- programma SZVV Jeugdwintercompetitie 2019
-
-
-
# DOORBRAAK - Warmenhuizen 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
1 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - DTS JO12-1 9:00 . - .
2 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-1 9:20 . - .
3 JO12 - 2 DTS JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-1 9:40 . - .
4 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - v.v. Dirkshorn MO12-2 10:00 . - .
5 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 10:20 . - .
6 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 10:40 . - .
7 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 11:00 . - .
8 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - DTS MO9-1 11:20 . - .
9 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - Schouten Electrotechniek JO10-2 11:40 . - .
10 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - v.v. Winkel JO13-1 12:00 . - .
11 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - Sint Boys JO10-1 12:20 . - .
12 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-1 12:40 . - .
13 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - Kaagvogels JO13-1 13:00 . - .
14 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - v.v. Winkel JO13-2 13:20 . - .
15 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-3 13:40 . - .
16 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-2 14:00 . - .
17 JO13 - 3 v.v. Winkel JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-2 14:20 . - .
18 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - André Dekker Allround service JO12-2 14:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SINT BOYS
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
19 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - v.v. Dirkshorn JO11-1 9:00 . - .
20 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - DTS JO9-1 9:20 . - .
21 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - CSV BOL JO11-1 9:40 . - .
22 JO9 - 1 DTS JO9-1 - CSV BOL JO9-1 10:00 . - .
23 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - LSVV JO7-1 10:20 . - .
24 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-1 10:40 . - .
25 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - CSV BOL JO7-1 11:00 . - .
26 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - CSV BOL JO9-2 11:20 . - .
27 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-1 11:40 . - .
28 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - DTS JO10-1 12:00 . - .
29 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - CSV BOL JO11-2 12:20 . - .
30 JO10 - 1 DTS JO10-1 - CSV BOL JO10-1 12:40 . - .
31 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - Fluwel JO12-1 13:00 . - .
32 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - Flevo JO13-2 13:20 . - .
33 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - CSV BOL JO12-1 13:40 . - .
34 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 14:00 . - .
35 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - CSV BOL JO13-2 14:20 . - .
36 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - CSV BOL JO13-1 14:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : CSV BOL
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
37 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - ST Schagen/SRC JO8-5 9:00 . - .
38 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - DWOW JO11-1 9:20 . - .
39 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 9:40 . - .
40 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - MEG mode/HT JO11-2 10:00 . - .
41 JO9 - 2 DTS JO9-2 - MultIT Automatisering JO9-1 10:20 . - .
42 JO8 - 1 Jan Entes tulpen/HT JO8-1 - DTS JO8-1 10:40 . - .
43 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - DTS JO9-2 11:00 . - .
44 JO8 - 1 DTS JO8-1 - Jan Entes tulpen/HT JO8-1 11:20 . - .
45 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-2 11:40 . - .
46 JO7 - 1 DTS JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 12:00 . - .
47 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 12:20 . - .
48 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - DTS JO7-1 12:40 . - .
49 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - v.v. Succes JO8-1 13:00 . - .
50 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - v.v. Succes JO10-1 13:20 . - .
51 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 13:40 . - .
52 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - Amsonia/HT JO10-1 14:00 . - .
53 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - v.v. Succes JO9-2 14:20 . - .
54 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - v.v. Succes JO9-1 14:40 . - .
55 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 15:00 . - .
56 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 15:20 . - .
57 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - Nieuwe Niedorp JO1-3 15:40 . - .
58 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 16:00 . - .
59 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO1-3 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 16:20 . - .
60 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - Nieuwe Niedorp JO13-2 16:40 . - .
61 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 17:00 . - .
62 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
63 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - Amsonia/HT JO6-1 13:00 . - .
64 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 13:20 . - .
65 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - VESDO JO7-1 13:40 . - .
66 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - VESDO JO9-1 14:00 . - .
67 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - v.v. Succes JO12-1 14:20 . - .
68 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Mak Breeding JO13-1 14:40 . - .
69 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - VESDO JO12-2 15:00 . - .
70 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Fluwel JO13-1 15:20 . - .
71 JMO11 - 6 Magnée JO11-1 - ST Schagen/SRC MO11-1 15:40 . - .
72 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - v.v. Winkel JO12-1 16:00 . - .
73 JMO11 - 6 ST Schagen/SRC MO11-1 - Magnée JO11-1 16:20 . - .
74 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-5 16:40 . - .
75 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - VESDO JO12-1 17:00 . - .
76 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - VESDO JO10-1 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
77 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - LSVV JO7-2 10:00 . - .
78 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-7 10:20 . - .
79 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 10:40 . - .
80 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - Restaurant Woest JO9-1 11:00 . - .
81 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 11:20 . - .
82 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - v.v. Succes JO11-2 11:40 . - .
83 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 12:00 . - .
84 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 12:20 . - .
85 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-4 12:40 . - .
86 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1 13:00 . - .
87 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 13:20 . - .
88 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 13:40 . - .
89 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - Flevo JO13-1 14:00 . - .
90 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - Kaagvogels JO12-1 14:20 . - .
91 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 14:40 . - .
92 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - Flevo JO12-1 15:00 . - .
93 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 15:20 . - .
94 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 15:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
95 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - DTS JO10-2 12:30 . - .
96 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - v.v. Dirkshorn JO11-2 12:50 . - .
97 JO10 - 4 DTS JO10-2 - v.v. Winkel JO10-3 13:10 . - .
98 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - v.v. Winkel JO11-2 13:30 . - .
99 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - DTS JO8-2 13:50 . - .
100 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO1-2 14:10 . - .
101 JO8 - 3 DTS JO8-2 - v.v. Winkel JO8-1 14:30 . - .
102 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-2 - v.v. Winkel JO10-1 14:50 . - .
103 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-1 15:10 . - .
104 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - Rietdekker Luiken JO11-1 15:30 . - .
105 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - v.v. Winkel MO13-1 15:50 . - .
106 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - v.v. Winkel JO11-1 16:10 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : WINKEL
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
107 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - v.v. Dirkshorn JO8-1 9:00 . - .
108 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - De Heij Adviesgroep JO10-1 9:20 . - .
109 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - Hugo Boys JO8-1 9:40 . - .
110 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - DWOW JO10-1 10:00 . - .
111 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - Nevo JO9-1 10:20 . - .
112 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 10:40 . - .
113 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - Hugo Boys JO9-1 11:00 . - .
114 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 11:20 . - .
115 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-5 11:40 . - .
116 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - v.v. Winkel JO10-2 12:00 . - .
117 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - Hugo Boys JO11-2 12:20 . - .
118 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - v.v. Dirkshorn JO10-1 12:40 . - .
119 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Velko bandenservice/HT JO13-2 13:00 . - .
120 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - DTS JO11-1 13:20 . - .
121 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Hugo Boys JO13-1 13:40 . - .
122 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Amsonia/HT JO13-1 14:00 . - .
123 JO11 - 3 DTS JO11-1 - Hugo Boys JO11-1 14:20 . - .
124 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Hugo Boys JO13-2 14:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
125 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - ST Schagen/SRC JO10-7 9:00 . - .
126 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - v.v. Winkel MO9-1 9:20 . - .
127 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - ST Schagen/SRC JO10-6 9:40 . - .
128 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - ST Schagen/SRC JO8-6 10:00 . - .
129 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-2 10:20 . - .
130 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - Nieuwe Niedorp JO8-1 10:40 . - .
131 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-2 - ST Schagen/SRC JO8-1 11:00 . - .
132 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-3 11:20 . - .
133 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - ST Schagen/SRC JO9-4 11:40 . - .
134 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - Kaagvogels JO8-1 12:00 . - .
135 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - ST Schagen/SRC JO9-3 12:20 . - .
136 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-7 12:40 . - .
137 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - v.v. Winkel MO13-2 13:00 . - .
138 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - ST Schagen/SRC MO13-4 13:20 . - .
139 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-2 13:40 . - .
140 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - ST Schagen/SRC MO13-3 14:00 . - .
141 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - Nieuwe Niedorp JO1-1 14:20 . - .
142 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - ST Schagen/SRC JO11-6 14:40 . - .
143 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-1 - ST Schagen/SRC JO10-3 15:00 . - .
144 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - ST Schagen/SRC JO11-3 15:20 . - .
145 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - v.v. Succes JO11-3 15:40 . - .
146 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - v.v. Succes JO11-1 16:00 . - .
147 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - ST Schagen/SRC JO11-7 16:20 . - .
148 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 22 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
149 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - v.v. Dirkshorn JO13-1 9:00 . - .
150 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - v.v. Winkel JO9-1 9:20 . - .
151 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 9:40 . - .
152 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - DWOW JO9-1 10:00 . - .
153 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - Kaagvogels JO9-1 10:20 . - .
154 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-6 10:40 . - .
155 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 11:00 . - .
156 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 11:20 . - .
157 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - Hugo Boys JO7-2 11:40 . - .
158 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-4 12:00 . - .
159 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 12:20 . - .
160 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - VZV Triflor JO8-1 12:40 . - .
161 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-4 13:00 . - .
162 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 13:20 . - .
163 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - VZV Vriendenclub JO10-1 13:40 . - .
164 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 14:00 . - .
165 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - ST Schagen/SRC JO10-2 14:20 . - .
166 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 14:40 . - .
167 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 15:00 . - .
168 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 15:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VZV
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
169 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - v.v. Winkel MO13-1 9:00 . - .
170 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - v.v. Winkel MO13-2 9:20 . - .
171 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-2 9:40 . - .
172 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-3 10:00 . - .
173 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-4 10:20 . - .
174 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 10:40 . - .
175 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - ST Schagen/SRC MO13-1 11:00 . - .
176 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-6 11:20 . - .
177 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - MultIT Automatisering JO9-1 11:40 . - .
178 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - DWOW JO9-1 12:00 . - .
179 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-4 12:20 . - .
180 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-3 12:40 . - .
181 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - DTS JO9-1 13:00 . - .
182 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - CSV BOL JO9-1 13:20 . - .
183 JO9 - 1 DTS JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-1 13:40 . - .
184 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-2 14:00 . - .
185 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - DWOW JO11-1 14:20 . - .
186 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - v.v. Succes JO11-2 14:40 . - .
187 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-6 15:00 . - .
188 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-5 15:20 . - .
189 JMO11 - 6 ST Schagen/SRC MO11-1 - v.v. Winkel MO11-1 15:40 . - .
190 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - v.v. Winkel JO11-2 16:00 . - .
191 JMO11 - 6 v.v. Winkel MO11-1 - ST Schagen/SRC MO11-1 16:20 . - .
192 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-7 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
193 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - CSV BOL JO13-2 8:00 . - .
194 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - CSV BOL JO9-2 8:20 . - .
195 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 8:40 . - .
196 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 9:00 . - .
197 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - Nevo JO9-1 9:20 . - .
198 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - v.v. Succes JO11-1 9:40 . - .
199 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 10:00 . - .
200 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - Kaagvogels JO9-1 10:20 . - .
201 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 10:40 . - .
202 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 11:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
203 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 13:00 . - .
204 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 13:20 . - .
205 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - VESDO JO7-1 13:40 . - .
206 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - Sint Boys JO7-1 14:00 . - .
207 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - DTS MO9-1 14:20 . - .
208 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - ST Schagen/SRC JO10-1 14:40 . - .
209 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - VESDO JO9-1 15:00 . - .
210 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 15:20 . - .
211 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-5 15:40 . - .
212 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - Amsonia/HT JO10-1 16:00 . - .
213 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - Sint Boys JO10-1 16:20 . - .
214 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - André Dekker Allround service JO12-2 16:40 . - .
215 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - VESDO JO10-1 17:00 . - .
216 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - VESDO JO12-2 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
217 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-7 10:00 . - .
218 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - Kaagvogels JO8-1 10:20 . - .
219 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 10:40 . - .
220 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 11:00 . - .
221 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 11:20 . - .
222 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - DTS JO11-1 11:40 . - .
223 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - Restaurant Woest JO9-1 12:00 . - .
224 JO11 - 3 DTS JO11-1 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 12:20 . - .
225 JMO11 - 6 Flevo JO11-3 - DTS JO11-2 12:40 . - .
226 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-1 13:00 . - .
227 JMO11 - 6 DTS JO11-2 - Flevo JO11-3 13:20 . - .
228 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 13:40 . - .
229 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-1 14:00 . - .
230 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - Fluwel JO12-1 14:20 . - .
231 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 14:40 . - .
232 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Velko bandenservice/HT JO13-2 15:00 . - .
233 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 15:20 . - .
234 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Mak Breeding JO13-1 15:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
235 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - v.v. Winkel JO9-1 10:00 . - .
236 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 10:20 . - .
237 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - Nieuwe Niedorp JO9-1 10:40 . - .
238 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - Nieuwe Niedorp JO11-1 11:00 . - .
239 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-2 - CSV BOL JO10-1 11:20 . - .
240 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-5 11:40 . - .
241 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO1-2 12:00 . - .
242 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - v.v. Winkel JO8-1 12:20 . - .
243 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-1 - DTS JO10-1 12:40 . - .
244 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-1 13:00 . - .
245 JO10 - 1 DTS JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO1-1 13:20 . - .
246 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - Nieuwe Niedorp MO12-2 13:40 . - .
247 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - CSV BOL JO13-1 14:00 . - .
248 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - Flevo JO12-1 14:20 . - .
249 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - v.v. Winkel JO13-1 14:40 . - .
250 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 15:00 . - .
251 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - Flevo JO13-1 15:20 . - .
252 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - Kaagvogels JO13-1 15:40 . - .
253 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 16:00 . - .
254 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-2 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : NIEUWE NIEDORP
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
255 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - CSV BOL JO7-1 9:00 . - .
256 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - Amsonia/HT JO6-1 9:20 . - .
257 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 9:40 . - .
258 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - Hugo Boys JO7-2 10:00 . - .
259 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 10:20 . - .
260 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - Nieuwe Niedorp JO8-1 10:40 . - .
261 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - Hugo Boys JO9-1 11:00 . - .
262 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - Hugo Boys JO8-1 11:20 . - .
263 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Fluwel JO13-1 11:40 . - .
264 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - CSV BOL JO11-2 12:00 . - .
265 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Hugo Boys JO13-2 12:20 . - .
266 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - Hugo Boys JO11-2 12:40 . - .
267 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Amsonia/HT JO13-1 13:00 . - .
268 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - v.v. Winkel JO11-1 13:20 . - .
269 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Hugo Boys JO13-1 13:40 . - .
270 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - Hugo Boys JO11-1 14:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
271 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 9:00 . - .
272 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 9:20 . - .
273 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - v.v. Dirkshorn JO8-1 9:40 . - .
274 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - ST Schagen/SRC JO8-4 10:00 . - .
275 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - DWOW JO10-1 10:20 . - .
276 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - v.v. Winkel MO9-1 10:40 . - .
277 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - v.v. Dirkshorn JO10-1 11:00 . - .
278 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - ST Schagen/SRC JO8-7 11:20 . - .
279 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 11:40 . - .
280 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - v.v. Winkel JO10-1 12:00 . - .
281 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - v.v. Dirkshorn JO11-2 12:20 . - .
282 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-3 12:40 . - .
283 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - MEG mode/HT JO11-2 13:00 . - .
284 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - De Heij Adviesgroep JO10-1 13:20 . - .
285 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - v.v. Dirkshorn JO11-1 13:40 . - .
286 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-4 14:00 . - .
287 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - v.v. Succes JO12-1 14:20 . - .
288 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - CSV BOL JO11-1 14:40 . - .
289 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - v.v. Dirkshorn MO12-2 15:00 . - .
290 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-3 15:20 . - .
291 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - CSV BOL JO12-1 15:40 . - .
292 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - v.v. Winkel JO13-2 16:00 . - .
293 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 16:20 . - .
294 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-3 16:40 . - .
295 JO13 - 3 v.v. Winkel JO13-2 - Flevo JO13-2 17:00 . - .
296 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - v.v. Dirkshorn JO13-1 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DIRKSHORN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 29 december 2018
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
297 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-3 9:00 . - .
298 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-6 9:20 . - .
299 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - v.v. Succes JO8-1 9:40 . - .
300 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 10:00 . - .
301 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 10:20 . - .
302 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - DTS JO8-2 10:40 . - .
303 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 11:00 . - .
304 JO8 - 3 DTS JO8-2 - VZV Triflor JO8-1 11:20 . - .
305 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 11:40 . - .
306 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - v.v. Winkel JO10-2 12:00 . - .
307 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - v.v. Succes JO9-2 12:20 . - .
308 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - VZV Vriendenclub JO10-1 12:40 . - .
309 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - De Watersnippies JO9-1 13:00 . - .
310 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 13:20 . - .
311 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - v.v. Succes JO9-1 13:40 . - .
312 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - Rietdekker Luiken JO11-1 14:00 . - .
313 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - Schouten Electrotechniek JO10-2 14:20 . - .
314 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-2 14:40 . - .
315 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - v.v. Succes JO10-1 15:00 . - .
316 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 15:20 . - .
317 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 15:40 . - .
318 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - ST Schagen/SRC JO10-2 16:00 . - .
319 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 16:20 . - .
320 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - v.v. Succes JO11-3 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SUCCES
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
321 JO8 - 1 DTS JO8-1 - CSV BOL JO8-1 9:00 . - .
322 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 9:20 . - .
323 JO8 - 1 CSV BOL JO8-1 - DTS JO8-1 9:40 . - .
324 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - LSVV JO7-2 10:00 . - .
325 JO7 - 1 DTS JO7-1 - LSVV JO7-1 10:20 . - .
326 JO9 - 2 DTS JO9-2 - Nieuwe Niedorp JO9-1 10:40 . - .
327 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - DTS JO7-1 11:00 . - .
328 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - DTS JO9-2 11:20 . - .
329 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-7 11:40 . - .
330 JO8 - 3 DTS JO8-2 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 12:00 . - .
331 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - DTS MO9-1 12:20 . - .
332 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - DTS JO8-2 12:40 . - .
333 JO10 - 4 DTS JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-6 13:00 . - .
334 JO10 - 1 DTS JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO1-2 13:20 . - .
335 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - DTS JO10-2 13:40 . - .
336 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-2 - DTS JO10-1 14:00 . - .
337 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-3 14:20 . - .
338 JMO11 - 6 DTS JO11-2 - ST Schagen/SRC MO11-1 14:40 . - .
339 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - CSV BOL JO10-1 15:00 . - .
340 JMO11 - 6 ST Schagen/SRC MO11-1 - DTS JO11-2 15:20 . - .
341 JO11 - 3 DTS JO11-1 - v.v. Winkel JO11-1 15:40 . - .
342 JO12 - 2 DTS JO12-1 - VESDO JO12-1 16:00 . - .
343 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - DTS JO11-1 16:20 . - .
344 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - DTS JO12-1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DTS
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
345 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - Amsonia/HT JO10-1 9:00 . - .
346 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - v.v. Dirkshorn MO12-2 9:20 . - .
347 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-5 9:40 . - .
348 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - André Dekker Allround service JO12-2 10:00 . - .
349 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-2 - Jan Entes tulpen/HT JO8-1 10:20 . - .
350 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 10:40 . - .
351 JO8 - 1 Jan Entes tulpen/HT JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-2 11:00 . - .
352 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - Attentive thuiszorg JO13-3 11:20 . - .
353 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - ST Schagen/SRC JO8-5 11:40 . - .
354 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - Nieuwe Niedorp MO12-1 12:00 . - .
355 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - ST Schagen/SRC JO8-4 12:20 . - .
356 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - v.v. Succes JO12-1 12:40 . - .
357 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - MEG mode/HT JO11-2 13:00 . - .
358 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - ST Schagen/SRC JO8-7 13:20 . - .
359 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-6 13:40 . - .
360 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - ST Schagen/SRC JO8-6 14:00 . - .
361 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - v.v. Succes JO9-2 14:20 . - .
362 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-4 14:40 . - .
363 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-6 15:00 . - .
364 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - ST Schagen/SRC MO13-2 15:20 . - .
365 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 15:40 . - .
366 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - Kaagvogels JO13-1 16:00 . - .
367 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-1 16:20 . - .
368 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - v.v. Dirkshorn JO11-2 16:40 . - .
369 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - v.v. Dirkshorn JO13-1 17:00 . - .
370 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-7 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
371 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - Kaagvogels JO8-1 13:00 . - .
372 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - Sint Boys JO7-1 13:20 . - .
373 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 13:40 . - .
374 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - VESDO JO7-1 14:00 . - .
375 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 14:20 . - .
376 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - Restaurant Woest JO9-1 14:40 . - .
377 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - De Watersnippies JO9-1 15:00 . - .
378 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - VESDO JO9-1 15:20 . - .
379 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Velko bandenservice/HT JO13-2 15:40 . - .
380 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-2 16:00 . - .
381 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Fluwel JO13-1 16:20 . - .
382 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 16:40 . - .
383 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - VESDO JO12-2 17:00 . - .
384 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - Fluwel JO12-1 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : PETTEN
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
385 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - Amsonia/HT JO6-1 10:00 . - .
386 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 10:20 . - .
387 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 10:40 . - .
388 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 11:00 . - .
389 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - DWOW JO9-1 11:20 . - .
390 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - v.v. Succes JO11-1 11:40 . - .
391 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - MultIT Automatisering JO9-1 12:00 . - .
392 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 12:20 . - .
393 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - v.v. Winkel JO12-1 12:40 . - .
394 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 13:00 . - .
395 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 13:20 . - .
396 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - v.v. Succes JO9-1 13:40 . - .
397 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Amsonia/HT JO13-1 14:00 . - .
398 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 14:20 . - .
399 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Mak Breeding JO13-1 14:40 . - .
400 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 15:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
401 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-3 10:00 . - .
402 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 10:20 . - .
403 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - v.v. Winkel JO9-1 10:40 . - .
404 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - v.v. Winkel MO9-1 11:00 . - .
405 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO1-1 11:20 . - .
406 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - De Heij Adviesgroep JO10-1 11:40 . - .
407 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-1 - v.v. Winkel JO10-1 12:00 . - .
408 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - v.v. Winkel JO10-2 12:20 . - .
409 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO1-3 - ST Schagen/SRC JO10-7 12:40 . - .
410 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-2 13:00 . - .
411 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - Nieuwe Niedorp JO1-3 13:20 . - .
412 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - v.v. Winkel JO11-2 13:40 . - .
413 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - v.v. Winkel MO13-2 14:00 . - .
414 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 14:20 . - .
415 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - v.v. Winkel MO13-1 14:40 . - .
416 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - v.v. Winkel JO10-3 15:00 . - .
417 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 15:20 . - .
418 JO13 - 3 v.v. Winkel JO13-2 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 15:40 . - .
419 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - v.v. Winkel JO13-1 16:00 . - .
420 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - v.v. Winkel JO13-2 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : WINKEL
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
421 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-1 8:00 . - .
422 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - v.v. Succes JO10-1 8:20 . - .
423 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 8:40 . - .
424 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - Sint Boys JO10-1 9:00 . - .
425 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-3 9:20 . - .
426 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - v.v. Dirkshorn JO11-1 9:40 . - .
427 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - ST Schagen/SRC MO13-1 10:00 . - .
428 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-3 10:20 . - .
429 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - VZV Vriendenclub JO10-1 10:40 . - .
430 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - DWOW JO10-1 11:00 . - .
431 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - v.v. Dirkshorn JO10-1 11:20 . - .
432 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-4 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 5 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
433 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 9:00 . - .
434 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - v.v. Succes JO8-1 9:20 . - .
435 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - Rietdekker Luiken JO11-1 9:40 . - .
436 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - v.v. Dirkshorn JO8-1 10:00 . - .
437 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - Kaagvogels JO9-1 10:20 . - .
438 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - CSV BOL JO11-1 10:40 . - .
439 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 11:00 . - .
440 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - DWOW JO11-1 11:20 . - .
441 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 11:40 . - .
442 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - Kaagvogels JO12-1 12:00 . - .
443 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - Nevo JO9-1 12:20 . - .
444 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-1 12:40 . - .
445 JMO11 - 6 Flevo JO11-3 - v.v. Winkel MO11-1 13:00 . - .
446 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - Nieuwe Niedorp JO13-2 13:20 . - .
447 JMO11 - 6 v.v. Winkel MO11-1 - Flevo JO11-3 13:40 . - .
448 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 14:00 . - .
449 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - v.v. Succes JO11-3 14:20 . - .
450 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-2 14:40 . - .
451 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 15:00 . - .
452 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - Flevo JO13-2 15:20 . - .
453 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - CSV BOL JO12-1 15:40 . - .
454 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - CSV BOL JO13-1 16:00 . - .
455 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - Flevo JO12-1 16:20 . - .
456 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - Flevo JO13-1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : FLEVO
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
457 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - Sint Boys JO7-1 9:00 . - .
458 JO9 - 2 DTS JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-3 9:20 . - .
459 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - LSVV JO7-2 9:40 . - .
460 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - DTS JO9-2 10:00 . - .
461 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - MEG mode/HT JO11-2 10:20 . - .
462 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 10:40 . - .
463 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - CSV BOL JO11-1 11:00 . - .
464 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - LSVV JO7-1 11:20 . - .
465 JO8 - 1 CSV BOL JO8-1 - Jan Entes tulpen/HT JO8-1 11:40 . - .
466 JO7 - 1 DTS JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 12:00 . - .
467 JO8 - 1 Jan Entes tulpen/HT JO8-1 - CSV BOL JO8-1 12:20 . - .
468 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - DTS JO7-1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : LSVV
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
469 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - Nieuwe Niedorp JO9-1 13:00 . - .
470 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - v.v. Winkel JO9-1 13:20 . - .
471 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - DWOW JO9-1 13:40 . - .
472 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-4 14:00 . - .
473 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-3 14:20 . - .
474 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - v.v. Dirkshorn JO8-1 14:40 . - .
475 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - DWOW JO11-1 15:00 . - .
476 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-3 15:20 . - .
477 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - v.v. Winkel JO10-2 15:40 . - .
478 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 16:00 . - .
479 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - DWOW JO10-1 16:20 . - .
480 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - v.v. Dirkshorn JO10-1 16:40 . - .
481 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - v.v. Dirkshorn JO13-1 17:00 . - .
482 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-4 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DWOW
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
483 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 13:00 . - .
484 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 13:20 . - .
485 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - VESDO JO9-1 13:40 . - .
486 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - De Watersnippies JO9-1 14:00 . - .
487 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - v.v. Succes JO10-1 14:20 . - .
488 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-5 14:40 . - .
489 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - VESDO JO10-1 15:00 . - .
490 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 15:20 . - .
491 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-1 15:40 . - .
492 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - Amsonia/HT JO10-1 16:00 . - .
493 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - VESDO JO12-1 16:20 . - .
494 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-1 16:40 . - .
495 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - Sint Boys JO10-1 17:00 . - .
496 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - VESDO JO12-2 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESD0
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
497 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - Hugo Boys JO7-2 10:00 . - .
498 JMO11 - 6 Flevo JO11-3 - ST Schagen/SRC MO11-1 10:20 . - .
499 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 10:40 . - .
500 JMO11 - 6 ST Schagen/SRC MO11-1 - Flevo JO11-3 11:00 . - .
501 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-5 11:20 . - .
502 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-2 11:40 . - .
503 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - Schouten Electrotechniek JO10-2 12:00 . - .
504 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - v.v. Succes JO12-1 12:20 . - .
505 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 12:40 . - .
506 JMO11 - 6 Magnée JO11-1 - DTS JO11-2 13:00 . - .
507 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 13:20 . - .
508 JMO11 - 6 DTS JO11-2 - Magnée JO11-1 13:40 . - .
509 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1 14:00 . - .
510 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - DTS JO12-1 14:20 . - .
511 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - v.v. Succes JO11-1 14:40 . - .
512 JO12 - 2 DTS JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 15:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
513 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 9:00 . - .
514 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - v.v. Succes JO9-1 9:20 . - .
515 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - Hugo Boys JO8-1 9:40 . - .
516 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - Hugo Boys JO9-1 10:00 . - .
517 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-1 10:20 . - .
518 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Hugo Boys JO13-2 10:40 . - .
519 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - Hugo Boys JO11-2 11:00 . - .
520 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 11:20 . - .
521 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Hugo Boys JO13-1 11:40 . - .
522 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - Hugo Boys JO11-1 12:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
523 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - ST Schagen/SRC JO11-7 8:00 . - .
524 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-2 8:20 . - .
525 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - ST Schagen/SRC JO10-2 8:40 . - .
526 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - v.v. Dirkshorn MO12-2 9:00 . - .
527 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 9:20 . - .
528 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-1 - DTS JO8-1 9:40 . - .
529 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-1 10:00 . - .
530 JO8 - 1 DTS JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-1 10:20 . - .
531 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - Nevo JO9-1 10:40 . - .
532 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - Nieuwe Niedorp JO13-2 11:00 . - .
533 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 11:20 . - .
534 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-3 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 12 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
535 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - Amsonia/HT JO6-1 9:00 . - .
536 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 9:20 . - .
537 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 9:40 . - .
538 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 10:00 . - .
539 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - v.v. Winkel JO8-1 10:20 . - .
540 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - Nieuwe Niedorp JO8-1 10:40 . - .
541 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - VZV Triflor JO8-1 11:00 . - .
542 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - v.v. Succes JO8-1 11:20 . - .
543 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - v.v. Winkel JO12-1 11:40 . - .
544 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - CSV BOL JO7-1 12:00 . - .
545 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - Kaagvogels JO12-1 12:20 . - .
546 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 12:40 . - .
547 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - De Heij Adviesgroep JO10-1 13:00 . - .
548 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - CSV BOL JO11-2 13:20 . - .
549 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - VZV Vriendenclub JO10-1 13:40 . - .
550 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - v.v. Succes JO11-2 14:00 . - .
551 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - CSV BOL JO13-2 14:20 . - .
552 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - Kaagvogels JO13-1 14:40 . - .
553 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 15:00 . - .
554 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 15:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VZV
- -
- -
# DOORBRAAK - Warmenhuizen 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
555 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 9:00 . - .
556 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - Amsonia/HT JO6-1 9:20 . - .
557 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 9:40 . - .
558 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - Sint Boys JO7-1 10:00 . - .
559 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - v.v. Winkel JO12-1 10:20 . - .
560 JO13 - 4 Attentive thuiszorg JO13-3 - VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 10:40 . - .
561 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - André Dekker Allround service JO12-1 11:00 . - .
562 JO13 - 4 VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-3 11:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SINT BOYS
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
563 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - DTS JO7-1 9:00 . - .
564 JO8 - 1 CSV BOL JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-2 9:20 . - .
565 JO7 - 1 DTS JO7-1 - CSV BOL JO7-1 9:40 . - .
566 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-2 - CSV BOL JO8-1 10:00 . - .
567 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-2 10:20 . - .
568 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-1 10:40 . - .
569 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - CSV BOL JO9-2 11:00 . - .
570 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - CSV BOL JO9-1 11:20 . - .
571 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - Nieuwe Niedorp JO1-1 11:40 . - .
572 JO11 - 2 CSV BOL JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-6 12:00 . - .
573 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-1 - CSV BOL JO10-1 12:20 . - .
574 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - CSV BOL JO11-1 12:40 . - .
575 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 13:00 . - .
576 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - Attentive thuiszorg JO13-2 13:20 . - .
577 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - CSV BOL JO12-1 13:40 . - .
578 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-1 14:00 . - .
579 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - CSV BOL JO13-2 14:20 . - .
580 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - CSV BOL JO13-1 14:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : CSV BOL
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
581 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 13:00 . - .
582 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - VESDO JO9-1 13:20 . - .
583 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-6 13:40 . - .
584 JMO9 - 5 VESDO JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-7 14:00 . - .
585 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - Nieuwe Niedorp JO1-2 14:20 . - .
586 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-2 14:40 . - .
587 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-2 - ST Schagen/SRC JO10-3 15:00 . - .
588 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-1 15:20 . - .
589 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-2 - v.v. Succes JO11-1 15:40 . - .
590 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - DTS JO11-1 16:00 . - .
591 JO11 - 1 v.v. Succes JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-2 16:20 . - .
592 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - ST Schagen/SRC JO10-1 16:40 . - .
593 JO11 - 3 DTS JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 17:00 . - .
594 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - ST Schagen/SRC JO11-5 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
595 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - DTS JO9-1 9:00 . - .
596 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - DTS MO9-1 9:20 . - .
597 JO9 - 1 DTS JO9-1 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 9:40 . - .
598 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 10:00 . - .
599 JO8 - 1 Jan Entes tulpen/HT JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-1 10:20 . - .
600 JO8 - 3 DTS JO8-2 - ST Schagen/SRC JO8-5 10:40 . - .
601 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-1 - Jan Entes tulpen/HT JO8-1 11:00 . - .
602 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - DTS JO8-2 11:20 . - .
603 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - VZV Triflor JO8-1 11:40 . - .
604 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 12:00 . - .
605 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 12:20 . - .
606 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 12:40 . - .
607 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - ST Schagen/SRC JO8-3 13:00 . - .
608 JO11 - 2 MEG mode/HT JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-3 13:20 . - .
609 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 13:40 . - .
610 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-3 - MEG mode/HT JO11-2 14:00 . - .
611 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - DTS JO10-2 14:20 . - .
612 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1 14:40 . - .
613 JO10 - 4 DTS JO10-2 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 15:00 . - .
614 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 15:20 . - .
615 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - Flevo JO13-2 15:40 . - .
616 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Velko bandenservice/HT JO13-2 16:00 . - .
617 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 16:20 . - .
618 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Amsonia/HT JO13-1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
619 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - Hugo Boys JO9-1 13:00 . - .
620 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-7 13:20 . - .
621 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - De Watersnippies JO9-1 13:40 . - .
622 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 14:00 . - .
623 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - Hugo Boys JO7-2 14:20 . - .
624 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - CSV BOL JO11-2 14:40 . - .
625 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - VESDO JO7-1 15:00 . - .
626 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 15:20 . - .
627 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - Flevo JO12-1 15:40 . - .
628 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Hugo Boys JO13-1 16:00 . - .
629 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - Fluwel JO12-1 16:20 . - .
630 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Fluwel JO13-1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : PETTEN
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
631 JMO9 - 5 Bakkerij Slijkerman JO9-2 - Restaurant Woest JO9-1 10:00 . - .
632 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 10:20 . - .
633 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - Bakkerij Slijkerman JO9-2 10:40 . - .
634 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 11:00 . - .
635 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - VESDO JO12-1 11:20 . - .
636 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - Nieuwe Niedorp JO9-1 11:40 . - .
637 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 12:00 . - .
638 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - MultIT Automatisering JO9-1 12:20 . - .
639 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - Nieuwe Niedorp JO13-1 12:40 . - .
640 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Hugo Boys JO13-2 13:00 . - .
641 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 13:20 . - .
642 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - VESDO JO10-1 13:40 . - .
643 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Mak Breeding JO13-1 14:00 . - .
644 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - Schouten Electrotechniek JO10-2 14:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
645 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-4 10:00 . - .
646 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO1-3 - ST Schagen/SRC JO10-6 10:20 . - .
647 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - v.v. Winkel JO8-1 10:40 . - .
648 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - Nieuwe Niedorp JO1-3 11:00 . - .
649 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - DTS JO9-2 11:20 . - .
650 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - ST Schagen/SRC JO10-7 11:40 . - .
651 JO9 - 2 DTS JO9-2 - v.v. Winkel JO9-1 12:00 . - .
652 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - v.v. Winkel JO10-3 12:20 . - .
653 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - DTS JO10-1 12:40 . - .
654 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 13:00 . - .
655 JO10 - 1 DTS JO10-1 - v.v. Winkel JO10-1 13:20 . - .
656 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - v.v. Winkel JO11-2 13:40 . - .
657 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-4 14:00 . - .
658 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-3 14:20 . - .
659 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - v.v. Winkel MO13-2 14:40 . - .
660 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - v.v. Winkel MO13-1 15:00 . - .
661 JMO11 - 6 v.v. Winkel MO11-1 - Magnée JO11-1 15:20 . - .
662 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - Flevo JO13-1 15:40 . - .
663 JMO11 - 6 Magnée JO11-1 - v.v. Winkel MO11-1 16:00 . - .
664 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - v.v. Winkel JO13-1 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : WINKEL
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
665 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-6 9:00 . - .
666 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 9:20 . - .
667 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - Kaagvogels JO9-1 9:40 . - .
668 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - LSVV JO7-1 10:00 . - .
669 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - v.v. Winkel MO9-1 10:20 . - .
670 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - DTS JO12-1 10:40 . - .
671 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - Kaagvogels JO8-1 11:00 . - .
672 JO13 - 4 Kaagvogels JO13-1 - Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 11:20 . - .
673 JO12 - 2 DTS JO12-1 - Kaagvogels JO12-1 11:40 . - .
674 JO13 - 4 Zwart Timmerwerken/HT JO13-4 - Kaagvogels JO13-1 12:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : KAAGVOGELS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
675 JO12 - 3 v.v. Dirkshorn MO12-2 - VESDO JO12-2 8:00 . - .
676 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - DWOW JO11-1 8:20 . - .
677 JO12 - 3 VESDO JO12-2 - v.v. Dirkshorn MO12-2 8:40 . - .
678 JO11 - 2 DWOW JO11-1 - v.v. Dirkshorn JO11-1 9:00 . - .
679 JO8 - 2 v.v. Dirkshorn JO8-1 - Nieuwe Niedorp JO8-1 9:20 . - .
680 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - v.v. Succes JO11-3 9:40 . - .
681 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - v.v. Dirkshorn JO8-1 10:00 . - .
682 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - v.v. Dirkshorn JO11-2 10:20 . - .
683 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 10:40 . - .
684 JO13 - 4 v.v. Dirkshorn JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-2 11:00 . - .
685 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 11:20 . - .
686 JO13 - 4 Nieuwe Niedorp JO13-2 - v.v. Dirkshorn JO13-1 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DIRKSHORN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 19 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
687 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 9:00 . - .
688 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-4 9:20 . - .
689 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - v.v. Succes JO9-2 9:40 . - .
690 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - DWOW JO9-1 10:00 . - .
691 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 10:20 . - .
692 JO8 - 2 v.v. Succes JO8-1 - Hugo Boys JO8-1 10:40 . - .
693 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 11:00 . - .
694 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - v.v. Succes JO8-1 11:20 . - .
695 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - Nevo JO9-1 11:40 . - .
696 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - Hugo Boys JO11-1 12:00 . - .
697 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - v.v. Succes JO9-1 12:20 . - .
698 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - Rietdekker Luiken JO11-1 12:40 . - .
699 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - v.v. Winkel JO13-2 13:00 . - .
700 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - Hugo Boys JO11-2 13:20 . - .
701 JO13 - 3 v.v. Winkel JO13-2 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 13:40 . - .
702 JO12 - 3 v.v. Succes JO12-1 - Nieuwe Niedorp MO12-2 14:00 . - .
703 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - v.v. Succes JO11-2 14:20 . - .
704 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-2 - v.v. Succes JO12-1 14:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SUCCES
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
705 JO9 - 1 DTS JO9-1 - CSV BOL JO9-2 9:00 . - .
706 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 9:20 . - .
707 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - DTS JO9-1 9:40 . - .
708 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - CSV BOL JO9-1 10:00 . - .
709 JO10 - 1 DTS JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-3 10:20 . - .
710 JO10 - 1 CSV BOL JO10-1 - v.v. Winkel JO10-1 10:40 . - .
711 JO10 - 1 ST Schagen/SRC JO10-3 - DTS JO10-1 11:00 . - .
712 JO10 - 1 v.v. Winkel JO10-1 - CSV BOL JO10-1 11:20 . - .
713 JO12 - 2 DTS JO12-1 - v.v. Winkel JO12-1 11:40 . - .
714 JO13 - 3 CSV BOL JO13-2 - v.v. Winkel JO13-2 12:00 . - .
715 JO12 - 2 v.v. Winkel JO12-1 - DTS JO12-1 12:20 . - .
716 JO13 - 3 v.v. Winkel JO13-2 - CSV BOL JO13-2 12:40 . - .
717 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - DTS JO10-2 13:00 . - .
718 JMO11 - 6 DTS JO11-2 - v.v. Winkel MO11-1 13:20 . - .
719 JO10 - 4 DTS JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-7 13:40 . - .
720 JMO11 - 6 v.v. Winkel MO11-1 - DTS JO11-2 14:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : DTS
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
721 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-4 - v.v. Winkel MO13-1 13:00 . - .
722 JO11 - 1 ST Schagen/SRC JO11-1 - Nieuwe Niedorp JO11-1 13:20 . - .
723 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-1 - ST Schagen/SRC MO13-4 13:40 . - .
724 JO11 - 1 Nieuwe Niedorp JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-1 14:00 . - .
725 JO11 - 2 ST Schagen/SRC JO11-6 - v.v. Dirkshorn JO11-1 14:20 . - .
726 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO10-2 - v.v. Dirkshorn JO11-2 14:40 . - .
727 JO11 - 2 v.v. Dirkshorn JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-6 15:00 . - .
728 JO11 - 5 v.v. Dirkshorn JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-2 15:20 . - .
729 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 15:40 . - .
730 JO11 - 3 ST Schagen/SRC JO11-4 - v.v. Winkel JO11-1 16:00 . - .
731 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-6 16:20 . - .
732 JO10 - 2 ST Schagen/SRC JO10-4 - v.v. Winkel JO10-2 16:40 . - .
733 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-4 17:00 . - .
734 JO10 - 2 v.v. Winkel JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-4 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
735 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - LSVV JO7-2 13:00 . - .
736 JO11 - 5 v.v. Succes JO11-3 - v.v. Winkel JO11-2 13:20 . - .
737 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - VESDO JO7-1 13:40 . - .
738 JO11 - 5 v.v. Winkel JO11-2 - v.v. Succes JO11-3 14:00 . - .
739 JO9 - 4 v.v. Succes JO9-2 - Kaagvogels JO9-1 14:20 . - .
740 JO13 - 3 Attentive thuiszorg JO13-2 - Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 14:40 . - .
741 JO9 - 4 Kaagvogels JO9-1 - v.v. Succes JO9-2 15:00 . - .
742 JO13 - 3 Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3 - Attentive thuiszorg JO13-2 15:20 . - .
743 JO10 - 3 VESDO JO10-1 - Sint Boys JO10-1 15:40 . - .
744 JO12 - 1 Fluwel JO12-1 - Nieuwe Niedorp JO12-1 16:00 . - .
745 JO10 - 3 Sint Boys JO10-1 - VESDO JO10-1 16:20 . - .
746 JO12 - 2 VESDO JO12-1 - Kaagvogels JO12-1 16:40 . - .
747 JO12 - 1 Nieuwe Niedorp JO12-1 - Fluwel JO12-1 17:00 . - .
748 JO12 - 2 Kaagvogels JO12-1 - VESDO JO12-1 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
749 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - v.v. Winkel JO9-1 10:00 . - .
750 JO10 - 3 Schouten Electrotechniek JO10-2 - Amsonia/HT JO10-1 10:20 . - .
751 JO9 - 2 v.v. Winkel JO9-1 - MultIT Automatisering JO9-1 10:40 . - .
752 JO10 - 3 Amsonia/HT JO10-1 - Schouten Electrotechniek JO10-2 11:00 . - .
753 JO10 - 2 De Heij Adviesgroep JO10-1 - v.v. Dirkshorn JO10-1 11:20 . - .
754 JO7 - 1 v.v. Succes JO7-1 - LSVV JO7-1 11:40 . - .
755 JO10 - 2 v.v. Dirkshorn JO10-1 - De Heij Adviesgroep JO10-1 12:00 . - .
756 JO7 - 1 LSVV JO7-1 - v.v. Succes JO7-1 12:20 . - .
757 JO13 - 2 Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 - CSV BOL JO13-1 12:40 . - .
758 JO13 - 1 Fluwel JO13-1 - Amsonia/HT JO13-1 13:00 . - .
759 JO13 - 2 CSV BOL JO13-1 - Stukadoorsbedrijf Jef Spamer JO13-2 13:20 . - .
760 JO13 - 1 Amsonia/HT JO13-1 - Fluwel JO13-1 13:40 . - .
761 JO12 - 2 TIFA Doedens JO12-2 - André Dekker Allround service JO12-1 14:00 . - .
762 JO12 - 1 Van Graas Rijwiel handel JO12-1 - CSV BOL JO12-1 14:20 . - .
763 JO12 - 2 André Dekker Allround service JO12-1 - TIFA Doedens JO12-2 14:40 . - .
764 JO11 - 1 Sportcafé De Multitreffer JO11-1 - Ton Driesse Montage/HT JO11-1 15:00 . - .
765 JO12 - 1 CSV BOL JO12-1 - Van Graas Rijwiel handel JO12-1 15:20 . - .
766 JO11 - 1 Ton Driesse Montage/HT JO11-1 - Sportcafé De Multitreffer JO11-1 15:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
767 JO13 - 2 Nieuwe Niedorp JO13-1 - v.v. Winkel JO13-1 14:00 . - .
768 JO12 - 3 Nieuwe Niedorp MO12-1 - André Dekker Allround service JO12-2 14:20 . - .
769 JO13 - 2 v.v. Winkel JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-1 14:40 . - .
770 JO12 - 3 André Dekker Allround service JO12-2 - Nieuwe Niedorp MO12-1 15:00 . - .
771 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO1-3 - v.v. Winkel JO10-3 15:20 . - .
772 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-1 - Nieuwe Niedorp JO1-2 15:40 . - .
773 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - Nieuwe Niedorp JO1-3 16:00 . - .
774 JO10 - 1 Nieuwe Niedorp JO1-2 - Nieuwe Niedorp JO1-1 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : NIEUWE NIEDORP
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
775 JO11 - 4 Hugo Boys JO11-2 - Administratiekantoor Berkhof JO11-1 9:00 . - .
776 JO11 - 3 Hugo Boys JO11-1 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 9:20 . - .
777 JO11 - 4 Administratiekantoor Berkhof JO11-1 - Hugo Boys JO11-2 9:40 . - .
778 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - Hugo Boys JO11-1 10:00 . - .
779 JO8 - 4 Kaagvogels JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-6 10:20 . - .
780 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-1 - Mak Breeding JO13-1 10:40 . - .
781 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-6 - Kaagvogels JO8-1 11:00 . - .
782 JO13 - 1 Hugo Boys JO13-2 - Velko bandenservice/HT JO13-2 11:20 . - .
783 JO13 - 1 Mak Breeding JO13-1 - Hugo Boys JO13-1 11:40 . - .
784 JO13 - 1 Velko bandenservice/HT JO13-2 - Hugo Boys JO13-2 12:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
785 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-3 8:30 . - .
786 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-2 8:50 . - .
787 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-3 - ST Schagen/SRC MO13-2 9:10 . - .
788 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-1 9:30 . - .
789 MO13 - 1 ST Schagen/SRC MO13-1 - v.v. Winkel MO13-2 9:50 . - .
790 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO10-1 - v.v. Succes JO11-2 10:10 . - .
791 MO13 - 1 v.v. Winkel MO13-2 - ST Schagen/SRC MO13-1 10:30 . - .
792 JO11 - 4 ST Schagen/SRC JO11-5 - CSV BOL JO11-2 10:50 . - .
793 JO11 - 4 v.v. Succes JO11-2 - ST Schagen/SRC JO10-1 11:10 . - .
794 JO11 - 4 CSV BOL JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-5 11:30 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 26 januari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
795 JO9 - 4 Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 - VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 9:00 . - .
796 JO8 - 3 VZV Triflor JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-5 9:20 . - .
797 JO9 - 4 VZV Intertoys P.v.d. Fluit JO9-1 - Loonbedrijf Sturm-Jacobs JO9-2 9:40 . - .
798 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-5 - VZV Triflor JO8-1 10:00 . - .
799 JO9 - 3 Nevo JO9-1 - De Watersnippies JO9-1 10:20 . - .
800 JO10 - 2 DWOW JO10-1 - VZV Vriendenclub JO10-1 10:40 . - .
801 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - Nevo JO9-1 11:00 . - .
802 JO10 - 2 VZV Vriendenclub JO10-1 - DWOW JO10-1 11:20 . - .
803 JMO11 - 6 Flevo JO11-3 - Magnée JO11-1 11:40 . - .
804 JO11 - 5 VZV De Bruyne Bouw JO11-1 - ST Schagen/SRC JO11-7 12:00 . - .
805 JMO11 - 6 Magnée JO11-1 - Flevo JO11-3 12:20 . - .
806 JO11 - 5 ST Schagen/SRC JO11-7 - VZV De Bruyne Bouw JO11-1 12:40 . - .
807 JO12 - 1 Flevo JO12-1 - v.v. Dirkshorn JO12-1 13:00 . - .
808 JO10 - 3 v.v. Succes JO10-1 - ST Schagen/SRC JO10-5 13:20 . - .
809 JO12 - 1 v.v. Dirkshorn JO12-1 - Flevo JO12-1 13:40 . - .
810 JO10 - 3 ST Schagen/SRC JO10-5 - v.v. Succes JO10-1 14:00 . - .
811 JO11 - 3 Rietdekker Luiken JO11-1 - DTS JO11-1 14:20 . - .
812 JO13 - 3 Flevo JO13-2 - VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 14:40 . - .
813 JO11 - 3 DTS JO11-1 - Rietdekker Luiken JO11-1 15:00 . - .
814 JO13 - 2 Flevo JO13-1 - Attentive thuiszorg JO13-1 15:20 . - .
815 JO13 - 3 VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1 - Flevo JO13-2 15:40 . - .
816 JO13 - 2 Attentive thuiszorg JO13-1 - Flevo JO13-1 16:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : FLEVO
- -
- -
# DOORBRAAK - Warmenhuizen 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
817 JO9 - 1 Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-1 9:00 . - .
818 JO7 - 2 Amsonia/HT JO6-1 - LSVV JO7-2 9:20 . - .
819 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-1 - Autorijschool Hoogeboom/HT JO9-1 9:40 . - .
820 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - Amsonia/HT JO6-1 10:00 . - .
821 JO13 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:20 . - .
822 JO13 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 10:40 . - .
823 JO13 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:00 . - .
824 JO13 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 11:20 . - .
825 JO13 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 11:40 . - .
826 JO13 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 12:00 . - .
827 JO13 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:20 . - .
828 JO13 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 12:40 . - .
829 JO13 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 13:00 . - .
830 JO13 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 13:20 . - .
831 JO13 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 13:40 . - .
832 JO13 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 14:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SINT BOYS
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
833 JO11 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 13:00 . - .
834 JO11 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 13:20 . - .
835 JO11 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 13:40 . - .
836 JO11 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 14:00 . - .
837 JO11 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:20 . - .
838 JO11 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 14:40 . - .
839 JO11 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:00 . - .
840 JO11 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 15:20 . - .
841 JO11 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 15:40 . - .
842 JO11 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 16:00 . - .
843 JO11 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 16:20 . - .
844 JO11 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
845 JO13 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 8:00 . - .
846 JO13 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 8:20 . - .
847 JO13 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 8:40 . - .
848 JO13 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 9:00 . - .
849 JO13 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 9:20 . - .
850 JO13 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 9:40 . - .
851 JO13 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 10:00 . - .
852 JO13 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 10:20 . - .
853 JO13 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 10:40 . - .
854 JO13 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 11:00 . - .
855 JO13 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 11:20 . - .
856 JO13 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
857 JMO9 - 5 Restaurant Woest JO9-1 - DTS MO9-1 13:00 . - .
858 JO12 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 13:20 . - .
859 JMO9 - 5 DTS MO9-1 - Restaurant Woest JO9-1 13:40 . - .
860 JO12 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 14:00 . - .
861 JO12 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 14:20 . - .
862 JO12 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:40 . - .
863 JO12 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 15:00 . - .
864 JO12 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:20 . - .
865 JO12 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 15:40 . - .
866 JO12 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 16:00 . - .
867 JO12 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 16:20 . - .
868 JO12 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 16:40 . - .
869 JO12 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 17:00 . - .
870 JO12 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 17:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
871 JO10 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:00 . - .
872 JO10 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 10:20 . - .
873 JO10 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 10:40 . - .
874 JO10 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 11:00 . - .
875 JO10 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 11:20 . - .
876 JO10 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 11:40 . - .
877 JO10 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:00 . - .
878 JO10 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 12:20 . - .
879 JO10 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 12:40 . - .
880 JO10 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 13:00 . - .
881 JO10 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 13:20 . - .
882 JO10 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 13:40 . - .
883 JO12 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 14:00 . - .
884 JO12 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 14:20 . - .
885 JO12 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 14:40 . - .
886 JO12 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 15:00 . - .
887 JO12 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 15:20 . - .
888 JO12 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NIEDORPHAL - Winkel 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
889 JO8 - 3 v.v. Winkel JO8-1 - Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 10:00 . - .
890 JO11 - 3 v.v. Winkel JO11-1 - De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 10:20 . - .
891 JO8 - 3 Ronald de Schipper elektrotechniek/HT JO8-3 - v.v. Winkel JO8-1 10:40 . - .
892 JO11 - 3 De Heer & Schilder metselbedrijf JO11-2 - v.v. Winkel JO11-1 11:00 . - .
893 JO8 - 4 v.v. Winkel MO9-1 - De Pettenvlet aan Zee JO8-1 11:20 . - .
894 JO10 - 4 v.v. Winkel JO10-3 - ST Schagen/SRC JO10-6 11:40 . - .
895 JO8 - 4 De Pettenvlet aan Zee JO8-1 - v.v. Winkel MO9-1 12:00 . - .
896 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-6 - v.v. Winkel JO10-3 12:20 . - .
897 JO11 - 5 NUMMER 5 - NUMMER 6 12:40 . - .
898 JO11 - 5 NUMMER 3 - NUMMER 4 13:00 . - .
899 JO11 - 5 NUMMER 6 - NUMMER 5 13:20 . - .
900 JO11 - 5 NUMMER 4 - NUMMER 3 13:40 . - .
901 JO11 - 5 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:00 . - .
902 MO13 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 14:20 . - .
903 JO11 - 5 NUMMER 2 - NUMMER 1 14:40 . - .
904 MO13 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 15:00 . - .
905 MO13 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 15:20 . - .
906 MO13 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 15:40 . - .
907 MO13 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 16:00 . - .
908 MO13 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : WINKEL
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
909 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - Sint Boys JO7-1 9:00 . - .
910 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 9:20 . - .
911 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - Hugo Boys JO7-2 9:40 . - .
912 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - Hugo Boys JO9-1 10:00 . - .
913 JO7 - 1 Hugo Boys JO7-1 - DTS JO7-1 10:20 . - .
914 JO8 - 3 DTS JO8-2 - ST Schagen/SRC JO8-4 10:40 . - .
915 JO7 - 1 DTS JO7-1 - Hugo Boys JO7-1 11:00 . - .
916 JO8 - 2 Hugo Boys JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-3 11:20 . - .
917 JO8 - 3 ST Schagen/SRC JO8-4 - DTS JO8-2 11:40 . - .
918 JO8 - 2 ST Schagen/SRC JO8-3 - Hugo Boys JO8-1 12:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
919 JO8 - 4 ST Schagen/SRC JO8-7 - Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 8:00 . - .
920 JMO9 - 5 ST Schagen/SRC JO9-7 - Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 8:20 . - .
921 JO8 - 4 Café restaurant de Jonge Prins JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-7 8:40 . - .
922 JMO9 - 5 Weel Bouwbedrijf/HT JO9-3 - ST Schagen/SRC JO9-7 9:00 . - .
923 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-2 - DTS JO8-1 9:20 . - .
924 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - DTS JO9-2 9:40 . - .
925 JO8 - 1 DTS JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-2 10:00 . - .
926 JO9 - 2 DTS JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-4 10:20 . - .
927 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - A&A Media/HT JO9-4 10:40 . - .
928 JO9 - 4 ST Schagen/SRC JO9-6 - Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 11:00 . - .
929 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - ST Schagen/SRC JO9-5 11:20 . - .
930 JO9 - 4 Patrick Blokker Hoveniers/HT JO9-2 - ST Schagen/SRC JO9-6 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 2 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
931 JO8 - 2 Nieuwe Niedorp JO8-1 - Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 9:00 . - .
932 JO8 - 1 CSV BOL JO8-1 - ST Schagen/SRC JO8-1 9:20 . - .
933 JO8 - 2 Klussenbedrijf B. Zwart/HT JO8-2 - Nieuwe Niedorp JO8-1 9:40 . - .
934 JO8 - 1 ST Schagen/SRC JO8-1 - CSV BOL JO8-1 10:00 . - .
935 JO7 - 1 Nieuwe Niedorp JO7-1 - CSV BOL JO7-1 10:20 . - .
936 JO9 - 1 CSV BOL JO9-2 - CSV BOL JO9-1 10:40 . - .
937 JO7 - 1 CSV BOL JO7-1 - Nieuwe Niedorp JO7-1 11:00 . - .
938 JO9 - 1 CSV BOL JO9-1 - CSV BOL JO9-2 11:20 . - .
939 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-3 11:40 . - .
940 JO9 - 1 DTS JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-2 12:00 . - .
941 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - Nieuwe Niedorp JO9-1 12:20 . - .
942 JO9 - 1 ST Schagen/SRC JO9-2 - DTS JO9-1 12:40 . - .
943 JO10 - 4 Nieuwe Niedorp JO1-3 - DTS JO10-2 13:00 . - .
944 JO10 - 4 B&G Bouwcombi/HT JO10-2 - ST Schagen/SRC JO10-7 13:20 . - .
945 JO10 - 4 DTS JO10-2 - Nieuwe Niedorp JO1-3 13:40 . - .
946 JO10 - 4 ST Schagen/SRC JO10-7 - B&G Bouwcombi/HT JO10-2 14:00 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : NIEUWE NIEDORP
- -
- -
# GEESTMERAMBACHT - Noord Scharwoude 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
947 JO7 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 9:00 . - .
948 JO7 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 9:20 . - .
949 JO7 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 9:40 . - .
950 JO7 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 10:00 . - .
951 JO7 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 10:20 . - .
952 JO10 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:40 . - .
953 JO7 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 11:00 . - .
954 JO10 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:20 . - .
955 JO10 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 11:40 . - .
956 JO10 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 12:00 . - .
957 JO10 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 12:20 . - .
958 JO10 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : CSV BOL
- -
- -
# GROENEWEGHAL - Schagen 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
959 JO8 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 13:00 . - .
960 JO8 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 13:20 . - .
961 JO8 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 13:40 . - .
962 JO8 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 14:00 . - .
963 JO8 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:20 . - .
964 JMO11 - 6 NUMMER 1 - NUMMER 2 14:40 . - .
965 JO8 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:00 . - .
966 JMO11 - 6 NUMMER 2 - NUMMER 1 15:20 . - .
967 JMO11 - 6 NUMMER 3 - NUMMER 5 15:40 . - .
968 JMO11 - 6 NUMMER 4 - NUMMER 3 16:00 . - .
969 JMO11 - 6 NUMMER 5 - NUMMER 4 16:20 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SRC
- -
- -
# HARENKARSPELHAL - Tuitjenhorn 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
970 JO10 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 9:00 . - .
971 JO10 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 9:20 . - .
972 JO10 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 9:40 . - .
973 JO10 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 10:00 . - .
974 JO10 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 10:20 . - .
975 JO9 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:40 . - .
976 JO10 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 11:00 . - .
977 JO9 - 1 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:20 . - .
978 JO9 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 4 11:40 . - .
979 JO9 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 12:00 . - .
980 JO9 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 12:20 . - .
981 JO9 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HOLLANDIA-T
- -
- -
# MOLENTOCHT - Schagerbrug 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
982 JO7 - 2 Sint Boys JO7-1 - VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 13:00 . - .
983 JO7 - 2 Hugo Boys JO7-2 - LSVV JO7-2 13:20 . - .
984 JO7 - 2 VZV Autobedrijf v.d. Stoop & Kruijer JO7-1 - Sint Boys JO7-1 13:40 . - .
985 JO7 - 2 LSVV JO7-2 - Hugo Boys JO7-2 14:00 . - .
986 JO7 - 2 VESDO JO7-1 - Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 14:20 . - .
987 JMO9 - 5 NUMMER 5 - NUMMER 6 14:40 . - .
988 JO7 - 2 Aannemingsbedrijf G.N. Sijs JO7-1 - VESDO JO7-1 15:00 . - .
989 JMO9 - 5 NUMMER 6 - NUMMER 5 15:20 . - .
990 JMO9 - 5 NUMMER 3 - NUMMER 4 15:40 . - .
991 JMO9 - 5 NUMMER 1 - NUMMER 2 16:00 . - .
992 JMO9 - 5 NUMMER 4 - NUMMER 3 16:20 . - .
993 JMO9 - 5 NUMMER 2 - NUMMER 1 16:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : VESDO
- -
- -
# MULTITREFFER - 't Zand 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
994 JO9 - 2 DWOW JO9-1 - DTS JO9-2 10:00 . - .
995 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-4 - Nieuwe Niedorp JO9-1 10:20 . - .
996 JO9 - 2 DTS JO9-2 - DWOW JO9-1 10:40 . - .
997 JO9 - 2 Nieuwe Niedorp JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-4 11:00 . - .
998 JO9 - 2 MultIT Automatisering JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-3 11:20 . - .
999 JO8 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 11:40 . - .
1000 JO9 - 2 ST Schagen/SRC JO9-3 - MultIT Automatisering JO9-1 12:00 . - .
1001 JO8 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 12:20 . - .
1002 JO8 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 12:40 . - .
1003 JO8 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 13:00 . - .
1004 JO8 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 13:20 . - .
1005 JO8 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 13:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : GEEL ZWART
- -
- -
# NOORDEREND - Heerhugowaard Noord 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
1006 JO9 - 3 ST Schagen/SRC JO9-5 - De Watersnippies JO9-1 9:00 . - .
1007 JO9 - 3 v.v. Succes JO9-1 - Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 9:20 . - .
1008 JO9 - 3 De Watersnippies JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-5 9:40 . - .
1009 JO9 - 3 Nierop Transport & Traffic Service JO9-1 - v.v. Succes JO9-1 10:00 . - .
1010 JO9 - 3 Hugo Boys JO9-1 - A&A Media/HT JO9-4 10:20 . - .
1011 JO11 - 3 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:40 . - .
1012 JO9 - 3 A&A Media/HT JO9-4 - Hugo Boys JO9-1 11:00 . - .
1013 JO11 - 3 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:20 . - .
1014 JO11 - 3 NUMMER 3 - NUMMER 4 11:40 . - .
1015 JO11 - 3 NUMMER 1 - NUMMER 2 12:00 . - .
1016 JO11 - 3 NUMMER 4 - NUMMER 3 12:20 . - .
1017 JO11 - 3 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : HUGO BOYS
- -
- -
# SPARTAHAL - Schagen 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
#### #VERW! #VERW! #####
1018 JO11 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 8:20 . - .
1019 JO11 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 8:40 . - .
1020 JO11 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 9:00 . - .
1021 JO11 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 9:20 . - .
1022 JO11 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 9:40 . - .
1023 JO8 - 1 NUMMER 1 - NUMMER 2 10:00 . - .
1024 JO11 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 10:20 . - .
1025 JO8 - 1 NUMMER 2 - NUMMER 1 10:40 . - .
1026 JO8 - 1 NUMMER 3 - NUMMER 5 11:00 . - .
1027 JO8 - 1 NUMMER 4 - NUMMER 3 11:20 . - .
1028 JO8 - 1 NUMMER 5 - NUMMER 4 11:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : V.V. SCHAGEN
- -
- -
# T ZIJVELD - 't Veld 9 februari 2019
nr. poule: wedstrijd: tijd: uitslag:
1029 JO8 - 2 NUMMER 5 - NUMMER 6 9:00 . - .
1030 JO8 - 2 NUMMER 3 - NUMMER 4 9:20 . - .
1031 JO8 - 2 NUMMER 6 - NUMMER 5 9:40 . - .
1032 JO8 - 2 NUMMER 4 - NUMMER 3 10:00 . - .
1033 JO8 - 2 NUMMER 1 - NUMMER 2 10:20 . - .
1034 JO9 - 4 NUMMER 5 - NUMMER 6 10:40 . - .
1035 JO8 - 2 NUMMER 2 - NUMMER 1 11:00 . - .
1036 JO9 - 4 NUMMER 6 - NUMMER 5 11:20 . - .
1037 JO9 - 4 NUMMER 3 - NUMMER 4 11:40 . - .
1038 JO9 - 4 NUMMER 1 - NUMMER 2 12:00 . - .
1039 JO9 - 4 NUMMER 4 - NUMMER 3 12:20 . - .
1040 JO9 - 4 NUMMER 2 - NUMMER 1 12:40 . - .
- -
- Scheidsrechter- en bestuursdienst : SUCCES
- -