- uitslagen SZVV Jeugdwintercompetitie 2019
-
-
- uitslagen graag even verifiëren
- met name de wedstrijden in geel gearceerd: 548_550
- doelpunten: 2046
# DOORBRAAK - Warmenhuizen 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
1 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - DTS JO12-1 9:00 4 - 2
2 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-1 9:20 0 - 1
3 JO12 - 2 DTS JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-1 9:40 1 - 7
4 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - v.v. Dirkshorn MO12-2 10:00 1 - 0
5 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 10:20 0 - 0
6 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 10:40 5 - 0
7 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 11:00 3 - 1
8 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - DTS MO9-1 11:20 2 - 2
9 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - Schouten Electrotechniek JO10-2 11:40 1 - 4
10 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - v.v. Winkel JO13-1 12:00 2 - 1
11 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - Sint Boys JO10-1 12:20 0 - 0
12 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-1 12:40 0 - 0
13 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - Kaagvogels JO13-1 13:00 4 - 0
14 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - v.v. Winkel JO13-2 13:20 3 - 2
15 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-3 13:40 0 - 6
16 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-2 14:00 3 - 0
17 JO13 - 3 v.v. Winkel JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-2 14:20 0 - 1
18 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - André Dekker Allround service JO12-2 14:40 0 - 8
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SINT BOYS
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
19 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - v.v. Dirkshorn JO11-1 9:00 1 - 0
20 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - DTS JO9-1 9:20 3 - 1
21 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - CSV BOL JO11-1 9:40 1 - 1
22 JO9 - 1 DTS JO9-1 - CSV BOL JO9-1 10:00 2 - 2
23 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - LSVV JO7-1 10:20 3 - 1
24 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-1 10:40 0 - 6
25 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - CSV BOL JO7-1 11:00 2 - 1
26 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - CSV BOL JO9-2 11:20 5 - 0
27 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-1 11:40 4 - 1
28 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - DTS JO10-1 12:00 1 - 4
29 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - CSV BOL JO11-2 12:20 0 - 0
30 JO10 - 1 DTS JO10-1 - CSV BOL JO10-1 12:40 2 - 4
31 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - Fluwel JO12-1 13:00 0 - 0
32 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - Flevo JO13-2 13:20 1 - 0
33 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - CSV BOL JO12-1 13:40 2 - 1
34 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 14:00 1 - 0
35 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - CSV BOL JO13-2 14:20 0 - 0
36 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - CSV BOL JO13-1 14:40 0 - 0
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : CSV BOL
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
37 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - ST Schagen/SRC JO8-5 9:00 0 - 2
38 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - DWOW JO11-1 9:20 0 - 3
39 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 9:40 5 - 1
40 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - MEG mode/HT JO11-2 10:00 8 - 1
41 JO9 - 2 DTS JO9-2 - MultIT Automatisering JO9-1 10:20 5 - 0
42 JO8 - 1 Jan Entes tulpen/HT JO8-1 - DTS JO8-1 10:40 0 - 6
43 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - DTS JO9-2 11:00 0 - 6
44 JO8 - 1 DTS JO8-1 - Jan Entes tulpen/HT JO8-1 11:20 6 - 0
45 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-2 11:40 4 - 0
46 JO7 - 1 DTS JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 12:00 3 - 0
47 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 12:20 1 - 0
48 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - DTS JO7-1 12:40 0 - 4
49 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - v.v. Succes JO8-1 13:00 2 - 0
50 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - v.v. Succes JO10-1 13:20 0 - 3
51 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 13:40 0 - 1
52 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - Amsonia/HT JO10-1 14:00 2 - 1
53 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - v.v. Succes JO9-2 14:20 2 - 0
54 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - v.v. Succes JO9-1 14:40 0 - 0
55 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 15:00 1 - 1
56 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 15:20 1 - 1
57 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - Nieuwe Niedorp JO10-3 15:40 3 - 3
58 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 16:00 0 - 0
59 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO10-3 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 16:20 0 - 5
60 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - Nieuwe Niedorp JO13-2 16:40 10 - 1
61 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 17:00 1 - 2
62 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 17:20 0 - 8
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
63 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - Amsonia/HT JO6-1 13:00 2 - 0
64 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 13:20 0 - 5
65 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - VESDO JO7-1 13:40 1 - 3
66 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - VESDO JO9-1 14:00 8 - 1
67 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - v.v. Succes JO12-1 14:20 4 - 2
68 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Mak Breeding JO13-1 14:40 2 - 0
69 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - VESDO JO12-2 15:00 2 - 4
70 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Fluwel JO13-1 15:20 0 - 5
71 JMO11 - 6 Magnée JO11-1 - ST Schagen/SRC MO11-1 15:40 8 - 0
72 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - v.v. Winkel JO12-1 16:00 1 - 0
73 JMO11 - 6 ST Schagen/SRC MO11-1 - Magnée JO11-1 16:20 0 - 4
74 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-5 16:40 0 - 2
75 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - VESDO JO12-1 17:00 2 - 3
76 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - VESDO JO10-1 17:20 1 - 0
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
77 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - LSVV JO7-2 10:00 3 - 0
78 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-7 10:20 7 - 0
79 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 10:40 1 - 2
80 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - Restaurant Woest JO9-1 11:00 1 - 7
81 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 11:20 1 - 2
82 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - v.v. Succes JO11-2 11:40 2 - 2
83 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 12:00 5 - 1
84 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 12:20 1 - 0
85 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-4 12:40 4 - 2
86 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1 13:00 3 - 0
87 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 13:20 0 - 7
88 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 13:40 1 - 4
89 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - Flevo JO13-1 14:00 0 - 5
90 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - Kaagvogels JO12-1 14:20 4 - 0
91 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 14:40 3 - 4
92 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - Flevo JO12-1 15:00 0 - 1
93 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 15:20 0 - 2
94 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 15:40 2 - 1
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
95 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - DTS JO10-2 13:10 4 - 0
96 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - v.v. Dirkshorn JO11-2 13:30 1 - 0
97 JO10 - 4 DTS JO10-2 - v.v. Winkel JO10-3 13:50 1 - 2
98 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - v.v. Winkel JO11-2 14:10 1 - 1
99 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - DTS JO8-2 14:30 0 - 3
100 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO10-2 14:50 2 - 4
101 JO8 - 3 DTS JO8-2 - v.v. Winkel JO8-1 15:10 7 - 1
102 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-2 - v.v. Winkel JO10-1 15:30 2 - 2
103 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-1 15:50 1 - 7
104 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - Rietdekker Luiken JO11-1 16:10 0 - 2
105 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - v.v. Winkel MO13-1 16:30 4 - 1
106 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - v.v. Winkel JO11-1 16:50 1 - 1
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : WINKEL
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
107 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - v.v. Dirkshorn JO8-1 9:00 0 - 2
108 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - De Heij Adviesgroep JO10-1 9:20 0 - 1
109 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - Hugo Boys JO8-1 9:40 6 - 1
110 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - DWOW JO10-1 10:00 2 - 0
111 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - Nevo JO9-1 10:20 0 - 0
112 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 10:40 7 - 0
113 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - Hugo Boys JO9-1 11:00 1 - 2
114 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 11:20 0 - 3
115 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-5 11:40 0 - 4
116 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - v.v. Winkel JO10-2 12:00 1 - 0
117 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - Hugo Boys JO11-2 12:20 1 - 1
118 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - v.v. Dirkshorn JO10-1 12:40 2 - 1
119 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Velko bandenservice/HT JO13-2 13:00 1 - 0
120 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - DTS JO11-1 13:20 3 - 0
121 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Hugo Boys JO13-1 13:40 1 - 5
122 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Amsonia/HT JO13-1 14:00 2 - 1
123 JO11 - 3 DTS JO11-1 - Hugo Boys JO11-1 14:20 3 - 3
124 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Hugo Boys JO13-2 14:40 6 - 2
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
125 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - ST Schagen/SRC JO10-7 9:00 1 - 1
126 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - v.v. Winkel MO9-1 9:20 3 - 1
127 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - ST Schagen/SRC JO10-6 9:40 1 - 4
128 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - ST Schagen/SRC JO8-6 10:00 0 - 5
129 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-2 10:20 5 - 0
130 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - Nieuwe Niedorp JO8-1 10:40 0 - 0
131 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-2 - ST Schagen/SRC JO8-1 11:00 0 - 1
132 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-3 11:20 0 - 1
133 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - ST Schagen/SRC JO9-4 11:40 1 - 1
134 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - Kaagvogels JO8-1 12:00 0 - 2
135 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - ST Schagen/SRC JO9-3 12:20 0 - 2
136 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-7 12:40 6 - 0
137 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - v.v. Winkel MO13-2 13:00 4 - 0
138 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - ST Schagen/SRC MO13-4 13:20 0 - 3
139 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-2 13:40 1 - 4
140 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - ST Schagen/SRC MO13-3 14:00 2 - 1
141 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - Nieuwe Niedorp JO10-1 14:20 1 - 2
142 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - ST Schagen/SRC JO11-6 14:40 1 - 1
143 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-3 15:00 2 - 1
144 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - ST Schagen/SRC JO11-3 15:20 2 - 0
145 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - v.v. Succes JO11-3 15:40 4 - 0
146 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - v.v. Succes JO11-1 16:00 6 - 0
147 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - ST Schagen/SRC JO11-7 16:20 0 - 6
148 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-1 16:40 0 - 3
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
149 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - v.v. Dirkshorn JO13-1 9:00 2 - 1
150 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - v.v. Winkel JO9-1 9:20 2 - 0
151 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 9:40 0 - 0
152 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - DWOW JO9-1 10:00 1 - 2
153 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - Kaagvogels JO9-1 10:20 0 - 2
154 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-6 10:40 3 - 0
155 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 11:00 1 - 0
156 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 11:20 0 - 1
157 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - Hugo Boys JO7-2 11:40 2 - 3
158 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-4 12:00 1 - 0
159 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 12:20 1 - 0
160 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - VZV Triflor JO8-1 12:40 2 - 1
161 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-4 13:00 0 - 4
162 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 13:20 3 - 1
163 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - VZV Vriendenclub JO10-1 13:40 1 - 1
164 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 14:00 2 - 4
165 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - ST Schagen/SRC JO10-2 14:20 2 - 3
166 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 14:40 1 - 2
167 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 15:00 3 - 0
168 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 15:20 1 - 4
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VZV
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
169 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - v.v. Winkel MO13-1 9:00 4 - 1
170 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - v.v. Winkel MO13-2 9:20 1 - 1
171 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-2 9:40 0 - 4
172 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-3 10:00 0 - 0
173 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-4 10:20 5 - 0
174 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 10:40 2 - 0
175 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - ST Schagen/SRC MO13-1 11:00 3 - 1
176 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-6 11:20 1 - 2
177 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - MultIT Automatisering JO9-1 11:40 1 - 2
178 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - DWOW JO9-1 12:00 1 - 0
179 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-4 12:20 1 - 0
180 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-3 12:40 2 - 0
181 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - DTS JO9-1 13:00 2 - 2
182 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - CSV BOL JO9-1 13:20 1 - 1
183 JO9 - 1 DTS JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-1 13:40 2 - 0
184 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-2 14:00 2 - 2
185 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - DWOW JO11-1 14:20 1 - 0
186 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - v.v. Succes JO11-2 14:40 4 - 1
187 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-6 15:00 2 - 7
188 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-5 15:20 3 - 5
189 JMO11 - 6 ST Schagen/SRC MO11-1 - v.v. Winkel MO11-1 15:40 1 - 0
190 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - v.v. Winkel JO11-2 16:00 5 - 0
191 JMO11 - 6 v.v. Winkel MO11-1 - ST Schagen/SRC MO11-1 16:20 1 - 0
192 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-7 16:40 3 - 2
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
193 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - CSV BOL JO13-2 8:00 1 - 1
194 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - CSV BOL JO9-2 8:20 5 - 0
195 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 8:40 1 - 2
196 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 9:00 0 - 3
197 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - Nevo JO9-1 9:20 1 - 0
198 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - v.v. Succes JO11-1 9:40 3 - 1
199 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 10:00 4 - 2
200 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - Kaagvogels JO9-1 10:20 0 - 3
201 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 10:40 2 - 2
202 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 11:00 1 - 0
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
203 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 13:00 3 - 3
204 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 13:20 1 - 5
205 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - VESDO JO7-1 13:40 2 - 2
206 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - Sint Boys JO7-1 14:00 2 - 1
207 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - DTS MO9-1 14:20 0 - 11
208 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - ST Schagen/SRC JO10-1 14:40 2 - 1
209 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - VESDO JO9-1 15:00 10 - 0
210 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 15:20 0 - 3
211 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-5 15:40 3 - 0
212 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - Amsonia/HT JO10-1 16:00 1 - 1
213 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - Sint Boys JO10-1 16:20 4 - 0
214 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - André Dekker Allround service JO12-2 16:40 0 - 4
215 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - VESDO JO10-1 17:00 1 - 3
216 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - VESDO JO12-2 17:20 2 - 7
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
217 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-7 10:00 2 - 0
218 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - Kaagvogels JO8-1 10:20 1 - 4
219 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 10:40 1 - 0
220 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 11:00 1 - 0
221 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 11:20 5 - 0
222 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - DTS JO11-1 11:40 3 - 0
223 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - Restaurant Woest JO9-1 12:00 1 - 1
224 JO11 - 3 DTS JO11-1 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 12:20 1 - 3
225 JMO11 - 6 Flevo JO11-3 - DTS JO11-2 12:40 3 - 0
226 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-1 13:00 0 - 4
227 JMO11 - 6 DTS JO11-2 - Flevo JO11-3 13:20 0 - 7
228 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 13:40 4 - 1
229 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-1 14:00 0 - 3
230 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - Fluwel JO12-1 14:20 1 - 4
231 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 14:40 2 - 1
232 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Velko bandenservice/HT JO13-2 15:00 0 - 9
233 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 15:20 4 - 1
234 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Mak Breeding JO13-1 15:40 6 - 1
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
235 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - v.v. Winkel JO9-1 10:00 2 - 3
236 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 10:20 1 - 0
237 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - Nieuwe Niedorp JO9-1 10:40 1 - 5
238 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - Nieuwe Niedorp JO11-1 11:00 3 - 1
239 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-2 - CSV BOL JO10-1 11:20 0 - 0
240 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-5 11:40 0 - 3
241 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO10-2 12:00 4 - 2
242 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - v.v. Winkel JO8-1 12:20 4 - 0
243 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-1 - DTS JO10-1 12:40 3 - 3
244 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-1 13:00 0 - 1
245 JO10 - 1 DTS JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO10-1 13:20 0 - 1
246 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - Nieuwe Niedorp MO12-2 13:40 0 - 1
247 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - CSV BOL JO13-1 14:00 1 - 3
248 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - Flevo JO12-1 14:20 1 - 3
249 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - v.v. Winkel JO13-1 14:40 0 - 1
250 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 15:00 1 - 1
251 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - Flevo JO13-1 15:20 0 - 4
252 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - Kaagvogels JO13-1 15:40 1 - 1
253 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 16:00 6 - 2
254 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-2 16:20 3 - 2
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : NIEUWE NIEDORP
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
255 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - CSV BOL JO7-1 9:00 5 - 2
256 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - Amsonia/HT JO6-1 9:20 3 - 0
257 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 9:40 3 - 2
258 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - Hugo Boys JO7-2 10:00 1 - 3
259 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 10:20 5 - 1
260 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - Nieuwe Niedorp JO8-1 10:40 5 - 1
261 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - Hugo Boys JO9-1 11:00 3 - 4
262 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - Hugo Boys JO8-1 11:20 1 - 1
263 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Fluwel JO13-1 11:40 2 - 0
264 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - CSV BOL JO11-2 12:00 3 - 0
265 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Hugo Boys JO13-2 12:20 0 - 2
266 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - Hugo Boys JO11-2 12:40 1 - 4
267 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Amsonia/HT JO13-1 13:00 2 - 1
268 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - v.v. Winkel JO11-1 13:20 1 - 2
269 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Hugo Boys JO13-1 13:40 5 - 1
270 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - Hugo Boys JO11-1 14:00 1 - 2
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
271 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 9:00 0 - 3
272 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 9:20 1 - 0
273 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - v.v. Dirkshorn JO8-1 9:40 3 - 0
274 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - ST Schagen/SRC JO8-4 10:00 2 - 3
275 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - DWOW JO10-1 10:20 1 - 3
276 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - v.v. Winkel MO9-1 10:40 1 - 0
277 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - v.v. Dirkshorn JO10-1 11:00 4 - 1
278 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - ST Schagen/SRC JO8-7 11:20 2 - 0
279 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 11:40 1 - 2
280 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - v.v. Winkel JO10-1 12:00 1 - 0
281 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - v.v. Dirkshorn JO11-2 12:20 2 - 0
282 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-3 12:40 2 - 2
283 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - MEG mode/HT JO11-2 13:00 5 - 0
284 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - De Heij Adviesgroep JO10-1 13:20 1 - 2
285 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - v.v. Dirkshorn JO11-1 13:40 1 - 7
286 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-4 14:00 0 - 0
287 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - v.v. Succes JO12-1 14:20 1 - 2
288 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - CSV BOL JO11-1 14:40 5 - 1
289 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - v.v. Dirkshorn MO12-2 15:00 7 - 0
290 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-3 15:20 0 - 2
291 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - CSV BOL JO12-1 15:40 2 - 1
292 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - v.v. Winkel JO13-2 16:00 7 - 0
293 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 16:20 1 - 1
294 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-3 16:40 0 - 1
295 JO13 - 3 v.v. Winkel JO13-2 - Flevo JO13-2 17:00 0 - 2
296 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - v.v. Dirkshorn JO13-1 17:20 4 - 1
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DIRKSHORN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
297 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-3 9:00 2 - 6
298 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-6 9:20 3 - 0
299 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - v.v. Succes JO8-1 9:40 2 - 0
300 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 10:00 0 - 3
301 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 10:20 0 - 1
302 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - DTS JO8-2 10:40 1 - 4
303 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 11:00 3 - 1
304 JO8 - 3 DTS JO8-2 - VZV Triflor JO8-1 11:20 1 - 0
305 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 11:40 1 - 3
306 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - v.v. Winkel JO10-2 12:00 1 - 1
307 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - v.v. Succes JO9-2 12:20 4 - 1
308 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - VZV Vriendenclub JO10-1 12:40 3 - 2
309 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - De Watersnippies JO9-1 13:00 0 - 1
310 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 13:20 1 - 2
311 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - v.v. Succes JO9-1 13:40 2 - 1
312 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - Rietdekker Luiken JO11-1 14:00 1 - 5
313 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - Schouten Electrotechniek JO10-2 14:20 2 - 1
314 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-2 14:40 2 - 2
315 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - v.v. Succes JO10-1 15:00 0 - 2
316 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 15:20 2 - 0
317 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 15:40 1 - 4
318 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - ST Schagen/SRC JO10-2 16:00 1 - 4
319 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 16:20 3 - 1
320 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - v.v. Succes JO11-3 16:40 9 - 0
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SUCCES
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
321 JO8 - 1 DTS JO8-1 - CSV BOL JO8-1 9:00 3 - 1
322 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 9:20 0 - 8
323 JO8 - 1 CSV BOL JO8-1 - DTS JO8-1 9:40 1 - 2
324 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - LSVV JO7-2 10:00 6 - 0
325 JO7 - 1 DTS JO7-1 - LSVV JO7-1 10:20 4 - 1
326 JO9 - 2 DTS JO9-2 - Nieuwe Niedorp JO9-1 10:40 3 - 1
327 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - DTS JO7-1 11:00 0 - 1
328 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - DTS JO9-2 11:20 2 - 1
329 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-7 11:40 1 - 0
330 JO8 - 3 DTS JO8-2 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 12:00 1 - 0
331 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - DTS MO9-1 12:20 1 - 7
332 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - DTS JO8-2 12:40 0 - 2
333 JO10 - 4 DTS JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-6 13:00 2 - 0
334 JO10 - 1 DTS JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO10-2 13:20 2 - 1
335 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - DTS JO10-2 13:40 1 - 0
336 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-2 - DTS JO10-1 14:00 0 - 3
337 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-3 14:20 1 - 3
338 JMO11 - 6 DTS JO11-2 - ST Schagen/SRC MO11-1 14:40 2 - 1
339 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - CSV BOL JO10-1 15:00 0 - 2
340 JMO11 - 6 ST Schagen/SRC MO11-1 - DTS JO11-2 15:20 1 - 2
341 JO11 - 3 DTS JO11-1 - v.v. Winkel JO11-1 15:40 3 - 1
342 JO12 - 2 DTS JO12-1 - VESDO JO12-1 16:00 0 - 3
343 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - DTS JO11-1 16:20 1 - 2
344 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - DTS JO12-1 16:40 7 - 0
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DTS
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
345 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - Amsonia/HT JO10-1 9:00 5 - 1
346 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - v.v. Dirkshorn MO12-2 9:20 8 - 1
347 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-5 9:40 1 - 4
348 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - André Dekker Allround service JO12-2 10:00 0 - 4
349 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-2 - Jan Entes tulpen/HT JO8-1 10:20 1 - 1
350 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 10:40 2 - 5
351 JO8 - 1 Jan Entes tulpen/HT JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-2 11:00 0 - 4
352 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - Attentive thuiszorg JO13-3 11:20 1 - 1
353 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - ST Schagen/SRC JO8-5 11:40 1 - 2
354 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - Nieuwe Niedorp MO12-1 12:00 3 - 0
355 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - ST Schagen/SRC JO8-4 12:20 4 - 2
356 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - v.v. Succes JO12-1 12:40 0 - 3
357 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - MEG mode/HT JO11-2 13:00 5 - 0
358 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - ST Schagen/SRC JO8-7 13:20 4 - 0
359 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-6 13:40 0 - 10
360 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - ST Schagen/SRC JO8-6 14:00 0 - 3
361 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - v.v. Succes JO9-2 14:20 0 - 0
362 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-4 14:40 3 - 0
363 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-6 15:00 0 - 5
364 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - ST Schagen/SRC MO13-2 15:20 0 - 4
365 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 15:40 3 - 1
366 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - Kaagvogels JO13-1 16:00 0 - 2
367 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-1 16:20 3 - 2
368 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - v.v. Dirkshorn JO11-2 16:40 3 - 0
369 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - v.v. Dirkshorn JO13-1 17:00 3 - 1
370 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-7 17:20 0 - 3
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
371 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-2 13:00 7 - 1
372 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - Kaagvogels JO8-1 13:20 1 - 1
373 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - VESDO JO12-2 13:40 0 - 4
374 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 14:00 3 - 2
375 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 14:20 0 - 0
376 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - Sint Boys JO7-1 14:40 1 - 0
377 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - De Watersnippies JO9-1 15:00 2 - 2
378 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - VESDO JO7-1 15:20 1 - 0
379 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - Restaurant Woest JO9-1 15:40 0 - 9
380 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Velko bandenservice/HT JO13-2 16:00 2 - 0
381 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - VESDO JO9-1 16:20 9 - 0
382 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 16:40 0 - 3
383 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Fluwel JO13-1 17:00 1 - 0
384 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - Fluwel JO12-1 17:20 5 - 0
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : PETTEN
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
385 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - Amsonia/HT JO6-1 10:00 2 - 0
386 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 10:20 1 - 2
387 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 10:40 2 - 3
388 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 11:00 2 - 0
389 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - DWOW JO9-1 11:20 0 - 1
390 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - v.v. Succes JO11-1 11:40 0 - 1
391 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - MultIT Automatisering JO9-1 12:00 1 - 1
392 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 12:20 0 - 3
393 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - v.v. Winkel JO12-1 12:40 3 - 1
394 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 13:00 0 - 1
395 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 13:20 0 - 2
396 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - v.v. Succes JO9-1 13:40 1 - 1
397 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Amsonia/HT JO13-1 14:00 0 - 9
398 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 14:20 0 - 2
399 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Mak Breeding JO13-1 14:40 12 - 1
400 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 15:00 2 - 0
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
401 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-3 10:00 0 - 2
402 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 10:20 0 - 0
403 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - v.v. Winkel JO9-1 10:40 0 - 0
404 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - v.v. Winkel MO9-1 11:00 1 - 0
405 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO10-1 11:20 0 - 4
406 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - De Heij Adviesgroep JO10-1 11:40 1 - 5
407 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-1 - v.v. Winkel JO10-1 12:00 5 - 2
408 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - v.v. Winkel JO10-2 12:20 4 - 0
409 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO10-3 - ST Schagen/SRC JO10-7 12:40 5 - 0
410 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-2 13:00 1 - 6
411 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - Nieuwe Niedorp JO10-3 13:20 2 - 5
412 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - v.v. Winkel JO11-2 13:40 4 - 1
413 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - v.v. Winkel MO13-2 14:00 2 - 0
414 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 14:20 2 - 2
415 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - v.v. Winkel MO13-1 14:40 0 - 1
416 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - v.v. Winkel JO10-3 15:00 1 - 1
417 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 15:20 3 - 2
418 JO13 - 3 v.v. Winkel JO13-2 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 15:40 3 - 1
419 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - v.v. Winkel JO13-1 16:00 1 - 2
420 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - v.v. Winkel JO13-2 16:20 4 - 1
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : WINKEL
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
421 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-1 8:00 1 - 3
422 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - v.v. Succes JO10-1 8:20 0 - 1
423 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 8:40 4 - 2
424 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - Sint Boys JO10-1 9:00 2 - 0
425 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-3 9:20 1 - 2
426 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - v.v. Dirkshorn JO11-1 9:40 1 - 1
427 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - ST Schagen/SRC MO13-1 10:00 0 - 5
428 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-3 10:20 1 - 1
429 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - VZV Vriendenclub JO10-1 10:40 0 - 1
430 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - DWOW JO10-1 11:00 2 - 1
431 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - v.v. Dirkshorn JO10-1 11:20 5 - 2
432 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-4 11:40 1 - 2
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
433 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 9:00 0 - 2
434 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - v.v. Succes JO8-1 9:20 1 - 0
435 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - Rietdekker Luiken JO11-1 9:40 4 - 1
436 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - v.v. Dirkshorn JO8-1 10:00 0 - 1
437 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - Kaagvogels JO9-1 10:20 2 - 0
438 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - CSV BOL JO11-1 10:40 0 - 6
439 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 11:00 4 - 0
440 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - DWOW JO11-1 11:20 5 - 0
441 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 11:40 2 - 0
442 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - Kaagvogels JO12-1 12:00 7 - 0
443 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - Nevo JO9-1 12:20 1 - 3
444 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-1 12:40 1 - 6
445 JMO11 - 6 Flevo JO11-3 - v.v. Winkel MO11-1 13:00 4 - 0
446 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - Nieuwe Niedorp JO13-2 13:20 4 - 0
447 JMO11 - 6 v.v. Winkel MO11-1 - Flevo JO11-3 13:40 0 - 7
448 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 14:00 1 - 2
449 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - v.v. Succes JO11-3 14:20 2 - 0
450 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-2 14:40 3 - 1
451 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 15:00 1 - 1
452 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - Flevo JO13-2 15:20 2 - 1
453 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - CSV BOL JO12-1 15:40 0 - 0
454 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - CSV BOL JO13-1 16:00 3 - 0
455 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - Flevo JO12-1 16:20 4 - 4
456 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - Flevo JO13-1 16:40 0 - 4
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : FLEVO
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
457 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - Sint Boys JO7-1 9:00 3 - 0
458 JO9 - 2 DTS JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-3 9:20 1 - 0
459 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - LSVV JO7-2 9:40 0 - 3
460 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - DTS JO9-2 10:00 1 - 3
461 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - MEG mode/HT JO11-2 10:20 8 - 0
462 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 10:40 1 - 3
463 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - CSV BOL JO11-1 11:00 0 - 8
464 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - LSVV JO7-1 11:20 2 - 1
465 JO8 - 1 CSV BOL JO8-1 - Jan Entes tulpen/HT JO8-1 11:40 2 - 0
466 JO7 - 1 DTS JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 12:00 3 - 0
467 JO8 - 1 Jan Entes tulpen/HT JO8-1 - CSV BOL JO8-1 12:20 0 - 5
468 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - DTS JO7-1 12:40 0 - 5
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : LSVV
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
469 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - Nieuwe Niedorp JO9-1 13:00 2 - 2
470 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - v.v. Winkel JO9-1 13:20 2 - 2
471 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - DWOW JO9-1 13:40 1 - 1
472 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-4 14:00 1 - 1
473 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-3 14:20 0 - 1
474 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - v.v. Dirkshorn JO8-1 14:40 1 - 0
475 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - DWOW JO11-1 15:00 1 - 0
476 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-3 15:20 2 - 5
477 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - v.v. Winkel JO10-2 15:40 4 - 1
478 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 16:00 3 - 4
479 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - DWOW JO10-1 16:20 0 - 2
480 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - v.v. Dirkshorn JO10-1 16:40 4 - 0
481 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - v.v. Dirkshorn JO13-1 17:00 2 - 1
482 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-4 17:20 1 - 8
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DWOW
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
483 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 13:00 0 - 1
484 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 13:20 2 - 0
485 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - VESDO JO9-1 13:40 2 - 2
486 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - De Watersnippies JO9-1 14:00 0 - 1
487 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - v.v. Succes JO10-1 14:20 2 - 3
488 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-5 14:40 3 - 1
489 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - VESDO JO10-1 15:00 1 - 1
490 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 15:20 3 - 2
491 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-1 15:40 3 - 4
492 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - Amsonia/HT JO10-1 16:00 1 - 1
493 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - VESDO JO12-1 16:20 3 - 0
494 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-1 16:40 7 - 0
495 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - Sint Boys JO10-1 17:00 1 - 4
496 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - VESDO JO12-2 17:20 0 - 6
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESD0
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
497 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - Hugo Boys JO7-2 10:00 0 - 6
498 JMO11 - 6 Flevo JO11-3 - ST Schagen/SRC MO11-1 10:20 6 - 0
499 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 10:40 6 - 1
500 JMO11 - 6 ST Schagen/SRC MO11-1 - Flevo JO11-3 11:00 0 - 7
501 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-5 11:20 0 - 2
502 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-2 11:40 0 - 5
503 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - Schouten Electrotechniek JO10-2 12:00 2 - 0
504 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - v.v. Succes JO12-1 12:20 2 - 1
505 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 12:40 1 - 1
506 JMO11 - 6 Magnée JO11-1 - DTS JO11-2 13:00 2 - 0
507 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 13:20 1 - 2
508 JMO11 - 6 DTS JO11-2 - Magnée JO11-1 13:40 0 - 4
509 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1 14:00 2 - 1
510 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - DTS JO12-1 14:20 2 - 0
511 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - v.v. Succes JO11-1 14:40 0 - 3
512 JO12 - 2 DTS JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 15:00 1 - 6
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
513 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 9:00 2 - 0
514 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - v.v. Succes JO9-1 9:20 1 - 0
515 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - Hugo Boys JO8-1 9:40 0 - 4
516 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - Hugo Boys JO9-1 10:00 1 - 2
517 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-1 10:20 2 - 1
518 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Hugo Boys JO13-2 10:40 0 - 1
519 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - Hugo Boys JO11-2 11:00 2 - 2
520 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 11:20 4 - 0
521 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Hugo Boys JO13-1 11:40 3 - 3
522 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - Hugo Boys JO11-1 12:00 1 - 4
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
523 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 8:00 2 - 1
524 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-2 8:20 0 - 0
525 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-1 8:40 4 - 0
526 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - v.v. Dirkshorn MO12-2 9:00 0 - 2
527 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - ST Schagen/SRC JO11-7 9:20 0 - 2
528 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-1 - DTS JO8-1 9:40 3 - 0
529 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - ST Schagen/SRC JO10-2 10:00 0 - 1
530 JO8 - 1 DTS JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-1 10:20 3 - 0
531 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - Nevo JO9-1 10:40 0 - 2
532 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - Nieuwe Niedorp JO13-2 11:00 9 - 0
533 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 11:20 1 - 0
534 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-3 11:40 0 - 9
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
535 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - Amsonia/HT JO6-1 9:00 7 - 1
536 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 9:20 3 - 2
537 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 9:40 2 - 3
538 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 10:00 0 - 1
539 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - v.v. Winkel JO8-1 10:20 0 - 1
540 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - Nieuwe Niedorp JO8-1 10:40 0 - 2
541 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - VZV Triflor JO8-1 11:00 2 - 3
542 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - v.v. Succes JO8-1 11:20 7 - 1
543 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - v.v. Winkel JO12-1 11:40 2 - 1
544 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - CSV BOL JO7-1 12:00 0 - 1
545 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - Kaagvogels JO12-1 12:20 1 - 0
546 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 12:40 2 - 1
547 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - De Heij Adviesgroep JO10-1 13:00 1 - 2
548 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - CSV BOL JO11-2 13:20 3 - 2
549 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - VZV Vriendenclub JO10-1 13:40 2 - 0
550 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - v.v. Succes JO11-2 14:00 0 - 14
551 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - CSV BOL JO13-2 14:20 0 - 2
552 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - Kaagvogels JO13-1 14:40 2 - 1
553 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 15:00 3 - 0
554 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 15:20 4 - 1
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VZV
- -
- -
# DOORBRAAK - Warmenhuizen 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
555 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 9:00 . - .
556 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - Amsonia/HT JO6-1 9:20 . - .
557 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 9:40 . - .
558 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - Sint Boys JO7-1 10:00 . - .
559 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - v.v. Winkel JO12-1 10:20 . - .
560 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 10:40 . - .
561 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-1 11:00 . - .
562 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-3 11:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SINT BOYS
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
563 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - DTS JO7-1 9:00 . - .
564 JO8 - 1 CSV BOL JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-2 9:20 . - .
565 JO7 - 1 DTS JO7-1 - CSV BOL JO7-1 9:40 . - .
566 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-2 - CSV BOL JO8-1 10:00 . - .
567 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-2 10:20 . - .
568 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-1 10:40 . - .
569 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - CSV BOL JO9-2 11:00 . - .
570 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - CSV BOL JO9-1 11:20 . - .
571 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO10-1 11:40 . - .
572 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-6 12:00 . - .
573 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-1 - CSV BOL JO10-1 12:20 . - .
574 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - CSV BOL JO11-1 12:40 . - .
575 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 13:00 . - .
576 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-2 13:20 . - .
577 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - CSV BOL JO12-1 13:40 . - .
578 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-1 14:00 . - .
579 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - CSV BOL JO13-2 14:20 . - .
580 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - CSV BOL JO13-1 14:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : CSV BOL
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
581 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 13:00 . - .
582 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - VESDO JO9-1 13:20 . - .
583 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-6 13:40 . - .
584 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-7 14:00 . - .
585 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - Nieuwe Niedorp JO10-2 14:20 . - .
586 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-2 14:40 . - .
587 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-3 15:00 . - .
588 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-1 15:20 . - .
589 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - v.v. Succes JO11-1 15:40 . - .
590 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - DTS JO11-1 16:00 . - .
591 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 16:20 . - .
592 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - ST Schagen/SRC JO10-1 16:40 . - .
593 JO11 - 3 DTS JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 17:00 . - .
594 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - ST Schagen/SRC JO11-5 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
595 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - DTS JO9-1 9:00 . - .
596 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - DTS MO9-1 9:20 . - .
597 JO9 - 1 DTS JO9-1 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 9:40 . - .
598 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 10:00 . - .
599 JO8 - 1 Jan Entes tulpen/HT JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-1 10:20 . - .
600 JO8 - 3 DTS JO8-2 - ST Schagen/SRC JO8-5 10:40 . - .
601 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-1 - Jan Entes tulpen/HT JO8-1 11:00 . - .
602 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - DTS JO8-2 11:20 . - .
603 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - VZV Triflor JO8-1 11:40 . - .
604 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 12:00 . - .
605 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 12:20 . - .
606 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 12:40 . - .
607 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - ST Schagen/SRC JO8-3 13:00 . - .
608 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-3 13:20 . - .
609 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 13:40 . - .
610 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - MEG mode/HT JO11-2 14:00 . - .
611 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - DTS JO10-2 14:20 . - .
612 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1 14:40 . - .
613 JO10 - 4 DTS JO10-2 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 15:00 . - .
614 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 15:20 . - .
615 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - Flevo JO13-2 15:40 . - .
616 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Velko bandenservice/HT JO13-2 16:00 . - .
617 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 16:20 . - .
618 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Amsonia/HT JO13-1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
619 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - Hugo Boys JO9-1 13:00 . - .
620 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-7 13:20 . - .
621 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - De Watersnippies JO9-1 13:40 . - .
622 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 14:00 . - .
623 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - Hugo Boys JO7-2 14:20 . - .
624 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - CSV BOL JO11-2 14:40 . - .
625 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - VESDO JO7-1 15:00 . - .
626 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 15:20 . - .
627 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - Flevo JO12-1 15:40 . - .
628 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Hugo Boys JO13-1 16:00 . - .
629 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - Fluwel JO12-1 16:20 . - .
630 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Fluwel JO13-1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : PETTEN
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
631 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - Restaurant Woest JO9-1 10:00 . - .
632 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 10:20 . - .
633 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 10:40 . - .
634 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 11:00 . - .
635 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - VESDO JO12-1 11:20 . - .
636 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - Nieuwe Niedorp JO9-1 11:40 . - .
637 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 12:00 . - .
638 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - MultIT Automatisering JO9-1 12:20 . - .
639 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - Nieuwe Niedorp JO13-1 12:40 . - .
640 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Hugo Boys JO13-2 13:00 . - .
641 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 13:20 . - .
642 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - VESDO JO10-1 13:40 . - .
643 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Mak Breeding JO13-1 14:00 . - .
644 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - Schouten Electrotechniek JO10-2 14:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
645 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-4 10:00 . - .
646 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO10-3 - ST Schagen/SRC JO10-6 10:20 . - .
647 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - v.v. Winkel JO8-1 10:40 . - .
648 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - Nieuwe Niedorp JO10-3 11:00 . - .
649 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - DTS JO9-2 11:20 . - .
650 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - ST Schagen/SRC JO10-7 11:40 . - .
651 JO9 - 2 DTS JO9-2 - v.v. Winkel JO9-1 12:00 . - .
652 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - v.v. Winkel JO10-3 12:20 . - .
653 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - DTS JO10-1 12:40 . - .
654 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 13:00 . - .
655 JO10 - 1 DTS JO10-1 - v.v. Winkel JO10-1 13:20 . - .
656 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - v.v. Winkel JO11-2 13:40 . - .
657 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-4 14:00 . - .
658 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-3 14:20 . - .
659 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - v.v. Winkel MO13-2 14:40 . - .
660 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - v.v. Winkel MO13-1 15:00 . - .
661 JMO11 - 6 v.v. Winkel MO11-1 - Magnée JO11-1 15:20 . - .
662 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - Flevo JO13-1 15:40 . - .
663 JMO11 - 6 Magnée JO11-1 - v.v. Winkel MO11-1 16:00 . - .
664 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - v.v. Winkel JO13-1 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : WINKEL
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
665 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-6 9:00 . - .
666 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 9:20 . - .
667 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - Kaagvogels JO9-1 9:40 . - .
668 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - LSVV JO7-1 10:00 . - .
669 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - v.v. Winkel MO9-1 10:20 . - .
670 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - DTS JO12-1 10:40 . - .
671 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - Kaagvogels JO8-1 11:00 . - .
672 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 11:20 . - .
673 JO12 - 2 DTS JO12-1 - Kaagvogels JO12-1 11:40 . - .
674 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - Kaagvogels JO13-1 12:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : KAAGVOGELS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
675 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - VESDO JO12-2 8:00 . - .
676 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - DWOW JO11-1 8:20 . - .
677 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - v.v. Dirkshorn MO12-2 8:40 . - .
678 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - v.v. Dirkshorn JO11-1 9:00 . - .
679 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - Nieuwe Niedorp JO8-1 9:20 . - .
680 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - v.v. Succes JO11-3 9:40 . - .
681 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - v.v. Dirkshorn JO8-1 10:00 . - .
682 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - v.v. Dirkshorn JO11-2 10:20 . - .
683 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 10:40 . - .
684 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-2 11:00 . - .
685 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 11:20 . - .
686 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - v.v. Dirkshorn JO13-1 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DIRKSHORN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
687 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 9:00 . - .
688 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-4 9:20 . - .
689 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - v.v. Succes JO9-2 9:40 . - .
690 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - DWOW JO9-1 10:00 . - .
691 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 10:20 . - .
692 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - Hugo Boys JO8-1 10:40 . - .
693 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 11:00 . - .
694 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - v.v. Succes JO8-1 11:20 . - .
695 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - Nevo JO9-1 11:40 . - .
696 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - Hugo Boys JO11-1 12:00 . - .
697 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - v.v. Succes JO9-1 12:20 . - .
698 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - Rietdekker Luiken JO11-1 12:40 . - .
699 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - v.v. Winkel JO13-2 13:00 . - .
702 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - Nieuwe Niedorp MO12-2 14:00 . - .
703 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - v.v. Succes JO11-2 14:20 . - .
704 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - v.v. Succes JO12-1 14:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SUCCES
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
705 JO9 - 1 DTS JO9-1 - CSV BOL JO9-2 9:00 . - .
706 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 9:20 . - .
707 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - DTS JO9-1 9:40 . - .
708 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - CSV BOL JO9-1 10:00 . - .
709 JO10 - 1 DTS JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-3 10:20 . - .
710 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - v.v. Winkel JO10-1 10:40 . - .
711 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - DTS JO10-1 11:00 . - .
712 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - CSV BOL JO10-1 11:20 . - .
713 JO12 - 2 DTS JO12-1 - v.v. Winkel JO12-1 11:40 . - .
714 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - v.v. Winkel JO13-2 12:00 . - .
718 JMO11 - 6 DTS JO11-2 - v.v. Winkel MO11-1 13:20 . - .
719 JO10 - 4 DTS JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-7 13:40 . - .
720 JMO11 - 6 v.v. Winkel MO11-1 - DTS JO11-2 14:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DTS
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
721 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - v.v. Winkel MO13-1 13:00 . - .
722 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1 13:20 . - .
723 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-4 13:40 . - .
724 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-1 14:00 . - .
725 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - v.v. Dirkshorn JO11-1 14:20 . - .
726 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - v.v. Dirkshorn JO11-2 14:40 . - .
727 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-6 15:00 . - .
728 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-2 15:20 . - .
729 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 15:40 . - .
730 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - v.v. Winkel JO11-1 16:00 . - .
731 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-6 16:20 . - .
732 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - v.v. Winkel JO10-2 16:40 . - .
733 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 17:00 . - .
734 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-4 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
735 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - LSVV JO7-2 13:00 . - .
736 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - v.v. Winkel JO11-2 13:20 . - .
737 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - VESDO JO7-1 13:40 . - .
738 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - v.v. Succes JO11-3 14:00 . - .
739 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - Kaagvogels JO9-1 14:20 . - .
740 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 14:40 . - .
741 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - v.v. Succes JO9-2 15:00 . - .
742 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - Attentive thuiszorg JO13-2 15:20 . - .
743 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - Sint Boys JO10-1 15:40 . - .
745 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - VESDO JO10-1 16:20 . - .
746 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - Kaagvogels JO12-1 16:40 . - .
747 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - Fluwel JO12-1 17:00 . - .
748 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - VESDO JO12-1 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
749 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - v.v. Winkel JO9-1 10:00 . - .
750 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - Amsonia/HT JO10-1 10:20 . - .
751 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - MultIT Automatisering JO9-1 10:40 . - .
752 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - Schouten Electrotechniek JO10-2 11:00 . - .
753 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - v.v. Dirkshorn JO10-1 11:20 . - .
754 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - LSVV JO7-1 11:40 . - .
755 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - De Heij Adviesgroep JO10-1 12:00 . - .
756 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 12:20 . - .
757 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - CSV BOL JO13-1 12:40 . - .
758 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Amsonia/HT JO13-1 13:00 . - .
759 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 13:20 . - .
760 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Fluwel JO13-1 13:40 . - .
761 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - André Dekker Allround service JO12-1 14:00 . - .
762 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - CSV BOL JO12-1 14:20 . - .
763 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 14:40 . - .
764 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 15:00 . - .
765 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 15:20 . - .
766 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 15:40 . - .
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
767 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - v.v. Winkel JO13-1 14:00 . - .
768 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - André Dekker Allround service JO12-2 14:20 . - .
769 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 14:40 . - .
770 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-1 15:00 . - .
771 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO10-3 - v.v. Winkel JO10-3 15:20 . - .
772 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO10-2 15:40 . - .
773 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - Nieuwe Niedorp JO10-3 16:00 . - .
774 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO10-2 - Nieuwe Niedorp JO10-1 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : NIEUWE NIEDORP
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
775 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 9:00 . - .
776 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 9:20 . - .
777 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - Hugo Boys JO11-2 9:40 . - .
778 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - Hugo Boys JO11-1 10:00 . - .
779 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-6 10:20 . - .
780 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Mak Breeding JO13-1 10:40 . - .
781 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - Kaagvogels JO8-1 11:00 . - .
782 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Velko bandenservice/HT JO13-2 11:20 . - .
783 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Hugo Boys JO13-1 11:40 . - .
784 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Hugo Boys JO13-2 12:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
785 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-3 8:30 . - .
786 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-2 8:50 . - .
787 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - ST Schagen/SRC MO13-2 9:10 . - .
788 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-1 9:30 . - .
789 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - v.v. Winkel MO13-2 9:50 . - .
790 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - v.v. Succes JO11-2 10:10 . - .
791 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-1 10:30 . - .
792 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - CSV BOL JO11-2 10:50 . - .
793 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-1 11:10 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
795 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 9:00 . - .
796 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-5 9:20 . - .
797 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 9:40 . - .
798 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - VZV Triflor JO8-1 10:00 . - .
799 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - De Watersnippies JO9-1 10:20 . - .
800 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - VZV Vriendenclub JO10-1 10:40 . - .
801 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - Nevo JO9-1 11:00 . - .
802 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - DWOW JO10-1 11:20 . - .
803 JMO11 - 6 Flevo JO11-3 - Magnée JO11-1 11:40 . - .
804 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-7 12:00 . - .
805 JMO11 - 6 Magnée JO11-1 - Flevo JO11-3 12:20 . - .
806 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 12:40 . - .
807 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 13:00 . - .
808 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-5 13:20 . - .
809 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - Flevo JO12-1 13:40 . - .
810 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - v.v. Succes JO10-1 14:00 . - .
811 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - DTS JO11-1 14:20 . - .
812 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 14:40 . - .
813 JO11 - 3 DTS JO11-1 - Rietdekker Luiken JO11-1 15:00 . - .
814 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-1 15:20 . - .
815 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - Flevo JO13-2 15:40 . - .
816 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - Flevo JO13-1 16:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : FLEVO
- -
- -
# DOORBRAAK - Warmenhuizen 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
817 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-1 9:00 . - .
818 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - LSVV JO7-2 9:20 . - .
819 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 9:40 . - .
820 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - Amsonia/HT JO6-1 10:00 . - .
821 JO13 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:20 . - .
822 JO13 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 10:40 . - .
823 JO13 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:00 . - .
824 JO13 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 11:20 . - .
825 JO13 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 11:40 . - .
826 JO13 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 12:00 . - .
827 JO13 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:20 . - .
828 JO13 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 12:40 . - .
829 JO13 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 13:00 . - .
830 JO13 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 13:20 . - .
831 JO13 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 13:40 . - .
832 JO13 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 14:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SINT BOYS
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
833 JO11 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 13:00 . - .
834 JO11 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 13:20 . - .
835 JO11 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 13:40 . - .
836 JO11 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 14:00 . - .
837 JO11 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:20 . - .
838 JO11 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 14:40 . - .
839 JO11 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:00 . - .
840 JO11 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 15:20 . - .
841 JO11 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 15:40 . - .
842 JO11 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 16:00 . - .
843 JO11 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 16:20 . - .
844 JO11 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
845 JO13 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 8:00 . - .
846 JO13 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 8:20 . - .
847 JO13 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 8:40 . - .
848 JO13 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 9:00 . - .
849 JO13 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 9:20 . - .
850 JO13 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 9:40 . - .
851 JO13 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 10:00 . - .
852 JO13 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 10:20 . - .
853 JO13 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 10:40 . - .
854 JO13 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 11:00 . - .
855 JO13 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 11:20 . - .
856 JO13 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
857 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - DTS MO9-1 13:00 . - .
858 JO12 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 13:20 . - .
859 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - Restaurant Woest JO9-1 13:40 . - .
860 JO12 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 14:00 . - .
861 JO12 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 14:20 . - .
862 JO12 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:40 . - .
863 JO12 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 15:00 . - .
864 JO12 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:20 . - .
865 JO12 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 15:40 . - .
866 JO12 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 16:00 . - .
867 JO12 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 16:20 . - .
868 JO12 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 16:40 . - .
869 JO12 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 17:00 . - .
870 JO12 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
871 JO10 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:00 . - .
872 JO10 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 10:20 . - .
873 JO10 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 10:40 . - .
874 JO10 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 11:00 . - .
875 JO10 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 11:20 . - .
876 JO10 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 11:40 . - .
877 JO10 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:00 . - .
878 JO10 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 12:20 . - .
879 JO10 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 12:40 . - .
880 JO10 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 13:00 . - .
881 JO10 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 13:20 . - .
882 JO10 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 13:40 . - .
883 JO12 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 14:00 . - .
884 JO12 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 14:20 . - .
885 JO12 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 14:40 . - .
886 JO12 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 15:00 . - .
887 JO12 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 15:20 . - .
888 JO12 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
889 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 10:00 . - .
890 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 10:20 . - .
891 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - v.v. Winkel JO8-1 10:40 . - .
892 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - v.v. Winkel JO11-1 11:00 . - .
893 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 11:20 . - .
894 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - ST Schagen/SRC JO10-6 11:40 . - .
895 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - v.v. Winkel MO9-1 12:00 . - .
896 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - v.v. Winkel JO10-3 12:20 . - .
897 JO11 - 5 NUMMER 5 - NUMMER 6 12:40 . - .
898 JO11 - 5 NUMMER 3 - NUMMER 4 13:00 . - .
899 JO11 - 5 NUMMER 6 - NUMMER 5 13:20 . - .
900 JO11 - 5 NUMMER 4 - NUMMER 3 13:40 . - .
901 JO11 - 5 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:00 . - .
902 MO13 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 14:20 . - .
903 JO11 - 5 NUMMER 2 - NUMMER 1 14:40 . - .
904 MO13 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 15:00 . - .
905 MO13 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 15:20 . - .
906 MO13 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 15:40 . - .
907 MO13 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 16:00 . - .
908 MO13 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : WINKEL
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
909 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - Sint Boys JO7-1 9:00 . - .
910 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 9:20 . - .
911 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - Hugo Boys JO7-2 9:40 . - .
912 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - Hugo Boys JO9-1 10:00 . - .
913 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - DTS JO7-1 10:20 . - .
914 JO8 - 3 DTS JO8-2 - ST Schagen/SRC JO8-4 10:40 . - .
915 JO7 - 1 DTS JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 11:00 . - .
916 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-3 11:20 . - .
917 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - DTS JO8-2 11:40 . - .
918 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - Hugo Boys JO8-1 12:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
919 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 8:00 . - .
920 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 8:20 . - .
921 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-7 8:40 . - .
922 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - ST Schagen/SRC JO9-7 9:00 . - .
923 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-2 - DTS JO8-1 9:20 . - .
924 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - DTS JO9-2 9:40 . - .
925 JO8 - 1 DTS JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-2 10:00 . - .
926 JO9 - 2 DTS JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-4 10:20 . - .
927 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - A&A Media/HT JO9-4 10:40 . - .
928 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 11:00 . - .
929 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - ST Schagen/SRC JO9-5 11:20 . - .
930 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-6 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
931 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 9:00 . - .
932 JO8 - 1 CSV BOL JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-1 9:20 . - .
933 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - Nieuwe Niedorp JO8-1 9:40 . - .
934 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-1 - CSV BOL JO8-1 10:00 . - .
935 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - CSV BOL JO7-1 10:20 . - .
936 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - CSV BOL JO9-1 10:40 . - .
937 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 11:00 . - .
938 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - CSV BOL JO9-2 11:20 . - .
939 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-3 11:40 . - .
940 JO9 - 1 DTS JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-2 12:00 . - .
941 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - Nieuwe Niedorp JO9-1 12:20 . - .
942 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - DTS JO9-1 12:40 . - .
943 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO10-3 - DTS JO10-2 13:00 . - .
944 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-7 13:20 . - .
945 JO10 - 4 DTS JO10-2 - Nieuwe Niedorp JO10-3 13:40 . - .
946 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 14:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : NIEUWE NIEDORP
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
947 JO7 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 9:00 . - .
948 JO7 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 9:20 . - .
949 JO7 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 9:40 . - .
950 JO7 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 10:00 . - .
951 JO7 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 10:20 . - .
952 JO10 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:40 . - .
953 JO7 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 11:00 . - .
954 JO10 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:20 . - .
955 JO10 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 11:40 . - .
956 JO10 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 12:00 . - .
957 JO10 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 12:20 . - .
958 JO10 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : CSV BOL
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
959 JO8 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 13:00 . - .
960 JO8 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 13:20 . - .
961 JO8 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 13:40 . - .
962 JO8 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 14:00 . - .
963 JO8 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:20 . - .
964 JMO11 - 6 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:40 . - .
965 JO8 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:00 . - .
966 JMO11 - 6 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:20 . - .
967 JMO11 - 6 NUMMER 3 - NUMMER 5 15:40 . - .
968 JMO11 - 6 NUMMER 4 - NUMMER 3 16:00 . - .
969 JMO11 - 6 NUMMER 5 - NUMMER 4 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
970 JO10 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 9:00 . - .
971 JO10 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 9:20 . - .
972 JO10 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 9:40 . - .
973 JO10 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 10:00 . - .
974 JO10 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 10:20 . - .
975 JO9 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:40 . - .
976 JO10 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 11:00 . - .
977 JO9 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:20 . - .
978 JO9 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 11:40 . - .
979 JO9 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 12:00 . - .
980 JO9 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 12:20 . - .
981 JO9 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
982 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 13:00 . - .
983 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - LSVV JO7-2 13:20 . - .
984 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - Sint Boys JO7-1 13:40 . - .
985 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - Hugo Boys JO7-2 14:00 . - .
986 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 14:20 . - .
987 JMO9 - 5 NUMMER 5 - NUMMER 6 14:40 . - .
988 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - VESDO JO7-1 15:00 . - .
989 JMO9 - 5 NUMMER 6 - NUMMER 5 15:20 . - .
990 JMO9 - 5 NUMMER 3 - NUMMER 4 15:40 . - .
991 JMO9 - 5 NUMMER 1 - NUMMER 2 16:00 . - .
992 JMO9 - 5 NUMMER 4 - NUMMER 3 16:20 . - .
993 JMO9 - 5 NUMMER 2 - NUMMER 1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
994 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - DTS JO9-2 10:00 . - .
995 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - Nieuwe Niedorp JO9-1 10:20 . - .
996 JO9 - 2 DTS JO9-2 - DWOW JO9-1 10:40 . - .
997 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-4 11:00 . - .
998 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-3 11:20 . - .
999 JO8 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 11:40 . - .
1000 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - MultIT Automatisering JO9-1 12:00 . - .
1001 JO8 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 12:20 . - .
1002 JO8 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 12:40 . - .
1003 JO8 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 13:00 . - .
1004 JO8 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 13:20 . - .
1005 JO8 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 13:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
1006 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - De Watersnippies JO9-1 9:00 . - .
1007 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 9:20 . - .
1008 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 9:40 . - .
1009 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - v.v. Succes JO9-1 10:00 . - .
1010 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 10:20 . - .
1011 JO11 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:40 . - .
1012 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - Hugo Boys JO9-1 11:00 . - .
1013 JO11 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:20 . - .
1014 JO11 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 11:40 . - .
1015 JO11 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 12:00 . - .
1016 JO11 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 12:20 . - .
1017 JO11 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
1018 JO11 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 8:20 . - .
1019 JO11 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 8:40 . - .
1020 JO11 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 9:00 . - .
1021 JO11 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 9:20 . - .
1022 JO11 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 9:40 . - .
1023 JO8 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 10:00 . - .
1024 JO11 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 10:20 . - .
1025 JO8 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 10:40 . - .
1027 JO8 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 11:20 . - .
1028 JO8 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 4 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
1029 JO8 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 9:00 . - .
1030 JO8 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 9:20 . - .
1031 JO8 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 9:40 . - .
1032 JO8 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 10:00 . - .
1033 JO8 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 10:20 . - .
1034 JO9 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:40 . - .
1035 JO8 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 11:00 . - .
1036 JO9 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:20 . - .
1037 JO9 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 11:40 . - .
1038 JO9 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 12:00 . - .
1039 JO9 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 12:20 . - .
1040 JO9 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SUCCES
- -