wedstrijden : wijzigingen   (42)

datum sporthal tijd competitie team thuis team uit
30-10-2019 Zuiderzeehal 20:00 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 SC Spirit '30 JO19-1 vervallen
30-10-2019 Zuiderzeehal 20:00 5e klasse B Flevo - 02 Kaagvogels - 02 toegevoegd
30-10-2019 Zuiderzeehal 21:45 5e klasse B Flevo - 02 Kaagvogels - 02 vervallen
04-11-2019 Waldervaart 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Schagen United - JO13-1 vervallen
06-11-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO13 1e klasse Scagha '66 - JO13-2 Schagen United - JO13-1 toegevoegd
06-11-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB JO19-1 Flevo - JO19-1 M.A.R.L.E.N.E. FC - JO19-1 toegevoegd
06-11-2019 Zuiderzeehal 20:50 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 WMC - Da 1 vervallen
06-11-2019 Zuiderzeehal 21:40 5e klasse B Flevo - 02 Zeemacht - 07 vervallen
06-11-2019 Zuiderzeehal 21:45 KNVB Dames 3e klasse DWOW - Da 2 WMC - Da 1 toegevoegd
08-11-2019 Zuiderzeehal 19:00 5e klasse A DWOW - 03 Wieringermeer, CV - 03 toegevoegd
08-11-2019 Zijveld, 't 19:50 3e klasse VZV, ZVV - 02 Dirkshorn - 02 toegevoegd
08-11-2019 Harenkarspelhal 19:50 1e klasse Dirkshorn - 03 Noord West Interieur - 01 vervallen
08-11-2019 Harenkarspelhal 19:50 2e klasse Autowaard - 01 Muggenburg, FC - 01 toegevoegd
08-11-2019 Zijveld, 't 19:50 Dames 3e klasse A VZV, ZVV - Da 2 FCS-United - Da 1 vervallen
08-11-2019 Zuiderzeehal 19:50 5e klasse A DWOW - 03 Wieringermeer, CV - 03 vervallen
08-11-2019 Zuiderzeehal 19:50 8e klasse Flevo - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 05 toegevoegd
08-11-2019 Zijveld, 't 20:30 2e klasse VZV, ZVV - 01 Schagen United - 01 vervallen
08-11-2019 Zijveld, 't 20:40 2e klasse VZV, ZVV - 01 Schagen United - 01 toegevoegd
08-11-2019 Zijveld, 't 21:20 3e klasse VZV, ZVV - 02 Dirkshorn - 02 vervallen
08-11-2019 Harenkarspelhal 21:30 2e klasse Autowaard - 01 Muggenburg, FC - 01 vervallen
08-11-2019 Harenkarspelhal 21:30 1e klasse Dirkshorn - 03 Noord West Interieur - 01 toegevoegd
08-11-2019 Zuiderzeehal 21:40 8e klasse Flevo - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 05 vervallen
11-11-2019 Harenkarspelhal 19:45 Beker D Heren winn Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Sparta '67 - 06 toegevoegd
11-11-2019 Harenkarspelhal 19:45 Beker E Dames winn Dirkshorn - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1 vervallen
11-11-2019 Harenkarspelhal 20:30 Beker D Heren winn Ruif, Zvv de/Zohip - 06 Sparta '67 - 06 vervallen
11-11-2019 Harenkarspelhal 20:30 Beker E Dames winn Dirkshorn - Da 1 Salao '85/Regiobank - Da 1 toegevoegd
15-11-2019 Spartahal 20:40 Beker D Heren verl Salao '85/Regiobank - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06 toegevoegd
15-11-2019 Spartahal 20:45 Beker A Heren verl Piroozi - 01 Ruif, Zvv de/Zohip - 04 vervallen
15-11-2019 Zijveld, 't 21:15 Beker D Heren verl VZV, ZVV - 03 Kleine Sluis/Kerkhof - 07 vervallen
15-11-2019 Spartahal 21:30 Beker D Heren verl Salao '85/Regiobank - 03 Nwe Niedorp, ZVV - 06 vervallen
18-11-2019 Waldervaart 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 Veerhuys, HV - JO11-1 vervallen
20-11-2019 Multitreffer 19:00 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 DWOW - Da 4 vervallen
20-11-2019 Multitreffer 20:50 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Vesdo - Da 2 vervallen
20-11-2019 Multitreffer 21:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Dirkshorn - Da 2 vervallen
22-11-2019 Spartahal 19:00 5e klasse A Strip Studio Schagen - 01 Schagen United - 02 vervallen
22-11-2019 Multitreffer 19:00 Dames 3e klasse B Sparta '67 - Da 5 Vesdo - Da 2 toegevoegd
22-11-2019 Spartahal 19:00 KNVB JO 11-1 Scagha '66 - JO11-1 Veerhuys, HV - JO11-1 toegevoegd
22-11-2019 Multitreffer 19:40 Dames 2e klasse Sparta '67 - Da 3 DWOW - Da 4 toegevoegd
22-11-2019 Niedorphal 19:50 2e klasse Nwe Niedorp, ZVV - 03 VZV, ZVV - 01 vervallen
22-11-2019 Niedorphal 19:50 6e klasse Winkel - 02 By The Way Reclame - 02 toegevoegd
22-11-2019 Multitreffer 20:30 Dames 1e klasse Sparta '67 - Da 1 Dirkshorn - Da 2 toegevoegd
22-11-2019 Niedorphal 21:30 KNVB 2e klasse A Winkel - 01 JVC -02 toegevoegd
42 wijziging(en) gevonden