FC - 02 vervallen
24-04-2019 Wieringen 21:35 Hoofdklasse Succes/Gebr de Visser - 03 Vios '79/Gomes NH - 02 toegevoegd
24-04-2019 Wieringen 21:35 5e klasse Succes/Burghout Design - 05 Multitreffer, De - 01 vervallen
25-04-2019 Groeneweghal 19:00 JO15 1e klasse Scagha '66 - JO15-2 Salao '85/Regiobank - JO15-1 toegevoegd
25-04-2019 Groeneweghal 19:00 Dames 3e klasse FCS-United - Da 1 Flevo - Da 2 vervallen
25-04-2019 Groeneweghal 19:45 9e klasse Rison, ZVV - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 07 vervallen
25-04-2019 Groeneweghal 19:50 Dames 3e klasse FCS-United - Da 1 Flevo - Da 2 toegevoegd
25-04-2019 Groeneweghal 21:15 9e klasse Rison, ZVV - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 07 toegevoegd
25-04-2019 Groeneweghal 21:15 7e klasse Salao '85/Regiobank - 04 Succes/De Kasteleen - 07 vervallen
25-04-2019 Molentocht 21:30 7e klasse Sint Boys/Girls - 02 Winkel - 02 toegevoegd
26-04-2019 Harenkarspelhal 19:00 JO17 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 vervallen
26-04-2019 Groeneweghal 19:00 JO15 1e klasse Scagha '66 - JO15-2 Salao '85/Regiobank - JO15-1 vervallen
26-04-2019 Groeneweghal 19:00 8e klasse Cinemagnus - 01 A&M ICT Beheer - 03 toegevoegd
26-04-2019 Molentocht 19:00 JO19 Vesdo - JO19-3 Succes/Athlete Foot - JO19-1 vervallen
26-04-2019 Molentocht 19:00 Beker I JO 17 verliezers Vesdo - JO17-3 Breezand, ZVV - JO17-1 toegevoegd
26-04-2019 Zijveld, 't 19:00 Dames 3e klasse VZV, ZVV - Da 2 Sparta '67 - Da 4 vervallen
26-04-2019 Zijveld, 't 19:30 3e klasse VZV, ZVV - 01 Piroozi - 01 toegevoegd
26-04-2019 Molentocht 19:40 JO19 Vesdo - JO19-3 Succes/Athlete Foot - JO19-1 toegevoegd
26-04-2019 Spartahal 19:50 5e klasse Strip Studio Schagen - 01 Nwe Niedorp, ZVV - 05 vervallen
26-04-2019 Doorbraak, De 19:50 3e klasse Autowaard - 01 Muggenburg, FC - 01 vervallen
26-04-2019 Harenkarspelhal 19:50 JO17 1e klasse Ruif, Zvv de/Zohip - JO17-1 Nwe Niedorp, ZVV - JO17-1 toegevoegd
26-04-2019 Groeneweghal 19:50 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vesdo - 01 toegevoegd
26-04-2019 Molentocht 19:50 JO19 Vesdo - JO19-2 Flevo - JO19-1 vervallen
26-04-2019 Groeneweghal 19:50 8e klasse Cinemagnus - 01 A&M ICT Beheer - 03 vervallen
26-04-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Ruif, Zvv de/Zohip - 03 vervallen
26-04-2019 Zijveld, 't 20:30 3e klasse VZV, ZVV - 01 Piroozi - 01 vervallen
26-04-2019 Molentocht 20:30 JO19 Vesdo - JO19-2 Flevo - JO19-1 toegevoegd
26-04-2019 Niedorphal 20:30 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 LZVV/Sport 2000 - 01 toegevoegd
26-04-2019 Zuiderzeehal 20:30 KNVB 2e klasse A Flevo - 01 Vennewater, HZV het - 02 toegevoegd
26-04-2019 Groeneweghal 20:40 Hoofdklasse Posthoorn, ZVV de - 01 Vesdo - 01 vervallen
26-04-2019 Wieringen 20:40 Hoofdklasse Succes/Gebr de Visser - 03 Vios '79/Gomes NH - 02 vervallen
26-04-2019 Wieringen 20:40 5e klasse Succes/Burghout Design - 05 Multitreffer, De - 01 toegevoegd
26-04-2019 Molentocht 20:40 1e klasse Vesdo - 03 Piet Pann, ZVV - 01 vervallen
26-04-2019 Molentocht 21:20 1e klasse Vesdo - 03 Piet Pann, ZVV - 01 toegevoegd
26-04-2019 Groeneweghal 21:30 2e klasse Smidse, ZVV de - 01 Noord West Interieur - 01 vervallen
26-04-2019 Molentocht 21:30 7e klasse Sint Boys/Girls - 02 Winkel - 02 vervallen
38 wijziging(en) gevonden